1. עמוד הבית
  2. »
  3. גרמניה 2024 – המדריך התיירותי המקיף ביותר בעברית
  4. »
  5. היער השחור, גרמניה – מלונות מומלצים, איך מגיעים ומה אפשר לעשות באזור | The Black Forest
  6. »
  7. וילינגן-שוונינגן, גרמניה – מלונות מומלצים, איך מגיעים ומה אפשר לעשות באזור | Villingen-Schwenningen

וילינגן-שוונינגן, גרמניה – מלונות מומלצים, איך מגיעים ומה אפשר לעשות באזור | Villingen-Schwenningen

המדריך המקוצר לתייר

וילינגן-שוונינגן (Villingen-Schwenningen) הן למעשה שתי עיירות נפרדות שהתחברו לכדי עיר המושכת אליה תיירים רבים בשל השילוב הייחודי בין הטבע להיסטוריה. וילינגן ידועה בקסם ימי ביניימי, ושוונינגן ידוע בתור העיירה המפותחת יותר בה ישנה מורשת של תעשייה. יחסית לעיירות קטנות יותר, ישנו מגוון אפשרויות לינה בוילינגן-שוונינגן מה שמאפשר זמינות גבוהה יותר ומציאת מקום לינה שמתאים יותר למה שאתם מחפשים, והיא מהווה נקודת יציאה טובה לטיולים גם באזור הדרומי של היער השחור וגם לאזור מרכז היער השחור. מרבית התיירים שמגיעים לוילינגן-שוונינגן בוחרים ללון כאן כחלק מטיול רחב יותר באזור היער השחור ולנים כאן לפחות ללילה אחד.

וילינגן-שוונינגן

העיר העתיקה היפה של וילינגן-שוונינגן – מיקום לינה נוח למי שיוצא לטיול כוכב ביער השחור

מלונות בוילינגן-שוונינגן

בקרב מי שבוחר להגיע לוילינגן-שוונינגן יש רבים שבוחרים ללון בה במסגרת הטיול באזור היער השחור, בשל המיקום של וילינגן-שוונינגן אטרקציות רבות ביער השחור נמצאות במרחק של שעה נסיעה לכיוונים שונים, כך שזה מצויין למי שמעדיף להימנע ממעבר בין מקומות לינה כל לילה. בנוסף, מאחר והיא מקושרת לרכבת הפרברים אפשר להגיע לחלק מהעיירות של היער השחור גם אם לא מגיעים עם רכב. האזור שנחשב למרכזי ופופולארי ללינה הוא שוונינגן בה יש יותר אפשרויות לינה מגוונת. כמה ממקומות הלינה המומלצים עליהם כדאי להסתכל הם Sombea או Central Hotel למחפשים מלון ברמה גבוהה, Hotel Villa8, B&B Hotel Villingen-Schwenningen למחפשים מקום יותר פונקציונאלי וזול. ישנן כמובן אופציות לינה נוספות באזור, בקישור הזה תוכלו לראות את כלל מקומות הלינה ולהזמין מראש עם אפשרות ביטול בחינם – כך שתוכלו לשמור לעצמכם את האפשרות להיות גמישים (אך שימו לב לתאריך עד אליו ניתן לבטל בחינם את השהות). למגיעים עם רכב כדאי כמובן לבחור מקום לינה שמספק חניה, למשל אחד ממקומות הלינה שבקישור הזה. למי שרוצה לחסוך בעלות הלינה אנו ממליצים להסתכל על המבצעים וההנחות למלונות בקישור הזה לראות האם יש משהו רלוונטי עבורכם.

רכבת על גשר ראוונה ביער השחור

הלינה בוילינגן-שוונינגן יכולה להיות פתרון טוב למי שרוצה לעשות טיול ביער השחור ללא רכב

איך מגיעים לוילינגן-שוונינגן

תחבורה ציבורית – הדרך הזולה

אפשר להגיע לוילינגן-שוונינגן באמצעות תחבורה ציבורית. בוילינגן ישנה תחנת רכבת אליה מגיעה הרכבת הפרברית של היער השחור שעוברת בפרייבורג ובעיירות נוספות מרכזיות בדרום היער השחור, בשוונינגן ישנה תחנת אוטובוס אליה מגיעים אוטובוסים מפרייבורג, ובין שוונינגן לבין וילינגן ישנה רכבת מחברת, כך שאפשר לעבור בקלות בין העיירות המרכיבות את העיר. ניתן לבדוק את אפשרויות ההגעה השונות, הזמנים בהם יש תחבורה ציבורית ואף להזמין כרטיסים מראש בקישור הזה (מומלץ, במיוחד בקיץ).

רכב שכור – הדרך הנוחה

אפשרות נוספת למי שרוצה להגיע באופן עצמאי היא להגיע עם רכב שכור, אותו לרוב שוכרים בבאזל, ציריך או שטוטגרט – כתלות בעיר בה נוחתים משם מרבית התיירים שמגיעים לאזור יוצאים. אנו ממליצים מאוד להזמין רכב מראש, בעיקר לתקופת הקיץ, בשל הביקוש הרב לרכבים במיוחד לרכבים מרווחים למשפחות, רכבים אוטומטיים, ואנים וג’יפים. תוכלו להזמין בקישור הזה עם ביטול בחינם, כך שלא צריך לחשוש מההתחייבות לרכב, למי שרוצה לחסוך בעלות הרכב אנו ממליצים להזמין בקישור הזה עם הנחה בלעדית לגולשי הכל על.

שילוט לוילינגן-שוונינגן

ההגעה עם רכב לוילינגן-שוונינגן נוחה ומאפשרת לטייל גם במקומות שאינם נגישים עם תחבורה ציבורית

מה עושים בוילינגן-שוונינגן

מלבד לינה יש כמה דברים שאפשר לעשות בוילינגן-שוונינגן והאזור. למשל להסתובב בעיר העתיקה הציורית של ולינגן ולהתרשם מחומות העיר, לצאת לטיול באחד מהמסלולים הרבים באזור היער השחור – בין אם מסלולי הליכה או רכיבה על אופניים – ולהנות מהטבע הנהדר שיש באזור זה של גרמניה, ולסוע לנקודות היפות באזור כמו מפלי טריברג, אגם טיטזי, אגם שלוכזי או פלדברג. תוכלו לראות את האפשרויות השונות לפעילויות וסיורים ולהזמין עם אפשרות ביטול בחינם כאן. בנוסף ישנם כמה מקומות מומלצים בהם תוכלו לאכול בוילינגן-שוונינגן, כמו מסעדת China Restaurant Kaisergarten שמגישה אוכל סיני, מסעדת Café Restaurant VAU והבר האירי Fürstenberg’s Irish Pub Schwenningen.

מפלי טריברג

מפלי טריברג המרשימים