טיולים מאורגנים להודו

טיולים מאורגנים להודו

מידע על מציאת טיול מאורגן להודו והסביבה

 

מידע כללי

עד לפני מספר שנים, הודו היה יעד ששמור רק למטיילים צעירים אחרי צבא, שחיפשו מקום להשתחרר בו, מקום שיכלול גם מסיבות, גם אווירה אחרת מהאווירה הישראלית ובעיקר – בזול. השנים עברו, החיילים המשוחררים נוטים לטוס דווקא לדרום אמריקה, אך במקום הקהל הצעיר יותר הגיע קהל ישראלי מעט מבוגר יותר להודו.

אנשים רבים מנצלים את ההון התרבותי הגדול שיש להודו להציע בשביל טיולים שונים ומגוונים. שילוב של מרכז רוחני דתי עם נגיעות לדת שזרה לישראל  – הינדואיזם, תרבות מגוונת של שווקים מסוגננים רועשים וצבעונים עם נופים עוצרי נשימה ואזורי מים מדהימים, מסיבות מפורסמות ואוכל מיוחד ויוצא דופן. הכל תוכלו למצוא בהודו.

עם כל זה, הודו היא מדינה שדורשת הכנה רבה. מעל 18 שפות רשמיות, תרבות שונה לחלוטין מהמוכרת לנו, תחבורה מסוכנת ולעיתים רבות מיושנת ואזורים רבים מוזנחים ובעלי הגיינה נמוכה אלא רק חלק מהדברים שאליהם צריך להתכונן כאשר טסים להודו. מטיילים אשר טסים לזמן מוגבל להודו צריכים לעשות הרבה שיעורי בית לקראת הנסיעה על מנת למקד את הטיול בדיוק לדברים שהכי מתאימים לכם, גודלה של הודו והקושי בהגעה בין מקום למקום גורם לכך שהטיול צריך להיות ממוקד לאזורים ולדברים שהכי מעניינים אותכם בשביל שלא תבזבזו זמן על מקומות שלא רלוונטים אליכם.
טיול מאורגן להודו

פתרון אפשרי למיקוד הטיול להודו, ולהפיכתו לטיול שמתאים לכם באופן אישי – גם מבחינת האנשים שאיתם תטוסו וגם מבחינת ניצול מקסימלי של הודו עבורכם הוא טיול מאורגן להודו. חברות התיירות השונות מציעות אפשרויות רבות ומגוונות לטיול בהודו.

הטיולים השונים נעים מטווח זמן של 12 ימים עד 22 ימים, כאשר כמעט בכל הטיולים,  הקצרים והארוכים, תוכלו למצוא הגעה לבומבי ודלהי אך הטיולים יכולים להיות שונים לחלוטין, קיימים מסלולי טיול בהודו שונים לחלוטין בהתאם לזמן הטיול. מטיולים שהנקודה המרכזית בהם היא מפגש של 4 הדתות, טיולים שמגיעים גם לקטמנדו וטיולים להימלאיה ההודית. בגלל גודלה העצום של הודו (המדינה השביעית בגודלה בעולם), האפשרויות לטיולים הן רבות ומגוונות.

אופציה נוספת לטיול בהודו שתופסת תאוצה בשנים האחרונות היא אפשרות טיסה להודו גם דרך טיולי משפחות. הודו כבר מזמן לא טיול רק לתרמילאים ולאנשים המחפשים שקט ושלווה, אלא אפשרות טיול לגיטימית עבור כל מי שמחפש חוויה יוצאת דופן גם לכל המשפחה.

אנחנו נשמח לסייע לכם למצוא את הטיול המאורגן שהכי מתאים לכם. ניתן להשאיר פרטים, ויועץ יסייע לכם למצוא את הטיול הכי טוב עבורכם.