האם להשכיר רכב מברצלונה לפורט אוונטרה?

שאלה שנשאלנו במייל – להוספת שאלה תגובה או התייעצות

שאלה:

שאלה: שלום רב, תחילה אני רוצה להחמיא לכם על האתר שסייע לי רבות בעבר. אני אהיה במאי בברצלונה עם ביתי בטיול בתמצווה ואני רוצה להגיע לפארק פורט האוונטורה בעיר סאלו בקוסטה ברווה מהי הדרך המומלצת ביותר? האם כדאי לשכור רכב או להסתמך על תחבורה ציבורית?
תודה רבה אילנה

טבלת חיפוש רכבים והשוואת מחירים

מטה נמצא תיבת חיפוש להשכרת רכבים והשוואת מחירים בין חברות ההשכרה השונות, במידה ויש לכם חוסם קבצי קוקיס פעיל לא תוכלו לראות אותה. תוכלו להיכנס במקום ישירות לאתר רטנלקארס, המפעיל את מנוע החיפוש.

**פרסומת**תשובה:

הי אילנה תודה על המחמאות.

ראשית הבהרה קטנה – סאלו לא נחשבת חלק מקוסטה בראווה אלא חלק מאזור טארגונה.

אם אתם רק הולכים לבקר בפארק אפשר פשוט להשתמש ברכבת RENFE שיוצאת מברצלונה עד לאזור הפארק  – הרבה יותר נוח, פשוט וזול כאשר מדובר בזוג מטיילים (מארבעה נפשות ומעלה אולי המחיר מתאזן).

התחנה המרכזית של רכבת זו למיטב זכורני היא במתחם סנטס (שליד כיכר אספניה) אך יש לה גם תחנות נוספות על הפאסיג’ דה גארסיה – היא לא מגיעה ממש עד לפארק ומשם צריך לקחת שאטל נוסף (אפשר לקנות כרטיס משולב כבר בתחנת הרכבת עצמה).

יש אפשרות יותר נוחה והיא לקחת אוטובוס קו ישיר לפארק של חברת Plana – התחנה הפופלארית ביותר היא ב Passeig de Gràcia, 36 שנמצאת במרחק הליכה מכיכר קטלוניה (יש גם בPasseig de Gràcia, 104-106 ומספר תחנות נוספות ברחוב דיאגונל). קו זה יוצא בערך שלוש פעמים ביום.

רק אם אתן מתכננות המשך טיול בקוסטה בראווה או בטארגונה אז שווה להשכיר רכב – כיוון שאז ההתניידות תהייה נוחה יותר.

בברכה,

 
מתנצל על שגיאות הכתיב,
לכל שאלה, התייעצות ובקשה אפשר לפנות אליי במייל זה

Ohad Shaked  אוהד שקד
https://www.hakolal.co.il
עמוד הפייסבוק של הכל עלקבוצת הפייסבוק של הכל על
מי שהתעניין בתשובה זו אולי יתעניין גם ב:

מפת תחנות השכרת רכב בברצלונה

צור קשר
פרטי הפונה (חובה למלא)

בנה לעצמך חופשה
רכב
מלונות
טיסות
כדורגל