הסעה מברצלונה וכרטיס כניסה לפארק Illa Fantasia

כרטיס לפארק המים איליה פנטזיה

Illa Fantasia הוא אחד מהפארקי המים המפורסמים והפופולאריים בספרד. ביקור בפארק הוא חוויה בלתי נשכחת ומהווה רגיעה מהעיר ההומה. הפארק כמובן מתאים למשפחות ולילדים בכל הגילאים.

פארק המים הענק נמצא קרוב לברצלונה (כ25 – 60 דקות נסיעה תלוי בדרך הנסיעה הנבחרת ובפקקים) והוא כולל 22 מתקנים שונים ומגוונים. בפארק ישנם גם בריכות שחיה, פארק לילדים קטנים, מגרש מיני גולף ואפילו מתקנים של פארק שעשועים והוא פארק מיים מהנה שמאפשר אחלה של אופציה למי שטס לברצלונה עם ילדים.

כרטיס לפארק המים איליה פנטזיה

אומנם הפארק נמצא מחוץ לעיר אך ההגעה אליו היא פשוטה. אפשר להשתמש בלינק באתר שלנו המאפשר לרכוש כרטיס כניסה למקום כולל נסיעה באוטובוס לפארק ממרכז ברצלונה (האוטובוס יוצא ממרכז ברצלונה ישר לפארק וחוזר למרכז העיר בלי להסתבך בתחנות בניים). זו אופציה מצויינת למי שלא רוצה להסתבך, ורוצה צורה נוחה להדיע לפארק ולחזור.

אפשר לחילופין להזמין כרטיס באתר הרשמי של הפארק ולהגיע אליו עם רכב פרטי (מעולה למי שמשכיר רכב), באוטובוס ואף ברכבת (הרכבת יוצאת ממתחם סנטס – הקו היוצא לכיוון העיירה בלאנס). פירוט רב על דרכי הגעה אפשר לראות פה.

שימו לב- פעילות זו היא תלויית עונה ולא זמינה אצל כל הספקים כל השנה. כדי לבדוק אם פעילות זו זמינה אצל ספק מסוים, לחצו על כפתורי ההזמנה ובדקו באתר ההזמנות. לעתים הכרטיס זמין אצל חלק מהספקים ואצל השאר לא.

 

**פרסומת**שימו לב:

  • הסעה לפארק זה וכניסה אליו נכללים בכרטיס האטרקציות של ברצלונה, אם אתם שוקלים להגיע לפארק ולאטרקציות נוספות מהכרטיס, מומלץ לבדוק כדאיות רכישה של הכרטיס.
  • .הפארק לא פתוח כל ימות השנה, בחורף הוא סגור.
  • יש מחירים שונים לילדים ומבוגרים (ילד נקבע לפי גובהו פחות ממטר ועשרים).
  • יש מחירים שונים לקבוצות גדולות.
  • מי שמעוניין לקצץ במחיר של הכניסה לפארק יכול לבוא אחרי 14:00 – זה מוזיל כחמישים אחוז מעלות הכרטיס.
  • למי שמתלבט בין פארק זה לבין פורט אוונטורה.(כולל פארק המים שבו) – לדעתינו שני הפארקים טובים מאוד ושניהם מומלצים על ידי התיירים המבקרים בהם. למי שנמצא במלון באזור קוסטה בראווה אין שאלה ופארק Illa Fantasia יותר קרוב ויותר משתלם.

Illa Fantasia – פארק מים מרהיב ומיוחד (צילום: ויאטור)

המלצות שעלו בקבוצת הפייסבוק השותפה שלנו ברצלונה למטיילים – Barcelona for travelers:

  • פארק מים (28 יורו כניסה) – פארק המים נחמד מאד. מומלץ למי שיש לו ילדים. המגלשות לא מפחידות. הפארק קרוב לברצלונה – 30 דק’ נסיעה.

 

כרטיסים לאטרקציות נוספות לילדים ומשפחות בברצלונה

מפה

סנן על ידי

ייעוץ, הכוונה ועזרה בהזמנת כרטיסים
פרטי הפונה (חובה למלא)

בנה לעצמך חופשה
מלונות
טיסות
רכב
כדורגל