מלונות בדרום הודו

ילדים 0 ,
מבוגרים 2 ,
חדרים 1

מלונות בדרום הודו - מידע כללי

דרום הודו מציעה למבקרים בה נופים, תרבויות, וגם מזג האוויר ואוכל שונים מאוד מהצפון. בפונה (Pune) תוכלו לספוג רוחניות באשראם של אושו. בגואה (Goa) חופים קסומים המציעים מנוחה והתרגעות. באג’נטה (Ajanta) ואלורה (Ellora) מקדשי מערה מרשימים. בקרלה (Kerala) תושבים מקסימים, שרידי קולוניאליות, תעלות מים וחופים. בקרנטקה (Karantaka) אדריכלות מדהימה של מקדשים, ארמונות ומסגדים, תצורות נוף גיאוגפי מרשימות וחופים שלווים. טאמיל נאדו (Tamil Nadu) עם תושביה הפטריוטים, המקדשים והחופים. ואיי אנדמן (Andaman Islands) וניקובר (Nicobar Islands) המסתמנים כיעד הבא לתיירים בהודו.

דרום הודו מציעה למבקריה אפשרויות לינה נוחות, טובות ומגוונות, תוכלו למצוא ריכוז גבוה של מלונות בעיקר בערים או באיזורים המרכזיים קרנטקה (ראו מלונות בקרנטקה), טאמיל נאדו (ראו מלונות בטאמיל נאדו), גואה (ראו מלונות בגואה) וקרלה (ראו מלונות בקרלה).
ערים כמו האמפי, פונה וקוצ’ין מאופיינות יותר באפשרויות לינה בדירוג הנמוך יותר כמו גסטהאוסים, בתי הארחה ובד אנד ברקספט ולכן מתאימים לרוב לביקור של תרמילאים או למטיילים המעוניינים לחסוך בעלויות הלינה.

אזורים כמו בנגלור, מאיסור וגואה מציעים יותר אפשרויות לינה בדרג הביניים כמו מלונות שלושה-ארבעה כוכבים וגם לא מעט מלונות חמישה כוכבים המעניקים לינה יוקרתית ומפנקת.

בתחתית העמוד תוכלו למצוא מפה של המלונות המומלצים בדרום הודו.

[wpgmza id="20" cat="6" marker="3212" zoom="6"]