1. עמוד הבית
  2. »
  3. הולנד 2024 המדריך התיירותי המקיף ביותר בעברית
  4. »
  5. הארלם, הולנד 2024 – המדריך המקיף | Haarlem
  6. »
  7. מלונות מומלצים בהארלם ודירות נהדרות למשפחות ולזוגות – מעודכן ל-2024

מלונות מומלצים בהארלם ודירות נהדרות למשפחות ולזוגות – מעודכן ל-2024

ילדים 0 ,
מבוגרים 2 ,
חדרים 1

מלונות בהארלם - הסקירה המקיפה על מלונות בהארלם. אזורי הלינה המומלצים בהארלם, התאמת מלונות לאופי החופשה וסקירה על מלונות מומלצים בהארלם.

5 מלונות מומלצים בהארלם

Brasss Hotel Suites

⭐⭐⭐⭐⭐
מלון בראסס (Brasss Hotel Suites) – מלון 5 כוכבים במרכז הארלם. מקום זה מתאים לאירוח של עד 2 אנשים ומומלץ בגלל המיקום המצויין .

למידע נוסף על המלון

Carlton Square Hotel

⭐⭐⭐⭐
מלון קרלטון סקוור (Carlton Square Hotel) – מלון 4 כוכבים בסמוך למרכז הארלם. מקום זה מתאים לאירוח של עד 4 אנשים ומומלץ בגלל המיקום והיחס המעולה של צוות המקום.

למידע נוסף על המלון

the niu Dairy

⭐⭐⭐
מלון דה ניו דאירי (the niu Dairy) – מלון שלושה כוכבים בסמוך למרכז העיר . מקום זה מתאים לאירוח של עד 2 אנשים ומומלץ בגלל המיקום המעולה.

למידע נוסף על המלון

Hello I’m Local – Boutique Hostel

אכסניית בוטיק הלו איימ לוקאל (Hello I’m Local – Boutique Hostel) – אכסנייה במרכז הארלם. מקום זה מתאים לאירוח של עד 5 אנשים ומומלץ בזכות השרות המעולה.

למידע נוסף על המלון

Haarlem Apart Hotel

מלון דירות הארלם אפרט (Haarlem Apart Hotel) – מלון דירות במרכז הארלם. מקום זה מתאים לאירוח של עד 5 אנשים ומומלץ בזכות המיקום המעולה.

למידע נוסף על המלון

עדכון יולי, 2024

הביקוש ללינה ביולי בהארלם עולה, ולכן מומלץ מאוד להזמין מקום לינה מראש, למשל בקישור הזה בו אפשרויות לינה המציעות ביטול בחינם. למי מכם שרוצה לחסוך בעלות הלינה כדאי גם לחפש מבצעים כאן.

כל מה שתצטרכו לדעת לפני הזמנת לינה בהארלם

בהארלם ישנם פחות מ-50 מקומות לינה מסוגים שונים – מלונות, דירות ואפשרויות הארחה נוספות. מה שאומר שההיצע קטן, אפשרות הבחירה מצומצמת וכדאי מאוד להזמין מקום לינה מראש ולא לחכות לרגע האחרון. אפשרות הלינה הנפוצה ביותר הינה מלונות (למשל מלון Lion D’Or), כך שלמי שאפשרות זו מתאימה יהיה מעט יותר היצע לבחור מתוכו את מקום הלינה המתאים לו.
האזור המרכזי סביבו מרבית התיירים בוחרים ללון הינו מרכז הארלם ובמיוחד ליד כנסיית Bavo, בין המקומות המומלצים באזור זה ניתן למנות את מלון Van der Valk. ככל שמקום הלינה יהיה קרוב יותר לאזור זה כך לרוב גם המחיר שלו יעלה. במידה ואתם מגיעים להארלם עם רכב אנו ממליצים לבחור מקום לינה עם חניה, למשל מלון Hotel De Zoete Inval Haarlemmerliede ומלון Brasss Hotel Suites (החנייה במרחק 10 דקות הליכה מהמלון).
המלצות ללינה בהארלם

  • מלונות נוספים מומלצים בהארלם הינם מלונות ארבעה כוכבים כמו מלון Hotel ML ומלון Amrâth Grand Hotel Frans Hals ומלונות שלושה כוכבים למי שמחפש לינה פונקציונאלית כמו מלון Boutique Hotel ‘t Vosje. בעבור מי שמחפש לינה זולה אנו ממליצים להסתכל גם על מקומות הלינה הבאים – מקום האירוח B&B Het Hart van Haarlem ומקום האירוח Park 43. בעבור מי שמעדיף ללון בדירות אנו מציעים להסתכל גם על המקומות הבאים דירת Five Churches View apartments.
  • מרבית המבקרים בהארלם מעדיפים ללון כאמור באזור מרכז הארלם, אך מומלץ לקחת בחשבון בעיות נגישות ברכב, ומחיר יקר יותר באזור זה. הדבר נכון אף יותר כאשר מגיעים בשיא עונת התיירות.
  • בהארלם כאמור ישנו מספר מצומצם של אפשרויות לינה ולכן ישנה לא פעם בעיה של זמינות לדירות ולמלונות המבוקשים, ובמיוחד כאשר מחפשים אפשרויות לינה גדולות המתאימות למשפחות במידה ואתם נוסעים בעונות התיירות אנו מאוד ממליצים להזמין מלון עם אם אפשרות ביטול מוקדם ככל הניתן. אפשר לבצע הזמנה עם אפשרות ביטול למשל בקישור זה. במקרה כזה: כדאי להקפיד לבצע הזמנה עם אפשרות לביטול חינם (בעברית כתוב כך: ביטול בחינם, באנגלית זה כתוב כך: Free cancellation) ולא בטעות להזמין הזמנה רגילה שאינה מאפשרת ביטול חינם, גם אם היא אפשרות זולה יותר ומומלצת כאשר מזמינים את המלון או הדירה סמוך לזמן הנסיעה. בנוסף כדאי לשים לב לזמן האפשרי לביטול כדי לא לפספס את חלון הזמנים בו אפשר להתחרט ולבטל את הזמנתכם, זה קורה לפעמים לתיירים שאינם נותנים לכך את הדעת.
  • בהארלם מלונות זולים יחסים לכן שווה לחשוב לקחת מלונות או אופציות לינה ברמה גבוהה יותר ממה שאתם רגילים למשל מלון ארבעה כוכבים Hotel De Zoete Inval Haarlemmerliede ומלון ארבעה כוכבים Carlton Square Hotel.

שאלות נפוצות על לינה בהארלם

האזור הפופולארי ביותר ללינה בהארלם הינו אזור מרכז הארלם, ובמיוחד בסמוך לכנסיית Bavo.

בין מקומות הלינה הפופולארים ביותר בהארלם ניתן למנות את Brasss Hotel Suites, Carlton Square Hotel, the niu Dairy, Hello I'm Local - Boutique Hostel, ו-Haarlem Apart Hotel.

למשפחות המגיעות להארלם אנו ממליצים להסתכל על אפשרויות הלינה הבאות - מלון ארבעה כוכבים Carlton Square Hotel, ומלון ארבעה כוכבים Hotel Lion D'Or, אפשרויות לינה אלו מקבלות ילדים, מתאימות לאירוח של כמה אנשים בחדר ומציעות לינה במחירים נוחים יחסית.

מי שמגיע עם רכב להארלם צריך לקחת בחשבון שבאזורים המרכזיים והמתויירים ישנן בעיות חניה. לכן, כדאי ללון באזורים הפרפריאלים יותר שם נוח וקל יותר למצוא חניה לרכב. תיירים רבים בוחרים להזמין מקום לינה אשר מציע חניה וכך להגיע עם ראש שקט (וגם לא להסתכן בקנס אפשרי בגלל חניה במקום אסור או שדורש תו חניה). אנו מציעים להסתכל על מקומות הלינה הבאים אשר מציעים מקום חניה לאורחים שלהם - מלון Hotel De Zoete Inval Haarlemmerliede ומלון Brasss Hotel Suites (החנייה במרחק 10 דקות הליכה מהמלון).

Booking.com