1. עמוד הבית
  2. »
  3. הולנד 2023 המדריך התיירותי המקיף ביותר בעברית
  4. »
  5. ניימכן‏, הולנד 2023 – המדריך המקיף | Nijmegen
  6. »
  7. מלונות מומלצים בניימכן‏ ודירות נהדרות למשפחות ולזוגות – מעודכן ל-2023

מלונות מומלצים בניימכן‏ ודירות נהדרות למשפחות ולזוגות – מעודכן ל-2023

ילדים 0 ,
מבוגרים 2 ,
חדרים 1

מלונות בניימכן‏ - הסקירה המקיפה על מלונות בניימכן‏. אזורי הלינה המומלצים בניימכן‏, התאמת מלונות לאופי החופשה וסקירה על מלונות מומלצים בניימכן‏.

5 מלונות מומלצים בניימכן‏

Mercure Hotel Nijmegen Centre

⭐⭐⭐⭐
מלון מרקיור ניימכן סנטר (Mercure Hotel Nijmegen Centre) – מלון 4 כוכבים במרכז העיר, סמוך לתחנת הרכבת המרכזית. מקום זה מתאים לאירוח של עד 2 אנשים ומומלץ בזכות הצוות האדיב והמיקום המרכזי והסמוך לתחנת הרכבת.

למידע נוסף על המלון

Van der Valk Cuijk – Nijmegen

⭐⭐⭐⭐
מלון ואן דר ואלק קוז’יק – ניימכן (Van der Valk Cuijk – Nijmegen) – מלון 4 כוכבים בדרום העיר. מקום זה מתאים לאירוח של עד 4 אנשים ומומלץ בזכות הצוות הידידותי.

למידע נוסף על המלון

Guesthouse Vertoef

⭐⭐⭐
מלון גסטהאוס ורטוף (Guesthouse Vertoef) – מלון 3 כוכבים במרכז העיר. מקום זה מתאים לאירוח של עד 2 אנשים ומומלץ בזכות המיקום המרכזי.

למידע נוסף על המלון

Boat Opoe Sientje

בואט אופו סיינטה (Boat Opoe Sientje) – מקום אירוח B&Bבמרכז העיר, על גדות נהר הואל. מקום זה מתאים לאירוח של עד 4 אנשים ומומלץ בזכות המיקום והאווירה המיוחדת.

למידע נוסף על המלון

Mini appartement De Fabriek

מיני אפרטמנט דה פבריק (Mini appartement De Fabriek) – דירה במרכז העיר. מקום זה מתאים לאירוח של עד 3 אנשים ומומלץ בזכות המיקום המרכזי והאירוח האדיב.

למידע נוסף על המלון

עדכון נובמבר, 2023

עם הכניסה אל החורף הביקוש ללינה בניימכן‏ יחסית נמוך, ולכן אפשר למצוא מקומות לינה טובים גם ימים ספורים לפני שמגיעים. אנו ממליצים להזמין מקום לינה בקישור הזה ולבחור באחת מאפשרויות הרבות המציעות ביטול בחינם, כך תוכלו לשמור על גמישות או לבטל את ההזמנה במידת הצורך (שימו לב לתאריך האחרון לביטול בחינם). שימו לב - אם אתם מתכננים להגיע לקראת סוף דצמבר מומלץ להזמין מקום לינה בהקדם מאחר והביקוש ללינה גבוה בתקופת הכריסמס. כדאי תמיד לבדוק האם ניתן להוזיל את עלות הלינה ולראות האם יש מבצעים והנחות כאן.

כל מה שתצטרכו לדעת לפני הזמנת לינה בניימכן‏

בניימכן‏ ישנם פחות מ-50 מקומות לינה מסוגים שונים – מלונות, דירות ואפשרויות הארחה נוספות. מה שאומר שההיצע קטן, אפשרות הבחירה מצומצמת וכדאי מאוד להזמין מקום לינה מראש ולא לחכות לרגע האחרון. אפשרות הלינה הנפוצה ביותר הינה מלונות (למשל מלון Blue Inspired by Manna), כך שלמי שאפשרות זו מתאימה יהיה מעט יותר היצע לבחור מתוכו את מקום הלינה המתאים לו.
האזור המרכזי סביבו מרבית התיירים בוחרים ללון הינו מרכז ניימכן (Nijmegen-Centrum) ובמיוחד ליד פארק קרוננבורגר (Kronenburgerpark), בין המקומות המומלצים באזור זה ניתן למנות את מלון Lino City Hotel. ככל שמקום הלינה יהיה קרוב יותר לאזור זה כך לרוב גם המחיר שלו יעלה. במידה ואתם מגיעים לניימכן‏ עם רכב אנו ממליצים לבחור מקום לינה עם חניה, למשל מלון 4 כוכבים Van der Valk Hotel Nijmegen-Lent, מלון 4 כוכבים Mercure Hotel Nijmegen Centre ומלון 3 כוכבים Guesthouse Vertoef.
המלצות ללינה בניימכן‏

  • מלונות נוספים מומלצים בניימכן‏ הינם מלונות ארבעה כוכבים כמו מלון Van der Valk Hotel Nijmegen-Lent ומלונות שלושה כוכבים למי שמחפש לינה פונקציונאלית כמו . בעבור מי שמחפש לינה זולה אנו ממליצים להסתכל גם על מקומות הלינה הבאים – מקום אירוח B&B De Goffert, מלון Hotel Credible ומלון Lino City Hotel. בעבור מי שמעדיף ללון בדירות אנו מציעים להסתכל גם על המקומות הבאים .
  • מרבית המבקרים בניימכן‏ מעדיפים ללון כאמור באזור מרכז ניימכן (Nijmegen-Centrum), אך מומלץ לקחת בחשבון בעיות נגישות ברכב, ומחיר יקר יותר באזור זה. הדבר נכון אף יותר כאשר מגיעים בשיא עונת התיירות.
  • בניימכן‏ כאמור ישנו מספר מצומצם של אפשרויות לינה ולכן ישנה לא פעם בעיה של זמינות לדירות ולמלונות המבוקשים, ובמיוחד כאשר מחפשים אפשרויות לינה גדולות המתאימות למשפחות במידה ואתם נוסעים בעונות התיירות אנו מאוד ממליצים להזמין מלון עם אם אפשרות ביטול מוקדם ככל הניתן. אפשר לבצע הזמנה עם אפשרות ביטול למשל בקישור זה. במקרה כזה: כדאי להקפיד לבצע הזמנה עם אפשרות לביטול חינם (בעברית כתוב כך: ביטול בחינם, באנגלית זה כתוב כך: Free cancellation) ולא בטעות להזמין הזמנה רגילה שאינה מאפשרת ביטול חינם, גם אם היא אפשרות זולה יותר ומומלצת כאשר מזמינים את המלון או הדירה סמוך לזמן הנסיעה. בנוסף כדאי לשים לב לזמן האפשרי לביטול כדי לא לפספס את חלון הזמנים בו אפשר להתחרט ולבטל את הזמנתכם, זה קורה לפעמים לתיירים שאינם נותנים לכך את הדעת.
  • בניימכן‏ מלונות זולים יחסים לכן שווה לחשוב לקחת מלונות או אופציות לינה ברמה גבוהה יותר ממה שאתם רגילים למשל מלון 4 כוכבים Van der Valk Hotel Nijmegen-Lent ומלון 4 כוכבים Mercure Hotel Nijmegen Centref.

שאלות נפוצות על לינה בניימכן‏

האזור הפופולארי ביותר ללינה בניימכן‏ הינו אזור מרכז ניימכן (Nijmegen-Centrum), ובמיוחד בסמוך לפארק קרוננבורגר (Kronenburgerpark).

למשפחות המגיעות לניימכן‏ אנו ממליצים להסתכל על אפשרויות הלינה הבאות - מלון 4 כוכבים Van der Valk Cuijk - Nijmegen, מלון Hotel Oranjestaete ומקום האירוח Boat Opoe Sientje, אפשרויות לינה אלו מקבלות ילדים, מתאימות לאירוח של כמה אנשים בחדר ומציעות לינה במחירים נוחים יחסית.

מי שמגיע עם רכב לניימכן‏ לרוב לא נתקל בבעיות חנייה יוצאות דופן, אבל הרבה מהתיירים מעדיפים לא להסתמך על חניה ברחוב (ובחלק מהמקרים להסתכן בקנס) ובוחרים להזמין מקום לינה עם חניה. לתיירים אלו אנו מציעים להסתכל על מקומות הלינה הבאים אשר מציעים חניה לאורחים שלהם - מלון 4 כוכבים Van der Valk Hotel Nijmegen-Lent, מלון 4 כוכבים Mercure Hotel Nijmegen Centre ומלון 3 כוכבים Guesthouse Vertoef.

Booking.com