דרום הודו | South India

מידע כללי על דרום הודו

דרום הודו מציעה למבקרים בה נופים, תרבויות, וגם מזג האוויר ואוכל שונים מאוד מהצפון.

בפונה (Pune) תוכלו לספוג רוחניות באשראם של אושו. בגואה (Goa) חופים קסומים המציעים מנוחה והתרגעות. באג’נטה (Ajanta) ואלורה (Ellora) מקדשי מערה מרשימים. בקרלה (Kerala) תושבים מקסימים, שרידי קולוניאליות, תעלות מים וחופים. בקרנטקה (Karantaka) אדריכלות מדהימה של מקדשים, ארמונות ומסגדים, תצורות נוף גיאוגפי מרשימות וחופים שלווים. טאמיל נאדו (Tamil Nadu) עם תושביה הפטריוטים, המקדשים והחופים. ואיי אנדמן (Andaman Islands) וניקובר (Nicobar Islands) המסתמנים כיעד הבא לתיירים בהודו.

בעמוד זה תוכלו לקבל מידע אודות אתרים ופעילויות מומלצות בדרום הודו. למידע אודות אתרים אלו לחצו על המקום במפת דרום הודו שלפניכם או ברשימת האתרים המומלצים שבהמשך העמוד.
מערות אג'אנטה, מהרשטרה (צילום: Ashok Prabhakaran)מערות אג’אנטה, מהרשטרה (צילום: Ashok Prabhakaran, רישיון)

מה רואים ואתרים מרכזיים בדרום הודו

אג’נטה (Ajanta) ואלורה (Ellora) – שני אתרי מקדשי מערות מפורסמים בדרום הודו. קראו עוד על אג’נטה ואלורה.

פונה (Pune) – האטרקציה העיקרית בפונה הוא האשראם של אושו השנוי במחלוקת. קראו עוד על פונה.

גואה (Goa) – גואה, התפרסמה בכל העולם בזכות חופיה הלבנים ושקיעותיה המרהיבות וגם בזכות מסיבות הפול מון ומתירנות השימוש בסמים. קראו עוד על גואה.

קרלה (Kerala) – התושבים החביבים, החופים הזהובים, תעלות המים והלגונות המרהיבות הופכים את קרלה לאחת מהיעדים הפופולריים בהודו. קראו עוד על קרלה, ועל העיר קוצ’ין.

טאמיל נאדו (Tamil Nadu) – לאורך חופי טאמיל נאדו פזורות ערי נופש וכפרי דייגים מוקפים בשרשראות הרים גבוהים מיוערים. קראו עוד על טאמיל נאדו ועל העיר ממלאפורם.

קרנטקה (Karantaka) – בקרנטקה אדריכלות מדהימה של מקדשים, ארמונות ומסגדים, תצורות נוף גיאוגפי מרשימות וחופים שלווים. קראו עוד על קרנטקה ועל הערים האמפי, מאיסור ובנגלור.

איי אנדמן (Andaman Islands) וניקובר (Nicobar Islands) – קבוצת איים הממוקמת בדרום מזרח הודו, במפרץ בנגל וכוללת כ-300 איים טרופים שרובם לא מאוכלסים. קראו עוד על איי אנדמן.

Prev 1 of 1 Next
Prev 1 of 1 Next

איי אנדמן
[wpgmza id="20" cat="5" marker="3212" zoom="6"]