טיפים לנוסע להודו

מידע כללי

נסיעה להודו

נסיעה להודו, בעיקר בפעם הראשונה, היא מפגש זר ומפתיע עם תרבות מיוחדת במינה, עם אנשים שכמותם לא פגשתם ולא תפגשו בשום מקום אחר ועם מראות שלא תמיד עושים טוב לבטן הרגישה שלכם. הנה כמה טיפים שיעזרו לכם להתגבר על המכשול הראשוני ולהנות מהמקום המיוחד והצבעוני הזה.
ללמוד את התרבות

התרבות ההודית היא תרבות מסורתית מאד ויש מנהגים רבים, יומיומיים, שכדאי להכיר אותם כדי להשתלב בצורה טובה בקהל ההודי. למשל – גבר הודי לא ניגש אף פעם ושואל שאלה ברחוב, אישה הודית דואגת לכסות את עצמה כדי לא להיות חשופה מדי כשהיא הולכת ברחוב, כניסה למקדש, גם אם זו לא ממש הדת שלכם, היא כניסה שקטה ומכובדת. נכנסים ולא צועקים, לוחשים כשרוצים לומר משהו ונותנים כבוד למנהגים של הקהל המקומי – גם כשמדובר בטקס מרתיע כמו שריפת גופה. מומלץ ללמוד קצת על התרבות ההודית לפני שנוסעים.

התמודדות עם האוכל ההודי

הודו היא מקום בו יש מטבחים שונים. יש כאלו שאוהבים אורז נקי בלי כלום, יש כאלו שמוסיפים לכל דבר פלפל חריף לוהט. לא תמיד מדובר במקומות נקיים ומבריקים. לכן מומלץ לנסות ולטעום, לא לפחד ולקחת צ’אנס בשביל החוויה, אבל להיות שקולים ולבדוק איפה אתם טועמים. קחו אתכם סט סכום חד פעמי, כדי שתוכלו לאכול כמו שאתם רגילים – זאת משום שברוב המקומות בהודו אוכלים בידיים.

תהיו עירניים

הודו היא מדינה ענייה ותופעת הגניבות, בעיקר מתיירים, היא תופעה שכיחה מאד. מומלץ לנעול את המטען שלכם כמה שאתם יכולים, לשמור עליו ולא להשאיר אותו במקומות שאתם לא מכירים.

לספוג את התרבות

תנו לעצמכם לספוג את התרבות המיוחדת של הודו. הודו היא ארץ בלתי נשכחת שאפשר לצבור בה חוויות שישנו את חייכם. תנו לעצמכם לראות, לטעום, לחוות ולפגוש את המקומיים ותגלו מקום שיהפוך לחלק מהחיים שלכם גם הרבה אחרי שתחזרו הביתה.
המאמר באדיבות אתר: www.hotelslove.co.il
מפה

[wpgmza id=”20″ cat=”5,4″ marker=”3085″ zoom=”4″]