לנצקירש, גרמניה – מלונות מומלצים, איך מגיעים ומה אפשר לעשות באזור | Lenzkirch

המדריך המקוצר לתייר

לנצקירש (Lenzkirch), הנמצאת בלב היער השחור, היא עיירה מקסימה המציעה שילוב מושלם של יופי, טבע ותרבות גרמנית מסורתית. ההיסטוריה המיוחדת של אזור היער השחור ניבטת מרחובות העיירה והבתים הציוריים שבה, והופכים את הביקור בה לקסום במיוחד. בנוסף, המיקום הנוח בין אגם טיטזי לאגם שלוכזי, וליד פארק השעשועים Abenteuer-Golfpark Hochschwarzwald שנמצא בעיירה הסמוכה, בו משפחות עם ילדים יכולות להנות במהלך חודשי הקיץ, מביאים חלק מהתיירים לבחור ללון כאן כחלק מטיול רחב יותר באזור היער השחור, במיוחד את מי שמחפש מקום שקט יותר ופחות מתוייר ומגיע עם רכב שכור.

לנצקירש היער השחור

לנצקירש בלב היער השחור (צילום: Mussklprozz, רישיון)

מלונות בלנצקירש

בקרב מי שבוחר להגיע ללנצקירש יש רבים שבוחרים ללון באזור ללילה אחד או יותר במסגרת הטיול באזור היער השחור. האזור שנחשב למרכזי ופופולארי ללינה הוא אזור מרכז העיירה, למרות שהעיירה קטנה ולכן המיקום הספציפי של מקום הלינה פחות מהותי בהשוואה לערים הגדולות. כמה ממקומות הלינה המומלצים עליהם כדאי להסתכל הם Pension Waldwinkel, Hotel Restaurant Schwörer שמתאים גם למשפחות או Ferienwohnung Viktoria למי שמעדיף לקחת דירה במקום מלון. ישנן כמובן אופציות לינה נוספות באזור, בקישור הזה תוכלו לראות את כלל מקומות הלינה ולהזמין מראש עם אפשרות ביטול בחינם – כך שתוכלו לשמור לעצמכם את האפשרות להיות גמישים (אך שימו לב לתאריך עד אליו ניתן לבטל בחינם את השהות). למגיעים עם רכב כדאי כמובן לבחור מקום לינה שמספק חניה, למשל אחד ממקומות הלינה שבקישור הזה. למי שרוצה לחסוך בעלות הלינה אנו ממליצים להסתכל על המבצעים וההנחות למלונות בקישור הזה לראות האם יש משהו רלוונטי עבורכם.

איך מגיעים ללנצקירש

תחבורה ציבורית – הדרך הזולה

אפשר להגיע ללנצקירש באמצעות תחבורה ציבורית. ההגעה עם תחבורה ציבורית ללנצקירש מסורבלת יחסית, מאחר וברוב המקרים יש להגיע לטיטזי ומשם להגיע באופן עצמאי ללנצקריש. לטיטזי אפשר להגיע באמצעות הרכבת הפרברית של היער השחור שעוברת בין עיירות רבות, אך לא לנצקריש. ניתן לבדוק את אפשרויות ההגעה השונות, הזמנים בהם יש תחבורה ציבורית ואף להזמין כרטיסים מראש בקישור הזה (מומלץ, במיוחד בקיץ).

רכבת ליד אגם טיטיזי

רכבת הפרברים לטיטזי – משם צריך להגיע באופן עצמאי

רכב שכור – הדרך הנוחה

אפשרות נוספת למי שרוצה להגיע באופן עצמאי היא להגיע עם רכב שכור, אותו לרוב שוכרים בבאזל, ציריך או שטוטגרט – כתלות בעיר בה נוחתים משם מרבית התיירים שמגיעים לאזור יוצאים. אנו ממליצים מאוד להזמין רכב מראש, בעיקר לתקופת הקיץ, בשל הביקוש הרב לרכבים במיוחד לרכבים מרווחים למשפחות, רכבים אוטומטיים, ואנים וג’יפים. תוכלו להזמין בקישור הזה עם ביטול בחינם, כך שלא צריך לחשוש מההתחייבות לרכב, למי שרוצה לחסוך בעלות הרכב אנו ממליצים להזמין בקישור הזה עם הנחה בלעדית לגולשי הכל על.

מה עושים בלנצקירש

מלבד לינה יש כמה דברים שאפשר לעשות בלנצקירש והאזור. למשל לצאת לטיול באחד ממסלולי ההליכה הרבים סביב העיירה או סביב האגמים שלידה – שלוכזי וטיטזי, או לצאת לאחד ממסלולי הסקי כשמגיעים לחופשה חורפית. למגיעים עם ילדים יש כמה פארקים באזור, פארק השעשועים Abenteuer-Golfpark Hochschwarzwald שבסמוך לעיירה ופארק המים Badeparadies Schwarzwald שנמצא בטיטזי. תוכלו לראות את האפשרויות השונות לפעילויות וסיורים ולהזמין עם אפשרות ביטול בחינם כאן. בנוסף ישנם כמה מקומות מומלצים בהם תוכלו לאכול, כמו Il Carpaccio שהינה פיצרייה מומלצת ומסעדת Gasthaus “zum Schneck” שמגישה אוכל גרמני מסורתי.

העיירה שלוכזי

אגם שלוכזי היפה – מרבית התיירים יגיעו גם אליו במהלך ביקור באזור