מלונות ודירות בנאמור – סקירת מומחים (2024)

ילדים 0 ,
מבוגרים 2 ,
חדרים 1

הסקירה המקיפה על מלונות ודירות בנאמור - אזורי הלינה המומלצים, התאמת מלונות לאופי החופשה וסקירה על המלונות המומלצים בנאמור.

7 מקומות לינה מומלצים בנאמור

Arcadia – Péniche de Standing à Namur avec vue sur la Citadelle

באזור צפון העיר הנחשב מרוחק מהמרכז התיירותי והעיר העתיקה, אך קרוב לכבישים עיקריים לתוך העיר מחוצה לה. בין השאר מקום הלינה מציע חדרי משפחה, כיסא גבוה לילדים ומוצרי טיפוח בחינם. אפשרות לינה זו מקבלת חוות דעת טובות ומחמאות ממי שהתארח בה והיא אחת מאפשרויות הלינה המומלצות, והיא מתאימה למשפחות מאחר ומאפשרת אירוח של ילדים. למידע נוסף לחצו כאן.

Mercure Namur Hotel

⭐⭐⭐⭐
מלון זה מדורג כמלון בעל ארבעה כוכבים ולכן מתאים במיוחד למי שמחפש מקום לינה עם מתקנים ברמה גבוהה יחסית. המלון נמצא באזור מצודת נאמור (Citadelle de Namur) ההיסטורית, אשר הנמצאת בנקודת המפגש בין נהרות המז והסמבר. אזור זה מומלץ לחפצים ללון במרכז התיירותי. אפשרות לינה זו מציעה לאורחיה בין השאר חדר כושר, חדרי משפחה ומכונת קפה. אפשרות לינה זו זוכה לחוות דעת חיוביות ממי שבחר ללון בה בעבר בפלטפורמות השונות והיא אחת מאפשרויות הלינה המומלצות, והיא יכולה להתאים לאורחים עם מוגבלות תנועה ומציעה מספר מתקנים מונגשים. למידע נוסף לחצו כאן.

Les Tanneurs

⭐⭐⭐⭐
מאחר וזהו מלון ארבעה כוכבים הוא מתאים במיוחד למי שמחפש מקום לינה בסטנדרט גבוה יחסית למקומות הלינה המוצעים בעיר. המלון נמצא בסביבת תחנת הרכבת המרכזית הנמצאת במרכז העיר, אשר סמוכה למרכז התיירותי מצפון לו. אפשרות לינה זו מציעה לאורחיה בין השאר חדרי משפחה, מכונת קפה וטרסה. אפשרות לינה זו מקבלת חוות דעת וביקורות חיוביות מאוד בפלטפורמות השונות מתיירים שבחרו ללון בה בעבר, והיא יכולה להתאים גם לתיירים המחפשים מקום לינה למעשנים מאחר ומציעה אזור מיועד לעישון. למידע נוסף לחצו כאן.

ibis Styles Namur

⭐⭐⭐
מדובר במלון בדירוג של שלושה כוכבים, אפשרות המומלצת למי שמחפש מקום לינה נוח אך לא יקר מידי. המלון נמצא באזור צפון מערבית למרכז העיר אשר מרוחק מהמרכז התיירותי, ומאופיין במקומות לינה עם חנייה בחינם. בין השאר מקום הלינה מציע חדר כושר, חדרי משפחה וחדרים אטומים לרעש. אפשרות לינה זו מקבלת חוות דעת וביקורות חיוביות מאוד בפלטפורמות השונות ממי שבחרו ללון בה בעבר, והיא יכולה להתאים גם לצמחונים או טבעונים המחפשים אפשרות לינה עם ארוחות מתאימות או אפשרות להכין אוכל. למידע נוסף לחצו כאן.

Le Cabri Ô Lait

באזור צפון העיר הנחשב מרוחק מהמרכז התיירותי והעיר העתיקה, אך קרוב לכבישים עיקריים לתוך העיר מחוצה לה. בין השאר מקום הלינה מציע מכונת קפה, מקרר ומיקרוגל. אפשרות לינה זו מקבלת חוות דעת טובות ומחמאות ממי שהתארח בה והיא אחת מאפשרויות הלינה המומלצות, והיא מתאימה למגיעים עם רכב מאחר ומציעה לאורחיה חניה. למידע נוסף לחצו כאן.

Abbaye Notre-Dame du Vivier – Le Bief du Vivier

מדובר בבית נופש, אפשרות לינה אשר מומלצת למי שמעוניין ביותר עצמאות ומרחב מאלו שמוצעות בלינה במלון. בית הנופש נמצא בנאמור. אפשרות לינה זו מציעה לאורחיה בין השאר חדרי משפחה, מוצרי טיפוח בחינם ומכונת קפה. אפשרות לינה זו זוכה לחוות דעת חיוביות ממי שבחר ללון בה בעבר בפלטפורמות השונות והיא אחת מאפשרויות הלינה המומלצות, והיא מומלצת למשפחות מאחר ומאפשרת אירוח של ילדים. למידע נוסף לחצו כאן.

Pegard Andenne Centre

⭐⭐⭐
זהו מלון שלושה כוכבים אשר מתאים למי שמחפש מקום לינה פונקציונאלי – שיהיה נוח ונעים מצד אחד אך לא יקר מצד שני. מלון זה נמצא בנאמור. אפשרות לינה זו מציעה לאורחיה בין השאר חדרי משפחה, מוצרי טיפוח בחינם וחדרים אטומים לרעש. אפשרות לינה זו זוכה לחוות דעת חיוביות ממי שבחר ללון בה בעבר בפלטפורמות השונות והיא אחת מאפשרויות הלינה המומלצות, והיא יכולה להתאים לאורחים עם מוגבלות תנועה ומציעה מספר מתקנים מונגשים. למידע נוסף לחצו כאן.

שאלות נפוצות על מלונות ודירות בנאמור

למשפחות המחפשות ללון בנאמור אנו ממליצים להסתכל סירה Arcadia - Péniche de Standing à Namur avec vue sur la Citadelle ובית נופש שלושה כוכבים Abbaye Notre-Dame du Vivier - Le Bief du Vivier המתאימים למשפחות עד 8 נפשות, דירת ארבעה כוכבים Les Cerisiers - Appartement de Standing au Centre de Namur המתאים למשפחות עד 6 נפשות, מלון Domaine de Ronchinne - Insolites המתאים למשפחות עד 10 נפשות ומלון Domaine Sur Les Sarts המתאים למשפחות עד 15 נפשות. מקומות לינה אלו מקבלים ילדים וקיבלו חוות דעת חיוביות על ידי משפחות שבחרו ללון בהן.

בין מקומות הלינה המציעים מתקנים נגישים בנאמור אפשר למנות את מלון ארבעה כוכבים Mercure Namur Hotel, מלון שלושה כוכבים Pegard Andenne Centre, מלון שלושה כוכבים ibis Styles Namur, מלון ארבעה כוכבים Hôtel Vedette ומלון ארבעה כוכבים Naxhelet שיש בהם גם חניית נכים. מאחר ותיירים שונים זקוקים לרמה שונה של הנגשה כדאי מאוד לבדוק שהמתקנים המוצעים במקומות אלו תואמים את הצרכים שלכם וכי ישנם חדרים מונגשים פנויים בתאריכי החופשה שלכם.

מאחר והרוב המוחלט של בתי המלון השונים והדירות לא מאפשרים עישון במקום עצמו, בעבור מעשנים המגיעים לנאמור ישנן שתי אפשרויות, או מקום אירוח המציע אזור המיועד לעישון, או מקום אירוח עם מרפסת אשר מאפשר עישון במרפסת. למעשנים המחפשים מקומות הלינה בנאמור מומלץ להסתכל על מלון ארבעה כוכבים Les Tanneurs, מלון שלושה כוכבים La Fête au Palais ומלון Les 7 Meuses שמציעים אזורים המיועדים לעישון ומרפסת ומקום האירוח שלושה כוכבים Le Jardin Des Secrets ומלון ארבעה כוכבים Hotel The Royal Snail שמציעים אזורים המיועדים לעישון, מרפסת וגן.

לצמחונים וטבעונים שמחפשים לינה בנאמור כדאי להסתכל על אפשרויות המציעות ארוחות צמחוניות או מטבחון בו אפשר להכין אוכל למהלך היום. בין אפשרויות הלינה המומלצות בהקשר זה ניתן למנות את מלון שלושה כוכבים ibis Styles Namur, מקום האירוח ארבעה כוכבים La Bergerie de Lives ומקום האירוח שלושה כוכבים B&B Supérieur Villa vanille שמגישים אוכל טבעוני ומלון ארבעה כוכבים Hôtel Vedette שמגיש אוכל צמחוני.

בין מקומות הלינה המומלצים באזור צפון העיר ניתן למצוא את דירת שלושה כוכבים Le Temps de Livresse , מקום אירוח בבית חווה שלושה כוכבים Le Cabri Ô Lait , סירה Arcadia - Péniche de Standing à Namur avec vue sur la Citadelle , מקום האירוח שלושה כוכבים B&B Les Dépendances ודירת שלושה כוכבים Le Cosy - Queen-size, full équipé, wifi, parking .

בין מקומות הלינה המומלצים באזור בין מצודת נאמור לקתדרלה ניתן למצוא את דירת ארבעה כוכבים Island in Island, B&B boutique, Design et Vintage .

בין מקומות הלינה המומלצים בסמוך לעיר העתיקה ניתן למצוא את מקום האירוח שלושה כוכבים Avou nozôtes ודירת שלושה כוכבים ô17 .

בין מקומות הלינה המומלצים בסביבת תחנת הרכבת המרכזית ניתן למצוא את דירת שלושה כוכבים La Belle Vigne , בית נופש שלושה כוכבים Gîte Villa Léanne , דירת ארבעה כוכבים la suite des Carmes , דירת Le 3 eme ודירת שלושה כוכבים New York Loft - Fully equipped and available long-term - Perfect location IN city center .

בין מקומות הלינה המומלצים באזור מצודת נאמור ניתן למצוא את בית הארחה שלושה כוכבים Mademoiselle Citadelle , מלון ארבעה כוכבים Mercure Namur Hotel , מלון Espace 43 - Les 7 chambres ומלון ארבעה כוכבים Hotel The Royal Snail .

כל מה שתצטרכו לדעת על מלונות ודירות בנאמור

נאמור, הינה אחת הערים הסמוכות לבריסל והמתויירות בבלגיה, הידועה בשל הטבע העוצמתי סביבה. אומנם אין טיסות ישירות המגיעות אליה (בניגוד לבריסל), אבל תיירים רבים בוחרים להגיע אליה לחלק מהחופשה או לכולה. ישנן אפשרויות לינה רבות בנאמור, החל ממלונות יוקרתיים המתאימים למי שמתכנן חופשה מפנקת ועד לאפשרויות המתאימות גם למי שמגיע לחופשה בתקציב מוגבל. כאשר מחפשים מקום לינה בנאמור, יש כמה דברים שכדאי לקחת בחשבון כדי למצוא את המלון או הדירה המתאימים ביותר לכם ולאופי החופשה שלכם:

  • מיקום: קחו בחשבון את הקרבה לאטרקציות, מסעדות ותחבורה ציבורית. האזור המרכזי ביותר, וגם הפופולארי ביותר ללינה הוא באזור מצודת נאמור – במידה ואתם מעדיפים ללון במרכז העניינים זה האזור המתאים לכם.
  • מתקנים: חשבו אילו מתקנים חשובים לכם, למשל חדר כושר או בריכה במלון, ומטבח מאובזר ומכונת כביסה בדירה, בנוסף, כדאי לשים לב שישנו מיזוג אוויר – בין אם בוחרים בדירה או במלון. למתכננים לשכור רכב בבלגיה, חשוב לוודא שהמקום מספק לכם חניה, במיוחד בקיץ אז העיר מלאה תיירים מציאת חניה יכולה להיות בעייתית מאוד (לקריאה נוספת על השכרת רכב מבריסל לחצו כאן).
  • סוג מקום הלינה: לכל סוג מקום לינה ישנם יתרונות וחסרונות, דירות למשל מרווחות יותר ולעיתים גם זולות יותר מאשר מלונות, אך לא מציעות את השירותים שהמלונות מציעים. הן יכולות להתאים מאוד למי שרוצה להוזיל את עלות החופשה או למשפחות וקבוצות של מעל 4 אנשים שמגיעות לנאמור ומתקשות למצוא חדר מספיק גדול במלון או מלון שמציע חדרים מחוברים. מנגד, מלונות מציעים שירותים רבים יותר – למשל אחסון כבודה במידה ותרצו להשאיר את המזוודות לפני הצ’ק אין או אחרי הצ’ק אאוט.
  • תקציב: הלינה היא אחת מההוצאות המשמעותיות בחופשה, ולכן למחיר הלינה ישנו משקל משמעותי בבחירה של מקום אחד על פני אחר. כדאי להסתכל על מנעד המחירים בעבור תאריכי השהות שלכם על מנת להבין האם עלות הלינה יקרה או זולה ביחס לאפשרויות לינה אחרות בנאמור. יש לקחת בחשבון שלא רק סוג מקום הלינה משפיע על המחיר אלא גם המיקום שלו, ככל שמקום הלינה יהיה קרוב יותר לעיר העתיקה ומצודת נאמור כך גם סביר שעלות הלינה בו תעלה בהשוואה למקומות ברמה דומה שרחוקים יותר מאזור זה.
  • חוות דעת: כדאי לקרוא חוות דעת וביקורות מאורחים קודמים כדי לקבל יותר מידע על האווירה ורמת השירות של מקום הלינה.

?aid=345873&label=GHnA_namur
המלצות על מלונות ודירות בנאמור

  • בין מקומות הלינה המומלצים הנוספים בנאמור ניתן למנות את דירת שלושה כוכבים Le Temps de Livresse באזור צפון העיר, דירת ארבעה כוכבים Le duplex d’Albert logement d’exception à Namur באזור ממזרח למרכז העיר, דירת ארבעה כוכבים Island in Island, B&B boutique, Design et Vintage באזור בין מצודת נאמור לקתדרלה, מקום האירוח שלושה כוכבים Avou nozôtes בסמוך לעיר העתיקה ומקום האירוח שלושה כוכבים Le Jardin Des Secrets באזור מדרום למרכז העיר.
  • בנאמור יש בעיה של זמינות לדירות ולמלונות המבוקשים, במיוחד אפשרויות לינה גדולות המתאימות למשפחות. במידה ואתם נוסעים בעונות התיירות אנו מאוד ממליצים להזמין מלון עם אם אפשרות ביטול מוקדם ככל הניתן. אפשר לבצע הזמנה עם אפשרות ביטול למשל בקישור זה. במקרה כזה: כדאי להקפיד לבצע הזמנה עם אפשרות לביטול חינם (בעברית כתוב כך: ביטול בחינם, באנגלית זה כתוב כך: Free cancellation) ולא בטעות להזמין הזמנה רגילה שאינה מאפשרת ביטול חינם, גם אם היא אפשרות זולה יותר ומומלצת כאשר מזמינים את המלון או הדירה סמוך לזמן הנסיעה. בנוסף כדאי לשים לב לזמן האפשרי לביטול כדי לא לפספס את חלון הזמנים בו אפשר להתחרט ולבטל את הזמנתכם, זה קורה לפעמים לתיירים שאינם נותנים לכך את הדעת.
  • כדאי להיכנס לקישור זה בו ישנם מחירים מיוחדים והנחות בעבור מלונות ודירות בנאמור.
  • לרשומים באתר בוקינג יש לא פעם הנחת Genius על אפשרות לינה זו, הנחה זו יכולה להגיע ל10% ממחיר הלינה, היכנסו ללינק זה ותוכלו לראות האם אתם זכאים להנחה.

כיצד בחרנו את המלונות והדירות המומלצים בנאמור?

ניתחנו כ-150 אפשרויות לינה בנאמור עם האלגוריתם הייחודי שפיתחנו בהכל על אחרי מעל עשור של עזרה לתיירים בבחירת הלינה שלהם ברחבי העולם. כדי לבחור את אפשרויות הלינה הטובות ביותר בנאמור בדקנו אילו אפשרויות לינה מתאימות לסוגי התיירים השונים המגיעים לעיר ומבין אפשרויות הלינה הללו אילו ממוקמות באזורי הלינה המומלצים על ידינו לתיירים בנאמור (למשל מצודת נאמור) ובחנו אילו מהם זוכים לחוות הדעת הטובות ביותר מהמבקרים שבחרו ללון בהן בעבר, כדי שלכם יהיה יותר קל למצוא את אפשרות הלינה המתאימה לכם ביותר.

Booking.com