חבילות זולות לברצלונה - איך להוזיל במחיר החבילות

1. טוסו נגד הזרם. נסו לטוס בתקופות בהן הביקוש לחופשה בברצלונה נמוך. אם אפשר בחורףבסתיו או באביב – לא בחופשת הקיץ, לא בחגים (לא יהודים בהם הטיסות לברצלונה יקרות) ולא הנוצריים (בהם המלונות בברצלונה יקרים).
2. קחו דירה להשכרה ולא מלון. קבוצה של חברים? נוסעים במשפחה? (ראה גם: ברצלונה לילדים וברצלונה עם בני נוער) – נסו למצוא דירה טובה (ראה גם דירות בברצלונה) במקום מלון.

3. קחו מלון שלא ליד כיכר קטלוניה אלא באזורים נגישים ומרכזיים אחרים. המלונות ליד כיכר קטלוניה הם המלונות היקרים ביותר. חפשו מלונות באזורים נגישים ומרכזיים, אך שאינם סמוכים לכיכר (פירטנו על כך רבות בעמוד מלונות לחופשה זולה בברצלונה).

קחו בחשבון שלדעתנו לא מומלץ להתרחק מדי. למשל לינה בבדלונה אינה מומלצת למרות שהיא זולה משמעותית (זה קצת כמו לנסוע לחופשה בתל אביב וללון בחולון). התשלום על הנסיעות, במיוחד בלילה כשאין מטרו ואוטובוס וצריך לקחת מונית (ראה גם תחבורה בברצלונה) ובזבוז הזמן לא שווים את זה.

4. בקשו טיסה עם עצירת ביניים. בקיץ ובטיסות הסמוכות למשחקי הכרעה בליגת האלופות או למשחקים בין ריאל מדריד לברצלונה. זה יכול להוזיל לכם משמעותית את הטיסה. הדרך הזולה ביותר היום היא לעצור בטורקיה או באוקראינה, אך גם עצירה ברומא או בוינה יכולה להיות מאוד משתלמת ואולי לספק תחושה קצת יותר בטוחה.

5. הזמינו מראש. הזמינו טיסה יותר משלושה חודשים מראש. בקיץ ולפני משחקי כדורגל חשובים זה יכול להוזיל לכם מאוד את הטיסה.

6. הזמינו בדקה התשעים. לא סותר את הסעיף הקודם. אם אתם נוסעים גמישים, נוסע בודד או זוג, לטוס בדקה התשעים יכולה להיות אופציה טובה עבורכם. למידע נוסף טיסות וחבילות לברצלונה ברגע האחרון.

7. הזמינו טיסה בלי מלון ואת המלון הזמינו ברגע האחרון. שיטה מעולה להוזלת עלויות בחורף, בסתיו ובאביב. בברצלונה יש למעלה מ-1,400 מלונות, תמיד יש מקום פנוי באחד מהם (מלבד בימי שיא בקיץ) כך שאפשר לטוס בתאריכים שאתם רוצים טיסה ולמצוא מלון שיתאים לכם ברגע האחרון (אפילו יום קודם). ניתן לחסוך מעל לחמישים אחוז ממחיר המלון בדרך זו.

8. הבדלים בין החברות הטסות. לרוב וואלינג תהיה החברה הזולה לברצלונה, אך זה ממש לא בטוח. אם אתם מתכננים להזמין טיסת אל על לברצלונה בדקו קודם כל בדיזנהאוז (ראה דיזנהאוז לברצלונה). נכון להיום טיסות אל על לברצלונה שלהם הן הזולות ביותר.

9. הבדלים בימי השבוע. לא חובה תמיד, אך באופן כללי ניתן לומר כי טיסה שיוצאת מתל אביב ביום חמישי וחוזרת במוצ”ש או בראשון תהיה יקרה יותר מטיסות של אמצע שבוע. זה תלוי היצע וביקוש, כך שאם יש למשל חג או משחק חשוב ביום ראשון חזרה ביום שני תהיה יקרה יותר, והדברים ניתנים לשינויים.

 חברות ישראליות נוספות המעניקות שירותי טיסות וחבילות:
 

 

צור קשר
פרטי הפונה (חובה למלא)

בנה לעצמך חופשה
טיסות
מלונות
רכב
כדורגל