מלונות ודירות בגיור – סקירת מומחים (2024)

ילדים 0 ,
מבוגרים 2 ,
חדרים 1

הסקירה המקיפה על מלונות ודירות בגיור - אזורי הלינה המומלצים, התאמת מלונות לאופי החופשה וסקירה על המלונות המומלצים בגיור.

7 מקומות לינה מומלצים בגיור

Győrszem Apartman

מדובר בדירה, אפשרות לינה אשר מומלצת למי שמעוניין ביותר עצמאות ומרחב מאלו שמוצעות בלינה במלון. דירה זו נמצאת בגיור. אפשרות לינה זו מציעה לאורחיה בין השאר כיסא גבוה לילדים, מכונת קפה ומכונת כביסה. אפשרות לינה זו זוכה לחוות דעת חיוביות ממי שבחר ללון בה בעבר בפלטפורמות השונות והיא אחת מאפשרויות הלינה המומלצות, והיא מומלצת למשפחות מאחר ומאפשרת אירוח של ילדים. למידע נוסף לחצו כאן.

Danubius Hotel Raba

⭐⭐⭐
מדובר במלון בדירוג של שלושה כוכבים, אפשרות המומלצת למי שמחפש מקום לינה נוח אך לא יקר מידי. המלון נמצא בעיר העתיקה הנמצאת במרכז העיר גיור. בין השאר מקום הלינה מציע חדרי משפחה, סאונה ואחסון מטען. אפשרות לינה זו זוכה לשבחים וחוות דעת חיוביות מתיירים שבחרו ללון בה, והיא יכולה להתאים לאורחים עם מוגבלות תנועה ומציעה מספר מתקנים מונגשים. למידע נוסף לחצו כאן.

Dunalux Apartman

זוהי דירה אשר מתאימה למי שמעדיף להינות מעצמאות רבה יותר מזו שמוצעת בלינה במלון. הדירה נמצאת בעיר העתיקה הנמצאת במרכז העיר גיור. אפשרות לינה זו מציעה לאורחיה בין השאר חדרי משפחה, כיסא גבוה לילדים ומכונת קפה. אפשרות לינה זה מקבלת ביקורות וחוות דעת טובות במיוחד באתרים השונים, והיא יכולה להתאים גם לתיירים המחפשים מקום לינה למעשנים מאחר ומציעה אזור מיועד לעישון. למידע נוסף לחצו כאן.

Szenti Vendégház

מדובר במקום אירוח על בסיס B&B, המקום מתאים למי שמחפש לינה יחסית זולה מצד אחד אך נעימה מצד שני. מקום האירוח נמצא בגיור. אפשרות לינה זו מציעה לאורחיה בין השאר חדרי משפחה, מקרר וטרסה. אפשרות לינה זו מקבלת חוות דעת טובות ומחמאות ממי שהתארח בה והיא אחת מאפשרויות הלינה המומלצות, והיא יכולה להתאים גם לצמחונים או טבעונים המחפשים אפשרות לינה עם ארוחות מתאימות או אפשרות להכין אוכל. למידע נוסף לחצו כאן.

Holiday Apartman

מדובר בדירה, אפשרות לינה אשר מומלצת למי שמעוניין ביותר עצמאות ומרחב מאלו שמוצעות בלינה במלון. דירה זו נמצאת בעיר העתיקה הנמצאת במרכז העיר גיור. בין השאר מקום הלינה מציע חדרי משפחה, מכונת קפה ומרפסת. אפשרות לינה זו מקבלת חוות דעת טובות ומחמאות ממי שהתארח בה והיא אחת מאפשרויות הלינה המומלצות, והיא מתאימה גם לדתיים ושומרי מסורת מאחר ונמצאת בקרבה לבית כנסת. למידע נוסף לחצו כאן.

Relax Panzió

מדובר במקום אירוח על בסיס B&B, המקום מתאים למי שמחפש לינה יחסית זולה מצד אחד אך נעימה מצד שני. מקום האירוח נמצא בראבה קוואלה אזור טבעי עם מעיינות חמים אשר קרוב למרכז העיירה גיור. אפשרות לינה זו מציעה לאורחיה בין השאר חדרי משפחה, טרסה ומזגן. אפשרות לינה זו זוכה לחוות דעת חיוביות ממי שבחר ללון בה בעבר בפלטפורמות השונות והיא אחת מאפשרויות הלינה המומלצות, והיא מומלצת למי שמגיע עם רכב בזכות החניה שמציעה לאורחים. למידע נוסף לחצו כאן.

Amstel Hattyú Panzió -Érintésmentes bejelentkezés

מדובר במקום אירוח על בסיס B&B, המקום מתאים למי שמחפש לינה יחסית זולה מצד אחד אך נעימה מצד שני. מקום האירוח נמצא בראבה קוואלה אזור טבעי עם מעיינות חמים אשר קרוב למרכז העיירה גיור. אפשרות לינה זו מציעה לאורחיה בין השאר כיסא גבוה לילדים, מוצרי טיפוח בחינם ומקרר. אפשרות לינה זו מקבלת חוות דעת וביקורות חיוביות מאוד בפלטפורמות השונות מתיירים שבחרו ללון בה בעבר, והיא יכולה להתאים לאורחים עם מוגבלות תנועה ומציעה מספר מתקנים מונגשים. למידע נוסף לחצו כאן.

שאלות נפוצות על מלונות ודירות בגיור

למשפחות המחפשות ללון בגיור אנו ממליצים להסתכל דירת שלושה כוכבים Győrszem Apartman המתאים למשפחות עד 8 נפשות, דירת שלושה כוכבים Holiday Apartman ודירת שלושה כוכבים Cozy apartment in the downtown המתאימים למשפחות עד 6 נפשות ודירת שלושה כוכבים SMARAGD Apartman ומקום האירוח שלושה כוכבים Szenti Vendégház המתאימים למשפחות עד 7 נפשות. מקומות לינה אלו מקבלים ילדים וקיבלו חוות דעת חיוביות על ידי משפחות שבחרו ללון בהן.

בין מקומות הלינה המציעים מתקנים נגישים בגיור אפשר למנות את מלון שלושה כוכבים Danubius Hotel Raba, מקום האירוח שלושה כוכבים Amstel Hattyú Panzió -Érintésmentes bejelentkezés, מלון ארבעה כוכבים Gyirmót Sport & Wellness Hotel, דירת שלושה כוכבים Holiday Apartman ודירת שלושה כוכבים Riverside Apartman שיש בהם גם חניית נכים. מאחר ותיירים שונים זקוקים לרמה שונה של הנגשה כדאי מאוד לבדוק שהמתקנים המוצעים במקומות אלו תואמים את הצרכים שלכם וכי ישנם חדרים מונגשים פנויים בתאריכי החופשה שלכם.

מאחר והרוב המוחלט של בתי המלון השונים והדירות לא מאפשרים עישון במקום עצמו, בעבור מעשנים המגיעים לגיור ישנן שתי אפשרויות, או מקום אירוח המציע אזור המיועד לעישון, או מקום אירוח עם מרפסת אשר מאפשר עישון במרפסת. למעשנים המחפשים מקומות הלינה בגיור מומלץ להסתכל על דירת שלושה כוכבים Dunalux Apartman שמציע אזורים המיועדים לעישון ומרפסת, מלון ארבעה כוכבים Gyirmót Sport & Wellness Hotel שמציע אזורים המיועדים לעישון, מרפסת וגן, מקום האירוח שלושה כוכבים Szenti Vendégház ומקום האירוח שלושה כוכבים Fehér Hajó Panzió és Vendéglő שמציעים אזורים המיועדים לעישון וגן ומלון שלושה כוכבים Hotel Baross שמציע אזורים המיועדים לעישון.

לצמחונים וטבעונים שמחפשים לינה בגיור כדאי להסתכל על אפשרויות המציעות ארוחות צמחוניות או מטבחון בו אפשר להכין אוכל למהלך היום. בין אפשרויות הלינה המומלצות בהקשר זה ניתן למנות את מקום האירוח שלושה כוכבים Szenti Vendégház, מלון שלושה כוכבים Alfa Hotel, מקום האירוח JAM Luxury Apartment, מלון ארבעה כוכבים Hotel Kálvária Superior ומלון ארבעה כוכבים Barokk Hotel Promenád שמגישים אוכל צמחוני.

בין מקומות הלינה המומלצים עבור דתיים ושומרי מסורת בגיור ניתן למצוא את דירת שלושה כוכבים Holiday Apartman, דירת שלושה כוכבים Riverside Apartman, מלון שלושה כוכבים Hotel Klastrom, מלון דירות ארבעה כוכבים Főtér Rezidencia 2 ודירות ארבעה כוכבים Főtér Rezidencia שנמצאים בקרבת בית כנסת ומאפשרים כניסה לחדרים באמצעות מפתח רגיל. במידה ואתם מגיעים לחופשה הכוללת סוף שבוע בדקו קודם האם מקום ההארחה מאפשר לכם שמירת שבת והאם יוכל לסייע בנושא - לא רק בקבלת מפתח רגיל ולא אלקטרוני אלא גם בנושאים שונים, כמו אורות שנדלקים באופן אוטומטי.

בין מקומות הלינה המומלצים בעיר העתיקה ניתן למצוא את דירות ארבעה כוכבים Divat Apartments - Central Smart Homes , דירות ארבעה כוכבים Főtér Rezidencia , דירות ארבעה כוכבים Apáca 30 Apartman **** Győr , דירת שלושה כוכבים Riverside Apartman ומלון דירות שלושה כוכבים Eden City Home .

בין מקומות הלינה המומלצים בראבה קוואלה ניתן למצוא את דירת שלושה כוכבים 5Churches Apartment , מקום האירוח שלושה כוכבים Relax Panzió , דירות שלושה כוכבים Rába Apartman House , מלון ארבעה כוכבים RQ Boutique & Unique Hotel ודירת שלושה כוכבים L&R Apartment .

בין מקומות הלינה המומלצים במפגש הנהרות ניתן למצוא את דירת שלושה כוכבים Center Rev Apartment , דירת שלושה כוכבים Family apartment-családias hangulat , דירות ארבעה כוכבים Luxury Studio 24 ודירת שלושה כוכבים Gem in Győr - free parking .

בין מקומות הלינה המומלצים במרכז גיור ניתן למצוא את בית נופש שלושה כוכבים Wash House Apartman , בית הארחה שלושה כוכבים Apartman Gondola , מקום האירוח שלושה כוכבים Kiskut Liget Pension , מלון שלושה כוכבים Hotel Baross ומקום האירוח ארבעה כוכבים Hunyadi .

כל מה שתצטרכו לדעת על מלונות ודירות בגיור

גיור, הידועה כ״עיר המים״, הינה אחת מהערים המעניינות גיאוגרפית והסטורית, משום שמהווה נקודה מרכזית על הכביש הראשי בין שתי הבירות שבעבר היו חלק מהאימפריה האוסטרו-הונגרית, בודפשט ווינה. אמנם אין טיסות ישירות מישראל לגיור, אך ישנן מספר טיסות מישאל לבודפשט (לחצו כאן בכדי למצוא את הדיל הטוב ביותר מישראל לבודפשט), משם גיור במרחק שעתיים נסיעה בדרך נוחה. ישנן אפשרויות לינה רבות גיור, החל ממלונות יוקרתיים המתאימים למי שמתכנן חופשה מפנקת ועד לאפשרויות המתאימות גם למי שמגיע לחופשה בתקציב מוגבל. כאשר מחפשים מקום לינה בגיור, יש כמה דברים שכדאי לקחת בחשבון כדי למצוא את המלון או הדירה המתאימים ביותר לכם ולאופי החופשה שלכם:

  • מיקום: קחו בחשבון את הקרבה לאטרקציות, מסעדות ותחבורה ציבורית. האזור המרכזי ביותר, וגם הפופולארי ביותר ללינה הוא באזור העיר העתיקה של גיור – במידה ואתם מעדיפים ללון במרכז העניינים זה האזור המתאים לכם.
  • מתקנים: חשבו אילו מתקנים חשובים לכם, למשל חדר כושר או בריכה במלון, ומטבח מאובזר ומכונת כביסה בדירה, בנוסף, כדאי לשים לב שישנו מיזוג אוויר – בין אם בוחרים בדירה או במלון. למתכננים לשכור רכב בבודפשט, חשוב לוודא שהמקום מספק לכם חניה, במיוחד בקיץ אז העיר מלאה תיירים מציאת חניה יכולה להיות בעייתית מאוד. לחצו כאן לקריאת המדריך המקיף למציאת רכב השכרה זול בהונגריה ובודפשט.
  • סוג מקום הלינה: לכל סוג מקום לינה ישנם יתרונות וחסרונות, דירות למשל מרווחות יותר ולעיתים גם זולות יותר מאשר מלונות, אך לא מציעות את השירותים שהמלונות מציעים. הן יכולות להתאים מאוד למי שרוצה להוזיל את עלות החופשה או למשפחות וקבוצות של מעל 4 אנשים שמגיעות לגיור ומתקשות למצוא חדר מספיק גדול במלון או מלון שמציע חדרים מחוברים. מנגד, מלונות מציעים שירותים רבים יותר – למשל אחסון כבודה במידה ותרצו להשאיר את המזוודות לפני הצ’ק אין או אחרי הצ’ק אאוט.
  • תקציב: הלינה היא אחת מההוצאות המשמעותיות בחופשה, ולכן למחיר הלינה ישנו משקל משמעותי בבחירה של מקום אחד על פני אחר. כדאי להסתכל על מנעד המחירים בעבור תאריכי השהות שלכם על מנת להבין האם עלות הלינה יקרה או זולה ביחס לאפשרויות לינה אחרות בגיור. יש לקחת בחשבון שלא רק סוג מקום הלינה משפיע על המחיר אלא גם המיקום שלו, ככל שמקום הלינה יהיה קרוב יותר לעיר העתיקה כך גם סביר שעלות הלינה בו תעלה בהשוואה למקומות ברמה דומה שרחוקים יותר מאזור זה.
  • חוות דעת: כדאי לקרוא חוות דעת וביקורות מאורחים קודמים כדי לקבל יותר מידע על האווירה ורמת השירות של מקום הלינה.
המלצות על מלונות ודירות בגיור

  • בגיור יש בעיה של זמינות לדירות ולמלונות המבוקשים, במיוחד אפשרויות לינה גדולות המתאימות למשפחות. במידה ואתם נוסעים בעונות התיירות אנו מאוד ממליצים להזמין מלון עם אם אפשרות ביטול מוקדם ככל הניתן. אפשר לבצע הזמנה עם אפשרות ביטול למשל בקישור זה. במקרה כזה: כדאי להקפיד לבצע הזמנה עם אפשרות לביטול חינם (בעברית כתוב כך: ביטול בחינם, באנגלית זה כתוב כך: Free cancellation) ולא בטעות להזמין הזמנה רגילה שאינה מאפשרת ביטול חינם, גם אם היא אפשרות זולה יותר ומומלצת כאשר מזמינים את המלון או הדירה סמוך לזמן הנסיעה. בנוסף כדאי לשים לב לזמן האפשרי לביטול כדי לא לפספס את חלון הזמנים בו אפשר להתחרט ולבטל את הזמנתכם, זה קורה לפעמים לתיירים שאינם נותנים לכך את הדעת.
  • כדאי להיכנס לקישור זה בו ישנם מחירים מיוחדים והנחות בעבור מלונות ודירות בגיור.
  • לרשומים באתר בוקינג יש לא פעם הנחת Genius על אפשרות לינה זו, הנחה זו יכולה להגיע ל10% ממחיר הלינה, היכנסו ללינק זה ותוכלו לראות האם אתם זכאים להנחה.

כיצד בחרנו את המלונות והדירות המומלצים בגיור?

ניתחנו כ-1500 אפשרויות לינה בגיור עם האלגוריתם הייחודי שפיתחנו בהכל על אחרי מעל עשור של עזרה לתיירים בבחירת הלינה שלהם ברחבי העולם. כדי לבחור את אפשרויות הלינה הטובות ביותר בגיור בדקנו אילו אפשרויות לינה מתאימות לסוגי התיירים השונים המגיעים לעיר ומבין אפשרויות הלינה הללו אילו ממוקמות באזורי הלינה המומלצים על ידינו לתיירים בגיור (למשל העיר העתיקה או מפגש הנהרות) ובחנו אילו מהם זוכים לחוות הדעת הטובות ביותר מהמבקרים שבחרו ללון בהן בעבר, כדי שלכם יהיה יותר קל למצוא את אפשרות הלינה המתאימה לכם ביותר.

Booking.com