מלונות בדלהי

ילדים 0 ,
מבוגרים 2 ,
חדרים 1

מלונות בדלהי - מידע כללי

דלהי (Delhi) היא עיר גדולה מאוד, מחד שוקקת, צבעונית, ורוחשת ומאידך גם צפופה, מזוהמת ומזעזעת על נכיה וגדומיה. כמו הורסטיליות של ניו דלהי עצמה, כך גם המגוון של סוגי ורמת המלונות שבעיר זו. בניו דלהי תוכלו למצוא מעל לאלף אפשרויות לינה מסוגים שונים המתאימים לתיירים שונים.

בדלהי תוכלו למצוא מלונות פאר שלא יביישו שום ארמון (חלקם אף היו ארמונות שהוסבו למלונות), מספר לא מבוטל של מלונות בדרג הביניים (שלושה וארבעה כוכבים) וגם לא מעט מלונות זולים ברמה של אכסנייה / באד אנד ברקפסט וכאלה המתאימים לתרמילאים. בניו דלהי ישנם גם לא מעט מלונות שהם למעשה דירות של משפחות המארחות תיירים, ואלו הפכו להיות אופציה פופלארית ללינה בעיר.

יש לקחת בחשבון שפער המחירים בין המלונות השונים גדול, ישנם גם פערים בין האזורים השונים- המחירים באולד דלהי, שונים מאילו של פהרגאנג’ או חלקים אחרים של דלהי. כמו כן המחירים משתנים מאוד כתלות בעונות השנה והביקוש.

המלונות הזולים בעיר יעניקו רמת אירוח ירודה מאוד ולא מתאימים לאיסטניסטים שבינינו (לעיתים החדרים קטנים מאוד, חשוכים, לא משופצים, ללא שירותים, ללא מקלחת או ללא מים חמים), ובעיקר מיועדים לתרמילאים, צעירים ולמי שמעוניין לחסוך בעלות.
מלונות היוקרה יקרים מאוד ולוקחים גם תוספות גדולות על “מס מותרות” ותוספות על “שירות” שלעיתים לא מוצגים במחיר הסופי (הפערים במחיר יכולים להגיע ליותר מ-20 אחוז). מלונות בדרג הביניים כוללים מנעד רחב וחוסר תיקנון מה שמצריך בדיקה מקיפה של המלון לפני ההזמנה על מנת להימנע מאכזבות.

היות ויש כל כך הרבה סוגי לינה בדלהי – אנו ממליצים מאוד להתייעץ עימנו על המלון המתאים לכם טרם ההזמנה – לפרטים נוספים.

בתחתית העמוד תוכלו למצוא מפה של מלונות מומלצים בדלהי.
מלונות בדלהי - המלצות כלליות

  • אם אתם בוחרים באירוח בדירות או דירה להשכרה – רצוי לפנות רק לדירות הנמצאות תחת רישיון ממשלתי.
  • דירות אירוח ומלונות יוקרה הם מצרך מבוקש בכל האמור ללינה בדלהי, מומלץ מאוד להזמינם מראש.
  • רוב התיירים פונים למלונות ברמת הביניים. אנו חושבים שזה אכן הפיתרון המומלץ למרבית התיירים. כדאי לבדוק היטב תגובות של תיירים קודמים וכמובן להתייעץ עמנו לפני בחירת המלון כיוון שפער בין הרמות השונות במלונות מסוג זה גדול במיוחד.
  • לא כל נהגי המוניות יסכימו לקחת אתכם לתוך המלונות שבכל חלקי דלהי, לעיתים הם יורידו אתכם במרחק הליכה מהמלון עקב פקקים וצפיפות תנועה. תופעה זו מאפיינת בעיקר את ניו דלהי ואת פהרגאנג’.
  • אולד דלהי הוא אזור זול יחסית, אך מאוד לא פופלארי ללינה בקרב התיירים (האזור לא נעים, סואן מאוד ומקשה על תיירים מערביים, במיוחד על נשים).
  • אזור הפהרגאנג’ הוא אזור פופלארי על תרמילאים ומי שמעוניין בלינה זולה ולינה מדרג הביניים. עיקר יתרונו הוא בנגישות לרכבת של דלהי ולאזורי הבילוי של דלהי, והיותו רובע תוסס וסוער. לכאן מגיעים מטיילים ותרמיליאים צעירים מכל העולם. מצד שני לא כולם אוהבים את הלינה באזור זה – כיוון שהוא מאופיין בשם רע ומזוהה כאזור פשיעה וסחר בסמים.
  • אזור ניו דלהי פופולארי בעיקר בגלל המרכזיות שלו. אזור זה, בעל מבנים חדשים, כולל אפשרויות לינה יחסית יקרות יותר. אזור הקונוט’ פלייס מבוקש מאוד בגלל המרכזיות והיותו אזור בילוי. ממערב לאזור זה, תמצאו בעיקר דירות אירוח ומלונות ביתיים (מעולה למשפחות).
[wpgmza id="20" cat="6" marker="3202" zoom="16"]