1. עמוד הבית
  2. »
  3. הולנד 2024 המדריך התיירותי המקיף ביותר בעברית
  4. »
  5. אלקמאר, הולנד 2024 – המדריך המקיף | Alkmaar
  6. »
  7. מלונות מומלצים באלקמאר ודירות נהדרות למשפחות ולזוגות – מעודכן ל-2024

מלונות מומלצים באלקמאר ודירות נהדרות למשפחות ולזוגות – מעודכן ל-2024

ילדים 0 ,
מבוגרים 2 ,
חדרים 1

מלונות באלקמאר - הסקירה המקיפה על מלונות באלקמאר. אזורי הלינה המומלצים באלקמאר, התאמת מלונות לאופי החופשה וסקירה על מלונות מומלצים באלקמאר.

5 מלונות מומלצים באלקמאר

Hotel ‘t Fnidsen

⭐⭐⭐⭐
מלון פנידסאן (Hotel ‘t Fnidsen) – מלון ארבעה כוכבים במרכז אלקמאר. מקום זה מתאים לאירוח של עד 2 אנשים ומומלץ בזכות המיקום המעולה.

למידע נוסף על המלון

Wolf Hotel Kitchen & Bar

⭐⭐⭐⭐
מלון וולף קיטצ’ין & בר (Wolf Hotel Kitchen & Bar) – מלון ארבעה כוכבים במרכז העיר. מקום זה מתאים לאירוח של עד 3 אנשים ומומלץ בזכות המיקום המרכזי שלו.

למידע נוסף על המלון

College Hotel Alkmaar

⭐⭐⭐
מלון קולג׳ אלקמאר (College Hotel Alkmaar) – מלון שלושה כוכבים בסמוך למרכז אלקמאר. מקום זה מתאים לאירוח של עד 4 אנשים ומומלץ בזכות השירות המעולה .

למידע נוסף על המלון

Familie Hotel & Apartments Alkmaar

מלון דירות פמילי אלקמאר (Familie Hotel & Apartments Alkmaar) – מלון בלב אלקמאר. מקום זה מתאים לאירוח של עד 6 אנשים ומומלץ בזכות השירות המעולה והמיקום המרכזי.

למידע נוסף על המלון

RITCH Hotel Alkmaar

מלון ריצ’ אלקמאר (RITCH Hotel Alkmaar) – מלון דירות בלב אלקמאר. מקום זה מתאים לאירוח של עד 2 אנשים ומומלץ בזכות המיקום המעולה והשירות המצויין.

למידע נוסף על המלון

עדכון אפריל, 2024

במהלך השבועות הקרובים מידת הביקוש ללינה באלקמאר במגמת עליה, ולכן למי שמתכנן להגיע בפסח או בשבועות שאחריו כדאי להזמין מקומות לינה מראש. תוכלו לעשות זאת בקישור הזה בו מגוון מקומות המציעים ביטול בחינם, כך שתוכלו לשנות את ההזמנה ואף לבטל אותה במידת הצורך. בנוסף, מאחר וההוצאה על הלינה היא מהמרכזיות בחופשה תוכלו לחפש מבצעים רלוונטיים עבורכם כאן.

כל מה שתצטרכו לדעת לפני הזמנת לינה באלקמאר

באלקמאר ישנם פחות מ-100 מקומות לינה מסוגים שונים – מלונות, דירות ואפשרויות הארחה נוספות. מה שאומר שההיצע קטן, אפשרות הבחירה מצומצמת וכדאי מאוד להזמין מקום לינה מראש ולא לחכות לרגע האחרון. אפשרות הלינה הנפוצה ביותר הינה מלונות (למשל מלון Hotel ‘t Fnidsen), כך שלמי שאפשרות זו מתאימה יהיה מעט יותר היצע לבחור מתוכו את מקום הלינה המתאים לו.
האזור המרכזי סביבו מרבית התיירים בוחרים ללון הינו מרכז אלקמאר ובמיוחד ליד מוזיאון הגבינה (Dutch Cheese Museum), בין המקומות המומלצים באזור זה ניתן למנות את מלון Luttik. ככל שמקום הלינה יהיה קרוב יותר לאזור זה כך לרוב גם המחיר שלו יעלה. במידה ואתם מגיעים לאלקמאר עם רכב אנו ממליצים לבחור מקום לינה עם חניה, למשל מלון Familie Hotel & Apartments Alkmaar, מלון שלושה כוכבים College Hotel Alkmaar ומקום אירוח ביתי Canal House – Homestay.
המלצות ללינה באלקמאר

  • מקומות לינה מומלצים נוספים באלקמר הינם מקום אירוח SOEPP the B&B ומקום אירוח Groenlokaal וגם דירת Romantic Apartment “De Koning” Alkmaar ודירות Penthouse Apartment “Trendy” Alkmaar.
  • מרבית המבקרים באלקמאר מעדיפים ללון כאמור באזור מרכז אלקמאר, אך מומלץ לקחת בחשבון בעיות נגישות ברכב, ומחיר יקר יותר באזור זה. הדבר נכון אף יותר כאשר מגיעים בשיא עונת התיירות.
  • באלקמאר כאמור ישנו מספר מצומצם של אפשרויות לינה ולכן ישנה לא פעם בעיה של זמינות לדירות ולמלונות המבוקשים, ובמיוחד כאשר מחפשים אפשרויות לינה גדולות המתאימות למשפחות במידה ואתם נוסעים בעונות התיירות אנו מאוד ממליצים להזמין מלון עם אם אפשרות ביטול מוקדם ככל הניתן. אפשר לבצע הזמנה עם אפשרות ביטול למשל בקישור זה. במקרה כזה: כדאי להקפיד לבצע הזמנה עם אפשרות לביטול חינם (בעברית כתוב כך: ביטול בחינם, באנגלית זה כתוב כך: Free cancellation) ולא בטעות להזמין הזמנה רגילה שאינה מאפשרת ביטול חינם, גם אם היא אפשרות זולה יותר ומומלצת כאשר מזמינים את המלון או הדירה סמוך לזמן הנסיעה. בנוסף כדאי לשים לב לזמן האפשרי לביטול כדי לא לפספס את חלון הזמנים בו אפשר להתחרט ולבטל את הזמנתכם, זה קורה לפעמים לתיירים שאינם נותנים לכך את הדעת.
  • באלקמאר מלונות זולים יחסים לכן שווה לחשוב לקחת מלונות או אופציות לינה ברמה גבוהה יותר ממה שאתם רגילים למשל מלון ארבעה כוכבים Hotel ‘t Fnidsen ומלון ארבעה כוכבים Wolf Hotel Kitchen & Bar.

שאלות נפוצות על לינה באלקמאר

למשפחות המגיעות לאלקמאר אנו ממליצים להסתכל על אפשרויות הלינה הבאות - מלון Familie Hotel & Apartments Alkmaar ומלון Luttik, אפשרויות לינה אלו מקבלות ילדים, מתאימות לאירוח של כמה אנשים בחדר ומציעות לינה במחירים נוחים יחסית.

מי שמגיע עם רכב לאלקמאר צריך לקחת בחשבון שבאזורים המרכזיים והמתויירים ישנן בעיות חניה. לכן, כדאי ללון באזורים הפרפריאלים יותר שם נוח וקל יותר למצוא חניה לרכב. תיירים רבים בוחרים להזמין מקום לינה אשר מציע חניה וכך להגיע עם ראש שקט (וגם לא להסתכן בקנס אפשרי בגלל חניה במקום אסור או שדורש תו חניה). אנו מציעים להסתכל על מקומות הלינה הבאים אשר מציעים מקום חניה לאורחים שלהם - מלון Familie Hotel & Apartments Alkmaar, מלון שלושה כוכבים College Hotel Alkmaar ומקום אירוח ביתי Canal House - Homestay.

למי שמתעניין בעמוד זה כדאי לקרוא גם:

Booking.com