המלצות לחופשה רומנטית של זוג צעיר

שאלה שנשאלנו במייל ביוני 2018 - להוספת שאלה תגובה או התייעצות

שאלה

שלום ובוקר טוב

ראשית כל תודה שחזרתם אלי =)

שנית רציתי לשאול אם אתם מכירים את הכרטיס ההנחות של ברצלונה, כרטיס הנסיעות
אם כן, ברגע שאני קונה את הכרטיס ואני רוצה לקנות כרטיסים לנסיעה ברכבת, אטרקציות איך אני מבצע את זה ומשתמש בהנחות של הכרטיס, כדאי לא לשלם כפול?

שלישית רציתי לשאול אם אתם מכירים אל פארק PortAventura שבחוף סאלו של ספרד, אם כן אם יש מקום שם לבאנגי, ספורט אקסטרים, צניחה חופשית?

אם לא האם אתם מכירים מקום קרוב שאפשר לעשות את הדברים האלה?
נ ב
הכוונה בקנייה של האטרקציות דרך האינטרנט לא במקום עצמו שכבר נגיע,

2 האם ידוע לכם על מופעי מוזיקה, דייג’ים טובים שיש קרוב לקראת חודש ספטמבר(טס מה2.9-8.9)

**פרסומת**תשובה

שלום דניאל,
השימוש בברצלונה קארד מאוד פשוט – רק צריך להציג אותו בכניסה.
חשוב לשים לב שהנסיעה בתחבורה הציבורית תקפה רק לתחבורה שבתוך ברצלונה, משמע לא תקפה על הנסיעה משדה התעופה אל העיר.
כאשר קונים את כרטיס ברצלונה קארד אין צורך להזמין אטרקציות מראש באינטרנט – מכיוון והכרטיס גם מקנה דילוג על התור ברוב האתרים ואינו מצריך רכישה מראש של כרטיסים.
פארק פורט אוונטורה הוא פארק פופולרי מאוד ומומלץ מאוד. בתוך הפארק עצמו אין מקום לאטרקציות שציינת, אם הכוונה לחוף סאלו – קשה לי לענות על זה כי אני לא מכירה אבל היות ומדובר באיזור בעל מוקדי עניין לתיירים ולמקומיים אני מניחה שניתן למצוא ספורט ימי (כמו גם בברצלונה – ראה ספורט ימי בברצלונה). בספק לגביי הבאנג’י והצניחה חופשית, לא מכירה גם שום יעד אחר בספרד בו ניתן לעשות אטרקציות אלו.

לגביי אירועים ומופעים, ממליצה להתעדכן בלוח האירועים שלנו, הוא מעודכן תמיד שלושה חודשים קדימה (יותר מזה המידע פשוט לא רלוונטי), לכן המידע על ספטמבר יעלה בסוף החודש הקרוב.

שאלה

עוד כמה שאלות. לסיום חח

יש מקום כזה שראיתי שנקרא מבוך ירוק בברצלונה, (זה מבוך צמחים שנכנסים וצריכים לצאת ממנו תוך כדאי המעבר במבוך) את חושבת שזה מתאים לזוג צעירי בגילאי 21?

שנית המלון שלי הוא בפארק שציינו קודם PortAventura, ורוב האטרקציות שראיתי זה בברצלונה אז יש איזה סידור שאפשר לעשות מבחינת הנסיעות לשם, עד איזה שעה אפשרי לחזור לפארק מברצלונה?

ולסיום יש מקום רומנטי קרוב לפארק שאני יכול ללכת אליו עם הבן זוג שאפשר לראות את השקיעה, לראות נוף או משהו בסגנון ?

תשובה


היי דניאל,

הכוונה לפארק הלבירינט? זה יכולה להיות אטרקציה נחמדה, לרוב מומלצת עם ילדים אבל גם זוג צעיר יכול ליהנות ממנה. קחו בחשבון שאין אטרקציות נוספות באיזור ולכן הנסיעה היא רק עבור הביקור בפארק.

אז אם אני מבינה נכון אתם לנים כל השהות בפורט אוונטורה? חבל מאוד, מדובר בנסיעה של כמעט שעתיים לכל כיוון. זה כמו להגיע לחופשה בתל אביב ולישון בחיפה. אם יש לכם אפשרות לשנות את זה – עשו זאת. בימים שמבקרים בפארק אפשר ללון בו אבל בהחלט לא לכל השהות. אם בכל זאת אתם נשארים במלון הזה – תבדקו מול המלון אם יש להם הסעות. אבל אני ממש ממש לא ממליצה.
לגביי מקומות רומנטיים, לצערי לא מכירה כאלו בקרבת הפארק, ממליצה לקרוא את העמוד שלנו בנושא, חופשה רומנטית בברצלונה, כדי לקבל רעיונות למקומות רומנטיים בתוך העיר.

רכבת הרים בפורט אוונטורה, יש בפארק מתקנים גם לגדולים וגם לקטנים (צילום: User:Boris23)רכבת הרים בפורט אוונטורה, יש בפארק מתקנים גם לגדולים וגם לקטנים (צילום: User:Boris23, רישיון)

 
לשאלות, בירור פרטים וייעוץ ניתן לפנות אליי במייל זה.
Keren Zamir  קרן זמיר
https://www.hakolal.co.il
עמוד הפייסבוק של הכל עלקבוצת הפייסבוק של הכל על

**פרסומת**צור קשר
פרטי הפונה (חובה למלא)

בנה לעצמך חופשה
מלונות
טיסות
רכב
כדורגל

מפה

סנן על ידי