מלונות ודירות באנטוורפן – סקירת מומחים (2024)

ילדים 0 ,
מבוגרים 2 ,
חדרים 1

הסקירה המקיפה על מלונות ודירות באנטוורפן - אזורי הלינה המומלצים, התאמת מלונות לאופי החופשה וסקירה על המלונות המומלצים באנטוורפן.

7 מקומות לינה מומלצים באנטוורפן

London Tower Apartments – Antwerp

מדובר בדירות אשר מתאימות למי שמעוניין בעצמאות ומרחב רבים יותר מאלו המוצעים במלון, אפשרות שיכולה להתאים גם לכמה משפחות שנוסעות יחד לטיול ומעוניינות ללון בדירות קרובות זו לזו. הדירות נמצאות באזור מוזיאון אן דה סטרום (ann de STROOM) הנמצא בנמל אנוורפן ובו מסעדות ובתי קפה רבים. בין השאר מקום הלינה מציע חדרי משפחה, מכונת קפה ומרפסת. אפשרות לינה זו מקבלת חוות דעת טובות ומחמאות ממי שהתארח בה והיא אחת מאפשרויות הלינה המומלצות, והיא מתאימה למשפחות מאחר ומאפשרת אירוח של ילדים. למידע נוסף לחצו כאן.

Hampton By Hilton Antwerp Central Station

⭐⭐⭐
מדובר במלון בדירוג של שלושה כוכבים, אפשרות המומלצת למי שמחפש מקום לינה נוח אך לא יקר מידי. המלון נמצא באזור תחנת הרכבת המרכזית וההיסטורית, אשר נמצאת בין העיר העתיקה לבין האטרקציות הידועות של אנטרוורפן כמו גן החיות ומוזיאון השוקולד. אפשרות לינה זו מציעה לאורחיה בין השאר חדר כושר, חדרי משפחה וחדרים אטומים לרעש. אפשרות לינה זו מקבלת חוות דעת וביקורות חיוביות מאוד בפלטפורמות השונות מתיירים שבחרו ללון בה בעבר, והיא יכולה להתאים לאורחים עם מוגבלות תנועה ומציעה מספר מתקנים מונגשים. למידע נוסף לחצו כאן.

London 993 Apt 202

מדובר בדירה, אפשרות לינה אשר מומלצת למי שמעוניין ביותר עצמאות ומרחב מאלו שמוצעות בלינה במלון. דירה זו נמצאת באזור מוזיאון רד סטאר ליין (Red Star Line Museum) המספר על חיי המהגרים בעיר, ונמצא באזור הנמל של העיר מעט צפונה מהעיר העתיקה. בין השאר מקום הלינה מציע חדרי משפחה, כיסא גבוה לילדים ומוצרי טיפוח בחינם. אפשרות לינה זו זוכה לשבחים וחוות דעת חיוביות מתיירים שבחרו ללון בה, והיא יכולה להתאים גם לתיירים המחפשים מקום לינה למעשנים מאחר ומציעה אזור מיועד לעישון. למידע נוסף לחצו כאן.

PREMIER SUITES PLUS Antwerp

זהו מלון דירות, אשר מציע לאורחיו מצד אחד את העצמאות והמרחב שיש לדירות, אך גם את היתרונות השונים של לינה במלון. מלון דירות זה נמצא באזור תחנת הרכבת המרכזית וההיסטורית, אשר נמצאת בין העיר העתיקה לבין האטרקציות הידועות של אנטרוורפן כמו גן החיות ומוזיאון השוקולד. אפשרות לינה זו מציעה לאורחיה בין השאר חדר כושר, חדרי משפחה ומוצרי טיפוח בחינם. אפשרות לינה זו מקבלת שבחים רבים מפי תיירים שבחרו לישון בה בעבר בביקורם בעיר, וחוות הדעת עליה בפלטפורמות השונות חיוביות מאוד, והיא יכולה להתאים גם לצמחונים או טבעונים המחפשים אפשרות לינה עם ארוחות מתאימות או אפשרות להכין אוכל. למידע נוסף לחצו כאן.

Botanic Sanctuary Antwerp

⭐⭐⭐⭐⭐
מדובר במלון המדורג כמלון חמישה כוכבים – מה שהופך אותו למומלץ למי שמחפש מקום לינה ברמה גבוהה. מלון זה נמצא בשכונת תיאטרבורט (Theaterbuurt) המרכזית, מהווה ביתם של המוזאונים והאוספים המפורסמים ביותר של העיר. אפשרות לינה זו מציעה לאורחיה בין השאר חדר כושר, חדרי משפחה ומוצרי טיפוח בחינם. אפשרות לינה זו מקבלת שבחים רבים מפי תיירים שבחרו לישון בה בעבר בביקורם בעיר, וחוות הדעת עליה בפלטפורמות השונות חיוביות מאוד, והיא מומלצת למי שמגיע עם רכב בזכות החניה שמציעה לאורחים. למידע נוסף לחצו כאן.

BTFL Living Antwerp

זהו מלון דירות, אשר מציע לאורחיו מצד אחד את העצמאות והמרחב שיש לדירות, אך גם את היתרונות השונים של לינה במלון. מלון דירות זה נמצא בסביבת רחוב ווימרקט (Veemarkt) אזור פופולרי ללינה במרחק הליכה קצרה לעיר העתיקה. בין השאר מקום הלינה מציע חדרי משפחה, מוצרי טיפוח בחינם ומכונת קפה. אפשרות לינה זו מקבלת שבחים רבים מפי תיירים שבחרו לישון בה בעבר בביקורם בעיר, וחוות הדעת עליה בפלטפורמות השונות חיוביות מאוד, והיא מומלצת למשפחות מאחר ומאפשרת אירוח של ילדים. למידע נוסף לחצו כאן.

B&B HOTEL Antwerpen Centrum

⭐⭐⭐
זהו מלון שלושה כוכבים אשר מתאים לתיירים שלא מחפשים מקום לינה מפואר, אלא מקום פשוט יחסית אך נעים שיהיה נוח לישון בו. המלון נמצא באזור מרכז העיר בו נמצאת אוניברסיטת אנטוורפן, הממוקם קרוב לעיר העתיקה, לאזורי המוזאונים, הפארקים השונים של העיר ותחבורה ציבורית. איזור צפוף שמומלץ למי שרוצה להיות קרוב ללב ולפריפריה של העיר יחד. אפשרות לינה זו מציעה לאורחיה בין השאר מוצרי טיפוח בחינם, חדרים אטומים לרעש וטרסה. אפשרות לינה זו זוכה לשבחים וחוות דעת חיוביות מתיירים שבחרו ללון בה, והיא יכולה להתאים לאורחים עם מוגבלות תנועה ומציעה מספר מתקנים מונגשים. למידע נוסף לחצו כאן.

שאלות נפוצות על מלונות ודירות באנטוורפן

למשפחות המחפשות ללון באנטוורפן אנו ממליצים להסתכל דירות שלושה כוכבים London Tower Apartments - Antwerp ומלון דירות ארבעה כוכבים BTFL Living Antwerp המתאימים למשפחות עד 6 נפשות, דירת שלושה כוכבים Apartment Anvers המתאים למשפחות עד 9 נפשות, דירות שלושה כוכבים Opera-square Apartments in the Heart of Antwerp המתאים למשפחות עד 12 נפשות ומלון שלושה כוכבים HotelO Kathedral המתאים למשפחות עד 8 נפשות. מקומות לינה אלו מקבלים ילדים וקיבלו חוות דעת חיוביות על ידי משפחות שבחרו ללון בהן.

בין מקומות הלינה המציעים מתקנים נגישים באנטוורפן אפשר למנות את מלון שלושה כוכבים Hampton By Hilton Antwerp Central Station, מלון B&B HOTEL Antwerpen Zuid ומלון חמישה כוכבים Botanic Sanctuary Antwerp שיש בהם גם חניית נכים ומלון שלושה כוכבים B&B HOTEL Antwerpen Centrum ומלון ארבעה כוכבים U Eat & Sleep Antwerp . מאחר ותיירים שונים זקוקים לרמה שונה של הנגשה כדאי מאוד לבדוק שהמתקנים המוצעים במקומות אלו תואמים את הצרכים שלכם וכי ישנם חדרים מונגשים פנויים בתאריכי החופשה שלכם.

מאחר והרוב המוחלט של בתי המלון השונים והדירות לא מאפשרים עישון במקום עצמו, בעבור מעשנים המגיעים לאנטוורפן ישנן שתי אפשרויות, או מקום אירוח המציע אזור המיועד לעישון, או מקום אירוח עם מרפסת אשר מאפשר עישון במרפסת. למעשנים המחפשים מקומות הלינה באנטוורפן מומלץ להסתכל על דירת ארבעה כוכבים London 993 Apt 202, מלון דירות ארבעה כוכבים PREMIER SUITES PLUS Antwerp ומלון ארבעה כוכבים Hotel FRANQ שמציעים אזורים המיועדים לעישון ומרפסת ומלון YUST Antwerp ומלון ארבעה כוכבים Hotel 'T Sandt שמציעים אזורים המיועדים לעישון, מרפסת וגן.

לצמחונים וטבעונים שמחפשים לינה באנטוורפן כדאי להסתכל על אפשרויות המציעות ארוחות צמחוניות או מטבחון בו אפשר להכין אוכל למהלך היום. בין אפשרויות הלינה המומלצות בהקשר זה ניתן למנות את מלון דירות ארבעה כוכבים PREMIER SUITES PLUS Antwerp, מלון YUST Antwerp, מלון חמישה כוכבים Botanic Sanctuary Antwerp, מלון חמישה כוכבים Sapphire House Antwerp, Autograph Collection ומלון ארבעה כוכבים Hotel Indigo Antwerp City Centre, an IHG Hotel שמגישים אוכל טבעוני.

בין מקומות הלינה המומלצים בסביבת רחוב ווימרקט ניתן למצוא את דירת שלושה כוכבים Beautiful city apartment with a great river view , מלון דירות ארבעה כוכבים BTFL Living Antwerp , דירות שלושה כוכבים CITYSTAY ומלון Hotel Urban Dreams .

בין מקומות הלינה המומלצים באזור מרכז העיר ניתן למצוא את דירת שלושה כוכבים La Cour d'honneur - Antwerp Meir , דירת שלושה כוכבים Uitzicht op het MAS , מלון Goodnight Antwerp , מלון שלושה כוכבים B&B HOTEL Antwerpen Centrum ומלון שלושה כוכבים Citybox Antwerp .

בין מקומות הלינה המומלצים באזור קתדרלת אנטוורפן ניתן למצוא את דירת שלושה כוכבים Antwerp old town appartment , דירת שלושה כוכבים Antwerp old town triplex apartment , מלון ארבעה כוכבים Hotel Julien , מלון ארבעה כוכבים Hotel Rubens-Grote Markt ומלון Hotel Riga .

כל מה שתצטרכו לדעת על מלונות ודירות באנטוורפן

אנטוורפן היא מרכז התרבות והמסחר של בלגיה, ונמצאת המרכזה. אומנם אין טיסות ישירות המגיעות אליה (בניגוד לבריסל), אבל תיירים רבים בוחרים להגיע אליה לחלק מהחופשה או לכולה, מכיוון שמהווה משכן לטובי המוזיאונים בבלגיה, סיורים עירוניים תוססים ומרכזי קניות. ישנן אפשרויות לינה רבות באנטוורפן, החל ממלונות יוקרתיים המתאימים למי שמתכנן חופשה מפנקת ועד לאפשרויות המתאימות גם למי שמגיע לחופשה בתקציב מוגבל. כאשר מחפשים מקום לינה באנטוורפן, יש כמה דברים שכדאי לקחת בחשבון כדי למצוא את המלון או הדירה המתאימים ביותר לכם ולאופי החופשה שלכם:

  • מיקום: קחו בחשבון את הקרבה לאטרקציות, מסעדות ותחבורה ציבורית. האזור המרכזי ביותר, וגם הפופולארי ביותר ללינה הוא באזור העיר העתיקה של אנטוורפן – במידה ואתם מעדיפים ללון במרכז העניינים זה האזור המתאים לכם.
  • מתקנים: חשבו אילו מתקנים חשובים לכם, למשל חדר כושר או בריכה במלון, ומטבח מאובזר ומכונת כביסה בדירה, בנוסף, כדאי לשים לב שישנו מיזוג אוויר – בין אם בוחרים בדירה או במלון. למתכננים לשכור רכב בבלגיה, חשוב לוודא שהמקום מספק לכם חניה, במיוחד בקיץ אז העיר מלאה תיירים מציאת חניה יכולה להיות מאתגרת. למתכננים טיול בבלגיה עם רכב, לחצו כאן להשוואת מחירי השכרת רכבים מאנטוורפן.
  • סוג מקום הלינה: לכל סוג מקום לינה ישנם יתרונות וחסרונות, דירות למשל מרווחות יותר ולעיתים גם זולות יותר מאשר מלונות, אך לא מציעות את השירותים שהמלונות מציעים. הן יכולות להתאים מאוד למי שרוצה להוזיל את עלות החופשה או למשפחות וקבוצות של מעל 4 אנשים שמגיעות לאנטוורפן ומתקשות למצוא חדר מספיק גדול במלון או מלון שמציע חדרים מחוברים. מנגד, מלונות מציעים שירותים רבים יותר – למשל אחסון כבודה במידה ותרצו להשאיר את המזוודות לפני הצ’ק אין או אחרי הצ’ק אאוט.
  • תקציב: הלינה היא אחת מההוצאות המשמעותיות בחופשה, ולכן למחיר הלינה ישנו משקל משמעותי בבחירה של מקום אחד על פני אחר. כדאי להסתכל על מנעד המחירים בעבור תאריכי השהות שלכם על מנת להבין האם עלות הלינה יקרה או זולה ביחס לאפשרויות לינה אחרותבאנטוורפן. יש לקחת בחשבון שלא רק סוג מקום הלינה משפיע על המחיר אלא גם המיקום שלו, ככל שמקום הלינה יהיה קרוב יותר לעיר העתיקה כך גם סביר שעלות הלינה בו תעלה בהשוואה למקומות ברמה דומה שרחוקים יותר מאזור זה.
  • חוות דעת: כדאי לקרוא חוות דעת וביקורות מאורחים קודמים כדי לקבל יותר מידע על האווירה ורמת השירות של מקום הלינה.

?aid=345873&label=GHnA_antwerpen
המלצות על מלונות ודירות באנטוורפן

  • בין מקומות הלינה המומלצים הנוספים באנטוורפן ניתן למנות את דירת שלושה כוכבים Beautiful city apartment with a great river view בסביבת רחוב ווימרקט, בית נופש ארבעה כוכבים Rosier37 בשכונת תיאטרבורט, דירות ארבעה כוכבים Aplace Antwerp boutique flats & hotel rooms בשולי העיר העתיקה, דירת שלושה כוכבים La Cour d’honneur – Antwerp Meir באזור מרכז העיר ודירת שלושה כוכבים The 0507 A Luxury Flat in Antwerp באזור מוזיאון אן דה סטרום.
  • באנטוורפן יש בעיה של זמינות לדירות ולמלונות המבוקשים, במיוחד אפשרויות לינה גדולות המתאימות למשפחות. במידה ואתם נוסעים בעונות התיירות אנו מאוד ממליצים להזמין מלון עם אם אפשרות ביטול מוקדם ככל הניתן. אפשר לבצע הזמנה עם אפשרות ביטול למשל בקישור זה. במקרה כזה: כדאי להקפיד לבצע הזמנה עם אפשרות לביטול חינם (בעברית כתוב כך: ביטול בחינם, באנגלית זה כתוב כך: Free cancellation) ולא בטעות להזמין הזמנה רגילה שאינה מאפשרת ביטול חינם, גם אם היא אפשרות זולה יותר ומומלצת כאשר מזמינים את המלון או הדירה סמוך לזמן הנסיעה. בנוסף כדאי לשים לב לזמן האפשרי לביטול כדי לא לפספס את חלון הזמנים בו אפשר להתחרט ולבטל את הזמנתכם, זה קורה לפעמים לתיירים שאינם נותנים לכך את הדעת.
  • כדאי להיכנס לקישור זה בו ישנם מחירים מיוחדים והנחות בעבור מלונות ודירות באנטוורפן.
  • לרשומים באתר בוקינג יש לא פעם הנחת Genius על אפשרות לינה זו, הנחה זו יכולה להגיע ל10% ממחיר הלינה, היכנסו ללינק זה ותוכלו לראות האם אתם זכאים להנחה.

כיצד בחרנו את המלונות והדירות המומלצים באנטוורפן?

ניתחנו כ-600 אפשרויות לינה באנטוורפן עם האלגוריתם הייחודי שפיתחנו בהכל על אחרי מעל עשור של עזרה לתיירים בבחירת הלינה שלהם ברחבי העולם. כדי לבחור את אפשרויות הלינה הטובות ביותר באנטוורפן בדקנו אילו אפשרויות לינה מתאימות לסוגי התיירים השונים המגיעים לעיר ומבין אפשרויות הלינה הללו אילו ממוקמות באזורי הלינה המומלצים על ידינו לתיירים באנטוורפן (למשל העיר העתיקה) ובחנו אילו מהם זוכים לחוות הדעת הטובות ביותר מהמבקרים שבחרו ללון בהן בעבר, כדי שלכם יהיה יותר קל למצוא את אפשרות הלינה המתאימה לכם ביותר.

Booking.com