סיור מודרך ודילוג על התור בסגרדה פמיליה

הזמנת כרטיס לסיור מודרך כולל דילוג על התור

הכרטיס כולל סיור מודרך ודילוג על התור ליצירת המופת של גאודי אותה לא זכה להשלים טרם מותו- קתדרלת סגרדה פמיליה. בסיור תראו בין היתר את העמודים בכנסיה, את הויטראז’ים הצבעוניים, וכמו כן רישומים, דגמי גבס, תמונות ועוד במוזיאון הסגרדה. הסיור הוא באורך של שעה וחצי.

הזמנת כרטיס לסיור מודרך כולל דילוג על התור

**פרסומת**על האתר- קתדרלת הסגרדה פמיליה (La Sagrada Familia), שמשמעות שמה היא קתדרלת המשפחה הקדושה, היא עבודתו המרכזית של אנטוני גאודי לה הקדיש את שנות חייו האחרונות מאז שנת 1882. גאודי חתום הן על תכנונה של הקתדרלה וכן על הבנייה שלה (עד למותו) ועל פיסול של פסלים רבים המרכיבים את המבנה. למעשה, גאודי והקתדרלה הפכו כמעט לשמות נרדפים כאשר חי בה לבדו במשך שש עשרה שנים וגם החליט להיקבר בה בקריפטה הנמצאת בתחתית הכנסייה.

Prev 1 of 1 Next
Prev 1 of 1 Next

סרטון הדרכה על הקתדרלה מתוך ערוץ היוטיוב של אתר הכל על
המלצות "הכל על"

  • יש לשים לב ולבדוק מהי נקודת ההתכנסות לסיור המפורט באתר המכירה של הסיור, היא קרובה לכנסיה אך לא נמצאת בכניסה לכנסיה.
  • הסגרדה פמיליה היא אחד מאתרי החובה הפופולריים ביותר של ברצלונה, וככזה מדובר באתר עם תורים ארוכים מאוד לרכישת הכרטיסים. אנו ממליצים מאוד לרכוש כרטיס מאוד שיחסוך את התור הארוך, והסיור המודרך המוצע בעמוד זה הוא אכן אופציה טובה לכרטיס שגם חוסך את התור וגם מספק הדרכה בתוך המבנה. למי שמעוניין לחסוך בעניין ההדרכה האנושית, ניתן לרכוש כרטיסי דילוג על התור שכוללים הדרכת אודיו, שמנסיוננו האישי היא מספקת וטובה מאוד גם כן, והמחיר יהיה כמעט חצי ממחיר הסיור עם מדריך אנושי.
  • כמו ברוב המקומות בתוך ברצלונה, איננו מציעים להגיע לאזור ברכב פרטי כלל וכלל בגלל קשיי החניה- ישנם חניונים אך הם יקרים יחסית, ראו מידע נוסף על השכרת רכב בברצלונה והשכרת רכב בספרד). ההגעה במטרו היא קלה ונוחה- קו 5 (כחול) וקו 2 (סגול) – לרדת בתחנת La Familia

חזית הייסורים (צילום מקורי)

מידע שימושי

  • איפה מקבלים את הכרטיס? אין צורך להדפיס את הכרטיס, ניתן להציגו בסמרטפון בנקודת ההתאספות.

מפה

סנן על ידי

ייעוץ, הכוונה ועזרה בהזמנת כרטיסים
פרטי הפונה (חובה למלא)

בנה לעצמך חופשה
מלונות
טיסות
רכב
כדורגל