לינה למשפחות בשיקגו – סקירת מומחים (2024)

ילדים 0 ,
מבוגרים 2 ,
חדרים 1

הסקירה המקיפה על לינה למשפחות בשיקגו - אזורי הלינה המומלצים, התאמת מלונות לאופי החופשה וסקירה על המלונות המומלצים בשיקגו.

7 מקומות לינה מומלצים למשפחות בשיקגו

Lowest Rates! Spacious Duplex with Free Parking!

מקום לינה זה מתאים למשפחות המגיעות לשיקגו מאחר והוא מאפשר אירוח עם ילדים, ובין השאר הוא מציע לאורחיו מטבח. מדובר בדירה, אפשרות לינה אשר מומלצת למי שמעוניין ביותר עצמאות ומרחב מאלו שמוצעות בלינה במלון. דירה זו נמצאת באזור הצפוני המרוחק של העיר . , לינה באזור זה מומלצת למי שרוצה להוזיל את עלות הלינה אך יש לקחת בחשבון כי הנסיעה למרכז התיירותי עשויה לקחת זמן רב מאוד. אפשרות לינה זו מקבלת חוות דעת וביקורות חיוביות מאוד בפלטפורמות השונות ממי שבחרו ללון בה בעבר. למידע נוסף לחצו כאן.

Spacious and Airy Apartment for Big Groups!

מקום לינה זה מומלץ למשפחות המגיעות לשיקגו מאחר ומאפשר אירוח עם ילדים ובין השאר מציע מטבח. זוהי דירה אשר מתאימה למי שמעדיף להינות מעצמאות רבה יותר מזו שמוצעת בלינה במלון. הדירה נמצאת באזור הצפוני המרוחק של העיר . , לינה באזור זה מומלצת למי שרוצה להוזיל את עלות הלינה אך יש לקחת בחשבון כי הנסיעה למרכז התיירותי עשויה לקחת זמן רב מאוד. אפשרות לינה זו זוכה לחוות דעת חיוביות ממי שבחר ללון בה בעבר בפלטפורמות השונות והיא אחת מאפשרויות הלינה המומלצות. למידע נוסף לחצו כאן.

River North 3BR/2BA: HUGE, Parking, Center Chicago

אפשרות לינה זו מתאימה למשפחות המחפשות מקום לינה בשיקגו בזכות כך שמאפשרת אירוח עם ילדים ומציעה לאורחיה מטבח ומכונת כביסה. מדובר בדירה, אפשרות לינה אשר מומלצת למי שמעוניין ביותר עצמאות ומרחב מאלו שמוצעות בלינה במלון. דירה זו נמצאת באזור ריבר נורת , הלינה כאן מתאימה למי שרוצה למצוא במחיר יחסית נוח אך לא להתרחק יותר מידי מהמרכז התיירותי. אפשרות לינה זו מקבלת חוות דעת וביקורות חיוביות מאוד בפלטפורמות השונות ממי שבחרו ללון בה בעבר. למידע נוסף לחצו כאן.

Forrestville Ave Large Suite

מקום לינה זה הוא בין אפשרויות הלינה המומלצות למשפחות בשיקגו, זאת מאחר והוא מאפשר אירוח עם ילדים ומציע לאורחיו חדרי משפחה. מדובר בדירה, אפשרות לינה אשר מומלצת למי שמעוניין ביותר עצמאות ומרחב מאלו שמוצעות בלינה במלון. דירה זו נמצאת באזור הדרומי המרוחק של העיר . , לינה באזור זה מומלצת למי שרוצה להוזיל את עלות הלינה אך יש לקחת בחשבון כי הנסיעה למרכז התיירותי עשויה לקחת זמן רב מאוד. אפשרות לינה זה מקבלת ביקורות וחוות דעת טובות במיוחד באתרים השונים. למידע נוסף לחצו כאן.

The Langham Chicago

⭐⭐⭐⭐⭐
מקום לינה זה מתאים למשפחות המגיעות לשיקגו מאחר והוא מאפשר אירוח עם ילדים, ובין השאר הוא מציע לאורחיו חדרי משפחה, אזור משחקים פנימי ומעלית. זהו מלון בעל דירוג של חמישה כוכבים המתאים למי שמחפש מקום לינה בסטנדרט גבוה. המלון נמצא באזור ממערב למגניפיסנט מייל כך שאפשר להינות מהקרבה למרכז התיירותי אך במחירים נוחים יותר. אפשרות לינה זו מקבלת שבחים רבים מפי תיירים שבחרו לישון בה בעבר בביקורם בעיר, וחוות הדעת עליה בפלטפורמות השונות חיוביות מאוד. למידע נוסף לחצו כאן.

The Penthouse at Grand Plaza

אפשרות זו מומלצת למשפחות המגיעות לשיקגו מאחר ומאפשרת אירוח עם ילדים ומציעה לאורחיה חדרי משפחה, מטבח ומכונת כביסה. זהו מלון דירות, אשר מציע לאורחיו מצד אחד את העצמאות והמרחב שיש לדירות, אך גם את היתרונות השונים של לינה במלון. מלון דירות זה נמצא באזור ממערב למגניפיסנט מייל כך שאפשר להינות מהקרבה למרכז התיירותי אך במחירים נוחים יותר. אפשרות לינה זו זוכה לחוות דעת חיוביות ממי שבחר ללון בה בעבר בפלטפורמות השונות והיא אחת מאפשרויות הלינה המומלצות. למידע נוסף לחצו כאן.

Sophy Hyde Park

⭐⭐⭐⭐
אפשרות לינה זו היא בין אפשרויות הלינה המומלצות למשפחות בשיקגו, היא מאפשרת אירוח עם ילדים והיא מציעה לאורחיה חדרי משפחה ומעלית. מדובר במלון בעל דירוג של ארבעה כוכבים שמהווה אופציה מעולה בעבור מי שמחפש מקום לינה ברמה גבוהה יחסית. מלון זה נמצא באזור הדרומי המרוחק של העיר . , לינה באזור זה מומלצת למי שרוצה להוזיל את עלות הלינה אך יש לקחת בחשבון כי הנסיעה למרכז התיירותי עשויה לקחת זמן רב מאוד. אפשרות לינה זו זוכה לחוות דעת חיוביות ממי שבחר ללון בה בעבר בפלטפורמות השונות והיא אחת מאפשרויות הלינה המומלצות. למידע נוסף לחצו כאן.

שאלות נפוצות על לינה למשפחות בשיקגו

מקומות לינה מומלצים נוספים למשפחות המגיעים לשיקגו הינם מלון חמישה כוכבים Trump International Hotel and Tower Chicago המתאים למשפחות עד 6 נפשות, מלון חמישה כוכבים Viceroy Chicago המתאים למשפחות עד 6 נפשות, מלון ארבעה כוכבים LondonHouse Chicago, Curio Collection by Hilton המתאים למשפחות עד 4 נפשות, מלון חמישה כוכבים Sofitel Chicago Magnificent Mile המתאים למשפחות עד 4 נפשות ומלון ארבעה כוכבים Loews Chicago Hotel המתאים למשפחות עד 5 נפשות.

מבין המלונות המתאימים למשפחות בשיקגו אנו ממליצים להסתכל על מלון דירות ארבעה כוכבים Level Chicago - Old Town המתאים למשפחות עד 4 נפשות, מלון דירות ארבעה כוכבים Kasa Magnificent Mile Chicago המתאים למשפחות עד 6 נפשות, דירות ארבעה כוכבים Sentral Michigan Avenue המתאים למשפחות עד 4 נפשות, מלון דירות ארבעה כוכבים Kasa South Loop Chicago המתאים למשפחות עד 6 נפשות ודירות שלושה כוכבים Modern Flat Right Next to Wrigley Field and Transit- Cubs! המתאים למשפחות עד 5 נפשות.

בעבור משפחות אשר מתכננות לשכור רכב בשיקגו או להגיע לשיקגו עם רכב שכור כדאי להזמין מקום לינה עם חניה - ובכך לחסוך את כאב הראש הכרוך בחיפוש חניה במקרה הטוב וקבלת קנס על חניה במקום לא חוקי במקרה הרע. אנו ממליצים להסתכל על מקומות הלינה הבאים - בית נופש ארבעה כוכבים The Avondale Guesthouse (חניה ציבורית במיקום סמוך בחינם), דירת ארבעה כוכבים Forrestville Ave Large Suite (חניה ציבורית במקום בחינם), מלון חמישה כוכבים The Langham Chicago (חניה פרטית במקום במחיר של 78$ לכל יום), מלון דירות ארבעה כוכבים The Penthouse at Grand Plaza (חניה ציבורית במקום - עלולים לחול חיובים) ומלון ארבעה כוכבים Sophy Hyde Park (חניה פרטית במיקום סמוך במחיר של 34$ לכל יום).

כאשר משפחות מגיעות לשיקגו עם תינוקות בחירת מקום הלינה המתאים נעשית מורכבת מעט יותר, מאחר ויש לקחת בחשבון היבטים אשר לא עומדים בפני משפחות עם ילדים גדולים יותר. כדאי מאוד לבדוק ראשית שמקום הלינה מספק עריסות או מיטת תינוק - בין אם בתוספת תשלום או בחינם, ובמידה ומדובר בבניין בן כמה קומות שישנה מעלית. בנוסף כדאי לבחור במקום לינה בו תוכלו לשלוט על מיזוג האוויר ושיהיה לכם בו גישה לקומקום. כמה ממקומות הלינה המומלצים בשיקגו ומתאימים למשפחות עם תינוקות הם מלון Eurostars Magnificent Mile המתאים למשפחות עד 2 נפשות.

אחד מהדברים שיכולים לשדרג חופשה משפחתית הוא בריכה במלון. מבין המלונות המתאימים למשפחות בשיקגו ויש בהם בריכה אנו ממליצים להסתכל על מלון The Langham Chicago, מלון דירות Level Chicago - Old Town ודירות Sentral Michigan Avenue המתאימים למשפחות עד 4 נפשות, מלון דירות The Penthouse at Grand Plaza המתאים למשפחות עד 8 נפשות ומלון Trump International Hotel and Tower Chicago המתאים למשפחות עד 6 נפשות. מלונות אלו מאפשרים אירוח עם ילדים ומציעים גם חדרי משפחה.

ישנם מקומות לינה המתאימים למשפחות ומציעים חדרים יחסית גדולים בהם יש מספר קבוע של מיטות, אך ניתן להוסיף לחדר מיטה (או שתיים) נוספות בעבור ילדים. הוספת מיטה לחדר של ארבעה אנשים לרוב תהיה זולה יותר מאשר הזמנת חדר המתאים לחמישה אנשים (מה גם שאפשרות זו פחות נפוצה). כדאי להסתכל למשל על בית נופש The Avondale Guesthouse המתאים למשפחות עד 6 נפשות, מלון The Langham Chicago המתאים למשפחות עד 4 נפשות, מלון Viceroy Chicago ומלון Hampton Inn and Suites Chicago-Downtown המתאימים למשפחות עד 6 נפשות ומלון Loews Chicago Hotel המתאים למשפחות עד 5 נפשות- אשר מאפשרים הוספת מיטות לחדר. חשוב לשים לב במעמד ההזמנה שניתן להוסיף מיטה לחדר שהזמנתם, במלונות רבים יש אפשרות להוסיף מיטה רק לחלק מהחדרים - כתלות בגודל החדר.

אוכל יכול להיות עניין לא פשוט כשנוסעים לחופשה עם ילדים, לכן בעבור מי שמעוניין לקחת מלון ולאכול במלון - בין אם רק ארוחת בוקר או גם ערב - כדאי לבדוק האם המלון לוקח בחשבון בתפריט גם את האורחים הקטנים. בין המלונות שמספקים ארוחות ילדים בשיקגו אפשר למנות את מלון The Langham Chicago, מלון Sophy Hyde Park, מלון Pendry Chicago ומלון Sable At Navy Pier Chicago, Curio Collection By Hilton המתאימים למשפחות עד 4 נפשות ומלון Trump International Hotel and Tower Chicago המתאים למשפחות עד 6 נפשות.

עדכון יוני, 2024

אנו נמצאים רגע לפני הקיץ בשיקגו ומשפחות רבות מתכננות כעת את הביקור שלהם בחופש הגדול. בתקופה זו יש ביקוש גבוה מאוד ללינה, ולכן אנו ממליצים להזמין מקום כבר מעכשיו, אפילו שמדובר בכמה שבועות לפני החופשה. תוכלו לעשות זאת בקישור הזה עם אפשרות ביטול בחינם, כך תוכלו לשמור על גמישות אבל גם להבטיח את שהותכם במקום שמתאים לכם - שכן הזמינות של המקומות השונים תלך ותרד, במיוחד כאשר מדובר על חדרים גדולים מספיק או דירות מרווחות מספיק למשפחה של מעל 4 נפשות. בנוסף, כדאי להסתכל גם על המבצעים וההנחות כאן.

כל מה שתצטרכו לדעת על לינה למשפחות בשיקגו

שיקגו היא יעד תיירותי פופולרי במדינת אלינוי בארה”ב והיא ידועה לא רק בשל גורדי השחקים האייקונים שבה כמו מגדל ויליס (Willis Tower), אלא גם במוסדות התרבות הרבים שבה. בנוסף היא יעד ידידותי למשפחות עם מגוון אפשרויות לינה שיתאימו למשפחות מכל הסוגים. בעבור משפחות המגיעות לשיקגו ישנן שתי אפשרויות מומלצות עיקריות ללינה – הראשונה היא לינה בדירה והשנייה היא לינה במלון המתאים למשפחות.

לינה בדירה

בחירה בדירה לרוב משתלמת מאוד למשפחות ואנו ממליצים לשקול אופציה זו בחיוב למרות שהיא פחות מוכרת לתייר הישראלי. בהזמנת דירה אולי מפסידים את היתרונות של לינה במלון – לא מנקים אחריכם, אין קבלה (אלא עם מדובר במלון דירות) ואת ארוחת הבוקר והקפה של פתיחת היום תכינו בעצמכם. מצד שני תרוויחו חווית לינה נוחה, מרווחת, הכוללת מטבח שמאפשר הכנה של ארוחות בעצמכם ובחלק לא מבוטל תמצאו גם אביזרים נוספים כמו מכונת כביסה – אילו יתרונות שהרבה יותר חשובים להרבה מאוד משפחות, במיוחד כאשר מגיעים לטיול ארוך בארצות הברית.

לינה במלון

לינה במלון זול ברמה של שני כוכבים, שלושה כוכבים או ארבעה כוכבים (למי שרוצה להתפנק) אפשרית על ידי התפצלות בחדרים או בחירה במלונות הכוללים חדרים לשלוש, ארבעה או יותר אורחים. כדאי לקחת בחשבון שאומנם אפשרות הלינה בחדר אחד זולה יותר (במידה והמלון מציע חדר גדול מספיק), אבל המחיר של הוא בצפיפות שיכולה להיות מעיקה, במיוחד אם מזמינים את חדר המלון למספר לילות. כך או אחרת מרוויחים את השירות של המלון ואת רמת האירוח. ישנם מלונות רבים בעיר מציעים שירותים המתאימים למשפחות כמו חדרים מחוברים, עריסות או מיטות מתקפלות ובחלק מהמלונות יש גם בריכות מתאימות לילדים, אזורי משחקים ופעילויות ספציפיות לילדים שיכולים לשדרג את החופשה המשפחתית שלכם.

בין אם תבחרו ללון בדירה או במלון, לפני שמזמינים את אפשרות הלינה המועדפת עליכם כדאי לבדוק מספר היבטים:

  1. למשפחות עם ילדים קטנים – שהמקום הלינה מארח ילדים קטנים, ישנם מלונות יוקרתיים (לא הרבה) ודירות שאינם מאפשרים אירוח של ילדים בגילאים מסויימים.
  2. אם הילדים שלכם ממש קטנים, כדאי לוודא שבמקום יש את התנאים לארח אתכם ולספק את כל הצרכים שלכם (עריסת תינוק ואפשרות להרתיח מים למשל).
  3. סוגיות של מחיר – מקומות לינה רבים מאפשרים למשל לינה של ילדים עד גיל מסויים ללא עלות נוספת כאשר לא מוסיפים מיטה על אילו הקיימות. בנוסף ישנם מקומות שמאפשרים אף תוספת של עריסה ואירוח של תינוקות ללא עלות נוספת (לרוב ההגבלה לאפשרות זו היא שנה עד שלוש). דבר זה יכול להוזיל לכם מאוד את המחיר.
המלצות על לינה למשפחות בשיקגו

  • מקומות לינה מומלצים נוספים למשפחות המגיעות לשיקגו הינם מלון חמישה כוכבים Trump International Hotel & Tower Chicago המתאים למשפחות עד 6 נפשות, מלון חמישה כוכבים Viceroy Chicago המתאים למשפחות עד 6 נפשות, מלון ארבעה כוכבים LondonHouse Chicago, Curio Collection by Hilton המתאים למשפחות עד 4 נפשות, מלון חמישה כוכבים Sofitel Chicago Magnificent Mile המתאים למשפחות עד 4 נפשות ומלון ארבעה כוכבים Loews Chicago Hotel המתאים למשפחות עד 5 נפשות.
  • בשיקגו יש בעיה של זמינות לדירות ולמלונות המבוקשים, במיוחד אפשרויות לינה גדולות המתאימות למשפחות. במידה ואתם נוסעים בעונות התיירות אנו מאוד ממליצים להזמין מלון עם אם אפשרות ביטול מוקדם ככל הניתן. אפשר לבצע הזמנה עם אפשרות ביטול למשל בקישור זה. במקרה כזה: כדאי להקפיד לבצע הזמנה עם אפשרות לביטול חינם (בעברית כתוב כך: ביטול בחינם, באנגלית זה כתוב כך: Free cancellation) ולא בטעות להזמין הזמנה רגילה שאינה מאפשרת ביטול חינם, גם אם היא אפשרות זולה יותר ומומלצת כאשר מזמינים את המלון או הדירה סמוך לזמן הנסיעה. בנוסף כדאי לשים לב לזמן האפשרי לביטול כדי לא לפספס את חלון הזמנים בו אפשר להתחרט ולבטל את הזמנתכם, זה קורה לפעמים לתיירים שאינם נותנים לכך את הדעת.

הנחות ללינה למשפחות בשיקגו

  • כדאי להיכנס לקישור זה בו ישנם מחירים מיוחדים והנחות בעבור מלונות ודירות בשיקגו.
  • לרשומים באתר בוקינג יש לא פעם הנחת Genius על אפשרות לינה זו, הנחה זו יכולה להגיע ל10% ממחיר הלינה, היכנסו ללינק זה ותוכלו לראות האם אתם זכאים להנחה.

כיצד בחרנו את מקומות הלינה המומלצים למשפחות בשיקגו?

ניתחנו כ-600 אפשרויות לינה בשיקגו עם האלגוריתם הייחודי שפיתחנו בהכל על אחרי מעל עשור של עזרה לתיירים בבחירת הלינה שלהם ברחבי העולם. כדי לבחור את אפשרויות הלינה הטובות ביותר בשיקגו בדקנו אילו אפשרויות לינה מתאימות למשפחות אשר מגיעות לשיקגו, תוך לקיחה בחשבון שראשית צריך שמקום הלינה יאפשר לינה עם ילדים, שיציע חדרים המתאימים לאירוח של יותר משני אנשים ושיציע מתקנים נוספים המתאימים לילדים ומשפחות – כמו משחקים, ארוחות ילדים או שירותי בייביסיטר. מבין אפשרויות הלינה הללו איתרנו אילו ממוקמות באזורי הלינה המומלצים על ידינו לצרכים שונים של משפחות בשיקגו (למשל מגניפיסנט מייל ודה לופ) ובחנו אילו מהם זוכים לחוות הדעת הטובות ביותר מהמבקרים שבחרו ללון בהן בעבר, כדי שלכם יהיה יותר קל למצוא את אפשרות הלינה המתאימה לכם ביותר.

Booking.com