הכל על - דיסנילנד פריז - יום אחד, 2 פארקים
 

 


דף הבית >> פריז 2018, המדריך התיירותי המקיף ביותר בעברית >> אטרקציות בפריז >> דיסנילנד פריז - יום אחד, 2 פארקים
פריז

עוד תחת אטרקציות בפריז:


עוד תחת פריז:

פרסומות
 
 
 
הכל על - מידע לתייר ולמטייל הישראליבניית חופשה בפריז:
מלונות | טיסות | הופעות | השכרת רכב
למידע נוסףמלונות המומלצים  | יעוץ אישי למלונות
Booking.com

הצעות חמות למלונות 

דיסנילנד פריז - יום אחד, שני פארקים

על דיסנילנד פריז מלונות ליד דיסנילנד פריז תמונות מדיסנילנד פריז כרטיסים לדיסנילנד פריז שאלות ותשובות

דיסנילנד פריז - טבלת ניווט מהיר
מידע כללי והסבר
למי זה מתאים?
הזמנת כרטיס

מידע כללי

דיסנילנד פריז - יום אחד, שני פארקים הוא כרטיס המעניק כניסה יומית בלתי מוגבלת לשניים מאתריה המופלאים והמפורסמים ביותר של פריז - פארק הדיסנילנד ואולפני וולט דיסני. שני הפארקים ממוקמים באותו המתחם והכרטיס מאפשר לעבור בניהם לפי רצונכם; תוכלו להנות הן מהמתקנים, מטירת דיסני ומהדמויות המפוסמות המשוטטות ברחבי הדיסנילנד והן מהצצה מרתקת אל מאחורי הקלעים של אחת מתעשיות הסרטים המשגשגות ביותר בעולם המתאפשרת באולפנים. 

הפארקים פתוחים כל השנה, אך הכרטיס המשולב תקף רק בימים מסויימים המשתנים מדי חודש. ניתן לברר בעמוד הזמנת הכרטיסים באילו ימים מוצע הכרטיס המשולב במהלך הביקור שלכם בפריז. אנו ממליצים לקרוא טיפים, המלצות ופרטים נוספים על הפארקים בעמוד דיסנילנד פריז.

 
*פרסומת*
אפשר להתייעץ איתנו באופן אישי לפני הזמנה (על ידי הכנסת פרטים בטופס מתחתאנו מייעצים לכם לנצל שירות זה כי ישנם כרטיסים מסוגיים שונים המתאימים לתיירים עם מאפיינים שונים.

דיסנילנד פריז (צילום מקורי)
דיסנילנד פריז (צילום מקורי)

למי זה מתאים?

כרטיס זה מהווה פיתרון מושלם למי שרוצה להנות משני העולמות ולקבל חוויה מקיפה וכוללת ממתחם דיסני בפריז. הפארקים ידועים בהיותם גן עדן של ממש לילדים, אך הוא מתאים במידה שווה גם למבוגרים. האטרקציות, הדמויות, הצבעים והצללים מבטיחים אווירה קסומה וחוויה בלתי נשכחת לכולם. 

הכרטיס הנמצא בעמוד זה הוא הכרטיס הפופלארי כרטיס ליום אחד עבור שני פארקים - אך ישנם אופציות נופסות (למשל כרטיסים לארבעה ימים, כרטיס ליום אחד ופארק אחד - וכדומה) רצוי לראות את האופציות השונות פה ולבחור את האופציה המתאימה לכם. 


דיסנילנד פריז (צילום מקורי)
דיסנילנד פריז (צילום מקורי)

בנוסף ישנם אופציות נוספות להזמנת כרטיסים לפארק למשל - הזמנה הכוללת כרטיסים והסעה לדיסנילנד פריז.

בכל מקרה מאוד מומלץ להזמין כרטיסים מראש לפארק, גם אם דרך האתר שלנו הוא הקישורים השונים אותם הוספנו, וגם אם דרך סוכנים ומפיצים אחרים שקיימים בשוק ונותנים שירות זה. ההזמנה מראש תחסוך לכם הרבה בלאגן וזמן בהשוואה לאופציה לקנות את הכרטיסים בפארקים עצמם. 

 

כרטיסים ופעילויות מומלצות בדיסנלנד פריז


פרסומת
המלצות לכרטיס דיסנילנד פריז יום אחד שני פארקים
 
 • ראשית - לכל ההמלצות להתנהלות בתוך הפארקים עצמם - כולל כרטיסים לעקיפת התור, התמצאות והתנהלות בפארק וכדומה מומלץ לקרוא בקישור זה
 • רוב התיירים מקירים את הדיסנלנד כפארק המרכזי. חשוב לומר שהסטודיו פארק הוא לא פחות עוצמתי ותיירים רבים אוהבים אותו מאוד, אפילו יותר מהדיסנילד המוכר. הסטודיו פארק מומלץ לקהל המבוגר יותר ולמבקרים עם מתבגרים בפריז, מיכוון שהוא אקסטרימי יותר והרבה פחות ילדותי.
 • בהזמנת כרטיס שני פארקים ביום אחד אנו ממליצים לשקול להזמין בפארק עצמו את כרטיס התור המהיר. הוא אומנם יקר, אבל כאשר צריך להספיק את שני הפארקים ביום אחד, חבל על כך דקה שמבזבזת בתורים ואילו יכולים להיות ארוכים (במיוחד בחופשים ובקיץ).
 • כרטיס זה יום אחד לשני פארקים הוא כרטיס המתאים למי שבא לחוויה של יום אחד בלבד בה הוא רוצה לטעום מהפארקים השונים. לא ניתן באמת להקיף בצורה מיטבית את שניהם ביום אחד - אך הכרטיס מאפשר לטעום טעימה מכל אחד מהם. לכן כרטיס זה מאוד פופלארי בקרב הרבה מאוד תיירים שבאים לעיר פריז ומבקשים לטעום יום מדיסנלנד פריז - הוא פחות מתאים למי שלן ליד הפארק (תיירים כאלו בוחרים כרטיס נפרד ליום שלם לכל פארק).
 • בכל מקום בו יציעו לכם את כרטיס זה למחירה, יציאו לכם גם שילובים אחרים למשל כרטיס ליום אחד עבור פארק אחד (או דינסלנד פריז או הסטודיו), כרטיס לשני הפארקים ליומיים, שלושה ואפילו ארבעה ימים. מרבית התיירים יפנו כאמור להזמנה של הכרטיס אחד לשני הפארקים - למי שמעוניין להקיף את אחד הפארקים לעומק - האופציה של פארק אחד ליום אחד (הזולה יותר) היא אופציה מצוינת. למגיעים ללון באזור (בעיקר בזמן חופשה משפחתית) האופציה של הכרטיסים ליומיים, שלושה וארבעה ימים הופכת משלתמת מאוד.
 • מחירו של כרטיס זה משתנה מאוד לפי תאריכים וימים (בחורף וביום רגיל הוא זול, ובקיץ ובחופשים הוא יקר. ישנם גם ימים בהם המחירים הם במחירי ביניים. אם חשוב לכם לצמצם במחיר, כדי להציץ באופציות הללו ומצוא ימים זולים יותר (בקיץ המלצה זו לא רלוונטית, אבל במידל סיזן - אביב וסתיו, היא יכולה לחוסך לכם כסף רב). 
 • באופן כללי כרטיסים לדינסלנד פריז ולסטודיו פארק אנו ממליצים להזמין מראש. בכל עונה ובכל זמן ביקור.

תגובות והמלצות גולשים:

 • הזמנת הכרטיסים ליורו דיסני דרך את Expedia היתה קלה, והחוויה הייתה נהדרת. בדיעבד הדבר היחיד שאנחנו היינו עושים אחרת היא לקנות כרטיסי Fastpasses כדי להינות יותר מהביקור שלנו בפארקים.
 • הזמנו כרטיסים דרך Expedia, הכרטיסים היו זולים יותר מאשר בכניסה לפארק ובנוסף זה אפשר לנו לעקוף את התור. אני ממליץ.

תגובות והמלצות אילו עלו על  בקבוצת הפייסבוק השותפה שלנו - פריז למטיילים - Paris For Travelers:

 • שלום , האם כדאי ללכת לשני הפארקים יורו דיסני + דיסני סטודיו? או שמספיק רק יורו דיסני ?
  •  תלוי מה ההרכב. דווקא בפרק השני יש מתקנים מגניבים ואקסטרימיים יותר.
  • אז אין ספק שהפרק השני מומלץ מאוד. אפשר ללון באחד מבתי המלון השותפים של דיסני ולעשות יומיים של פרקים- כל יום פרק אחר.
  • בהחלט שניהם . לא לוותר על הסטודיו מגניב ביותר עם הרבה אפקטים . היינו 3 ימים . יום בכל פארק וביום השלישי חזרנו למתקנים שאהבנו בכל אחד מהפארקים
  • מאוד משתנה ואף תלוי בכם. אני ואישתי כמעט ולא עולים על מתקנים ופעם אחרונה יומיים לא הספיקו לנו אז הפעם לקחנו 4 ימים גם לפארק וגם לסטודיו.יש כאלה שממצים יום אחד ויש כאלה שלא מספיק להם אף פעם שזה אנחנו.
   אם אתם אוהבים את הסרטים של דיסני זה כמובן מעצים את החוויה. שימו לב ששעות הפתיחה משתנות בחורף. כל השבוע 10:00-19:00 ובשבת וראשון 10:00-22:00
   יש גם מ 8:30-10:00 שזה "שעות קסם" ככה הם קוראים לזה שרק מי שישן בתוך דיסני במלון שעולה 2000 שח ללילה יכול להכנס לפארק

דפי טיפים ושאלות ותשובות נוספים על דיסנילנד פריז (לרשימה המלאה | להוספת שאלה):

פרטים לגבי ביקור ביורודיסני פריז
אנחנו מעוניינים לבקר ביורודיסני פריז ב-14/8/2018. אנחנו זוג עם 2 מתבגרים (12,18). אשמח מאוד לקבל פרטים.

הסעה משדה התעופה למלון ליד היורודיסני
הי, אני מחפש ב- 18.5.18 הסעה משדה תעופה שארל דה גול למלון ליד היורודיסני.

הזמנת כרטיסים ליורודיסני ליומיים
הי, אני מעוניינת להזמין כרטיסים ליורודסני ליומיים.

מהי הדרך היעילה ביותר להגיע מהיורודיסני לאוטובוס התיירים?
שלום אוהד, אנחנו מתכננים לבקר בפריז ב- 21-26/3/18 עם בנות 7+8. נלון ביורודיסני - מהי הדרך היעילה ביותר להגיע לאוטובוס התיירים? האם יש מטרו מהיורודיסני?

מהי הדרך הנוחה ביותר להגיע משדה התעופה ליורודיסני?
הי, מהי הדרך הנוחה ביותר להגיע משדה התעופה ליורודיסני? תודה

 
להזמנה טלפונית, בירורים והתייעצות
 

 
 
 
 
 
 

Go Back  Print  Send Page

 

 מצאתם שגיאת כתיב או ניסוח לא ברור? יש לכם מה להגיד? המחיר השתנה?
יש לכם המלצה או שאתם רוצים להוסיף הערה עובדתית?
רוצים שנפרסם תמונה או מאמר שלכם באתר?


הגיבו ועזרו לנו לבנות את אתר התיירות המעמיק ביותר בעברית! 

(בעלי אתרים יקרים - לינקים שאינם מועילים לגולשים לא יפורסמו
אך אנו יותר מנשמח לפרסם קרדיטים ולינקים למידע, תמונות או עריכה חדשה ומועילה).  

© כל הזכויות שמורות לצוות "הכל על" 

הזכויות לאייקונים שמורות ל:Alessandro Rei , WebIconSet.comIconFinderIconkaKidaubis DesignSebastien DurelSvengraphIcons LandDaddyDesignCyberchaos05DunedhelSvengraphLazyCrazy  Artdesigner.lv  VistaICO.com www.aha-soft.com Ana softLa Glanz Studio - Eugen Buzuk IconBlock  Bevelandemboss.net
יעוץ בקידום האתר: קידום אתרים ע"י עידן בן אור 

לכל שאלה ניתן ליצור עמנו קשר במייל 
למקרים דחופים 0544-979-371 (972+)
Yandex.Metrica