כרטיסים למשחק של ברצלונה נגד בטיס

מידע תיירותי למגיעים למשחק כדורגל בברצלונה בין קבוצת הכדורגל של ברצלונה לביןריאל בטיס

ראשון, 20 אוגוסט 2017 20:15  – ברצלונהספרד – אצטדיון קאמפ נואו

ברצלונה נגד בטיס בליגה הספרדית מידע כללי

באחד המשחקים הראושנים של הליגה הספרדית תארח קבוצת הפאר הקטלונית,ברצלונה, את בטיס מהעיר סביליה שבחבל אנדלוסיה.
ברסה חייבת ניצחון כדי לא לפתוח פער על ההתחלה בדרך לאליפות אבל בטיס תנסה לנצל את הבלבול של ההתחלה כדי לנסוך ולעקוץ.

המלצה שלנו על כרטיסים למשחק בין ברצלונה לריאל בטיס

מכיוון שמדובר במשחק ליגה שאינו מול הקבוצות הגדולות של ספרד רמת המחירים לכרטיסים למשחק תהיה יחסית זולה. הביקוש למשחק זה נמוך. המשמעות היא שהאצטדיון יהיה בפחות מ-60 אחוז תפוסה וניתן יהיה להשיג כרטיסים באתר הקבוצה או בעיר עצמה יומיים-שלושה לפני המשחק (ראו מידע נוסף בנושא בעמוד המידע על כרטיסים לכדורגל בברצלונה). למי שמעוניין בכל זאת לראות את המשחק בראש שקט ולחסוך את נושא איתור והזמנת הכרטיסים, מומלץ להזמין כרטיסים מראש על אף העלות הנוספת. המלצה זו היא בעלת משנה תוקף במקרים של משפחות, מי שאינו מעוניין להסתבך עם הזמנה עצמאית, ותיירים המחפשים שלושה מקומות ומעלה - אחד ליד השני.
מידע למזמין חופשה למשחק

טיסות למשחק זה:

מחירי הטיסות לאירוע זה, כיאה לטיסות לברצלונה בקיץ, יהיו יקרים יחסית, לכן שווה לחשוב על שיטות לצמצום במחיר הטיסה כמו הזמנה של הטיסה / חבילה זמן רב מראש או לחילופין מציאת הצעה טובה ברגע האחרון (ראו גם טיסות לברצלונה בדקה ה90). אופציה אחרת היא הזמנה של טיסה עם עצירת ביניים נסבלת שלא מאריכה את המסלול בהרבה ולא טיסה ישירה. בנוסף, מומלץ ביותר להזמין טיסות למשחק זה - או בנפרד או כחבילה מלאה - מיד אחרי פרסום התאריכים הראשוניים של המשחק ולא לחכות לתאריכים הסופיים למי שיכול טיפה להתגמש, וכך להזמין מקום בטיסות לפני שהמחירים עולים (למידע נוסף והסבר על המלצה זאת ראו עמוד בנושא פרסום תאריכים סופים למשחקי כדורגל בברצלונה). עוד כדאי, אם מתאפשר לכם, להזמין את הטיסה הלוך והטיסה חזור רחוק יחסית מימי המשחק – כיוון שהטיסות לברצלונה בימים הסמוכים למשחקים נוטים להיות יקרים יחסית. למעוניינים במידע נוסף בנושא ניתן לקרוא את עמודי המידע שלנו על טיסות לברצלונה.

מלונות למשחק זה:

בכל הנוגע למלונות יש לקחת בחשבון שישנו ביקוש רב והתפוסה כמעט מלאה. לכן יש להתכונן למחירי מלונות גבוהים ולנסות להזמין מקום מראש מוקדם ככל הניתן – במיוחד לקבוצות ומשפחות המחפשות חדרים גדולים או דירות. בנוסף, אנו מאוד ממליצים לקרוא את עמוד המידע שלנו על מלונות לחופשת כדורגל בברצלונה.

המלצות כלליות למעוניינים לטוס ולצפות במשחק זה

  • שימו לב לדעתנו הלחץ על כרטיסים למשחק זה הוא כאמור גבוהה, ולכן הדירבון להזמין מראש את כרטיסי המשחק עולה ככל שמדובר בקבוצת נוסעים גדולה יותר.
  • שווה לשקול לשלב את המשחק גם עם אירועים נוספים המתקיימים במדריד כמו: הקלסיקו הספרדי (קדם עונה) המתקיים ארבעה ימים קודם ב16.09. יש לקחת בחשבון שנושא הכרטיסים לכדורגל במדריד דומה לנושא הכרטיסים לכדורגל בברצלונה אך ישנם ניואנסים שונים בעיקר בחשיבות ההזמנה מראש של הכרטיסים. ראו גם בעמוד על כרטיסים לכדורגל במדריד.
  • נושא משחקי הכדורגל הוא נושא פחות מוכר לתייר המומצע בהשוואה למלונות, טיסות וכדומה. לכן אנו מאוד ממליצים לקרוא את החלק באתר העוסק במושגים והמלצות כלליות למעוניינים לצפות במשחק או הופעה בחו"ל. בנוסף, מומלץ להתייעץ עימנו אם יש לכם התלבטות כזו או אחרת.
  • כשאתם בוחרים סוכן שיסגור לכם חבילת ספורט לברצלונה, חשוב שתבדקו את האמינות והזמינות שלו. בנוסף בדקו שהוא יודע להתאים לכם בדיוק את מה שאתם צריכים: את המלון, הטיסה והכרטיסים הנכונים >>> בדקו אותנו לפני שאתם מזמינים TIKTIK מתמחים בחבילות כדורגל והופעות. (תוכן זה הינו תוכן פרסומי ולא המלצת מערכת הכל על).

זמן המשחק בין ברצלונה לבטיס

ראשון, 20 אוגוסט 2017 20:15 – אצטדיון קאמפ נואו

מה קרה במפגש הקודם בין ברצלונה לבטיס?

Prev 1 of 1 Next
Prev 1 of 1 Next

אם אינך רואה סרטון זה כראוי לחצ/י כאן

טווח מחירים לכרטיסים וחבילות לברצלונה נגד בטיס

בין 420 לכרטיסים הזולים ביותר ל950 לכרטיסים היקרים.

צור קשר
פרטי הפונה (חובה למלא)

בנה לעצמך חופשה
מלונות
טיסות
רכב
כדורגל