כרטיסים למשחק של ברצלונה נגד באיירן מינכן

שלישי, 06 מאי 2015 20:45 – ברצלונהספרד – אצטדיון קאמפ נואו

שלישי, 12 מאי 2015 20:45 – מינכן, גרמניה – אצטדיון אליאנץ ארינה

הופעות וכדורגל בברצלונה שיתוף פעולה של אתר הכל על עם חברת ticketingo

לקבלת הצעות מחיר לחבילות אישיות לאירוע: צרו קשר בטופס המצורף

מידע כללי

המשחק המעניין בחצי הגמר ליגת האלופות של השנה יפגיש בין באיירן מינכן לברצלונה – שתיים מהמועמדות הבולטות לזכייה בגביע!
גווארדיולה שנמצא בתקופה לא פשוטה לאחר ההפסד המפתיע לפורטו יגיע לאקסית כאשר הוא רוצה להמשיך ולהוכיח שזו היתה מעידה חד פעמית, אבל נגד ברצלונה שנמצאת בתקופה טובה ומאוד רוצה לנקום במינכן על התבוסה ברבע הגמר של ליגת האלופות לפני שתי עונות זה לא יהיה קל.
רק אחת מהקבוצות תעלה לגמר בברלין ותשחק מול המנצחת במשחקים שבין ריאל מדריד ליובנטוס.

מדובר במשחק האטרקטיבי ביותר של חצי הגמר. חשוב לדעת ששוק הכרטיסים של ברצלונה לליגת האלופות שונה מזה של הליגה הספרדית ויש לשים לב להבדלים שבמקומות הזמינים ובהקפדה על אי כניסה של אוהדי באיירן ואזרחי גרמניה לחלק מהיציעים בקאמפ נאו ולהיפך. הביקוש לכרטיסים גדול לכן מומלץ להזמין מראש (כמה שיותר זמן מראש! – משחק זה יהיה בודאות מול אצטדיונים מלאים ולא ישארו כרטיסים ברגע האחרון) ולא להמתין גם אם מדובר בהזמנה מסוכנים הדורשים עלות נוספת על הכרטיס (ראה מידע נוסף תחת כרטיסים לכדורגל בברצלונה).

עצה נוספת לגבי משחק זה (הדברים אמורים לגבי המשחק בברצלונה) – הטיסות הסמוכות למשחק זה יהיו יקרות מהרגיל לעונה ראה (טיסות לברצלונה באביב) הטיסות הישירות לברצלונה יכולות להגיע למחרים של עד 250 אחוז ממחיר הבסיס – לא מומלץ להמתין לטיסות לרגע האחרון לברצלונה למי שמעוניין לצפות במשחק זה כי סביר שהמטוסים יהיו מלאים בטיסות הסמוכות למשחק.
לכן מומלץ להזמין טיסות מוקדם ככל הניתן לפני שהמחירים עולים. אופציה אחרת היא לנסות לקחת טיסה לברצלונה עם עצירת ביניים (ראה גם איך לטוס לברצלונה בזול לעצות נוספות). בתחום המלונות לא אמורה להיות בעיה בתאריכים של משחק זה והתפוסה אמורה להיות פחות שבעים אחוז ובתחום זה כן ניתן להשיג דילים טובים כולל ביום ההגעה עצמו בעיר (אפשר להשיג כך מלונות בהנחה של עד 60% ממחיר הבסיס).

זמן המשחק

שלישי, 05 מאי 2015 20:45 – ברצלונה, ספרד – אצטדיון קאמפ נואו

שלישי, 12 מאי 2015 20:45 – מינכן, גרמניה – אצטדיון אליאנץ ארינה

מה קרה במפגש הקודם בין ברצלונה לבאיירן מינכן?

Prev 1 of 1 Next
Prev 1 of 1 Next

אם אינך רואה סרטון זה כראוי לחצ/י כאן

צור קשר
פרטי הפונה (חובה למלא)

בנה לעצמך חופשה
מלונות
טיסות
רכב
כדורגל