מלונות ודירות בדיננט – סקירת מומחים (2024)

ילדים 0 ,
מבוגרים 2 ,
חדרים 1

הסקירה המקיפה על מלונות ודירות בדיננט - אזורי הלינה המומלצים, התאמת מלונות לאופי החופשה וסקירה על המלונות המומלצים בדיננט.

7 מקומות לינה מומלצים בדידנט

La MeusÂme

מדובר בבית הארחה, אפשרות לינה המתאימה למי שמעוניין לחסוך בעלות החופשה וללון במקום לינה זול יחסית. בית ההארחה נמצא באזור מצודת דיננט (Citadel de Dinant), מבצר עתיק אשר הפך למוזיאון ידוע, ממנו נוף עוצר נשימה על כל העיירה, אשר נמצא באזור מרכזי בחלקו המזרחי של נהר המז. אפשרות לינה זו מציעה לאורחיה בין השאר חדרי משפחה, כיסא גבוה לילדים ומוצרי טיפוח בחינם. אפשרות לינה זו זוכה לחוות דעת חיוביות ממי שבחר ללון בה בעבר בפלטפורמות השונות והיא אחת מאפשרויות הלינה המומלצות, והיא מתאימה למשפחות מאחר ומאפשרת אירוח של ילדים. למידע נוסף לחצו כאן.

Mercure Han-sur-Lesse

⭐⭐⭐⭐
מאחר וזהו מלון ארבעה כוכבים הוא מתאים במיוחד למי שמחפש מקום לינה בסטנדרט גבוה יחסית למקומות הלינה המוצעים בעיר. המלון נמצא באזור מערות דומיין אוף די האן (Domain of the Han Caves) אשר נמצא במרחק קילומטרים מדיננט. אפשרות לינה זו מציעה לאורחיה בין השאר חדרי משפחה, מוצרי טיפוח בחינם וחדרים אטומים לרעש. אפשרות לינה זה מקבלת ביקורות וחוות דעת טובות במיוחד באתרים השונים, והיא יכולה להתאים לאורחים עם מוגבלות תנועה ומציעה מספר מתקנים מונגשים. למידע נוסף לחצו כאן.

La Merveilleuse by Infiniti Resorts

זהו מלון אשר נמצא באזור התחנה המרכזית על הגדה המערבית של נהר המז, בסמוך לגשר ממנו ניתן לחצות בקלות לחלקה המזרחי והמתויר יותר של העיירה. בין השאר מקום הלינה מציע חדרי משפחה, מוצרי טיפוח בחינם וטרסה. אפשרות לינה זו מקבלת חוות דעת טובות ומחמאות ממי שהתארח בה והיא אחת מאפשרויות הלינה המומלצות, והיא יכולה להתאים גם לתיירים המחפשים מקום לינה למעשנים מאחר ומציעה אזור מיועד לעישון. למידע נוסף לחצו כאן.

Dharma City

זהו מלון אשר נמצא בדיננט. אפשרות לינה זו מציעה לאורחיה בין השאר מוצרי טיפוח בחינם, טרסה ואחסון מטען. אפשרות לינה זה מקבלת ביקורות וחוות דעת טובות במיוחד באתרים השונים, והיא יכולה להתאים גם לצמחונים או טבעונים המחפשים אפשרות לינה עם ארוחות מתאימות או אפשרות להכין אוכל. למידע נוסף לחצו כאן.

L’arche De Noé

מדובר בבתי נופש, אפשרות לינה אשר מומלצת למי שמעוניין ביותר עצמאות ומרחב מאלו שמוצעות בלינה במלון. בתי הנופש נמצאים באזור פארק פרפוז (Farfooz) גן לאומי מפורסם ופסטורלי, אשר נמצא מעט מחוץ לדיננט. בין השאר מקום הלינה מציע חדרי משפחה, מכונת קפה ומקרר. אפשרות לינה זו מקבלת שבחים רבים מפי תיירים שבחרו לישון בה בעבר בביקורם בעיר, וחוות הדעת עליה בפלטפורמות השונות חיוביות מאוד, והיא מומלצת למשפחות מאחר ומאפשרת אירוח של ילדים. למידע נוסף לחצו כאן.

La Libellule

⭐⭐⭐
מדובר במלון בדירוג של שלושה כוכבים, אפשרות המומלצת למי שמחפש מקום לינה נוח אך לא יקר מידי. המלון נמצא בדיננט. אפשרות לינה זו מציעה לאורחיה בין השאר חדרי משפחה, מוצרי טיפוח בחינם ומכונת קפה. אפשרות לינה זו מקבלת חוות דעת וביקורות חיוביות מאוד בפלטפורמות השונות ממי שבחרו ללון בה בעבר, והיא יכולה להתאים לאורחים עם מוגבלות תנועה ומציעה מספר מתקנים מונגשים. למידע נוסף לחצו כאן.

L’Ecole

מדובר בדירה, אפשרות לינה אשר מומלצת למי שמעוניין ביותר עצמאות ומרחב מאלו שמוצעות בלינה במלון. דירה זו נמצאת בדיננט. אפשרות לינה זו מציעה לאורחיה בין השאר חדרי משפחה, כיסא גבוה לילדים ומכונת קפה. אפשרות לינה זו מקבלת חוות דעת טובות ומחמאות ממי שהתארח בה והיא אחת מאפשרויות הלינה המומלצות, והיא יכולה להתאים גם לתיירים המחפשים מקום לינה למעשנים מאחר ומציעה אזור מיועד לעישון. למידע נוסף לחצו כאן.

שאלות נפוצות על מלונות ודירות בדיננט

למשפחות המחפשות ללון בדיננט אנו ממליצים להסתכל בית הארחה שלושה כוכבים La MeusÂme המתאים למשפחות עד 7 נפשות, בתי נופש שלושה כוכבים L'arche De Noé ומלון Domaine de Ronchinne - Insolites המתאימים למשפחות עד 10 נפשות, בית נופש שלושה כוכבים La Maison du Maître המתאים למשפחות עד 8 נפשות ומלון La Merveilleuse by Infiniti Resorts המתאים למשפחות עד 6 נפשות. מקומות לינה אלו מקבלים ילדים וקיבלו חוות דעת חיוביות על ידי משפחות שבחרו ללון בהן.

בין מקומות הלינה המציעים מתקנים נגישים בדיננט אפשר למנות את מלון ארבעה כוכבים Mercure Han-sur-Lesse, מלון שלושה כוכבים La Libellule, מלון ארבעה כוכבים Hôtel Vedette, מקום האירוח Chambres La Belle Vue ומלון שלושה כוכבים cité impériale ye שיש בהם גם חניית נכים. מאחר ותיירים שונים זקוקים לרמה שונה של הנגשה כדאי מאוד לבדוק שהמתקנים המוצעים במקומות אלו תואמים את הצרכים שלכם וכי ישנם חדרים מונגשים פנויים בתאריכי החופשה שלכם.

מאחר והרוב המוחלט של בתי המלון השונים והדירות לא מאפשרים עישון במקום עצמו, בעבור מעשנים המגיעים לדיננט ישנן שתי אפשרויות, או מקום אירוח המציע אזור המיועד לעישון, או מקום אירוח עם מרפסת אשר מאפשר עישון במרפסת. למעשנים המחפשים מקומות הלינה בדיננט מומלץ להסתכל על מלון La Merveilleuse by Infiniti Resorts, דירת שלושה כוכבים L'Ecole ומלון שלושה כוכבים Auberge de la Lesse שמציעים אזורים המיועדים לעישון, מרפסת וגן ומלון Les 7 Meuses ומלון שלושה כוכבים La Fête au Palais שמציעים אזורים המיועדים לעישון ומרפסת.

לצמחונים וטבעונים שמחפשים לינה בדיננט כדאי להסתכל על אפשרויות המציעות ארוחות צמחוניות או מטבחון בו אפשר להכין אוכל למהלך היום. בין אפשרויות הלינה המומלצות בהקשר זה ניתן למנות את מלון Dharma City שמגיש אוכל טבעוני ומלון ארבעה כוכבים Mercure Han-sur-Lesse, מלון ארבעה כוכבים Hôtel Vedette ומלון חמישה כוכבים Château de Vignée שמגישים אוכל צמחוני.

בין מקומות הלינה המומלצים באזור מצודת דיננט ניתן למצוא את בית הארחה שלושה כוכבים La MeusÂme ודירת שלושה כוכבים Le Toit de Dinant .

בין מקומות הלינה המומלצים בגדת נהר המז המזרחית ניתן למצוא את בית נופש שלושה כוכבים Autrefois chez Lina , דירת שלושה כוכבים Les rives de Sax , דירת שלושה כוכבים L'Entre ciel et Meuse , דירת שלושה כוכבים Appartement centre de Dinant ובית הארחה שלושה כוכבים AU PIED DE L'ABBAYE DE LEFFE .

בין מקומות הלינה המומלצים במרחבים סביב דיננט ניתן למצוא את מקום האירוח ארבעה כוכבים La Belle Étable , בקתה שלושה כוכבים Le gîte Martin , בית נופש שלושה כוכבים En mode Pause , דירת שלושה כוכבים Foyti ודירת שלושה כוכבים Gite Saboti .

בין מקומות הלינה המומלצים באזור מוזאון אדולף סאקס ניתן למצוא את דירת שלושה כוכבים Le saxo cuivré , דירת שלושה כוכבים le coeur de ville , דירת שלושה כוכבים Le Godétia , מקום האירוח שלושה כוכבים Côté Sax bed and breakfast ומקום האירוח שלושה כוכבים L'Inattendu "sur la croisette" Dinant centre .

בין מקומות הלינה המומלצים באזור מערות דומיין אוף די האן ניתן למצוא את מלון ארבעה כוכבים Mercure Han-sur-Lesse , מלון שלושה כוכבים Hotel La Malle Poste , מלון שני כוכבים Hotel La Fayette ומלון שלושה כוכבים Hotel Au lit des ours .

כל מה שתצטרכו לדעת על מלונות ודירות בדיננט

דיננט היא אחת העיירות היפות והציוריות בבלגיה, ונמצאת בחלקה הדרומי, על גדות נהר המז. אומנם אין טיסות ישירות המגיעות אליה (בניגוד לבריסל), אבל תיירים רבים בוחרים להגיע אליה לחלק מהחופשה או לכולה. ישנן אפשרויות לינה רבות בדיננט, החל ממלונות יוקרתיים המתאימים למי שמתכנן חופשה מפנקת ועד לאפשרויות המתאימות גם למי שמגיע לחופשה בתקציב מוגבל. כאשר מחפשים מקום לינה בדיננט, יש כמה דברים שכדאי לקחת בחשבון כדי למצוא את המלון או הדירה המתאימים ביותר לכם ולאופי החופשה שלכם:

  • מיקום: קחו בחשבון את הקרבה לאטרקציות, מסעדות ותחבורה ציבורית. האזור המרכזי ביותר, וגם הפופולארי ביותר ללינה הוא בסמוך למצודת דיננט, על גדות נהר המז – במידה ואתם מעדיפים ללון במרכז העניינים זה האזור המתאים לכם.
  • מתקנים: חשבו אילו מתקנים חשובים לכם, למשל חדר כושר או בריכה במלון, ומטבח מאובזר ומכונת כביסה בדירה, בנוסף, כדאי לשים לב שישנו מיזוג אוויר – בין אם בוחרים בדירה או במלון. למתכננים לשכור רכב בבלגיה, חשוב לוודא שהמקום מספק לכם חניה, במיוחד בקיץ אז העיר מלאה תיירים מציאת חניה יכולה להיות בעייתית מאוד.
  • סוג מקום הלינה: לכל סוג מקום לינה ישנם יתרונות וחסרונות, דירות למשל מרווחות יותר ולעיתים גם זולות יותר מאשר מלונות, אך לא מציעות את השירותים שהמלונות מציעים. הן יכולות להתאים מאוד למי שרוצה להוזיל את עלות החופשה או למשפחות וקבוצות של מעל 4 אנשים שמגיעות לדיננט ומתקשות למצוא חדר מספיק גדול במלון או מלון שמציע חדרים מחוברים. מנגד, מלונות מציעים שירותים רבים יותר – למשל אחסון כבודה במידה ותרצו להשאיר את המזוודות לפני הצ’ק אין או אחרי הצ’ק אאוט.
  • תקציב: הלינה היא אחת מההוצאות המשמעותיות בחופשה, ולכן למחיר הלינה ישנו משקל משמעותי בבחירה של מקום אחד על פני אחר. כדאי להסתכל על מנעד המחירים בעבור תאריכי השהות שלכם על מנת להבין האם עלות הלינה יקרה או זולה ביחס לאפשרויות לינה אחרות בעיירה. יש לקחת בחשבון שלא רק סוג מקום הלינה משפיע על המחיר אלא גם המיקום שלו, ככל שמקום הלינה יהיה קרוב יותר לגדות הנהר כך גם סביר שעלות הלינה בו תעלה בהשוואה למקומות ברמה דומה שרחוקים יותר מאזור זה.
  • חוות דעת: כדאי לקרוא חוות דעת וביקורות מאורחים קודמים כדי לקבל יותר מידע על האווירה ורמת השירות של מקום הלינה.

?aid=345873&label=GHnA_dinant
המלצות על מלונות ודירות בדיננט

  • בין מקומות הלינה המומלצים הנוספים בדיננט ניתן למנות את בית נופש שלושה כוכבים Autrefois chez Lina בגדת נהר המז המזרחית, מקום האירוח ארבעה כוכבים La Belle Étable במרחבים סביב דיננט, בית הארחה שלושה כוכבים L’Aragne, מלון ארבעה כוכבים Hôtel Vedette ודירת שלושה כוכבים Les rives de Sax בגדת נהר המז המזרחית.
  • בדיננט יש בעיה של זמינות לדירות ולמלונות המבוקשים, במיוחד אפשרויות לינה גדולות המתאימות למשפחות. במידה ואתם נוסעים בעונות התיירות אנו מאוד ממליצים להזמין מלון עם אם אפשרות ביטול מוקדם ככל הניתן. אפשר לבצע הזמנה עם אפשרות ביטול למשל בקישור זה. במקרה כזה: כדאי להקפיד לבצע הזמנה עם אפשרות לביטול חינם (בעברית כתוב כך: ביטול בחינם, באנגלית זה כתוב כך: Free cancellation) ולא בטעות להזמין הזמנה רגילה שאינה מאפשרת ביטול חינם, גם אם היא אפשרות זולה יותר ומומלצת כאשר מזמינים את המלון או הדירה סמוך לזמן הנסיעה. בנוסף כדאי לשים לב לזמן האפשרי לביטול כדי לא לפספס את חלון הזמנים בו אפשר להתחרט ולבטל את הזמנתכם, זה קורה לפעמים לתיירים שאינם נותנים לכך את הדעת.
  • כדאי להיכנס לקישור זה בו ישנם מחירים מיוחדים והנחות בעבור מלונות ודירות בדיננט.
  • לרשומים באתר בוקינג יש לא פעם הנחת Genius על אפשרות לינה זו, הנחה זו יכולה להגיע ל10% ממחיר הלינה, היכנסו ללינק זה ותוכלו לראות האם אתם זכאים להנחה.

כיצד בחרנו את המלונות והדירות המומלצים בדיננט?

ניתחנו כ-100 אפשרויות לינה בדיננט עם האלגוריתם הייחודי שפיתחנו בהכל על אחרי מעל עשור של עזרה לתיירים בבחירת הלינה שלהם ברחבי העולם. כדי לבחור את אפשרויות הלינה הטובות ביותר בדיננט בדקנו אילו אפשרויות לינה מתאימות לסוגי התיירים השונים המגיעים לעיר ומבין אפשרויות הלינה הללו אילו ממוקמות באזורי הלינה המומלצים על ידינו לתיירים בדיננט (למשל אזור מצודת דיננט על גדות נהר המז) ובחנו אילו מהם זוכים לחוות הדעת הטובות ביותר מהמבקרים שבחרו ללון בהן בעבר, כדי שלכם יהיה יותר קל למצוא את אפשרות הלינה המתאימה לכם ביותר.

Booking.com