1. עמוד הבית
  2. »
  3. הולנד 2024 המדריך התיירותי המקיף ביותר בעברית
  4. »
  5. דלפט‏, הולנד 2024 – המדריך המקיף | Delft
  6. »
  7. מלונות מומלצים בדלפט‏ ודירות נהדרות למשפחות ולזוגות – מעודכן ל-2024

מלונות מומלצים בדלפט‏ ודירות נהדרות למשפחות ולזוגות – מעודכן ל-2024

ילדים 0 ,
מבוגרים 2 ,
חדרים 1

מלונות בדלפט‏ - הסקירה המקיפה על מלונות בדלפט‏. אזורי הלינה המומלצים בדלפט‏, התאמת מלונות לאופי החופשה וסקירה על מלונות מומלצים בדלפט‏.

5 מלונות מומלצים בדלפט‏

Hotel Royal Bridges

⭐⭐⭐⭐
מלון רויאל ברידג’ס (Hotel Royal Bridges) – מלון ארבעה כוכבים במרכז העיר, ליד בית הכנסת Vrienden van de Synagoge Delft. מקום זה מתאים לאירוח של עד 4 אנשים ומומלץ המיקום הנהדר והיחס של אנשי הצוות.

למידע נוסף על המלון

Hotel Johannes Vermeer Delft

⭐⭐⭐
מלון יוהנס ורמיר דלפט (Hotel Johannes Vermeer Delft) – מלון שלושה כוכבים במרכז העיר. מקום זה מתאים לאירוח של עד 5 אנשים ומומלץ בזכות המיקום המעולה והשירות.

למידע נוסף על המלון

The Social Hub Delft

⭐⭐⭐
מלון הסטודנטים דלפט (The Social Hub Delft) – מלון שלושה כוכבים בסמוך למרכז העיר. מקום זה מתאים לאירוח של עד 2 אנשים ומומלץ בזכות אנשי הצוות והמיקום המרכזי.

למידע נוסף על המלון

Juuls B&B

ג’ולס (Juuls B&B) – B&B באזור שקרוב יחסית למרכז העיר. מקום זה מתאים לאירוח של עד 2 אנשים ומומלץ בזכות הניקיון, המארחת הנפלאה והמחיר הנוח.

למידע נוסף על המלון

Apartment Havenstraat

דירת הוונסטרט (Apartment Havenstraat) – דירה במרכז העיר. מקום זה מתאים לאירוח של עד 2 אנשים ומומלץ נוחות הדירה והמיקום הנהדר.

למידע נוסף על המלון

עדכון אפריל, 2024

בתקפה זו הביקוש ללינה בדלפט‏ במגמת עליה, ולכן למי שמתכנן להגיע בפסח או בשבועות שאחריו כדאי להזמין מקומות לינה מראש. תוכלו לעשות זאת בקישור הזה עם אפשרות ביטול בחינם, וכך לשמור על גמישות על אף ההזמנה מראש. בנוסף, כדאי לבדוק האם יש מבצעים או הנחות רלוונטיים עבורכם כאן.

כל מה שתצטרכו לדעת לפני הזמנת לינה בדלפט‏

בדלפט‏ ישנם פחות מ-50 מקומות לינה מסוגים שונים – מלונות, דירות ואפשרויות הארחה נוספות. מה שאומר שההיצע קטן, אפשרות הבחירה מצומצמת וכדאי מאוד להזמין מקום לינה מראש ולא לחכות לרגע האחרון. אפשרות הלינה הנפוצה ביותר הינה מלונות (למשל Hotel Johannes Vermeer Delft), כך שלמי שאפשרות זו מתאימה יהיה מעט יותר היצע לבחור מתוכו את מקום הלינה המתאים לו.
האזור המרכזי סביבו מרבית התיירים בוחרים ללון הינו מרכז דלפט ובמיוחד ליד כנסיית maria van jessekerk, בין המקומות המומלצים באזור זה ניתן למנות את מלון Hotel de Koophandel. ככל שמקום הלינה יהיה קרוב יותר לאזור זה כך לרוב גם המחיר שלו יעלה. במידה ואתם מגיעים לדלפט‏ עם רכב אנו ממליצים לבחור מקום לינה עם חניה, למשל מלון ארבעה כוכבים WestCord Hotel Delft ומלון ארבעה כוכבים Hotel Arsenaal Delft (בתשלום ובהזמנה מראש).
המלצות ללינה בדלפט‏

  • מלונות נוספים מומלצים בדלפט‏ הינם מלונות ארבעה כוכבים כמו מלון Hampshire Hotel, מלון WestCord Hotel Delft ומלון Hotel Arsenaal Delft ומלונות שלושה כוכבים למי שמחפש לינה פונקציונאלית כמו מלון Hotel de Koophandel, מלון Casa Julia ומלון Hotel de Plataan Delft Centrum. בעבור מי שמחפש לינה זולה אנו ממליצים להסתכל גם על מקומות הלינה הבאים – מקום האירוח Bed en Broodje Bloem. בעבור מי שמעדיף ללון בדירות אנו מציעים להסתכל גם על המקומות הבאים דירה Appartement Mes Amis Delft.
  • מרבית המבקרים בדלפט‏ מעדיפים ללון כאמור באזור מרכז דלפט, אך מומלץ לקחת בחשבון בעיות נגישות ברכב, ומחיר יקר יותר באזור זה. הדבר נכון אף יותר כאשר מגיעים בשיא עונת התיירות.
  • בדלפט‏ כאמור ישנו מספר מצומצם של אפשרויות לינה ולכן ישנה לא פעם בעיה של זמינות לדירות ולמלונות המבוקשים, ובמיוחד כאשר מחפשים אפשרויות לינה גדולות המתאימות למשפחות במידה ואתם נוסעים בעונות התיירות אנו מאוד ממליצים להזמין מלון עם אם אפשרות ביטול מוקדם ככל הניתן. אפשר לבצע הזמנה עם אפשרות ביטול למשל בקישור זה. במקרה כזה: כדאי להקפיד לבצע הזמנה עם אפשרות לביטול חינם (בעברית כתוב כך: ביטול בחינם, באנגלית זה כתוב כך: Free cancellation) ולא בטעות להזמין הזמנה רגילה שאינה מאפשרת ביטול חינם, גם אם היא אפשרות זולה יותר ומומלצת כאשר מזמינים את המלון או הדירה סמוך לזמן הנסיעה. בנוסף כדאי לשים לב לזמן האפשרי לביטול כדי לא לפספס את חלון הזמנים בו אפשר להתחרט ולבטל את הזמנתכם, זה קורה לפעמים לתיירים שאינם נותנים לכך את הדעת.
  • בדלפט‏ מלונות זולים יחסים לכן שווה לחשוב לקחת מלונות או אופציות לינה ברמה גבוהה יותר ממה שאתם רגילים למשל מלון ארבעה כוכבים Hampshire Hotel – Delft Centre, מלון ארבעה כוכבים WestCord Hotel Delft ומלון ארבעה כוכבים Hotel Royal Bridges.

שאלות נפוצות על לינה בדלפט‏

האזור הפופולארי ביותר ללינה בדלפט‏ הינו אזור מרכז דלפט, ובמיוחד בסמוך לכנסיית maria van jessekerk.

בין מקומות הלינה הפופולארים ביותר בדלפט‏ ניתן למנות את Hotel Royal Bridges, Hotel Johannes Vermeer Delft, The Social Hub Delft, Juuls B&B, ו-Apartment Havenstraat.

למשפחות המגיעות לדלפט‏ אנו ממליצים להסתכל על אפשרויות הלינה הבאות - מלון ארבעה כוכבים Hotel Royal Bridges, מלון שלושה כוכבים Hotel de Plataan Delft Centrum ומלון שלושה כוכבים Hotel Johannes Vermeer Delft, אפשרויות לינה אלו מקבלות ילדים, מתאימות לאירוח של כמה אנשים בחדר ומציעות לינה במחירים נוחים יחסית.

מי שמגיע עם רכב לדלפט‏ צריך לקחת בחשבון שבאזורים המרכזיים והמתויירים ישנן בעיות חניה. לכן, כדאי ללון באזורים הפרפריאלים יותר שם נוח וקל יותר למצוא חניה לרכב. תיירים רבים בוחרים להזמין מקום לינה אשר מציע חניה וכך להגיע עם ראש שקט (וגם לא להסתכן בקנס אפשרי בגלל חניה במקום אסור או שדורש תו חניה). אנו מציעים להסתכל על מקומות הלינה הבאים אשר מציעים מקום חניה לאורחים שלהם - מלון ארבעה כוכבים WestCord Hotel Delft ומלון ארבעה כוכבים Hotel Arsenaal Delft (בתשלום ובהזמנה מראש).

בעבור מי שמחפש אפשרויות לינה זולות בדלפט‏ אנו מציעים להסתכל על Juuls B&B, מקום האירוח Bed en Broodje Bloem.

Booking.com