מלונות בצפון הודו

ילדים 0 ,
מבוגרים 2 ,
חדרים 1

מלונות בצפון הודו - מידע כללי

צפון הודו הוא אחד האזורים המתויירים ביותר בהודו. יש הטוענים כי האזור מתוייר יתר על המידה והפך להיות ישראל הקטנה, אך לצפון הודו יש הרבה מה להציע למטיילים. החל מערים קדושות כמו רישיקש ואמריצר, נופי ההימאליה העוצמתיים במנאלי, תרבויות טיבטיות מרתקות בדרמסלה ובחבל לאדאק, מקומות קסומים ומרוחקים כמו חבל קשמיר, כפרים נידחים אליהם ניתן להגיע בטרקים של כמה ימים כמו מלאנה, פולגה וקלגה ועיירות היל סטיישן ירוקות כמו נייניטל ושימלה.

צפון הודו מציעה למבקריה אפשרויות לינה נוחות, טובות ומגוונות, תוכלו למצוא ריכוז גבוה של מלונות בעיקר בערים או באיזורים המרכזיים סרינגאר (ראו מלונות בסרינגאר), מנאלי (ראו מלונות במנאלי), אמריצר (ראו מלונות באמריצר) וצ’אנדיגאר (ראו מלונות בצ’אנדיגאר)
אזורי הכפרים ואזורים כמו דרמסלה, קאסול, רישיקש, נייניטל ואלמורה מאופיינים יותר באפשרויות לינה בדירוג הנמוך יותר כמו גסטהאוסים, בתי הארחה ובד אנד ברקספט ולכן מתאימים לרוב לביקור של תרמילאים או למטיילים המעוניינים לחסוך בעלויות הלינה.

אזורים כמו סרינגאר, הארידואר, אמריצר, צ’אנדיגאר ומנאלי מציעים יותר אפשרויות לינה בדרג הביניים כמו מלונות שלושה-ארבעה כוכבים וניתן למצוא כאן יותר אפשרויות המתאימות לתייר המערבי.

בתחתית העמוד תוכלו למצוא מפה של המלונות המומלצים בצפון הודו.

[wpgmza id="20" cat="6" marker="3162" zoom="6"]