כרטיס משולב לפורט אוונטורה ופרארי לנד

הזמנת כרטיס משולב לפארק פורט אוונטורה ופארק פרארי לנד

כרטיס דילוג על התור משולב אל פורט אוונטורה ופרארי לנד. פורט אוונטורה הוא פארק השעשועים השני בגודלו בכל אירופה, ובו רכבת ההרים הגבוהה באירופה (ובה ירידה של 78 מטר!) והוא מתאים לכל המשפחה. פאראי לנד הוא פארק שעשועים נוסף בקומפלקס של עולם פורט אוונטורה, בנושא יצרנית מכוניות הפאר האיטלקית – פרארי.

הזמנת כרטיס משולב לפארק פורט אוונטורה ופארק פרארי לנד

ישנן אפשרויות שונות ומגוונות לכרטיסי כניסה לפארקי עולם פורט אוונטורה, אך האופציה עליה נפרט בעמוד זה היא הזמנת כרטיסי כניסה בלבד (לא כולל הסעה ממרכז ברצלונה) והם כרטיס משולב לשני הפארקים המצוינים לעיל.

נסיעה ברכבת ההרים שאמבלה, גולת הכותרת של פורט אוונטורה

פרטים נוספים על הכרטיס המשולב לפורט אוונטורה ופרארי לנד

ישנה אפשרות לבחור בכרטיס של יום אחד, יומיים או שלושה ימים (כמובן עם הבדלים במחירים).

דרך חברת טיקטס, הכרטיסים של יומיים ושלושה מתנים כניסה לפרארי לנד ביום הראשון, ולפורט אוונטורה בשאר הימים העוקבים.

דרך חברת אקספידיה, הכרטיס של יומיים מאפשר כניסה לפרארי לנד ופורט אוונטורה ביום הראשון, ופורט אוונטורה (בלבד) ביום אחר, ומחייב שימוש של הכרטיס תוך שלושה ימים מרגע השימוש הראשון (כלומר אפשר לעשות רק יום הפסקה אחד בין לבין). הכרטיסל-3 ימים מאפשר כניסה לפרארי לנד ופורט אוונטורה ביום הראשון, ופורט אוונטורה (בלבד) בשני אחר, ומחייב שימוש של הכרטיס תוך שבוע מרגע השימוש הראשון (כלומר אפשר לעשות רק יום הפסקה אחד בין לבין).

חברת גט יור גייט מאפשרת רק כרטיס ליום אחד.

**פרסומת*** שימו לב שאת הכרטיסים של חברת גט יור גייד יש לאסוף מהכתובת Calle Balmes 5 שליד כיכר קטלוניה.
* שימו לב שמדובר על דילוג על התור לרכישת הכרטיסים. אך הכרטיס לא מספק דילוג על התורים למתקנים בתוך הפארקים. אם ברצונכם בכרטיס אקספרס לדילוג על מתקני הפארק, יש לרכוש כזה בתשלם נוסף בפארק.

למי הכרטיס מתאים?

הכרטיס מתאים למי שמתכנן לשכור רכב בברצלונה ויכול להגיע לפארק עם הרכב, למידע נוסף – השכרת רכב בברצלונה והשכרת רכב בספרד. הוא מתאים גם למי שרוצה להגיע לפארקים למספר ימים (מאפשר כרטיסים למספר ימים)- מקרה בו ההסעה המאורגנת לא תעזור כי היא תקפה רק ליום אחד. הכרטיס מתאים לאלו שמעוניינים לחסוך ולבעלי תקציב נמוך, המעדיפים להגיע אל הפארק בתחבורה ציבורית- לדוגמא ברכבת (אם ספציפית זה המקרה ואתם רוצים לסוע ברכבת- כדאי לבדוק את האופציה שכוללת גם את כרטיס הנסיעה הרכבת– אך כרטיס זה אפשרי ליום אחד ולא ליותר ימים בפארקים). אופציה זו מתאימה לדוגמא למטיילים שהם עצמאיים יותר ובשבילם ההתמצאות בתחבורה הציבורית היא קלה.

הכרטיס פחות מתאים למשפחות עם ילדים קטנים (או עם סבתות וסבים) שלא מתכוונת להשכיר רכב. במקרה כזה, אולי כדאי לשקול רכישת כרטיס משולב לשני הפארקים עם הסעה מאורגנת, מה שיקל עם הילדים ויפטור אתכם מהטרטרות ברכבת.

האם יום אחד הוא מספיק זמן לשני הפארקים?

הדעות בנושא חלוקות. מצד אחד, יש הטוענים שפארק פרארי לנד הוא קטן יחסית ולכן לא צריך יום שלם בשבילו, ואפשר להספיק אותו יחד עם פורט אוונטורה. מצד שני, יש אנשים הטוענים שפורט אוונטורה הוא פארק ענקי שלבדו אפשר להיות בו גם יומיים. המלצתנו היא כזו- אם אתם יודעים שאתם טיפוס זריז שממצה דברים די מהר, הכרטיס יכול להתאים לכם. במקרה כזה, אנחנו ממליצים לשקול רכישת כרטיס אקספרס (מדובר בתשלום נוסף באתר) לפורט אוונטורה, המאפשר לכם לדלג על תור הכניסה למתקנים באתר. כך תוכלו להיות בטוחים שתספיקו הכל.

לעומת זאת, אם אתם לדוגמא משפחה עם ילדים קטנים, מה שגורם לכל ההתנהלות להמתח יותר ופחות מאפשר זריזות, ולא רוצים להשקיע בכרטיס האקספרס, יכול להיות שכרטיס זה פחות יתאים לכם כי יום אחד באמת לא יספיק לשני הפארקים. משפחות עם בני נוער לדוגמא, יכולות להספיק להתנהל בפארק ביותר יעילות מאשר עם ילדים קטנים.

רכישת כרטיסים עם אופציות שונות לפארקי פורט אוונטורה
המלצות "הכל על"

 • כדאי מאוד לבדוק מה התנאים השונים של הכרטיס שמציעים החברות השונות. כל חברה מציעה פחות או יותר את אותו מחיר אך תנאים שונים (לדוגמא אם אפשר להכנס לשני הפארקים ביום הראשון או רק לאחד, לכמה ימים סך הכל הכרטיסים של מספר ימים תקפים וכ’ו).
 • אל תשכחו להביא כובע! רוב הפארקים לא מוצלים והשמש קופחת בקיץ. כמו כן כדאי להביא בגדי ים כי בפורט אוונטורה, שהוא אומנם לא פארק המים (קאריבה אקווטיק הוא זה שמוקדש כולו למים)- עדיין יש מתקני מים.
 • למי שחושב על השכרת רכב לטובת נסיעה לפארק, זו אופציה לא רעה (יש חניה מסודרת בפארק ודי גדולה אם כי לא זולה), אך אנו ממליצים עליה רק למי שמטייל מחוץ לעיר באתרים נוספים ולא רק בפארק (פשוט לטובת נסיעה לפארק לדעתינו יותר יעיל להשתמש בשירות של הסעה הלוך ושוב).
 • אם אתם בוחרים בכרטיס של יותר מיום, ישנה אופציה להשאר ללון באחד מהמלונות של עולם פורט אוונטורה, או במלונות זולים יותר בעיירה הקרובה.
 • מומלץ להזמין לפארק כרטיסים מראש, זה יחסוך לכם המתנה בתור שלעיתים יכולה להיות ארוכה, בעיקר בעונה החמה.
 • קחו בחשבון שבכל דרך בה תבחרו לנסוע לפארק, הנסיעה היא לא קצרה – הפארק מרוחק כ-120 ק״מ מהעיר. לכן מומלץ להתארגן מבעוד מועד לנסיעה שכזו (אוכל, שתייה וכדומה).

רכבת ההרים הגבוהה והמהירה באירופה, רד פורס שבפרארי לנד
(צילום: ThomasPA34רישיון)

המלצות שעלו בקבוצת הפייסבוק השותפה שלנו ברצלונה למטיילים – Barcelona for travelers

 • פארק פרארי לא שווה יותר משעה. תנצלו את הימים בפורט אוונטורה.
 • לקראת סופש הפארק עמוס מאוד
 • פארק אוונטורה. ופארק פרארי. המלצות או דיס המלצות.
  והאם אפשרי להספיק את שניהם ביום אחד?? או שאולי כדאי לפצל ליומיים…

  • מעדכנת. היינו. יומיים. וזה גם לא מספיק. המתנו בתור שעתיים ברכבת בפארק פרארי. ארוך והיה שווה. שאר התורים לקחו בין חצי שעה לשעה.
  • עדיף יומיים
   יום אחד עמוס מדי לשלוש פארקים
  • היינו שנה שעברה , יום לפארק מים ויום לאוונטרה +פרארי .מומלץ מאוד
 • האם אפשר לעשות את פארק פורט אוונטורה ופרארי לנד באותו היום?
  ובכללי האם הפארקים האלו מומלצים ושווים נסיעה?

  • פורט אוונטורה מאד מומלץ! אי אפשר באותו היום כי פורט אוונטורה ענקי. פרארי קטן יש בו כחמישה מתקנים אקסטרים בטירוף זה לאוהבי האקסטרים (יש שם גם שלושה מתקנים לקטנים). בכל אופן התורים ארוכים אז כדי להספיק את שניהם צריך לקנות כרטיסי אקספרס לקיצור התור
   • היי
    האם גם בתחילת ספטמבר יש צורך לדעתך לקנות כרטיס אקספרס?

    • לא… בכל אופן את האקספרס לא קונים מראש כך שתגיעו ואם תראו תורים מטורפים תקנו שם
  • אם את מתמקדתברכבות הרים האקסטרימיות ורוכשת תור אקספרס את תספיקי בהחלט.עדיף להוסיף כמה יורו ולהנות מתור מהיר.
  • ניתן עם כרטיס אקספרס להיות בשני הפארקים, עשינו את זה שנה שעברה
  • שווים נסיעה. לא כדאי ביום אחד. ההבדל 10 אירו לאדם בין 2 פארקים יום אחד ל 2 פארקים יומיים. אוומטרה לבד צריך יומיים. פרארי קטן. ממצים בחצי יום.

מפה

סנן על ידי

ייעוץ, הכוונה ועזרה בהזמנת כרטיסים
פרטי הפונה (חובה למלא)

בנה לעצמך חופשה
מלונות
טיסות
רכב
כדורגל