סיור מודרך ודילוג על התור בפארק גואל

הזמנת כרטיס לסיור הכולל כניסה לפארק עם דילוג על התור

כרטיס זה הוא לסיור של כשעה ועשרים-שעה וארבעים, בפארק גואל עם מדריך, הכולל כניסה מהירה לפארק. הסיור זמין בשפות אנגלית, ספרדית, צרפתית, איטלקית וגרמנית. בסיור תתרשמו ותשמעו סיפורים על הפסיפסים שיצר אנטוני גאודי בפארק, פסלי הסלמנדרות המפורסמים ותראו נוף פנורמי מרשים של העיר ברצלונה.
שימו לב כי מחיר הכרטיס אינו כולל כניסה למוזיאון בית גאודי שנמצא בפארק.

הזמנת כרטיס לסיור הכולל כניסה לפארק עם דילוג על התור

**פרסומת**קצת על האתר-הפארק תוכנן ועוצב על ידי האייקון המרכזי של אדריכלי המודרניסטה בברצלונה אנטוני גאודי בהשראת מקדש אפולון בדלפי שביוון. בפארק תוכלו לראות את אחד מסמלי העיר, הלטאה-דרקון, לחזות במופעי רחוב, ובעיקר להסתובב באחד הפארקים המיוחדים שיש לברצלונה בפרט ולאירופה בכלל להציע. פארק גואל הוא אחת מהאטרקציות המרכזיות של ברצלונה ואחד מאתרי המורשת הבינ”ל של אונסק”ו בעיר.

120 שניות על פארק גואל:

מתוך ערוץ ה – youtube של הכל על
המלצות "הכל על"

  • יש להגיע לנקודת המפגש רבע שעה לפני השעה הנקובה.
  • אנו ממליצים להגיע עם נעלי הליכה, כובע ומים לפארק, במיוחד בימי הקיץ.
  • הפארק מתאים ומומלץ לילדים! למידע נוסף על- ברצלונה עם ילדים.
  • הפארק וההגעה אליו אינם מומלצים לבעלי מוגבלות בתנועה משום שהוא אינו נגיש (ותחנת המטרו המובילה אליו גם היא לא נגישה), למידע נוסף על- ברצלונה נגישות לנכים ומוגבלי תנועה.
  • היום הכניסה לחלק המרכזי של הפארק דורשת תשלום (בעבר הוא היה בחינם, וגם היום חלקים גדולים ממנו חינמיים), אל בכל זאת הביקור בו מומלץ ביותר במיוחד למי שמגיע לראשונה לברצלונה. האתר מתאים לכל סוגי התיירים מאלו המגיעים לחופשה משפחתית עם ילדים ועד הבאים לחופשה רומנטית. למי שמעוניין להיכנס לחלק בתשלום אנו ממליצים להזמין כרטיסים מראש – גם אם הדבר כולל התחייבות לזמן ומעט יותר בתשלום כיוון שזה חוסך את התור ומאפשר לוודא שיש לכם מקום (בימים רבים בשנתיים האחרונות היו כאלו שהגיעו לפארק וכבר לא היו כרטיסים). אנו ממליצים על הזמנה של לפחות 48 שעות לפני הביקור ובקיץ 72 שעות לפני הביקור. כרטיס זה לסיור בפארק מאפשר לכם בדיוק את זה- לא רק כניסה ללא תור, אלא גם את ההדרכה בפארק.
  • מומלץ לחבר את הביקור באתר עם כנסיית סגרדה פמילהובית החולים סנט פו – החיבור בין האתרים מתאים מבחינה גיאוגראפית, רעיונית ואף בגלל העובדה שכולם נמצאים על אותו מסלול של אותו קו אוטובוס.
  • מי שרוצה להיכנס למוזיאון של גאודי צריך לשלם (אפשר להזמין כרטיסים מפה), עדיף לבוא אחרי ביקור בסגרדה פמיליה ואז ניתן להיכנס למוזיאון באותו כרטיס (להיפך השיטה הזו לא עובדת).

הלטאה-דרקון של גאודי (צילום מקורי)

ביתו של גאודי ומבנה המוזיאון (תמונת מקור)

מידע שימושי

  • איפה מקבלים את הכרטיס? אין צורך להדפיס את הכרטיס. הכרטיס יתקבל במייל מיד עם ההזמנה וניתן להציגו בסמטארפון למדריך בנקודת המפגש.

מפה

סנן על ידי

ייעוץ, הכוונה ועזרה בהזמנת כרטיסים
פרטי הפונה (חובה למלא)

בנה לעצמך חופשה
מלונות
טיסות
רכב
כדורגל