אטרקציות וסיורים באזור הראמבלס

סדנת בישול פרטית וסיור מודרך בשוק לה בוקריה

אזור שדרות הראמבלס (La Rambla), הנמצא במרכזה של ברצלונה העתיקה כולל שפע של מסעדות, בתי קפה, חנויות ודוכני רחוב. השיטוט בשדרה ובסביבותיה הוא אחת האטרקציות המהנות ביותר בעת ביקור בעיר. אם אתם כבר משוטטים, מומלץ להביט גם למעלה ולראות את הפסלים והשלטים שעל הבניינים, להביט למטה ולראות את המרצפות המיוחדות העשויות כגלים ואת עבודת הפסיפס של מירו בכניסה לשוק לה בוקריה, להביט לצדדים ולהיכנס לרחובות הצדדיים המתחברים לשדרה.

למי שמעוניין להכיר את האזור לעומק אנו ממליצים על סיור מודרך בעברית. למידע נוסף ראו סודות העיר העתיקה: סיור בעברית ברובע הגותי ואל בורן בברצלונה וסיורים מודרכים בברצלונה בעברית.
סדנת בישול פרטית וסיור מודרך בשוק לה בוקריה

סדנת בישול פרטית וסיור מודרך בשוק לה בוקריה

סדנת בישול פרטית עם שף מקצועי. הסדנה כוללת סיור לשוק לה בוקריה הצמוד לשדרות הרמבלס, שם תלמדו את היסטורית הטאפאס בספרד. הסדנה מתאימה לכל הגילאים, למתחילים ומתקדמים ומתאימה למשפחות.

לפרטים והזמנה

מופע אופרה ופלמנקו בתיאטרון פוליורמה

מופע ערב פופלרי של אופרה בשילוב פלמנקו בתיאטרון פוליורמה הנמצא על שדרות הרמבלס (או בארמון המוזיקה הקטלנית שאינו נמצא על השדרה). המופע בן שעה וחצי, ומתבסס על סיפור אהבהספרדי מסורתי, ומנוגן על ידי מיני אורכסטרה וטנור. המופע מתאים למשפחות.

לפרטים והזמנה

קופון הנחה לביקור בהרד רוק קפה ברצלונה

קופון הנחה שיאפשר לכם להשיג ביקור מוזל+ארוחה מוזלת בהארד רוק קפה ברצלונה שנמצא ממש בכיכר קטלוניה (בקצה הצפוני של הראמבלס).
הקופון מאפשר לכם להזמין בהנחה שני מנות בחירה מתוך שני תפריטים שונים.

לפרטים והרשמה

מפה

סנן על ידי

ייעוץ, הכוונה ועזרה בהזמנת כרטיסים
פרטי הפונה (חובה למלא)

בנה לעצמך חופשה
מלונות
טיסות
רכב
כדורגל