כרטיס בודד למשחקי ברצלונה

שאלה שנשאלנו במייל – להוספת שאלה תגובה או התייעצות

שאלה:

שם:
גבי
טלפון:
CCC
דואר אלקטרוני:
CCCCCCCCC
זקוק לעזרה ב:
הצעה אטרקטיבית
תשובה:

אשמח לעזור אך אני זקוק לקצת יותר פרטים – הצעה אטרקטיבית למה?

שאלה:

למשחק של ברצלונה מול אתלטיקו מדריד כחבילה (ראה גם חבילות לכדורגל בברצלונה) ואשמח גם לקבל הצעת מחיר לכרטיס יחיד, תודה ויום נעים.

תשובה:

שלום – לגבי חבילה יצרו עימך קשר מחר.
לגבי כרטיס יחיד – אתה יכול לראות את רשימת כל הכרטיסים הזמינים כאן.

שים לב:
מדובר במשחק אטרקטיבי מאוד והאצטדיון יהיה מלא. אך כרטיס בודד לא יהיה בעיה להשיג ויכול להיות שאף תוכל להשיג אותו במחירים אטרקטיבים מאוד (לעיתים סוכני הכרטיסים נשארים עם כרטיסים בודדים ומוכרים אותם במחיר טוב. בנוסף קל תמיד להשיג כרטיס בודד מאתר הקבוצה בלא עמלה שלוקח סוכן על הזמנה מראש). אם אתה צריך כרטיס בודד אז לא תהיה לך בעיה גדולה מדי להשיג כרטיס – אם אתה זקוק לזוג או יותר – אני ממליץ להזמין כמה שיותר זמן מראש (בגלל רגישות המשחק והעובדה שהביקוש אליו יהיה גדול מאוד).

כמה נקודות חשובות:
1. המשחק יתקיים בעוד יותר מחמישה חודשים והתאריך עוד לא סופי. כלומר כדאי להזמין כרטיסים בגלל הביקוש של המשחק שיביא לדעתי לעליה במחירים (חשוב לומר שבמרבית משחקי ברצלונה בליגה הספרדית הדברים אינם כך) – אך כדאי לדעת שהמשחק יכול לזוז בתאריכים שלו (לכן הייתי ממתין עם טיסה ומלון, או לפחות הייתי מזמין אותם עם אפשרות ביטול).
2. לגבי טיסות (בלי קשר לכרטיס למשחק), הייתי מזמין עוד חודש / חודש וחצי לתאריכים שיכללו את כל האפשרויות השונות לקיום המשחק (חמישי עד שני), פשוט שלושה חודשים לפני המשחק המחירים לטיסה זו יעלו מאוד ולא כדאי להמתין לרגע האחרון וודאי שלא לתאריך הסופי.

אצטדיון הקאמפ נאו – סיסמת המועדון. אתר חובה עבור אוהדי כדורגל בכלל ועבור אוהדי ברצלונה בפרט (צילום מקורי)

 
מתנצל על שגיאות הכתיב,
לכל שאלה, התייעצות ובקשה אפשר לפנות אליי במייל זה

Ohad Shaked  אוהד שקד
https://www.hakolal.co.il
עמוד הפייסבוק של הכל עלקבוצת הפייסבוק של הכל על

המלצות כלליות למזמינים כרטיסים לכדורגל בברצלונה:

  • לא כל משחק צריך להזמין מסוכנים מראש (גם לא דרך המערכת שלנו), אפשר בחלק גדול מהמקרים לבצע את ההזמנה באתרי הקבוצות. למשחקים של ברצלונה יש לא פעם כרטיסים פנויים ישר מאתר הקבוצה. מצד שני יש יתרונות בהזמנה מראש מסוכנים מקצועיים וכשמדובר במשחקים חשובים (כרטיסים לקלסיקוכרטיסים לאתלטיקו מול ברצלונה וכרטיסים למשחקי ליגת אלופות בשלבי ההכרעה וכדומה) כשמודבר בכרטיסים מבוקשים, או חובה בישיבה של שלושה צופים ומעלהבמקרים כיאלו אין אופציות אחרות. כל מקרה לגופו אפשר לקרוא על כך בעמוד המפורט על: כרטיסים לכדורגל בברצלונה ולהתייעץ עימנו).
  • בכל הנוגע להזמנת טיסות לעיר עבור צפיה במשחק – יש פעמים שהמחירים של אילו עולים גם הן בצורה חריגה אל מול מחירי הטיסות בעונה. מומלץ להזמין מוקדם את הטיסה לפני השמחירים עולים, לחילופין לנסות להתרחק מיום המשחק בטיסה הלוך חזור, ו/או כשהמחירים ממש עולים לנסות למצוא טיסה עם עצירת בניים טובה ולהעדיפה על פני טיסה ישירה. מומלץ לקרוא עוד בנושא בעמוד על טיסות לברצלונה.
  • בכל הנוגע למלונות – לא מומלץ ללון ליד הקאמפ נאו. הוא רחוק ממרכז העיר. שווה לבדוק עמוד זה בנושא – מלונות בברצלונה לחופשת כדורגל.
  • אנו משתדלים לסקור את המשחקים המבוקשים שיש בברצלונה בעמוד זה: כדורגל בברצלונה.
  • *פרסומת* כשאתם בוחרים סוכן שיסגור לכם חבילת ספורט לברצלונה, חשוב שתבדקו את האמינות והזמינות שלו. בנוסף בדקו שהוא יודע להתאים לכם בדיוק את מה שאתם צריכים: את המלון, הטיסה והכרטיסים הנכונים >>> בדקו אותנו לפני שאתם מזמינים TIKTIK מתמחים בחבילות כדורגל לספרד. (תוכן זה הינו תוכן פרסומי ולא המלצת מערכת הכל על). *פרסומת*
צור קשר
פרטי הפונה (חובה למלא)