מעוניין לרכוש שני כרטיסים לסופר קלאסיקו

שאלה שנשאלנו במייל באוגוסט 2019 - להוספת שאלה תגובה או התייעצות

שאלה

שם מלא:
פז

משחק/הופעה/אירוע:
ברצלונה נגד ריאל מדריד

**פרסומת**תשובה

שלום פז,

בכמה כרטיסים מדובר?
מדובר בכרטיסים למשחק בלבד או בחבילה הכוללת כרטיסים, טיסה ומלון?

שאלה

היי,

מדובר על שני כרטיסים, ואשמח לשמוע גם על רכישת כרטיסים בלבד וגם על חבילות אפשריות.

תודה,
פז

תשובה

היי פז,
מדובר במשחק הכי מבוקש שיש, בו האיצטדיון מלא. לכן אנו מאוד ממליצים להזמין למשחק כרטיסים מראש מאחר ואחרת סביר כי לא יהיו יותר מכרטיסים בודדים (המלצה שלא תקפה בעבור כל משחק, אך תקפה למשחקים כמו הקלאסיקו). יש לקחת בחשבון כי הכרטיסים יקרים, וכמו בשאר משחקי הקלאסיקו בשנים האחרונות, הסבירות היא שהמחירים רק יעלו ולא ירדו.
כרטיסים בלבד ניתן להזמין דרך המערכת שלנו בקישור הזה.

מבחינת חבילות, אין חבילות בוניות ומוכנות אלא החבילות נבנות באופן ספציפי עבורך. הכתובת הטובה ביותר לכך היא השותפים שלנו מטיקטיק שהם מומחים בבנית חבילות לספורט והופעות. למזמינים המציינים כי הגיעו דרך אתר “הכל על” מגיעה הנחה של 25$, עוד על ההטבה ניתן לקרוא בעמוד הבא. כיתבתי אותם במייל זה.

 
לשאלות, בירור פרטים וייעוץ ניתן לפנות אליי במייל זה.
שירי
מנהלת פניות ויעוץ אתר הכל על
https://www.hakolal.co.il
עמוד הפייסבוק של הכל עלקבוצת הפייסבוק של הכל על

המלצות כלליות למזמינים כרטיסים לכדורגל בברצלונה:

  • לא כל משחק צריך להזמין מסוכנים מראש (גם לא דרך המערכת שלנו), אפשר בחלק גדול מהמקרים לבצע את ההזמנה באתרי הקבוצות. למשחקים של ברצלונה יש לא פעם כרטיסים פנויים ישר מאתר הקבוצה. מצד שני יש יתרונות בהזמנה מראש מסוכנים מקצועיים וכשמדובר במשחקים חשובים (כרטיסים לקלסיקוכרטיסים לאתלטיקו מול ברצלונה וכרטיסים למשחקי ליגת אלופות בשלבי ההכרעה וכדומה) כשמודבר בכרטיסים מבוקשים, או חובה בישיבה של שלושה צופים ומעלהבמקרים כיאלו אין אופציות אחרות. כל מקרה לגופו אפשר לקרוא על כך בעמוד המפורט על: כרטיסים לכדורגל בברצלונה ולהתייעץ עימנו).
  • בכל הנוגע להזמנת טיסות לעיר עבור צפיה במשחק – יש פעמים שהמחירים של אילו עולים גם הן בצורה חריגה אל מול מחירי הטיסות בעונה. מומלץ להזמין מוקדם את הטיסה לפני השמחירים עולים, לחילופין לנסות להתרחק מיום המשחק בטיסה הלוך חזור, ו/או כשהמחירים ממש עולים לנסות למצוא טיסה עם עצירת בניים טובה ולהעדיפה על פני טיסה ישירה. מומלץ לקרוא עוד בנושא בעמוד על טיסות לברצלונה.
  • בכל הנוגע למלונות – לא מומלץ ללון ליד הקאמפ נאו. הוא רחוק ממרכז העיר. שווה לבדוק עמוד זה בנושא – מלונות בברצלונה לחופשת כדורגל.
  • אנו משתדלים לסקור את המשחקים המבוקשים שיש בברצלונה בעמוד זה: כדורגל בברצלונה.
  • *פרסומת* כשאתם בוחרים סוכן שיסגור לכם חבילת ספורט לברצלונה, חשוב שתבדקו את האמינות והזמינות שלו. בנוסף בדקו שהוא יודע להתאים לכם בדיוק את מה שאתם צריכים: את המלון, הטיסה והכרטיסים הנכונים >>> בדקו אותנו לפני שאתם מזמינים TIKTIK מתמחים בחבילות כדורגל לספרד. (תוכן זה הינו תוכן פרסומי ולא המלצת מערכת הכל על). *פרסומת*
צור קשר
פרטי הפונה (חובה למלא)

בנה לעצמך חופשה
מלונות
טיסות
רכב
כדורגל

מפה

סנן על ידי