כרטיס משולב לפורט אוונטורה, קאריבה אקווטיק ופרארי לנד

כרטיס משולב לפארק פורט אוונטורה, קאריבה אקווטיק ופארק פרארי לנד

כרטיס דילוג על התור משולב אל פורט אוונטורהקאריבה אקווטיק ופרארי לנד. מדובר למעשה בכרטיס שמשלב את הכניסה לכל הפארקים בעולם פורט אוונטורה, החבילה המלאה למי שרוצה לחקור את הכל.

פורט אוונטורה הוא פארק השעשועים השני בגודלו בכל אירופה, ובו רכבת ההרים הגבוהה באירופה (ובה ירידה של 78 מטר!) והוא מתאים לכל המשפחה. קאריבה אקווטיק הוא פארק מים בקומפלקס של עולם פורט אוונטורה הוא בנושא הקריביים. ואילו פרארי לנד הוא פארק שעשועים נוסף במתחם, בנושא יצרנית מכוניות הפאר האיטלקית – פרארי.

שימו לב- פעילות זו היא תלויית עונה ולא זמינה אצל כל הספקים כל השנה. כדי לבדוק אם פעילות זו זמינה אצל ספק מסוים, לחצו על כפתורי ההזמנה ובדקו באתר ההזמנות. לעתים הכרטיס זמין אצל חלק מהספקים ואצל השאר לא.
כרטיס משולב לפארק פורט אוונטורה, קאריבה אקווטיק ופארק פרארי לנד

ישנן אפשרויות שונות ומגוונות לכרטיסי כניסה לפארקי עולם פורט אוונטורה, אך האופציה עליה נפרט בעמוד זה היא הזמנת כרטיסי כניסה בלבד (לא כולל הסעה ממרכז ברצלונה) והם כרטיס משולב לכל שלושת הפארקים המצוינים לעיל.

נסיעה ברכבת ההרים שאמבלה, גולת הכותרת של פורט אוונטורה

פרטים נוספים על הכרטיס המשולב לפורט אוונטורה ופרארי לנד

ישנה אפשרות לבחור בכרטיס של שלושה ימים, ארבעה ימים או שבעה ימים (כמובן עם הבדלים במחירים).

כל סוגי הכרטיסים מאפשרים כניסה לפרארי לנד ופורט אוונטורה ביום הראשון. הכרטיס לשלושה ימים מאפשר כניסה נוספת לפורט אוונטורה ביום נוסף, וכניסה לקאריבה אקווטיק ביום נוסף. הכרטיס לארבעה ימים מאפשר כניסה נוספת לפורט אוונטורה במשך יומיים נוספים, וכניסה לקאריבה אקווטיק ביום נוסף. והכרטיס לשבעה ימים מאפשר כניסה נוספת לפורט אוונטורה במשך ארבעה ימים נוספים, וכניסה לקאריבה אקווטיק במשך יומיים נוספים נוסף.

**פרסומת**שימו לב שבכל סוגי הכרטיסים, יש להשתמש בהם תוך שבוע ימים מיום השימוש הראשון.
* שימו לב שאת הכרטיסים של חברת אקספידיה יש לאסוף מנקודת איסוף בברצלונה טרם ההגעה לפארקים.

למי הכרטיס מתאים?

הכרטיס מתאים כמובן לאוהדים נלהבים של הרפתקאות ופארקי שעשועים ומים. מינימום הימים שלו הוא 3, לכן הוא פחות מתאים למי שלא נלהב כל כך מהרעיון. הוא בעצם מתאים לכולם, גם לאלו שבדרך כלל ירצו הסעה, מפני שאין בקיים כרטיס המשלב את כולם עם הסעה. הוא מתאים במיוחד למי שמתכנן לשהות בלילות שבין ימי הפארקים באחד ממלונות עולם פורט אוונטורה או במלונות הזולים יותר שבכפר שבאזור. מכיוון שמינימום מספר הימים הוא 3, הוא לא ממש מתאים למי שרוצה ללון בברצלונה, כי לעשות את הנסיעה של שעה וחצי לכל כיוון בכל יום היא לא ממש דבר פרקטי, וגם לא ממש משתלם.

רכישת כרטיסים עם אופציות שונות לפארקי פורט אוונטורה
המלצות "הכל על"

 • אל תשכחו להביא כובע! רוב הפארקים לא מוצלים והשמש קופחת בקיץ. כמו כן כדאי להביא בגדי ים כי בפורט אוונטורה, שהוא אומנם לא פארק המים (קאריבה אקווטיק הוא זה שמוקדש כולו למים)- עדיין יש מתקני מים.
 • למי שחושב על השכרת רכב לטובת נסיעה לפארק, זו אופציה לא רעה (יש חניה מסודרת בפארק ודי גדולה אם כי לא זולה), אך אנו ממליצים עליה רק למי שמטייל מחוץ לעיר באתרים נוספים ולא רק בפארק (פשוט לטובת נסיעה לפארק לדעתינו יותר יעיל להשתמש בשירות של הסעה הלוך ושוב).
 • למי שרוצה להוזיל את עלויות הלינה באזור- במקום לבחור באחד ממלונות עולם פורט אוונטורה, ניתן לחפש מלון בעיירה הקרובה, אשר לרוב יהיו זולים יותר. גם ככה מבלים את רוב היום בפארק, כך שהיוקרתיות של המלון פחות חשובה.
 • מומלץ להזמין לפארק כרטיסים מראש, זה יחסוך לכם המתנה בתור שלעיתים יכולה להיות ארוכה, בעיקר בעונה החמה.
 • קחו בחשבון שבכל דרך בה תבחרו לנסוע לפארק, הנסיעה היא לא קצרה – הפארק מרוחק כ-120 ק״מ מהעיר. לכן מומלץ להתארגן מבעוד מועד לנסיעה שכזו (אוכל, שתייה וכדומה). בהקשר זה ניתן לאמר שבמקרה של הכרטיס המשולב הזה, שהוא מינימום שלושה ימים, ממש לא כדאי ללון בברצלונה ולעשות את הנסיעה של שעה וחצי לכל כיוון בכל יום. הכרטיס הזה הוא באמת יותר רלוונטי למי שנשאר ללון באזור.

רכבת ההרים הגבוהה והמהירה באירופה, רד פורס שבפרארי לנד
(צילום: ThomasPA34רישיון)

המלצות שעלו בקבוצת הפייסבוק השותפה שלנו ברצלונה למטיילים – Barcelona for travelers

 • פארק פרארי לא שווה יותר משעה. תנצלו את הימים בפורט אוונטורה.
 • לקראת סופש הפארק עמוס מאוד
 • פארק אוונטורה. ופארק פרארי. המלצות או דיס המלצות.
  והאם אפשרי להספיק את שניהם ביום אחד?? או שאולי כדאי לפצל ליומיים…

  • מעדכנת. היינו. יומיים. וזה גם לא מספיק. המתנו בתור שעתיים ברכבת בפארק פרארי. ארוך והיה שווה. שאר התורים לקחו בין חצי שעה לשעה.
  • עדיף יומיים
   יום אחד עמוס מדי לשלוש פארקים
  • היינו שנה שעברה , יום לפארק מים ויום לאוונטרה +פרארי .מומלץ מאוד
 • האם אפשר לעשות את פארק פורט אוונטורה ופרארי לנד באותו היום?
  ובכללי האם הפארקים האלו מומלצים ושווים נסיעה?

  • פורט אוונטורה מאד מומלץ! אי אפשר באותו היום כי פורט אוונטורה ענקי. פרארי קטן יש בו כחמישה מתקנים אקסטרים בטירוף זה לאוהבי האקסטרים (יש שם גם שלושה מתקנים לקטנים). בכל אופן התורים ארוכים אז כדי להספיק את שניהם צריך לקנות כרטיסי אקספרס לקיצור התור
  • אם את מתמקדת ברכבות הרים האקסטרימיות ורוכשת תור אקספרס את תספיקי בהחלט.עדיף להוסיף כמה יורו ולהנות מתור מהיר.
  • ניתן עם כרטיס אקספרס להיות בשני הפארקים, עשינו את זה שנה שעברה
  • שווים נסיעה. לא כדאי ביום אחד. ההבדל 10 אירו לאדם בין 2 פארקים יום אחד ל 2 פארקים יומיים. אוומטרה לבד צריך יומיים. פרארי קטן. ממצים בחצי יום.

מפה

סנן על ידי

ייעוץ, הכוונה ועזרה בהזמנת כרטיסים
פרטי הפונה (חובה למלא)

בנה לעצמך חופשה
מלונות
טיסות
רכב
כדורגל