1. עמוד הבית
  2. »
  3. הולנד 2024 המדריך התיירותי המקיף ביותר בעברית
  4. »
  5. מאסטריכט, הולנד 2024 – המדריך המקיף | Maastricht
  6. »
  7. מלונות מומלצים במאסטריכט ודירות נהדרות למשפחות ולזוגות – מעודכן ל-2024

מלונות מומלצים במאסטריכט ודירות נהדרות למשפחות ולזוגות – מעודכן ל-2024

ילדים 0 ,
מבוגרים 2 ,
חדרים 1

מלונות במאסטריכט - הסקירה המקיפה על מלונות במאסטריכט. אזורי הלינה המומלצים במאסטריכט, התאמת מלונות לאופי החופשה וסקירה על מלונות מומלצים במאסטריכט.

5 מלונות מומלצים במאסטריכט

Kruisherenhotel Maastricht

⭐⭐⭐⭐⭐
מלון קרושירן מאסטריכט (Kruisherenhotel Maastricht) – מלון חמישה כוכבים באזור הסמוך למרכז האג. מקום זה מתאים לאירוח של עד 2 אנשים ומומלץ כי הוא המלון היחיד ברמה הזאת במאסטרכיט.

למידע נוסף על המלון

The Student Hotel Maastricht

⭐⭐⭐⭐
מלון הסטודנטים מאסטריכט (The Student Hotel Maastricht) – מלון ארבעה כוכבים בעיר העתיקה. מקום זה מתאים לאירוח של עד 2 אנשים ומומלץ בגלל היחס של אנשי הצוות במלון.

למידע נוסף על המלון

Zenden Hotel Maastricht

⭐⭐⭐
מלון זנדן דיזיין (Zenden Hotel Maastricht) – מלון שלושה כוכבים בסמוך למרכז העיר. מקום זה מתאים לאירוח של עד 4 אנשים ומומלץ מאחר ומציע לאורחיו בריכה.

למידע נוסף על המלון

Hotel Trash Deluxe

מלון טראש דלוקס (Hotel Trash Deluxe) – מלון ללא דירוג כוכבים באזור סמוך למרכז. מקום זה מתאים לאירוח של עד 4 אנשים ומומלץ בזכות המיקום המוצלח של המלון ואנשי הצוות.

למידע נוסף על המלון

Urban Residences Maastricht

⭐⭐⭐⭐
אורבן רזידנס מאסטריכט (Urban Residences Maastricht) – מלון דירות במרכז מאסטריכט. מקום זה מתאים לאירוח של עד 5 אנשים ומומלץ כי המלון נמצא במיקום טוב וגם כי הוא מאפשר לינה למשפחות של חמישה נפשות.

למידע נוסף על המלון

עדכון מאי, 2024

עם האביב והתקרבות הקיץ רמת הביקוש ללינה במאסטריכט הולכת ועולה ככל שנוקפים הימים. בשל כך, כדאי להזמין מקום לינה מראש, במיוחד במידה ומדובר במשפחות. ניתן לעשות זאת בקישור הזה עם אפשרות ביטול בחינם. למי שרוצה להוזיל את עלות הלינה כדאי לבדוק האם יש מבצעים כאן.

כל מה שתצטרכו לדעת לפני הזמנת לינה במאסטריכט

במאסטריכט ישנם פחות מ-150 מקומות לינה מסוגים שונים – מלונות, דירות ואפשרויות הארחה נוספות. מה שאומר שההיצע קטן, אפשרות הבחירה מצומצמת וכדאי מאוד להזמין מקום לינה מראש ולא לחכות לרגע האחרון. אפשרות הלינה הנפוצה ביותר הינה מלונות (למשל מלון Le Theatre), כך שלמי שאפשרות זו מתאימה יהיה מעט יותר היצע לבחור מתוכו את מקום הלינה המתאים לו.
האזור המרכזי סביבו מרבית התיירים בוחרים ללון הינו מרכז מאסטריכט ובמיוחד ליד בזיליקת גבריתנו Basilica of Our Lady, בין המקומות המומלצים באזור זה ניתן למנות את מלון Hotel Au Quartier. ככל שמקום הלינה יהיה קרוב יותר לאזור זה כך לרוב גם המחיר שלו יעלה. במידה ואתם מגיעים למאסטריכט עם רכב אנו ממליצים לבחור מקום לינה עם חניה, למשל דירות Townhouse Apartments, דירות Dormio Resort Maastricht Apartments ומלון Hotel Van der Valk Maastricht.
המלצות ללינה במאסטריכט

  • מלונות נוספים מומלצים במאסטריכט הינם מלונות ארבעה כוכבים כמו מלון Alex Maastricht, מלון Fitz Roy Urban Hotel ומלון Le Theatre ומלונות שלושה כוכבים למי שמחפש לינה פונקציונאלית כמו מלון Hotel Les Charmes, מלון Hotel Au Quartier ומלון The Dutch Maastricht. בעבור מי שמחפש לינה זולה אנו ממליצים להסתכל גם על מקומות הלינה הבאים – מלון Galerie Hotel Dis, אכסניית The Green Elephant Hostel & Spa ומלון BE41. בעבור מי שמעדיף ללון בדירות אנו מציעים להסתכל גם על המקומות הבאים דירות Townhouse Apartments, דירות Suite 105 ודירה Huize Hoge Fronten.
  • במאסטריכט כאמור ישנו מספר מצומצם של אפשרויות לינה ולכן ישנה לא פעם בעיה של זמינות לדירות ולמלונות המבוקשים, ובמיוחד כאשר מחפשים אפשרויות לינה גדולות המתאימות למשפחות במידה ואתם נוסעים בעונות התיירות אנו מאוד ממליצים להזמין מלון עם אם אפשרות ביטול מוקדם ככל הניתן. אפשר לבצע הזמנה עם אפשרות ביטול למשל בקישור זה. במקרה כזה: כדאי להקפיד לבצע הזמנה עם אפשרות לביטול חינם (בעברית כתוב כך: ביטול בחינם, באנגלית זה כתוב כך: Free cancellation) ולא בטעות להזמין הזמנה רגילה שאינה מאפשרת ביטול חינם, גם אם היא אפשרות זולה יותר ומומלצת כאשר מזמינים את המלון או הדירה סמוך לזמן הנסיעה. בנוסף כדאי לשים לב לזמן האפשרי לביטול כדי לא לפספס את חלון הזמנים בו אפשר להתחרט ולבטל את הזמנתכם, זה קורה לפעמים לתיירים שאינם נותנים לכך את הדעת.
  • במאסטריכט מלונות זולים יחסים לכן שווה לחשוב לקחת מלונות או אופציות לינה ברמה גבוהה יותר ממה שאתם רגילים למשל מלון חמישה כוכבים Kruisherenhotel Maastricht, מלון ארבעה כוכבים Alex Maastricht ומלון Maison Haas Hustinx & Spa.

שאלות נפוצות על לינה במאסטריכט

האזור הפופולארי ביותר ללינה במאסטריכט הינו אזור מרכז מאסטריכט, ובמיוחד בסמוך לבזיליקת גבריתנו Basilica of Our Lady.

למשפחות המגיעות למאסטריכט אנו ממליצים להסתכל על אפשרויות הלינה הבאות - מלון שלושה כוכבים Kaboom Hotel Maastricht, מלון ארבעה כוכבים Mabi City Centre Hotel ודירות Aldenhof Appartementen, אפשרויות לינה אלו מקבלות ילדים, מתאימות לאירוח של כמה אנשים בחדר ומציעות לינה במחירים נוחים יחסית.

מי שמגיע עם רכב למאסטריכט לרוב לא נתקל בבעיות חנייה יוצאות דופן, אבל הרבה מהתיירים מעדיפים לא להסתמך על חניה ברחוב (ובחלק מהמקרים להסתכן בקנס) ובוחרים להזמין מקום לינה עם חניה. לתיירים אלו אנו מציעים להסתכל על מקומות הלינה הבאים אשר מציעים חניה לאורחים שלהם - דירות Townhouse Apartments, דירות Dormio Resort Maastricht Apartments ומלון Hotel Van der Valk Maastricht.

למי שמתעניין בעמוד זה כדאי לקרוא גם:

Booking.com