לינה למשפחות בבריסל – סקירת מומחים (2024)

ילדים 0 ,
מבוגרים 2 ,
חדרים 1

הסקירה המקיפה על לינה למשפחות בבריסל - אזורי הלינה המומלצים, התאמת מלונות לאופי החופשה וסקירה על המלונות המומלצים בבריסל.

7 מקומות לינה מומלצים למשפחות בבריסל

R213 Residences Botanique

אפשרות לינה זו מתאימה למשפחות המחפשות מקום לינה בבריסל בזכות כך שמאפשרת אירוח עם ילדים ומציעה לאורחיה כיסא גבוה לילדים, מטבח ומכונת כביסה. מדובר בדירות אשר מתאימות למי שמעוניין בעצמאות ומרחב רבים יותר מאלו המוצעים במלון, אפשרות שיכולה להתאים גם לכמה משפחות שנוסעות יחד לטיול ומעוניינות ללון בדירות קרובות זו לזו. הדירות נמצאות בשכונת שארבק ( Schaerbeek) הנמצאת צפונית למרכז העיר, וקרובה לפארק לאקן, אשר מומלץ לחפצים לשהות בזול במקום נגיש למרכז גם אם מעט מרוחק ממנו. אפשרות לינה זו מקבלת חוות דעת טובות ומחמאות ממי שהתארח בה והיא אחת מאפשרויות הלינה המומלצות. למידע נוסף לחצו כאן.

The Livorno

מקום לינה זה מומלץ למשפחות המגיעות לבריסל מאחר ומאפשר אירוח עם ילדים ובין השאר מציע חדרי משפחה, מטבח ומכונת כביסה. מדובר בדירות אשר מתאימות למי שמעוניין בעצמאות ומרחב רבים יותר מאלו המוצעים במלון, אפשרות שיכולה להתאים גם לכמה משפחות שנוסעות יחד לטיול ומעוניינות ללון בדירות קרובות זו לזו. הדירות נמצאות באזור מוזאון הורטה (Horta Museum) הנמצא בשכונת סנט-גיליס המרוחקת מעט מהמרכז ומכל האטרקציות הידועות, על כן מומלץ למעוניינים לשהות מחוץ לאיזור התיירותי ולהינות ממחירים נוחים יותר. אפשרות לינה זו זוכה לשבחים וחוות דעת חיוביות מתיירים שבחרו ללון בה. למידע נוסף לחצו כאן.

Spacious modern appartments in the heart of Brussels

מבין מקומות הלינה בבריסל, מקום זה מתאים למשפחות מאחר ומאפשר אירוח עם ילדים ומציע לאורחיו בין השאר חדרי משפחה, מטבח ומעלית. מדובר בדירות, אפשרות לינה אשר מומלצת למי שמעוניין ביותר עצמאות ומרחב מאלו שמוצעות בלינה במלון, במיוחד אם מגיעים כקבוצה גדולה יחסית ורוצים ללון בדירות הקרובות זו לזו. דירות אלו נמצאות במרכז העיר בריסל, שהלינה בו פופולארית במיוחד מכיוון שבאזור זה נמצאים מרבית המוזאונים והאטרקציות המרכזיות. אפשרות לינה זו מקבלת חוות דעת וביקורות חיוביות מאוד בפלטפורמות השונות ממי שבחרו ללון בה בעבר. למידע נוסף לחצו כאן.

Pillows City Hotel Brussels Centre

⭐⭐⭐⭐
אפשרות לינה זו מתאימה למשפחות המחפשות מקום לינה בבריסל בזכות כך שמאפשרת אירוח עם ילדים ומציעה לאורחיה חדרי משפחה ומעלית. מדובר במלון בעל דירוג של ארבעה כוכבים שמהווה אופציה מעולה בעבור מי שמחפש מקום לינה ברמה גבוהה יחסית. מלון זה נמצא באזור קתדרלת בריסל (Brussels Cathedral) הנמצאת באזור מרכזי ומתוייר, צמוד לכיכר הגדולה. הלינה באזור מומלצת למעוניינים לשהות במרכז העניינים. אפשרות לינה זו מקבלת חוות דעת טובות ומחמאות ממי שהתארח בה והיא אחת מאפשרויות הלינה המומלצות. למידע נוסף לחצו כאן.

Résidence Stiénon

אפשרות לינה זו היא בין אפשרויות הלינה המומלצות למשפחות בבריסל, היא מאפשרת אירוח עם ילדים והיא מציעה לאורחיה מטבח ומכונת כביסה. זוהי דירה אשר מתאימה למי שמעדיף להינות מעצמאות רבה יותר מזו שמוצעת בלינה במלון. הדירה נמצאת באזור פארק מיני אירופה (Mini Europe) הסמוך למבנה האטומיום, קרוב לפארקים נעימים בתוך העיר אך רחוק מהמרכז התיירותי, ומומלץ למעוניינים לשהות באיזור יחסית רגוע אך מרוחק מהמרכז. אפשרות לינה זו מקבלת חוות דעת טובות ומחמאות ממי שהתארח בה והיא אחת מאפשרויות הלינה המומלצות. למידע נוסף לחצו כאן.

nhow Brussels Bloom

⭐⭐⭐⭐
מקום לינה זה מומלץ למשפחות המגיעות לבריסל מאחר ומאפשר אירוח עם ילדים ובין השאר מציע חדרי משפחה ומעלית. מאחר וזהו מלון ארבעה כוכבים הוא מתאים במיוחד למי שמחפש מקום לינה בסטנדרט גבוה יחסית למקומות הלינה המוצעים בעיר. המלון נמצא בשכונת שארבק ( Schaerbeek) הנמצאת צפונית למרכז העיר, וקרובה לפארק לאקן, אשר מומלץ לחפצים לשהות בזול במקום נגיש למרכז גם אם מעט מרוחק ממנו. אפשרות לינה זו מקבלת שבחים רבים מפי תיירים שבחרו לישון בה בעבר בביקורם בעיר, וחוות הדעת עליה בפלטפורמות השונות חיוביות מאוד. למידע נוסף לחצו כאן.

FunKey Hotel

⭐⭐
אפשרות לינה זו מתאימה למשפחות המחפשות מקום לינה בבריסל בזכות כך שמאפשרת אירוח עם ילדים ומציעה לאורחיה חדרי משפחה ומשחקי לוח ופאזלים. זהו מלון שני כוכבים אשר מתאים למי שמחפש מקום לינה זול אשר נמצא ברובע האירופאי (European district) המרכזי והמתויר, אשר נמצא בסמוך לעיר העתיקה. אפשרות לינה זו מקבלת שבחים רבים מפי תיירים שבחרו לישון בה בעבר בביקורם בעיר, וחוות הדעת עליה בפלטפורמות השונות חיוביות מאוד. למידע נוסף לחצו כאן.

שאלות נפוצות על לינה למשפחות בבריסל

בעבור משפחות אשר מתכננות לשכור רכב בבריסל או להגיע לבריסל עם רכב שכור כדאי להזמין מקום לינה עם חניה - ובכך לחסוך את כאב הראש הכרוך בחיפוש חניה במקרה הטוב וקבלת קנס על חניה במקום לא חוקי במקרה הרע. אנו ממליצים להסתכל על מקומות הלינה הבאים - מלון ארבעה כוכבים Pillows בריסל Hotel Brussels Centre (חניה פרטית במקום במחיר של 35€ לכל יום), מקום האירוח ארבעה כוכבים Fish Market B&B ומלון ארבעה כוכבים Moxy Brussels בריסל Center (חניה ציבורית במקום - עלולים לחול חיובים), מלון ארבעה כוכבים nhow Brussels Bloom (חניה פרטית במקום במחיר של 27€ לכל יום) ומלון שני כוכבים FunKey Hotel (חניה פרטית במקום בחינם).

כאשר משפחות מגיעות לבריסל עם תינוקות בחירת מקום הלינה המתאים נעשית מורכבת מעט יותר, מאחר ויש לקחת בחשבון היבטים אשר לא עומדים בפני משפחות עם ילדים גדולים יותר. כדאי מאוד לבדוק ראשית שמקום הלינה מספק עריסות או מיטת תינוק - בין אם בתוספת תשלום או בחינם, ובמידה ומדובר בבניין בן כמה קומות שישנה מעלית. בנוסף כדאי לבחור במקום לינה בו תוכלו לשלוט על מיזוג האוויר ושיהיה לכם בו גישה לקומקום. כדאי להסתכל למשל על מלון Pillows בריסל Hotel Brussels Centre ומלון דירות MAS Aparthotel EU המתאימים למשפחות עד 4 נפשות, מלון Aloft Brussels Schuman ומלון דירות Adagio access Brussels Delta המתאימים למשפחות עד 4 נפשות ומלון Radisson RED Brussels המתאים למשפחות עד 2 נפשות.

מקומות הלינה המתאימים למשפחות עם תינוקות מציעים מיטות תינוק או עריסות, אולם חלקם לוקחים על שירות זה תשלום נוסף - שיכול להגיע גם לסכום גבוה יחסית. כדי להוזיל מעט את עלות הלינה עם תינוקות כדאי להסתכל על מקומות לינה בהם אין תוספת תשלום בעבור מיטת תינוק או עריסה. כדאי להסתכל למשל על מלון Hotel Manos Premier, מלון Hotel Park Inn by Radisson Brussels Midi ומלון Radisson Collection Grand Place Brussels המתאימים למשפחות עד 3 נפשות ומלון The Hotel Brussels ומלון Pullman Brussels Centre Midi המתאימים למשפחות עד 2 נפשות.

אחד מהדברים שיכולים לשדרג חופשה משפחתית הוא בריכה במלון. מבין המלונות המתאימים למשפחות בבריסל ויש בהם בריכה אנו ממליצים להסתכל על מלון 9Hotel Sablon המתאים למשפחות עד 4 נפשות. מלונות אלו מאפשרים אירוח עם ילדים ומציעים גם חדרי משפחה.

ישנם מקומות לינה המתאימים למשפחות ומציעים חדרים יחסית גדולים בהם יש מספר קבוע של מיטות, אך ניתן להוסיף לחדר מיטה (או שתיים) נוספות בעבור ילדים. הוספת מיטה לחדר של ארבעה אנשים לרוב תהיה זולה יותר מאשר הזמנת חדר המתאים לחמישה אנשים (מה גם שאפשרות זו פחות נפוצה). כדאי להסתכל למשל על דירות The Livorno, מלון Pillows בריסל Hotel Brussels Centre ומלון דירות MAS Aparthotel EU המתאימים למשפחות עד 4 נפשות, מלון Rocco Forte Hotel Amigo המתאים למשפחות עד 3 נפשות ומקום האירוח B'Kanal המתאים למשפחות עד 2 נפשות- אשר מאפשרים הוספת מיטות לחדר. חשוב לשים לב במעמד ההזמנה שניתן להוסיף מיטה לחדר שהזמנתם, במלונות רבים יש אפשרות להוסיף מיטה רק לחלק מהחדרים - כתלות בגודל החדר.

אוכל יכול להיות עניין לא פשוט כשנוסעים לחופשה עם ילדים, לכן בעבור מי שמעוניין לקחת מלון ולאכול במלון - בין אם רק ארוחת בוקר או גם ערב - כדאי לבדוק האם המלון לוקח בחשבון בתפריט גם את האורחים הקטנים. בין המלונות שמספקים ארוחות ילדים בבריסל אפשר למנות את מלון Rocco Forte Hotel Amigo, מלון Hotel Indigo Brussels - בריסל, an IHG Hotel, מלון NH Collection Brussels Grand Sablon ומלון Hotel Manos Premier המתאימים למשפחות עד 3 נפשות ומלון YOOMA Urban Lodge המתאים למשפחות עד 6 נפשות.

כל מה שתצטרכו לדעת על לינה למשפחות בבריסל

בריסל, בירת בלגיה היא אחת הערים המפורסמות האירופה, בעיקר בשל היותה מטה ​​ארגונים בינלאומיים של האיחוד האירופי ונאט”ו. ישנן מספר טיסות ישירות בשבוע מישראל לבריסל, המאפשרות לישראלים להגיע לאחת הערים החשובות באירופה. משפחות רבות מגיעות לבריסל כחלק מטיול רחב יותר בבלגיה, וחלק בוחרות להגיע לבלות את החופשה שלהם בבריסל לבדה. קיימות בבריסל מגוון רחב אפשרויות לינה שיתאימו למשפחות מכל הסוגים. בעבור משפחות המגיעות לבירת בלגיה ישנן שתי אפשרויות מומלצות עיקריות ללינה – הראשונה היא לינה בדירה והשנייה היא לינה במלון המתאים למשפחות.

לינה בדירה

בחירה בדירה לרוב משתלמת מאוד למשפחות ואנו ממליצים לשקול אופציה זו בחיוב למרות שהיא פחות מוכרת לתייר הישראלי. בהזמנת דירה אולי מפסידים את היתרונות של לינה במלון – לא מנקים אחריכם, אין קבלה (אלא עם מדובר במלון דירות) ואת ארוחת הבוקר והקפה של תחילת היום תכינו בעצמכם. אך מצד שני, תרוויחו אפשרות לינה יותר נוחה ומרווחת, הכוללת מטבח שמאפשר הכנה של ארוחות בעצמכם ובחלק לא מבוטל תמצאו גם אביזרים נוספים כמו מכונת כביסה – אילו יתרונות שיכולים להיות הרבה יותר חשובים להרבה מאוד משפחות, במיוחד כאשר מגיעים לטיול ארוך בבלגיה.

לינה במלון

לינה במלון זול ברמה של שני כוכבים, שלושה כוכבים או ארבעה כוכבים (למי שרוצה להתפנק) אפשרית על ידי התפצלות בחדרים או בחירה במלונות הכוללים חדרים לשלוש, ארבעה או יותר אורחים. כדאי לקחת בחשבון שאומנם אפשרות הלינה בחדר אחד זולה יותר (במידה והמלון מציע חדר גדול מספיק), אבל המחיר של הוא בצפיפות שיכולה להיות מעיקה, במיוחד אם מזמינים את חדר המלון למספר לילות. כך או אחרת מרוויחים את השירות של המלון ואת רמת האירוח. ישנם מלונות רבים בעיר מציעים שירותים המתאימים למשפחות כמו חדרים מחוברים, עריסות או מיטות מתקפלות ובחלק מהמלונות יש גם בריכות מתאימות לילדים, אזורי משחקים ופעילויות ספציפיות לילדים שיכולים לשדרג את החופשה המשפחתית שלכם. בין אם תבחרו ללון בדירה או במלון, לפני שמזמינים את אפשרות הלינה המועדפת עליכם כדאי לבדוק מספר היבטים:

  • למשפחות עם ילדים קטנים – שהמקום הלינה מארח ילדים קטנים, ישנם מלונות יוקרתיים (לא הרבה) ודירות שאינם מאפשרים אירוח של ילדים בגילאים מסויימים.
  • אם הילדים שלכם ממש קטנים, כדאי לוודא שבמקום יש את התנאים לארח אתכם ולספק את כל הצרכים שלכם (עריסת תינוק ואפשרות להרתיח מים למשל).
  • סוגיות של מחיר – מקומות לינה רבים מאפשרים למשל לינה של ילדים עד גיל מסויים ללא עלות נוספת כאשר לא מוסיפים מיטה על אילו הקיימות. בנוסף ישנם מקומות שמאפשרים אף תוספת של עריסה ואירוח של תינוקות ללא עלות נוספת (לרוב ההגבלה לאפשרות זו היא שנה עד שלוש). דבר זה יכול להוזיל לכם מאוד את המחיר.

אנו ממליצים לקרוא חוות דעת וביקורות מאורחים קודמים כדי לקבל יותר מידע על האווירה ורמת השירות של מקום הלינה.
?aid=345873&label=Fam_brussels
המלצות על לינה למשפחות בבריסל

  • מקומות לינה מומלצים נוספים למשפחות המגיעות לבריסל הינם מלון ארבעה כוכבים Moxy Brussels בריסל Center המתאים למשפחות עד 4 נפשות, מלון ארבעה כוכבים Thon Hotel Bristol Stephanie המתאים למשפחות עד 4 נפשות, מלון LATROUPE Grand Place Hostel המתאים למשפחות עד 6 נפשות, מלון Craves המתאים למשפחות עד 4 נפשות ומלון שלושה כוכבים The Scott Hotel Brussels המתאים למשפחות עד 4 נפשות.
  • בבריסל יש בעיה של זמינות לדירות ולמלונות המבוקשים, במיוחד אפשרויות לינה גדולות המתאימות למשפחות. במידה ואתם נוסעים בעונות התיירות אנו מאוד ממליצים להזמין מלון עם אם אפשרות ביטול מוקדם ככל הניתן. אפשר לבצע הזמנה עם אפשרות ביטול למשל בקישור זה. במקרה כזה: כדאי להקפיד לבצע הזמנה עם אפשרות לביטול חינם (בעברית כתוב כך: ביטול בחינם, באנגלית זה כתוב כך: Free cancellation) ולא בטעות להזמין הזמנה רגילה שאינה מאפשרת ביטול חינם, גם אם היא אפשרות זולה יותר ומומלצת כאשר מזמינים את המלון או הדירה סמוך לזמן הנסיעה. בנוסף כדאי לשים לב לזמן האפשרי לביטול כדי לא לפספס את חלון הזמנים בו אפשר להתחרט ולבטל את הזמנתכם, זה קורה לפעמים לתיירים שאינם נותנים לכך את הדעת.
  • כדאי להיכנס לקישור זה בו ישנם מחירים מיוחדים והנחות בעבור מלונות ודירות בבריסל.
  • לרשומים באתר בוקינג יש לא פעם הנחת Genius על אפשרות לינה זו, הנחה זו יכולה להגיע ל10% ממחיר הלינה, היכנסו ללינק זה ותוכלו לראות האם אתם זכאים להנחה.

כיצד בחרנו את מקומות הלינה המומלצים למשפחות בבריסל?

ניתחנו כ-800 אפשרויות לינה בבריסל עם האלגוריתם הייחודי שפיתחנו בהכל על אחרי מעל עשור של עזרה לתיירים בבחירת הלינה שלהם ברחבי העולם. כדי לבחור את אפשרויות הלינה הטובות ביותר בבריסל בדקנו אילו אפשרויות לינה מתאימות לסוגי התיירים השונים המגיעים לעיר ומבין אפשרויות הלינה הללו אילו ממוקמות באזורי הלינה המומלצים על ידינו לתיירים בבריסל (למשל מרכז העיר) ובחנו אילו מהם זוכים לחוות הדעת הטובות ביותר מהמבקרים שבחרו ללון בהן בעבר, כדי שלכם יהיה יותר קל למצוא את אפשרות הלינה המתאימה לכם ביותר.

Booking.com