1. עמוד הבית
  2. »
  3. הולנד 2024 המדריך התיירותי המקיף ביותר בעברית
  4. »
  5. ליידן, הולנד 2024 – המדריך המקיף | Leiden
  6. »
  7. מלונות מומלצים בליידן ודירות נהדרות למשפחות ולזוגות – מעודכן ל-2024

מלונות מומלצים בליידן ודירות נהדרות למשפחות ולזוגות – מעודכן ל-2024

ילדים 0 ,
מבוגרים 2 ,
חדרים 1

מלונות בליידן - הסקירה המקיפה על מלונות בליידן. אזורי הלינה המומלצים בליידן, התאמת מלונות לאופי החופשה וסקירה על מלונות מומלצים בליידן.

5 מלונות מומלצים בליידן

Huys van Leyden

⭐⭐⭐⭐
מלון הויס ואן ליידן (Huys van Leyden) – מלון ארבעה כוכבים באזור סמוך למרכז העיר. מקום זה מתאים לאירוח של עד 6 אנשים ומומלץ בגלל המיקום הנוח וצוות המלון.

למידע נוסף על המלון

City Hotel Rembrandt

⭐⭐⭐
מלון רמברנדט (City Hotel Rembrandt) – מלון שלושה כוכבים במרחק קצר ממרכז העיר ובקרבה לתחנת הרכבת של ליידן. מקום זה מתאים לאירוח של עד 2 אנשים ומומלץ בזכות המיקום, השירות והיחס של אנשי צוות המלון.

למידע נוסף על המלון

Tulip Inn Leiden Centre

⭐⭐⭐
מלון טוליפ אין (Tulip Inn Leiden Centre) – מלון שלושה כוכבים באזור סמוך לתחנת הרכבת של ליידן. מקום זה מתאים לאירוח של עד 4 אנשים ומומלץ בזכות ניקיון החדרים ואנשי הצוות.

למידע נוסף על המלון

NR22 Leiden

אן אר 22 ליידן (NR22 Leiden) – מקום אירוח במרכז העיר. מקום זה מתאים לאירוח של עד 2 אנשים ומומלץ בזכות הניקיון והמיקום המרכזי בלב העיר.

למידע נוסף על המלון

Appartement Leiden City Center

דירת ליידן סיטי סנטר (Appartement Leiden City Center) – דירה באזור שקרוב למרכז העיר ובקרבה לתחנת הרכבת של ליידן. מקום זה מתאים לאירוח של עד 2 אנשים ומומלץ בזכות הנוחות והניקיון של הדירה.

למידע נוסף על המלון

ה

עדכון יולי, 2024

בחופשת הקיץ הביקוש ללינה בליידן עולה, ולכן מומלץ מאוד להזמין מקום לינה מראש, למשל בקישור הזה בו אפשרויות לינה המציעות ביטול בחינם. למי מכם שרוצה לחסוך בעלות הלינה כדאי גם לחפש מבצעים כאן.

כל מה שתצטרכו לדעת לפני הזמנת לינה בליידן

בליידן ישנם פחות מ-50 מקומות לינה מסוגים שונים – מלונות, דירות ואפשרויות הארחה נוספות. מה שאומר שההיצע קטן במיוחד, אפשרות הבחירה מצומצמת וכדאי מאוד להזמין מקום לינה מראש ולא לחכות לרגע האחרון. אפשרות הלינה הנפוצה ביותר הינה מלונות (למשל Boutique Hotel Steenhof Suites), כך שלמי שאפשרות זו מתאימה יהיה מעט יותר היצע לבחור מתוכו את מקום הלינה המתאים לו בהשוואה לסוגי לינה אחרים בליידן.
האזור המרכזי סביבו מרבית התיירים בוחרים ללון הינו מרכז ליידן ובמיוחד ליד כנסיית Hooglandse, בין המקומות המומלצים באזור זה ניתן למנות את מקום אירוח NR22 Leiden. ככל שמקום הלינה יהיה קרוב יותר לאזור זה כך לרוב גם המחיר שלו יעלה. במידה ואתם מגיעים לליידן עם רכב אנו ממליצים לבחור מקום לינה עם חניה, למשל מלון ארבעה כוכבים Huys van Leyden, מלון ארבעה כוכבים Golden Tulip Leiden Centre ומלון שלושה כוכבים Tulip Inn Leiden Centre.
המלצות ללינה בליידן

  • כאמור היצע אפשרויות הלינה בליידן נמוך מאוד, ומקומות הלינה המומלצים מועטים אף יותר. נוסף על מקומות הלינה המוצעים ברשימה מעלה אנו מציעים להסתכל גם על מלון ארבעה כוכבים Golden Tulip Leiden Centre אשר מלבדו אין מלונות נוספים מומלצים בליידן. בעבור מי שמחפש לינה זולה אנו ממליצים להסתכל גם על מקומות הלינה הבאים – מקום האירוח B&B Hart van Leiden ומקום האירוח De Pelgrimsplaats. ובעבור מי שמעדיף ללון בדירות אנו מציעים להסתכל גם על המקומות הבאים דירת Familie Quellhorst.
  • מרבית המבקרים בליידן מעדיפים ללון כאמור באזור מרכז ליידן, אך מומלץ לקחת בחשבון בעיות נגישות ברכב, ומחיר יקר יותר באזור זה. הדבר נכון אף יותר כאשר מגיעים בשיא עונת התיירות.
  • בליידן כאמור ישנו מספר מצומצם של אפשרויות לינה ולכן ישנה לא פעם בעיה של זמינות לדירות ולמלונות המבוקשים, ובמיוחד כאשר מחפשים אפשרויות לינה גדולות המתאימות למשפחות במידה ואתם נוסעים בעונות התיירות אנו מאוד ממליצים להזמין מלון עם אם אפשרות ביטול מוקדם ככל הניתן. אפשר לבצע הזמנה עם אפשרות ביטול למשל בקישור זה. במקרה כזה: כדאי להקפיד לבצע הזמנה עם אפשרות לביטול חינם (בעברית כתוב כך: ביטול בחינם, באנגלית זה כתוב כך: Free cancellation) ולא בטעות להזמין הזמנה רגילה שאינה מאפשרת ביטול חינם, גם אם היא אפשרות זולה יותר ומומלצת כאשר מזמינים את המלון או הדירה סמוך לזמן הנסיעה. בנוסף כדאי לשים לב לזמן האפשרי לביטול כדי לא לפספס את חלון הזמנים בו אפשר להתחרט ולבטל את הזמנתכם, זה קורה לפעמים לתיירים שאינם נותנים לכך את הדעת.
  • בליידן מלונות זולים יחסית לכן שווה לחשוב לקחת מלונות או אופציות לינה ברמה גבוהה יותר ממה שאתם רגילים למשל מלון ארבעה כוכבים Huys van Leyden ומלון ארבעה כוכבים Golden Tulip Leiden Centre.

שאלות נפוצות על לינה בליידן

האזור הפופולארי ביותר ללינה בליידן הינו אזור מרכז ליידן, ובמיוחד בסמוך לכנסיית Hooglandse.

בין מקומות הלינה הפופולארים ביותר בליידן ניתן למנות את Huys van Leyden, City Hotel Rembrandt, Tulip Inn Leiden Centre, NR22 Leiden, ו-Appartement Leiden City Center.

למשפחות המגיעות לליידן אנו ממליצים להסתכל על אפשרויות הלינה הבאות - מלון ארבעה כוכבים Huys van Leyden, מלון שלושה כוכבים Tulip Inn Leiden Centre ודירת Familie Quellhorst, אפשרויות לינה אלו מקבלות ילדים, מתאימות לאירוח של כמה אנשים בחדר ומציעות לינה במחירים נוחים יחסית.

מי שמגיע עם רכב לליידן צריך לקחת בחשבון שבאזורים המרכזיים והמתויירים ישנן בעיות חניה. לכן, כדאי ללון באזורים הפרפריאלים יותר שם נוח וקל יותר למצוא חניה לרכב. תיירים רבים בוחרים להזמין מקום לינה אשר מציע חניה וכך להגיע עם ראש שקט (וגם לא להסתכן בקנס אפשרי בגלל חניה במקום אסור או שדורש תו חניה). אנו מציעים להסתכל על מקומות הלינה הבאים אשר מציעים מקום חניה לאורחים שלהם - מלון ארבעה כוכבים Huys van Leyden, מלון ארבעה כוכבים Golden Tulip Leiden Centre ומלון שלושה כוכבים Tulip Inn Leiden Centre.

Booking.com