מלונות מומלצים בלייפציג ודירות נהדרות למשפחות ולזוגות – מעודכן ל-2024

ילדים 0 ,
מבוגרים 2 ,
חדרים 1

מלונות בלייפציג - הסקירה המקיפה על מלונות בלייפציג. אזורי הלינה המומלצים בלייפציג, התאמת מלונות לאופי החופשה וסקירה על מלונות מומלצים בלייפציג.

5 מקומות לינה מומלצים בלייפציג

INNSiDE by Meliá Leipzig

⭐⭐⭐⭐
אינסייד ביי מליה לייפציג (INNSiDE by Meliá Leipzig) – מלון 4 כוכבים במרכז העיר. מקום זה מתאים לאירוח של עד 2 אנשים ומומלץ בשל מיקום מרכזי של המלון וארוחת הבוקר שמקבלת תשבוחות.
למידע נוסף על המלון

Lindenau Inn

⭐⭐⭐
לינדנאו אין (Lindenau Inn) – מלון 3 כוכבים באזור מרוחק ממרכז העיר. מקום זה מתאים לאירוח של עד 4 אנשים ומומלץ בשל מרכז הכושר ותפקוד הצוות.
למידע נוסף על המלון

Best Western Hotel Windorf

⭐⭐⭐
מלון בסט ווסטרן ווינדורף (Best Western Hotel Windorf) – מלון 3 כוכבים בקצה הדרומי של העיר. מקום זה מתאים לאירוח של עד 3 אנשים ומומלץ בשל היחס הנעים של צוות המלון.
למידע נוסף על המלון

Five Elements Hostel Leipzig

אכסניית פייב אלמנטס לייפציג (Five Elements Hostel Leipzig) – אכסנייהבמרכז העיר. מקום זה מתאים לאירוח של עד 6 אנשים ומומלץ בשל האפשרות לחדרים המתאימים למספר רב יחסית של אורחים ומיקום האכסניה.
למידע נוסף על המלון

abito Suites

סוויטות שמלה (abito Suites) – מלון דירות במרכז העיר. מקום זה מתאים לאירוח של עד 2 אנשים ומומלץ בשל מיקום המלון ונוחות הדירות.
למידע נוסף על המלון

עדכון מאי, 2024

מאי הינו עיצומו של האביב, ורמת הביקוש ללינה בלייפציג הולכת ועולה ככל שנוקפים הימים. בשל כך, כדאי להזמין מקום לינה מראש, במיוחד במידה ומדובר במשפחות. ניתן לעשות זאת בקישור הזה עם אפשרות ביטול בחינם. למי שרוצה להוזיל את עלות הלינה כדאי לבדוק האם יש מבצעים כאן.

כל מה שתצטרכו לדעת לפני הזמנת לינה בלייפציג

בלייפציג ישנם כ-570 מקומות לינה מסוגים שונים – מלונות, דירות ואפשרויות הארחה נוספות. אפשרות הלינה הנפוצה ביותר הינה דירות (למשל Apartment Central am Zoo).
האזור המרכזי סביבו מרבית התיירים בוחרים ללון הינו מרכז העיר ובמיוחד ליד אזור כנסיית סנט ניקולאס (Nikolaikirche Leipzig), בין המקומות המומלצים באזור זה ניתן למנות את מלון Motel One Leipzig-Nikolaikirche. קחו בחשבון שככל שמקום הלינה יהיה קרוב יותר לאזור זה כך לרוב גם המחיר שלו יעלה.

הלינה באזור כנסיית סנט ניקולאס פופולארית מאוד בקרב תיירים הבוחרים ללון בלייפציגהלינה באזור כנסיית סנט ניקולאס פופולארית מאוד בקרב תיירים הבוחרים ללון בלייפציג
המלצות ללינה בלייפציג

  • מלונות נוספים מומלצים בלייפציג הינם מלונות ארבעה כוכבים כמו מלון Vienna House Easy by Wyndham Leipzig, מלון Best Western Plus Royal Suites, מלון Seaside Park Hotel Leipzig ומלון NH Leipzig Zentrum ומלונות שלושה כוכבים למי שמחפש לינה פונקציונאלית כמו מלון LOGINN Hotel Leipzig by ACHAT, מלון Alt-Connewitz Hotel in Leipzig, מלון Hotel 3 Linden ומלון th Hotel Leipzig Messe New 2021. בעבור מי שמחפש לינה זולה אנו ממליצים להסתכל גם על מקומות הלינה הבאים – אכסניית GRONERS Leipzig ובית הארחה Gwuni B&B. בעבור מי שמעדיף ללון בדירות אנו מציעים להסתכל גם על המקומות הבאים מלון דירות Apartment Central Leipzig, מלון דירות Capri by Fraser Leipzig ומלון דירות Luga Homes – Stadthaus.
  • מרבית התיירים שבוחרים לקחת מלון בלייפציג מעדיפים ללון כאמור באזור אזור כנסיית סנט ניקולאס (Nikolaikirche Leipzig), אך מומלץ לקחת בחשבון בעיות נגישות ברכב, ומחיר יקר יותר באזור זה. הדבר נכון אף יותר כאשר מגיעים בשיא עונת התיירות. לכן למי שמגיע עם רכב שכור כדי לבחור ללון באזורים פריפריאלים יחסית של לייפציג. מאוד מומלץ להסתכל גם על האופציות השונות למלונות עם חניה בלייפציג למשל מלון 4 כוכבים Vienna House Easy by Wyndham Leipzig – בתשלום , מלון דירות Capri by Fraser Leipzig – בתשלום, מלון 4 כוכבים INNSiDE by Meliá Leipzig – בתשלום ומלון Travel24 Hotel Leipzig City – בתשלום.
  • בלייפציג יש בעיה של זמינות לדירות ולמלונות המבוקשים, במיוחד אפשרויות לינה גדולות המתאימות למשפחות. במידה ואתם נוסעים בעונות התיירות אנו מאוד ממליצים להזמין מלון עם אם אפשרות ביטול מוקדם ככל הניתן. אפשר לבצע הזמנה עם אפשרות ביטול למשל בקישור זה. במקרה כזה: כדאי להקפיד לבצע הזמנה עם אפשרות לביטול חינם (בעברית כתוב כך: ביטול בחינם, באנגלית זה כתוב כך: Free cancellation) ולא בטעות להזמין הזמנה רגילה שאינה מאפשרת ביטול חינם, גם אם היא אפשרות זולה יותר ומומלצת כאשר מזמינים את המלון או הדירה סמוך לזמן הנסיעה. בנוסף כדאי לשים לב לזמן האפשרי לביטול כדי לא לפספס את חלון הזמנים בו אפשר להתחרט ולבטל את הזמנתכם, זה קורה לפעמים לתיירים שאינם נותנים לכך את הדעת.
  • בלייפציג דירות ומלונות יקרים יחסית לכן שווה: א. לקחת דירות ומלונות פונקציונאלים וזולים יחסית כמו 2. ב. מומלץ לעשות שימוש במנועי השוואות המחירים השונות הפערים יכולים להיות מאוד, מאוד גבוהים. אתם יכולים לבצע השוואה זו למשל בלינק זה אובלינק זה.

שאלות נפוצות על לינה בלייפציג

האזור הפופולארי ביותר ללינה בלייפציג הינו אזור מרכז העיר, ובמיוחד בסמוך לאזור כנסיית סנט ניקולאס (Nikolaikirche Leipzig).

בין מקומות הלינה הפופולארים ביותר בלייפציג ניתן למנות את INNSiDE by Meliá Leipzig, Lindenau Inn, Best Western Hotel Windorf, Five Elements Hostel Leipzig,ו- abito Suites.

למשפחות המגיעות ללייפציג אנו ממליצים להסתכל על אפשרויות הלינה הבאות - מלון Hotel Markgraf Leipzig, מלון דירות Luga Homes - Stadthaus, מלון H2 Hotel Leipzig ומלון LÉGÈRE EXPRESS Leipzig, אפשרויות לינה אלו מקבלות ילדים, מתאימות לאירוח של כמה אנשים בחדר ומציעות לינה במחירים נוחים יחסית.

מי שמגיע עם רכב ללייפציג צריך לקחת בחשבון שבאזורים המרכזיים והמתויירים ישנן בעיות חניה. לכן, כדאי ללון באזורים הפרפריאלים יותר שם נוח וקל יותר למצוא חניה לרכב. תיירים רבים בוחרים להזמין מקום לינה אשר מציע חניה וכך להגיע עם ראש שקט (וגם לא להסתכן בקנס אפשרי בגלל חניה במקום אסור או שדורש תו חניה). אנו מציעים להסתכל על מקומות הלינה הבאים אשר מציעים מקום חניה לאורחים שלהם - מלון 4 כוכבים Vienna House Easy by Wyndham Leipzig - בתשלום , מלון דירות Capri by Fraser Leipzig - בתשלום, מלון 4 כוכבים INNSiDE by Meliá Leipzig - בתשלום ומלון Travel24 Hotel Leipzig City - בתשלום.

בעבור מי שמחפש אפשרויות לינה זולות בלייפציג אנו מציעים להסתכל על Five Elements Hostel Leipzig, אכסניית GRONERS Leipzig ובית הארחה Gwuni B&B.

Booking.com