מלונות מומלצים באזור אלכסנדרפלאץ ודירות נהדרות למשפחות ולזוגות – מעודכן ל-2024

ילדים 0 ,
מבוגרים 2 ,
חדרים 1

מלונות באזור אלכסנדרפלאץ - הסקירה המקיפה על מלונות באזור אלכסנדרפלאץ. אזורי הלינה המומלצים באזור אלכסנדרפלאץ, התאמת מלונות לאופי החופשה וסקירה על מלונות מומלצים באזור אלכסנדרפלאץ.

5 מקומות לינה מומלצים באזור אלכסנדרפלאץ

Leonardo Royal Hotel Berlin Alexanderplatz

⭐⭐⭐⭐⭐
מלון ‘לאונרדו רויאל – ברלין אלכסנדרפלאץ’ (Leonardo Royal Hotel Berlin Alexanderplatz) – מלון ארבעה כוכבים באזוראלכסנדרפלאץ. מקום זה מתאים לאירוח של עד 3 אנשים ומומלץ בזכות מרכז הספא ומרכז הכושר.
למידע נוסף על המלון

The Social Hub Berlin Alexanderplatz

⭐⭐⭐⭐
מלון דה סושיאל האב ברלין אלכסנדרפלאץ (The Social Hub Berlin Alexanderplatz) – מלון ארבעה כוכבים באזור אלכסנדרפלאץ. מקום זה מתאים לאירוח של עד 4 אנשים ומומלץ בגלל המיקום המרכזי ומרכז הכושר.
למידע נוסף על המלון

Holiday Inn Express – Berlin – Alexanderplatz

⭐⭐⭐
מלון הולידיי אין אקספרס – ברלין – אלכסנדרפלאץ (Holiday Inn Express – Berlin – Alexanderplatz) – מלון שלושה כוכבים באזור אלכסנדרפלאץ. מקום זה מתאים לאירוח של עד 3 אנשים ומומלץ בזכות הצוות האדיב והניקיון.
למידע נוסף על המלון

ibis Hotel Berlin Mitte

⭐⭐
מלון איביס ברלין מיטה (ibis Hotel Berlin Mitte) – מלון שני כוכבים באזור אלכסנדרפלאץ. מקום זה מתאים לאירוח של עד 2 אנשים ומומלץ בגלל המחיר הזול והצוות האדיב.
למידע נוסף על המלון

Schoenhouse Berlin by limehome

(Schoenhouse Berlin by limehome ) – באזור אלכסנדרפלאץ. מקום זה מתאים לאירוח של עד אנשים ומומלץ .
למידע נוסף על המלון

עדכון מאי, 2024

אזור אלכסנדרפלאץ הוא אחד מהאזורים המרכזיים ביותר ותיירים רבים בוחרון ללון בו בחופשה שלהם בברלין והביקוש הרב ללינה מותיר כמות נמוכה יחסית של מקומות לינה פנויים, דבר אשר ילך ויחמיר ככל שנתקרב לשיא עונת התיירות בעוד כחודשיים. לכן, מומלץ מאוד להבטיח לעצמכם מקום לינה, ניתן לעשות זאת בקישור הזה עם אפשרות ביטול בחינם ולשמור על גמישות במידה ותמצאו מקום לינה אחר שמתאים לכם יותר או אם יהיו שינויים בתוכניות ברגע האחרון.

כל מה שתצטרכו לדעת לפני הזמנת לינה באזור אלכסנדרפלאץ

באזור אלכסנדרפלאץ ישנם כ-680 מקומות לינה מסוגים שונים – מלונות, דירות ואפשרויות הארחה נוספות. אפשרות הלינה הנפוצה ביותר הינה דירות (למשל Schoenhouse Berlin by limehome).
מרבית התיירים בוחרים לקחת מלון או דירה באזור של הכיכר עצמה, בין המקומות המומלצים באזור זה ניתן למנות את מלון Motel One Berlin-Alexanderplatz. קחו בחשבון שככל שמקום הלינה יהיה קרוב יותר לאזור זה כך לרוב גם המחיר שלו יעלה.

תיירים רבים בוחרים ללון באזור מגדל הטלוויזיה של ברליןתיירים רבים בוחרים ללון באזור מגדל הטלוויזיה של ברלין




המלצות ללינה באזור אלכסנדרפלאץ

  • מלונות נוספים מומלצים באזור אלכסנדרפלאץ הינם מלונות ארבעה כוכבים כמו מלון Classik Hotel Alexander Plaza, מלון ARCOTEL John F – am Gendarmenmarkt ומלון Victor’s Residenz-Hotel Berlin ומלונות שלושה כוכבים למי שמחפש לינה פונקציונאלית כמו מלון Hotel AMANO Rooms & Apartments ומלון Hotel Nikolai Residence. בעבור מי שמחפש לינה זולה אנו ממליצים להסתכל גם על מקומות הלינה הבאים – מלון שני כוכבים ibis Styles Hotel Berlin Mitte, מלון Singer109 Hotel & Apartment ואכסניית The Circus Hostel. בעבור מי שמעדיף ללון בדירות אנו מציעים להסתכל גם על המקומות הבאים מלון דירות Karlito Apartmenthaus, מלון דירות numa I Nook Rooms & Apartments ומלון דירות AMANO HOME Apartments.
  • מרבית התיירים שבוחרים ללון באזור אלכסנדרפלאץ מעדיפים ללון כאמור סביב הכיכר עצמה, אך מומלץ לקחת בחשבון בעיות נגישות ברכב, ומחיר יקר יותר באזור זה. הדבר נכון אף יותר כאשר מגיעים בשיא עונת התיירות. אם אתם שמגיע עם רכב שכור כדי לבחור ללון במלונות אשר מציעים פתרונות חנייה, למשל מלון שלושה כוכבים Hotel Nikolai Residence, מלון שלושה כוכבים Hotel AMANO Rooms & Apartments ומלון Hotel ZOE by AMANO.
  • באלכסנדרפלאץ יש בעיה של זמינות לדירות ולמלונות המבוקשים, במיוחד אפשרויות לינה גדולות המתאימות למשפחות. במידה ואתם נוסעים בעונות התיירות אנו מאוד ממליצים להזמין מלון עם אם אפשרות ביטול מוקדם ככל הניתן. אפשר לבצע הזמנה עם אפשרות ביטול למשל בקישור זה. במקרה כזה: כדאי להקפיד לבצע הזמנה עם אפשרות לביטול חינם (בעברית כתוב כך: ביטול בחינם, באנגלית זה כתוב כך: Free cancellation) ולא בטעות להזמין הזמנה רגילה שאינה מאפשרת ביטול חינם, גם אם היא אפשרות זולה יותר ומומלצת כאשר מזמינים את המלון או הדירה סמוך לזמן הנסיעה. בנוסף כדאי לשים לב לזמן האפשרי לביטול כדי לא לפספס את חלון הזמנים בו אפשר להתחרט ולבטל את הזמנתכם, זה קורה לפעמים לתיירים שאינם נותנים לכך את הדעת.
  • באזור אלכסנדרפלאץ דירות ומלונות יקרים יחסית לכן שווה: א. לקחת דירות ומלונות פונקציונאלים וזולים יחסית כמו . ב. מומלץ לעשות שימוש במנועי השוואות המחירים השונות הפערים יכולים להיות מאוד, מאוד גבוהים. אתם יכולים לבצע השוואה זו למשל בלינק זה אובלינק זה.

שאלות נפוצות על לינה באזור אלכסנדרפלאץ

למשפחות הבוחרות ללון באזור אלכסנדרפלאץ אנו ממליצים להסתכל על אפשרויות הלינה הבאות - דירות Schoenhouse Berlin by limehome, מלון שלושה כוכבים Hotel Nikolai Residence ומלון Hampton by Hilton Berlin City Centre Alexanderplatz, אפשרויות לינה אלו מקבלות ילדים, מתאימות לאירוח של כמה אנשים בחדר ומציעות לינה במחירים נוחים יחסית.

במידה ואתם מגיעים עם רכב לאזור אלכסנדרפלאץ כדאי לקחת בחשבון את נושא החנייה, אשר עשויה להיות בעייתית. על מנת לא להסתמך על חניה ברחוב (ובחלק מהמקרים להסתכן בקנס) כדאי להזמין מקום לינה עם חניה. אנו מציעים להסתכל על מקומות הלינה הבאים - מלון שלושה כוכבים Hotel Nikolai Residence, מלון שלושה כוכבים Hotel AMANO Rooms & Apartments ומלון Hotel ZOE by AMANO.

בעבור מי שמחפש אפשרויות לינה זולות באזור אלכסנדרפלאץ אנו מציעים להסתכל על ibis Hotel Berlin Mitte, מלון שני כוכבים ibis Styles Hotel Berlin Mitte, מלון Singer109 Hotel & Apartment ואכסניית The Circus Hostel.

Booking.com