איפה הכי זול לקנות כרטיסים למשחקי כדורגל של ברצלונה?

שאלה שנשאלנו במייל בדצמבר 2019 - להוספת שאלה תגובה או התייעצות

שאלה

שם: דרור

אימייל: XXX@gmail.com

פנייה: מחפש 4 כרטיסים בלבד למשחק של נאפולי וברצלונה ב18 למרץ, היכן זול ואמין לרכוש?

**פרסומת**תשובה

שלום דרור,

קיבלתי את פנייתך לגבי ברצלונה.

ברמה העקרונית הכי זול לרכוש כרטיסים בקופות או באתר הרשמי, אבל בפועל מאחר ומדובר במשחק מאוד מבוקש יש סיכוי גדול שלא ישארו כרטיסים פנויים, לכן למשחקים מסוג זה אנו ממליצים לרכוש כרטיסים מראש, גם אם המשמעות היא לשלם יותר על הכרטיס.
אם תרצה נוכל לברר לך עם הסוכנים איתם אנו עובדים האם ניתן להתחייב להושבה של ארבע מושבים צמודים באזורים הרלוונטים מבחינתכם. בקישור הזה תוכלו לראות את קטגוריות ההושבה השונות והמחיר עבור כרטיס בכל קטגוריה, עדכן אותי איזה מהקטגוריות מעניינות אתכם ואחזור אליך עם תשובה. יש לקחת בחשבון כי לעיתים הושבה ייחודית כלולה בעלות נוספת.
אפשרות נוספת, אם מקובלת עליכם כמובן, היא להתפצל לשני זוגות ונבדוק האם אפשרי שההושבה תהיה כמה שיותר קרובה בין הזוגות.
תוכל לקרוא עוד על רכישת כרטיסים וחבילות למשחק ליגת האלופות באופן כללי בעמוד כרטיסים וחבילות לליגת האלופות ועל ברצלונה באופן ספציפי בעמוד כרטיסים לכדורגל בברצלונה.

למתכננים חופשה בברצלונה אנו ממליצים להצטרף לקבוצת הפייסבוק שלנו: הכל על ברצלונה – הקבוצה ממנה מתחילים את הטיול בעיר הטאפאס והכדורגל

אנו ממליצים גם להציץ גם בעמוד זה: ריכוז הנחות וקישורים מומלצים לחופשה בברצלונה

איצטדיון הקאמפ נואו (צילום מקורי)איצטדיון הקאמפ נואו (צילום מקורי)

 
לשאלות, בירור פרטים וייעוץ ניתן לפנות אליי במייל זה.
שירי
מנהלת פניות ויעוץ אתר הכל על
https://www.hakolal.co.il
עמוד הפייסבוק של הכל עלקבוצת הפייסבוק של הכל על

המלצות כלליות למזמינים כרטיסים לכדורגל בברצלונה:

  • לא כל משחק צריך להזמין מסוכנים מראש (גם לא דרך המערכת שלנו), אפשר בחלק גדול מהמקרים לבצע את ההזמנה באתרי הקבוצות. למשחקים של ברצלונה יש לא פעם כרטיסים פנויים ישר מאתר הקבוצה. מצד שני יש יתרונות בהזמנה מראש מסוכנים מקצועיים וכשמדובר במשחקים חשובים (כרטיסים לקלסיקוכרטיסים לאתלטיקו מול ברצלונה וכרטיסים למשחקי ליגת אלופות בשלבי ההכרעה וכדומה) כשמודבר בכרטיסים מבוקשים, או חובה בישיבה של שלושה צופים ומעלהבמקרים כיאלו אין אופציות אחרות. כל מקרה לגופו אפשר לקרוא על כך בעמוד המפורט על: כרטיסים לכדורגל בברצלונה ולהתייעץ עימנו).
  • בכל הנוגע להזמנת טיסות לעיר עבור צפיה במשחק – יש פעמים שהמחירים של אילו עולים גם הן בצורה חריגה אל מול מחירי הטיסות בעונה. מומלץ להזמין מוקדם את הטיסה לפני השמחירים עולים, לחילופין לנסות להתרחק מיום המשחק בטיסה הלוך חזור, ו/או כשהמחירים ממש עולים לנסות למצוא טיסה עם עצירת בניים טובה ולהעדיפה על פני טיסה ישירה. מומלץ לקרוא עוד בנושא בעמוד על טיסות לברצלונה.
  • בכל הנוגע למלונות – לא מומלץ ללון ליד הקאמפ נאו. הוא רחוק ממרכז העיר. שווה לבדוק עמוד זה בנושא – מלונות בברצלונה לחופשת כדורגל.
  • אנו משתדלים לסקור את המשחקים המבוקשים שיש בברצלונה בעמוד זה: כדורגל בברצלונה.
  • *פרסומת* כשאתם בוחרים סוכן שיסגור לכם חבילת ספורט לברצלונה, חשוב שתבדקו את האמינות והזמינות שלו. בנוסף בדקו שהוא יודע להתאים לכם בדיוק את מה שאתם צריכים: את המלון, הטיסה והכרטיסים הנכונים >>> בדקו אותנו לפני שאתם מזמינים TIKTIK מתמחים בחבילות כדורגל לספרד. (תוכן זה הינו תוכן פרסומי ולא המלצת מערכת הכל על). *פרסומת*
צור קשר
פרטי הפונה (חובה למלא)

בנה לעצמך חופשה
מלונות
טיסות
רכב
כדורגל

מפה

סנן על ידי