דירות בשיקגו – סקירת מומחים (2024)

ילדים 0 ,
מבוגרים 2 ,
חדרים 1

הסקירה המקיפה על דירות בשיקגו - אזורי הלינה המומלצים, התאמת מלונות לאופי החופשה וסקירה על המלונות המומלצים בשיקגו.

7 דירות מומלצות בשיקגו

River North 3BR/2BA: HUGE, Parking, Center Chicago

מדובר בדירה, אפשרות לינה אשר מומלצת למי שמעוניין ביותר עצמאות ומרחב מאלו שמוצעות בלינה במלון. דירה זו נמצאת באזור ריבר נורת , הלינה כאן מתאימה למי שרוצה למצוא במחיר יחסית נוח אך לא להתרחק יותר מידי מהמרכז התיירותי. בין השאר מקום הלינה מציע חניה, מרפסת ומכונת כביסה. אפשרות לינה זו זוכה לשבחים וחוות דעת חיוביות מתיירים שבחרו ללון בה, והיא מתאימה למשפחות מאחר ומאפשרת אירוח של ילדים. למידע נוסף לחצו כאן.

Forrestville Ave Large Suite

מדובר בדירה, אפשרות לינה אשר מומלצת למי שמעוניין ביותר עצמאות ומרחב מאלו שמוצעות בלינה במלון. דירה זו נמצאת באזור הדרומי המרוחק של העיר . , לינה באזור זה מומלצת למי שרוצה להוזיל את עלות הלינה אך יש לקחת בחשבון כי הנסיעה למרכז התיירותי עשויה לקחת זמן רב מאוד. אפשרות לינה זו מציעה לאורחיה בין השאר חדרי משפחה, מוצרי טיפוח בחינם ומכונת קפה. אפשרות לינה זו מקבלת חוות דעת וביקורות חיוביות מאוד בפלטפורמות השונות מתיירים שבחרו ללון בה בעבר, והיא יכולה להתאים לאורחים עם מוגבלות תנועה ומציעה מספר מתקנים מונגשים. למידע נוסף לחצו כאן.

The Penthouse at Grand Plaza

זהו מלון דירות, אשר מציע לאורחיו מצד אחד את העצמאות והמרחב שיש לדירות, אך גם את היתרונות השונים של לינה במלון. מלון דירות זה נמצא באזור ממערב למגניפיסנט מייל כך שאפשר להינות מהקרבה למרכז התיירותי אך במחירים נוחים יותר. אפשרות לינה זו מציעה לאורחיה בין השאר חדר כושר, חדרי משפחה ומוצרי טיפוח בחינם. אפשרות לינה זו מקבלת חוות דעת וביקורות חיוביות מאוד בפלטפורמות השונות מתיירים שבחרו ללון בה בעבר, והיא מתאימה גם לדתיים ושומרי מסורת מאחר ונמצאת בקרבה לבית כנסת. למידע נוסף לחצו כאן.

Lowest Rates! Spacious Duplex with Free Parking!

מדובר בדירה, אפשרות לינה אשר מומלצת למי שמעוניין ביותר עצמאות ומרחב מאלו שמוצעות בלינה במלון. דירה זו נמצאת באזור הצפוני המרוחק של העיר . , לינה באזור זה מומלצת למי שרוצה להוזיל את עלות הלינה אך יש לקחת בחשבון כי הנסיעה למרכז התיירותי עשויה לקחת זמן רב מאוד. אפשרות לינה זו מציעה לאורחיה בין השאר מזגן ומייבש שיער. אפשרות לינה זה מקבלת ביקורות וחוות דעת טובות במיוחד באתרים השונים, והיא מתאימה למגיעים עם רכב מאחר ומציעה לאורחיה חניה. למידע נוסף לחצו כאן.

Level Chicago – Old Town

מדובר במלון דירות, אפשרות המתאימה למי שרוצה מצד אחד להנות מהעצמאות והמרחב שדירה מאפשרת ומצד שני לא לוותר על היתרונות של מלון. מלון הדירות נמצא באזור ריבר נורת , הלינה כאן מתאימה למי שרוצה למצוא במחיר יחסית נוח אך לא להתרחק יותר מידי מהמרכז התיירותי. בין השאר מקום הלינה מציע חדר כושר, חדרי משפחה ומוצרי טיפוח בחינם. אפשרות לינה זו מקבלת חוות דעת טובות ומחמאות ממי שהתארח בה והיא אחת מאפשרויות הלינה המומלצות, והיא מתאימה גם לדתיים ושומרי מסורת מאחר ונמצאת בקרבה לבית כנסת. למידע נוסף לחצו כאן.

Sonder Greektown

מדובר במלון דירות, אפשרות המתאימה למי שרוצה מצד אחד להנות מהעצמאות והמרחב שדירה מאפשרת ומצד שני לא לוותר על היתרונות של מלון. מלון הדירות נמצא בשיקגו. בין השאר מקום הלינה מציע מוצרי טיפוח בחינם, מכונת קפה ומכונת כביסה. אפשרות לינה זו מקבלת חוות דעת וביקורות חיוביות מאוד בפלטפורמות השונות ממי שבחרו ללון בה בעבר, והיא יכולה להתאים לאורחים עם מוגבלות תנועה ומציעה מספר מתקנים מונגשים. למידע נוסף לחצו כאן.

Kasa South Loop Chicago

זהו מלון דירות, אשר מציע לאורחיו מצד אחד את העצמאות והמרחב שיש לדירות, אך גם את היתרונות השונים של לינה במלון. מלון דירות זה נמצא באזור המערבי של דה לופ , אחד מהאזורים הפופואלריים ביותר בשיקגו. בין השאר מקום הלינה מציע חדר כושר, חדרי משפחה ומוצרי טיפוח בחינם. אפשרות לינה זו מקבלת חוות דעת וביקורות חיוביות מאוד בפלטפורמות השונות מתיירים שבחרו ללון בה בעבר, והיא יכולה להתאים גם לתיירים המחפשים מקום לינה למעשנים מאחר ומציעה אזור מיועד לעישון. למידע נוסף לחצו כאן.

שאלות נפוצות על דירות בשיקגו

בין הדירות המומלצות הנוספות באזור שיקגו ניתן למנות את דירת Spacious and Airy Apartment for Big Groups!, מלון דירות ארבעה כוכבים Kasa Magnificent Mile Chicago, דירות ארבעה כוכבים Sentral Michigan Avenue, דירות שלושה כוכבים Modern Flat Right Next to Wrigley Field & Transit- Cubs! ומלון דירות שלושה כוכבים Sonder South Wabash.

בין הדירות המומלצות למגיעים עם רכב לשיקגו ניתן למנות את דירת Lowest Rates! Spacious Duplex with Free Parking! ודירת River North 3BR/2BA: HUGE, Parking, Center Chicago (חניה פרטית במקום בחינם), דירת ארבעה כוכבים Forrestville Ave Large Suite (חניה ציבורית במקום בחינם), מלון דירות ארבעה כוכבים The Penthouse at Grand Plaza (חניה ציבורית במקום - עלולים לחול חיובים) ומלון דירות ארבעה כוכבים Level Chicago - Old Town (חניה פרטית במקום במחיר של 50$ לכל יום). כך תוכלו להגיע עם ראש שקט ולא להסתבך במציאת מקום חניה קרוב או להסתכן בתשלום קנס על חניה במקום אסור.

למשפחות המחפשות ללון באזור שיקגו אנו ממליצים להסתכל דירת River North 3BR/2BA: HUGE, Parking, Center Chicago המתאים למשפחות עד 10 נפשות ודירת ארבעה כוכבים Forrestville Ave Large Suite, מלון דירות ארבעה כוכבים The Penthouse at Grand Plaza, מלון דירות שלושה כוכבים Sonder Greektown ומלון דירות שלושה כוכבים Sonder The Plymouth המתאימים למשפחות עד 8 נפשות. מקומות לינה אלו מקבלים ילדים וקיבלו חוות דעת חיוביות על ידי משפחות שבחרו ללון בהן.

בין הדירות המציעות מתקנים נגישים ב שיקגו אפשר למנות את דירת ארבעה כוכבים Forrestville Ave Large Suite שיש בו גם חניית נכים ומלון דירות ארבעה כוכבים The Penthouse at Grand Plaza, מלון דירות שלושה כוכבים Sonder Greektown, מלון דירות שלושה כוכבים Sonder The Plymouth ומלון דירות ארבעה כוכבים Kasa Magnificent Mile Chicago . מאחר ותיירים שונים זקוקים לרמה שונה של הנגשה כדאי מאוד לבדוק שהמתקנים המוצעים במקומות אלו תואמים את הצרכים שלכם וכי ישנם חדרים מונגשים פנויים בתאריכי החופשה שלכם.

מאחר והרוב המוחלט של בתי המלון השונים והדירות לא מאפשרים עישון במקום עצמו, בעבור מעשנים המגיעים לשיקגו ישנן שתי אפשרויות, או מקום אירוח המציע אזור המיועד לעישון, או מקום אירוח עם מרפסת אשר מאפשר עישון במרפסת. למעשנים המחפשים הדירות באזור שיקגו מומלץ להסתכל על דירת River North 3BR/2BA: HUGE, Parking, Center Chicago, מלון דירות ארבעה כוכבים The Penthouse at Grand Plaza, מלון דירות ארבעה כוכבים Kasa South Loop Chicago ומלון דירות ארבעה כוכבים Level Chicago - Old Town שמציעים מרפסת.

לצמחונים וטבעונים שמחפשים לינה בשיקגו כדאי להסתכל על אפשרויות המציעות ארוחות צמחוניות או מטבחון בו אפשר להכין אוכל למהלך היום. בין אפשרויות הלינה המומלצות בהקשר זה ניתן למנות את .

בין הדירות המומלצות עבור דתיים ושומרי מסורת ב שיקגו ניתן למצוא את מלון דירות ארבעה כוכבים The Penthouse at Grand Plaza ומלון דירות ארבעה כוכבים Level Chicago - Old Town שנמצאים בקרבת בית כנסת ומאפשרים כניסה לחדרים באמצעות מפתח רגיל ודירת River North 3BR/2BA: HUGE, Parking, Center Chicago, מלון דירות שלושה כוכבים Sonder The Plymouth ומלון דירות ארבעה כוכבים Kasa Magnificent Mile Chicago שנמצאים בקרבת בית כנסת. במידה ואתם מגיעים לחופשה הכוללת סוף שבוע בדקו קודם האם מקום ההארחה מאפשר לכם שמירת שבת והאם יוכל לסייע בנושא - לא רק בקבלת מפתח רגיל ולא אלקטרוני אלא גם בנושאים שונים, כמו אורות שנדלקים באופן אוטומטי.

בין הדירות המומלצות באזור ריבר נורת ניתן למצוא את דירת River North 3BR/2BA: HUGE, Parking, Center Chicago ומלון דירות ארבעה כוכבים Level Chicago - Old Town.

בין הדירות המומלצות באזור הצפוני המרוחק של העיר ניתן למצוא את דירת Lowest Rates! Spacious Duplex with Free Parking! ודירת Spacious and Airy Apartment for Big Groups!.

בין הדירות המומלצות באזור הדרומי המרוחק של העיר ניתן למצוא את דירת ארבעה כוכבים Forrestville Ave Large Suite.

בין הדירות המומלצות באזור ממערב למגניפיסנט מייל ניתן למצוא את מלון דירות ארבעה כוכבים The Penthouse at Grand Plaza ומלון דירות ארבעה כוכבים Kasa Magnificent Mile Chicago.

בין הדירות המומלצות באזור הדרומי של פארק המילניום ניתן למצוא את דירות ארבעה כוכבים Sentral Michigan Avenue.

בין הדירות המומלצות באזור המערבי של דה לופ ניתן למצוא את מלון דירות ארבעה כוכבים Kasa South Loop Chicago ומלון דירות שלושה כוכבים Sonder The Plymouth.

בין הדירות המומלצות באזור לייק וייו ניתן למצוא את דירות שלושה כוכבים Modern Flat Right Next to Wrigley Field & Transit- Cubs!.

בין הדירות המומלצות בדרומית ללופ ניתן למצוא את מלון דירות שלושה כוכבים Sonder South Wabash.

בין הדירות המומלצות באזור הצפוני של פארק המילניום ניתן למצוא את מלון דירות ארבעה כוכבים Sonder Jewelers Row.

עדכון מאי, 2024

אנו נמצאים בעיצומו של האביב ויש רמת ביקוש גבוהה ללינה בשיקגו שתמשיך לעלות ככל שנתקרב לקיץ. כבר עכשיו התפוסה בסופי השבוע מתקרבת ל- 100%, ורבים שעוד לא הבטיחו את מקומכם לקיץ עושים זאת בימים אלו. כדאי מאוד להזמין לינה מראש, במיוחד לקבוצות ולמשפחות. ניתן לעשות זאת בקישור הזה עם אפשרות ביטול בחינם. לזוגות ולמי שגמיש במיקום וברמת מקום הלינה, אפשר למצוא ברגע האחרון מבצעים, למשל כאן.

כל מה שתצטרכו לדעת על דירות בשיקגו

שיקגו היא יעד תיירותי פופולרי במדינת אלינוי בארה”ב והיא ידועה לא רק בשל גורדי השחקים האייקונים שבה כמו מגדל ויליס (Willis Tower), אלא גם במוסדות התרבות הרבים שבה. תיירים רבים בוחרים באפשרויות לינה אלטרנטיביות למלונות, ואחת הפופולאריות שבהן היא לינה בדירה או במלון דירות. הדירות לרוב מרווחות יותר מאשר החדרים בבתי המלון, ומאפשרות לחסוך בעלות החופשה – לא רק במחיר הלינה, אלא גם בזכות האפשרות להכין אוכל למהלך היום בדירה וכך להוציא פחות כסף על ארוחות במסעדות במהלך היום. נוסף על כך, לינה בדירה יכולה להיות חסכונית ונוחה יותר במיוחד למשפחות המגיעות לשיקגו, מאחר ולרוב ניתן למצוא דירות של כמה חדרים במחירים נמוכים יותר מאשר סוויטות וחדרים מחוברים בבתי מלון. כאשר מחפשים מלון בשיקגו, יש כמה דברים שכדאי לקחת בחשבון כדי למצוא את המלון המתאים ביותר לכם ביותר ולאופי החופשה שלכם:

  • מיקום: קחו בחשבון את השכונה בה נמצאת הדירה והקרבה שלה לאטרקציות, מסעדות ותחבורה ציבורית – במיוחד אם בוחרים דירה שאינה נמצאת במרכז. האזור המרכזי ביותר, וגם הפופולארי ביותר ללינה הוא הדאון טאון של שיקגו והלופ – במידה ואתם אוהבים ללון במרכז העניינים זהו האזור המתאים לכם.
  • מתקנים: חשבו אילו מתקנים חשובים לכם, כמו מטבח מלא (ולא רק מטבחון), מכונת כביסה או חנייה במידה ואתם מגיעים עם רכב שכור או מתכננים לשכור רכב בשיקגו. במיוחד אם מגיעים בקיץ כדאי לשים לב האם יש מיזוג בדירה או אוורור בלבד. ולמתכננים חופשה בחורף, חשוב שבדירה תהיה הסקה ראויה, כיוון שהטמפרטורות צונחות לעד -18 מעלות צלזיוס.
  • חלוקת חדרים ומיטות: בדקו כמה חדרים ישנם בדירה, וכמה מיטות ואילו יש בכל חדר.
  • תקציב: לכל אחד מתאים תקציב שונה, גם לחופשה באופן כללי וגם תקציב שמוכנים להשקיע בלינה. כדאי להסתכל על מנעד המחירים בעבור תאריכי השהות שלכם ובהתאם אליו ולתקציב שלכם להחליט מהו סוג הלינה המתאים לכם ביותר. כדאי לקחת בחשבון שלא רק סוג וגודל הדירה משפיעים על המחיר אלא גם המיקום שלה, ככל שתהיה קרובה יותר ללופ כך גם סביר שעלות הלינה תהיה יקרה יותר בהשוואה למקומות ברמה דומה שרחוקים יותר מאזור זה. •חוות דעת: כדאי לקרוא חוות דעת וביקורות מאורחים קודמים כדי לקבל יותר מידע על האווירה ורמת השירות של המארחים.
המלצות על דירות בשיקגו

  • בין הדירות המומלצות הנוספות בשיקגו ניתן למנות את דירת Spacious and Airy Apartment for Big Groups!, מלון דירות ארבעה כוכבים Kasa Magnificent Mile Chicago, דירות ארבעה כוכבים Sentral Michigan Avenue, דירות שלושה כוכבים Modern Flat Right Next to Wrigley Field & Transit- Cubs! ומלון דירות שלושה כוכבים Sonder South Wabash.
  • בשיקגו יש בעיה של זמינות לדירות ולמלונות המבוקשים, במיוחד אפשרויות לינה גדולות המתאימות למשפחות. במידה ואתם נוסעים בעונות התיירות אנו מאוד ממליצים להזמין מלון עם אם אפשרות ביטול מוקדם ככל הניתן. אפשר לבצע הזמנה עם אפשרות ביטול למשל בקישור זה. במקרה כזה: כדאי להקפיד לבצע הזמנה עם אפשרות לביטול חינם (בעברית כתוב כך: ביטול בחינם, באנגלית זה כתוב כך: Free cancellation) ולא בטעות להזמין הזמנה רגילה שאינה מאפשרת ביטול חינם, גם אם היא אפשרות זולה יותר ומומלצת כאשר מזמינים את המלון או הדירה סמוך לזמן הנסיעה. בנוסף כדאי לשים לב לזמן האפשרי לביטול כדי לא לפספס את חלון הזמנים בו אפשר להתחרט ולבטל את הזמנתכם, זה קורה לפעמים לתיירים שאינם נותנים לכך את הדעת.

הנחות לדירות בשיקגו

  • כדאי להיכנס לקישור זה בו ישנם מחירים מיוחדים והנחות בעבור מלונות ודירות בשיקגו.
  • לרשומים באתר בוקינג יש לא פעם הנחת Genius על אפשרות לינה זו, הנחה זו יכולה להגיע ל10% ממחיר הלינה, היכנסו ללינק זה ותוכלו לראות האם אתם זכאים להנחה.

כיצד בחרנו את הדירות המומלצות בשיקגו?

ניתחנו כ-600 אפשרויות לינה בשיקגו עם האלגוריתם הייחודי שפיתחנו בהכל על אחרי מעל עשור של עזרה לתיירים בבחירת הלינה שלהם ברחבי העולם. כדי לבחור את הדירות הטובות ביותר בשיקגו בדקנו אילו דירות מתאימות לסוגי התיירים השונים המגיעים לעיר ומבין האפשרויות הללו אילו ממוקמות באזורי הלינה המומלצים על ידינו לתיירים בשיקגו (למשל מגניפיסנט מייל ודה לופ) ובחנו אילו מהן זוכות לחוות הדעת הטובות ביותר מהמבקרים שבחרו ללון בהן בעבר, כדי שלכם יהיה יותר קל למצוא את הדירה המתאימה לכם ביותר.

Booking.com