מלונות מומלצים בשרלוטנבורג ודירות נהדרות למשפחות ולזוגות – מעודכן ל-2024

ילדים 0 ,
מבוגרים 2 ,
חדרים 1

מלונות בשרלוטנבורג - הסקירה המקיפה על מלונות בשרלוטנבורג. אזורי הלינה המומלצים בשרלוטנבורג, התאמת מלונות לאופי החופשה וסקירה על מלונות מומלצים בשרלוטנבורג.

5 מקומות לינה מומלצים בשרלוטנבורג

H10 Berlin Ku’damm

⭐⭐⭐⭐
H10 ברלין קודאם (H10 Berlin Ku’damm) – מלון 4 כוכבים באזורשרלוטנבורג. מקום זה מתאים לאירוח של עד 4 אנשים ומומלץ בשל מרכז כושר טוב ומרכז בריאות וספא.
למידע נוסף על המלון

Crowne Plaza Berlin City Centre Ku’damm, an IHG Hotel

⭐⭐⭐⭐
קראון פלאזה ברלין סיטי סנטר קודאם (Crowne Plaza Berlin City Centre Ku’damm, an IHG Hotel) – מלון 4 כוכבים באזור שרלוטנבורג. מקום זה מתאים לאירוח של עד 5 אנשים ומומלץ בשל בריכת השחיה ואפשרות האיכלוס הגבוהה.
למידע נוסף על המלון

Leonardo Hotel Berlin

⭐⭐⭐
לאונרדו ברלין (Leonardo Hotel Berlin) – מלון 3 כוכבים באזור שרלוטנבורג. מקום זה מתאים לאירוח של עד 3 אנשים ומומלץ בשל היתר להכניס חיות מחמד ומתקנים לאורחים עם קשיי ניידות.
למידע נוסף על המלון

Select Hotel Style Berlin

⭐⭐⭐
מלון בחר סגנון מלון ברלין (Select Hotel Style Berlin) – מלון 3 כוכביםבאזור שרלוטנבורג. מקום זה מתאים לאירוח של עד 3 אנשים ומומלץ בשל תפקוד הצוות ונוחות החדרים.
למידע נוסף על המלון

B&B Hotel Berlin-Tiergarten

מלון B&B ברלין-טירגארטן (B&B Hotel Berlin-Tiergarten) – אירוח B&B באזור שרלוטנבורג. מקום זה מתאים לאירוח של עד 3 אנשים ומומלץ בשל הצוות האדיב.
למידע נוסף על המלון

עדכון אפריל, 2024

אזור שרלוטנבורג הוא מאזורי הלינה הפופולאריים ביותר בברלין ובשבועות אלו הביקוש ללינה בו הולך ועולה. אם אתם מגיעים לחופשה בפסח כדאי להקדים ולהזמין מקום לינה מראש לאחד מהמלונות באזור. מומלץ לעשות זאת בקישור הזה ולבחור באחת מאפשרויות הלינה המציעות ביטול בחינם - כך תוכלו לשמור על גמישות ולשנות או לבטל במידת הצורך כאשר תתקרבו למועד החופשה (חשוב לשים לב למועד האחרון לביטול).

כל מה שתצטרכו לדעת לפני הזמנת לינה בשרלוטנבורג

באזור שרלוטנבורג ישנם כ-160 מקומות לינה מסוגים שונים – מלונות, דירות ואפשרויות הארחה נוספות. אפשרות הלינה הנפוצה ביותר הינה מלונות (למשל מלון KPM Hotel & Residence).
מרבית התיירים בוחרים לקחת מלון או דירה באזור של כנסיית הזיכרון על שם הקייזר וילהלם (Kaiser-Wilhelm-Gedächtnis-Kirche), בין המקומות המומלצים באזור זה ניתן למנות את מלון 4 כוכבים H10 Berlin Ku’damm. קחו בחשבון שככל שמקום הלינה יהיה קרוב יותר לאזור זה כך לרוב גם המחיר שלו יעלה.

תיירים רבים בוחרים ללון באזור כנסיית הזיכרון על שם הקייזר וילהלםתיירים רבים בוחרים ללון באזור כנסיית הזיכרון על שם הקייזר וילהלם
המלצות ללינה בשרלוטנבורג

  • מלונות נוספים מומלצים באזור שרלוטנבורג הינם מלונות ארבעה כוכבים כמו מלון Lindner Hotel Am Ku’damm – Berlin, מלון Hotel Indigo Berlin – Ku’damm, מלון NH Berlin Kurfürstendamm ומלון Hollywood Media Hotel am Kurfürstendamm ומלונות שלושה כוכבים למי שמחפש לינה פונקציונאלית כמו מלון Hotel Augusta Am Kurfürstendamm, מלון Hotel Brandies an der Messe ומלון Hotel Vita Berlin-Messe. בעבור מי שמחפש לינה זולה אנו ממליצים להסתכל גם על מקומות הלינה הבאים – בית הארחה Pension Brinn ומלון Hotel Elba am Kurfürstendamm – Design Chambers. בעבור מי שמעדיף ללון בדירות אנו מציעים להסתכל גם על המקומות הבאים דירות Goodman’s Living, מלון דירות SMARTments business Berlin City West, מלון דירות Townhouse Berlin ומלון דירות Art’Appart Suiten – kontaktloser Check-In.
  • מרבית התיירים שבוחרים ללון באזור שרלוטנבורג מעדיפים ללון כאמור סביב כנסיית הזיכרון על שם הקייזר וילהלם (Kaiser-Wilhelm-Gedächtnis-Kirche), אך מומלץ לקחת בחשבון בעיות נגישות ברכב, ומחיר יקר יותר באזור זה. הדבר נכון אף יותר כאשר מגיעים בשיא עונת התיירות. אם אתם שמגיע עם רכב שכור כדי לבחור ללון במלונות אשר מציעים פתרונות חנייה, למשל מלון Gästehaus Pauline המציע חניה בתשלום, בית הארחה Pension Brinn ובקרבתו ישנה חניה ציבורית בתשלום ומלון Hotel Rotdorn לידו יש חניה ציבורית.
  • בשרלוטנבורג יש בעיה של זמינות לדירות ולמלונות המבוקשים, במיוחד אפשרויות לינה גדולות המתאימות למשפחות. במידה ואתם נוסעים בעונות התיירות אנו מאוד ממליצים להזמין מלון עם אם אפשרות ביטול מוקדם ככל הניתן. אפשר לבצע הזמנה עם אפשרות ביטול למשל בקישור זה. במקרה כזה: כדאי להקפיד לבצע הזמנה עם אפשרות לביטול חינם (בעברית כתוב כך: ביטול בחינם, באנגלית זה כתוב כך: Free cancellation) ולא בטעות להזמין הזמנה רגילה שאינה מאפשרת ביטול חינם, גם אם היא אפשרות זולה יותר ומומלצת כאשר מזמינים את המלון או הדירה סמוך לזמן הנסיעה. בנוסף כדאי לשים לב לזמן האפשרי לביטול כדי לא לפספס את חלון הזמנים בו אפשר להתחרט ולבטל את הזמנתכם, זה קורה לפעמים לתיירים שאינם נותנים לכך את הדעת.
  • באזור שרלוטנבורג דירות ומלונות יקרים יחסית לכן שווה: א. לקחת דירות ומלונות פונקציונאלים וזולים יחסית כמו 3. ב. מומלץ לעשות שימוש במנועי השוואות המחירים השונות הפערים יכולים להיות מאוד, מאוד גבוהים. אתם יכולים לבצע השוואה זו למשל בלינק זה אובלינק זה.

שאלות נפוצות על לינה בשרלוטנבורג

האזור הפופולארי ביותר ללינה בשרלוטנבורג הינו האזור סביב כנסיית הזיכרון על שם הקייזר וילהלם (Kaiser-Wilhelm-Gedächtnis-Kirche).

למשפחות הבוחרות ללון באזור שרלוטנבורג אנו ממליצים להסתכל על אפשרויות הלינה הבאות - מלון Gästehaus Pauline, מלון Hotel Rotdorn, מלון 3 כוכבים Hotel Augusta Am Kurfürstendamm ומלון aletto Hotel Kudamm, אפשרויות לינה אלו מקבלות ילדים, מתאימות לאירוח של כמה אנשים בחדר ומציעות לינה במחירים נוחים יחסית.

במידה ואתם מגיעים עם רכב לאזור שרלוטנבורג כדאי לקחת בחשבון את נושא החנייה, אשר עשוייה להיות בעייתית. על מנת לא להסתמך על חניה ברחוב (ובחלק מהמקרים להסתכן בקנס) כדאי להזמין מקום לינה עם חניה. אנו מציעים להסתכל על מקומות הלינה הבאים - מלון Gästehaus Pauline המציע חניה בתשלום, בית הארחה Pension Brinn ובקרבתו ישנה חניה ציבורית בתשלום ומלון Hotel Rotdorn לידו יש חניה ציבורית.

בעבור מי שמחפש אפשרויות לינה זולות באזור שרלוטנבורג אנו מציעים להסתכל על Select Hotel Style Berlin, בית הארחה Pension Brinn ומלון Hotel Elba am Kurfürstendamm - Design Chambers.

Booking.com