לינה למשפחות בסן פרנסיסקו – סקירת מומחים (2024)

ילדים 0 ,
מבוגרים 2 ,
חדרים 1

הסקירה המקיפה על לינה למשפחות בסן פרנסיסקו - אזורי הלינה המומלצים, התאמת מלונות לאופי החופשה וסקירה על המלונות המומלצים בסן פרנסיסקו.

7 מקומות לינה מומלצים למשפחות בסן פרנסיסקו

Omni San Francisco

⭐⭐⭐⭐
מקום לינה זה הוא בין אפשרויות הלינה המומלצות למשפחות בסן פרנסיסקו, זאת מאחר והוא מאפשר אירוח עם ילדים ומציע לאורחיו חדרי משפחה ומעלית. מאחר וזהו מלון ארבעה כוכבים הוא מתאים במיוחד למי שמחפש מקום לינה בסטנדרט גבוה יחסית למקומות הלינה המוצעים בעיר. המלון נמצא באזור צ’יינה טאון הסמוך למרכז התיירותי של העיר, ומתאים למי שמחפש לינה יחסית מרכזית וזולה. אפשרות לינה זו מקבלת חוות דעת וביקורות חיוביות מאוד בפלטפורמות השונות מתיירים שבחרו ללון בה בעבר. למידע נוסף לחצו כאן.

Club Wyndham Canterbury

⭐⭐⭐
אפשרות זו מומלצת למשפחות המגיעות לסן פרנסיסקו מאחר ומאפשרת אירוח עם ילדים ומציעה לאורחיה חדרי משפחה ומעלית. מדובר במלון בדירוג של שלושה כוכבים, אפשרות המומלצת למי שמחפש מקום לינה נוח אך לא יקר מידי. המלון נמצא בחלק המערבי של הדאון טאון של סן פרנסיסקו המרכזי והפופולארי. אפשרות לינה זו מקבלת חוות דעת וביקורות חיוביות מאוד בפלטפורמות השונות ממי שבחרו ללון בה בעבר. למידע נוסף לחצו כאן.

Galleria Park Hotel

⭐⭐⭐⭐
אפשרות זו מומלצת למשפחות המגיעות לסן פרנסיסקו מאחר ומאפשרת אירוח עם ילדים ומציעה לאורחיה חדרי משפחה ומעלית. מדובר במלון בעל דירוג של ארבעה כוכבים שמהווה אופציה מעולה בעבור מי שמחפש מקום לינה ברמה גבוהה יחסית. מלון זה נמצא באזור המזרחי של הדאון טאון של סן פרנסיסקו הפופולארי והמרכזי. אפשרות לינה זו זוכה לחוות דעת חיוביות ממי שבחר ללון בה בעבר בפלטפורמות השונות והיא אחת מאפשרויות הלינה המומלצות. למידע נוסף לחצו כאן.

Argonaut Hotel, a Noble House Hotel

⭐⭐⭐⭐
מקום לינה זה הוא בין אפשרויות הלינה המומלצות למשפחות בסן פרנסיסקו, זאת מאחר והוא מאפשר אירוח עם ילדים ומציע לאורחיו חדרי משפחה ומעלית. זהו מלון בעל דירוג של ארבעה כוכבים ולכן מתאים במיוחד למי שמחפש מקום לינה ברמה גבוהה יחסית. מלון זה נמצא באזור החוף הצפוני אשר מרוחק יחסית מהמרכז התיירותי של העיר אך נגיש. אפשרות לינה זו מקבלת חוות דעת וביקורות חיוביות מאוד בפלטפורמות השונות מתיירים שבחרו ללון בה בעבר. למידע נוסף לחצו כאן.

The Clancy, Autograph Collection

⭐⭐⭐⭐
אפשרות זו מומלצת למשפחות המגיעות לסן פרנסיסקו מאחר ומאפשרת אירוח עם ילדים ומציעה לאורחיה חדרי משפחה ומעלית. מלון זה מדורג כמלון בעל ארבעה כוכבים ולכן מתאים במיוחד למי שמחפש מקום לינה עם מתקנים ברמה גבוהה יחסית. המלון נמצא באזור המזרחי של הדאון טאון של סן פרנסיסקו הפופולארי והמרכזי. אפשרות לינה זו מקבלת חוות דעת טובות ומחמאות ממי שהתארח בה והיא אחת מאפשרויות הלינה המומלצות. למידע נוסף לחצו כאן.

Hyatt Regency San Francisco

⭐⭐⭐⭐
מבין מקומות הלינה בסן פרנסיסקו, מקום זה מתאים למשפחות מאחר ומאפשר אירוח עם ילדים ומציע לאורחיו בין השאר חדרי משפחה ומעלית. מאחר וזהו מלון ארבעה כוכבים הוא מתאים במיוחד למי שמחפש מקום לינה בסטנדרט גבוה יחסית למקומות הלינה המוצעים בעיר. המלון נמצא באזור צ’יינה טאון הסמוך למרכז התיירותי של העיר, ומתאים למי שמחפש לינה יחסית מרכזית וזולה. אפשרות לינה זו זוכה לחוות דעת חיוביות ממי שבחר ללון בה בעבר בפלטפורמות השונות והיא אחת מאפשרויות הלינה המומלצות. למידע נוסף לחצו כאן.

Stanford Court San Francisco

⭐⭐⭐⭐
מבין מקומות הלינה בסן פרנסיסקו, מקום זה מתאים למשפחות מאחר ומאפשר אירוח עם ילדים ומציע לאורחיו בין השאר חדרי משפחה, משחקי לוח ופאזלים ומעלית. מדובר במלון בעל דירוג של ארבעה כוכבים שמהווה אופציה מעולה בעבור מי שמחפש מקום לינה ברמה גבוהה יחסית. מלון זה נמצא באזור נוב היל שמתאים למי שמחפש אזור לינה שקרוב למרכז מצד אחד, אך במחירים נוחים יותר מצד שני. אפשרות לינה זו מקבלת חוות דעת טובות ומחמאות ממי שהתארח בה והיא אחת מאפשרויות הלינה המומלצות. למידע נוסף לחצו כאן.

שאלות נפוצות על לינה למשפחות בסן פרנסיסקו

בעבור משפחות אשר מתכננות לשכור רכב בסן פרנסיסקו או להגיע לסן פרנסיסקו עם רכב שכור כדאי להזמין מקום לינה עם חניה - ובכך לחסוך את כאב הראש הכרוך בחיפוש חניה במקרה הטוב וקבלת קנס על חניה במקום לא חוקי במקרה הרע. אנו ממליצים להסתכל על מקומות הלינה הבאים - מלון ארבעה כוכבים Omni San Francisco (חניה ציבורית במיקום סמוך במחיר של 65null לכל יום), מלון שלושה כוכבים Club Wyndham Canterbury (חניה ציבורית במיקום סמוך - עלולים לחול חיובים), מלון ארבעה כוכבים Galleria Park Hotel (חניה פרטית במקום במחיר של 61null לכל יום), מלון שלושה כוכבים Chancellor Hotel on Union Square (חניה ציבורית במיקום סמוך במחיר של 35null לכל יום) ומלון ארבעה כוכבים Argonaut Hotel, a Noble House Hotel (חניה פרטית במקום במחיר של 75null לכל יום).

כאשר משפחות מגיעות לסן פרנסיסקו עם תינוקות בחירת מקום הלינה המתאים נעשית מורכבת מעט יותר, מאחר ויש לקחת בחשבון היבטים אשר לא עומדים בפני משפחות עם ילדים גדולים יותר. כדאי מאוד לבדוק ראשית שמקום הלינה מספק עריסות או מיטת תינוק - בין אם בתוספת תשלום או בחינם, ובמידה ומדובר בבניין בן כמה קומות שישנה מעלית. בנוסף כדאי לבחור במקום לינה בו תוכלו לשלוט על מיזוג האוויר ושיהיה לכם בו גישה לקומקום. כמה ממקומות הלינה המומלצים בסן פרנסיסקו ומתאימים למשפחות עם תינוקות הם מלון Fairmont San Francisco המתאים למשפחות עד 6 נפשות.

אחד מהדברים שיכולים לשדרג חופשה משפחתית הוא בריכה במלון. מבין המלונות המתאימים למשפחות בסן פרנסיסקו ויש בהם בריכה אנו ממליצים להסתכל על מלון InterContinental San Francisco, an IHG Hotel ומלון Phoenix Hotel המתאימים למשפחות עד 4 נפשות. מלונות אלו מאפשרים אירוח עם ילדים ומציעים גם חדרי משפחה.

ישנם מקומות לינה המתאימים למשפחות ומציעים חדרים יחסית גדולים בהם יש מספר קבוע של מיטות, אך ניתן להוסיף לחדר מיטה (או שתיים) נוספות בעבור ילדים. הוספת מיטה לחדר של ארבעה אנשים לרוב תהיה זולה יותר מאשר הזמנת חדר המתאים לחמישה אנשים (מה גם שאפשרות זו פחות נפוצה). כדאי להסתכל למשל על מלון Omni San Francisco, אורחן The Grove Inn ומלון The Clancy, Autograph Collection המתאימים למשפחות עד 4 נפשות, מלון Orchard Hotel המתאים למשפחות עד 2 נפשות ומלון Orchard Garden Hotel המתאים למשפחות עד 3 נפשות- אשר מאפשרים הוספת מיטות לחדר. חשוב לשים לב במעמד ההזמנה שניתן להוסיף מיטה לחדר שהזמנתם, במלונות רבים יש אפשרות להוסיף מיטה רק לחלק מהחדרים - כתלות בגודל החדר.

אוכל יכול להיות עניין לא פשוט כשנוסעים לחופשה עם ילדים, לכן בעבור מי שמעוניין לקחת מלון ולאכול במלון - בין אם רק ארוחת בוקר או גם ערב - כדאי לבדוק האם המלון לוקח בחשבון בתפריט גם את האורחים הקטנים. בין המלונות שמספקים ארוחות ילדים בסן פרנסיסקו אפשר למנות את מלון Omni San Francisco, מלון Stanford Court San Francisco, מלון Palace Hotel, a Luxury Collection Hotel, San Francisco, מלון San Francisco Marriott Union Square ומלון Hotel Zoe Fisherman's Wharf המתאימים למשפחות עד 4 נפשות.

עדכון יוני, 2024

יוני מבשר את תחילת הקיץ בסן פרנסיסקו ומשפחות שעוד לא הבטיחו לעצמן מקום לינה לחופשת הקיץ עושות זאת בימים אלו. הביקוש ללינה רק ילך ויעלה ככל שנתקרב ליולי ואוגוסט, וכבר עכשיו התפוסה במקומות הלינה גבוהה. לכן, מומלץ מאוד להזמין מקום לינה בהקדם. אפשר לבצע הזמנה בקישור הזה בו אפשרויות לינה רבות אשר מתאימות למשפחות ומאפשרות גם ביטול בחינם לפני ההגעה, ככה שתוכלו לשמור על גמישות מסוימת במידה ותמצאו מקום לינה אחר שמתאים לכם יותר. אפשרות נוספת היא לבדוק האם ניתן לחסוך בעלות הלינה ולחפש מבצעים רלוונטים עבורכם כאן.

כל מה שתצטרכו לדעת על לינה למשפחות בסן פרנסיסקו

סן פרנסיסקו היא יעד תיירותי פופולרי הידוע בשכונות המגוונות שלה וציוני דרך איקוניים כמו גשר שער הזהב וישנן משפחות רבות שמגיעות לסן פרנסיסקו כחלק מטיול ברחבי ארצות הברית. בסן פרנסיסקו קיימות מגוון אפשרויות לינה שיתאימו למשפחות מכל הסוגים. בעבור משפחות המגיעות לסן פרנסיסקו ישנן שתי אפשרויות מומלצות עיקריות ללינה – הראשונה היא לינה בדירה והשנייה היא לינה במלון המתאים למשפחות.

לינה בדירה

בחירה בדירה לרוב משתלמת מאוד למשפחות ואנו ממליצים לשקול אופציה זו בחיוב למרות שהיא פחות מוכרת לתייר הישראלי. בהזמנת דירה אולי מפסידים את היתרונות של לינה במלון – לא מנקים אחריכם, אין קבלה (אלא עם מדובר במלון דירות) ואת ארוחת הבוקר והקפה של תחילת היום צריכים להכין לבד. אך מצד שני, מרוויחים אפשרות לינה יותר נוחה ומרווחת, הכוללת מטבח שמאפשר הכנה של ארוחות בעצמכם ובחלק לא מבוטל תמצאו גם אביזרים נוספים כמו מכונת כביסה – ובעבור משפחות רבות היתרונות של לינה בדירה עולים על היתרונות של לינה במלון, במיוחד כאשר מגיעים לטיול ארוך בארצות הברית.

לינה במלון

לינה במלון זול ברמה של שני כוכבים, שלושה כוכבים או ארבעה כוכבים (למי שרוצה להתפנק) אפשרית על ידי התפצלות בחדרים או בחירה במלונות הכוללים חדרים לשלוש, ארבעה או יותר אורחים. כדאי לקחת בחשבון שאומנם אפשרות הלינה בחדר אחד זולה יותר (במידה והמלון מציע חדר גדול מספיק), אבל המחיר שלה הוא בצפיפות שיכולה להיות מעיקה, במיוחד אם מזמינים את חדר המלון למספר לילות. כך או אחרת מרוויחים את השירות של המלון ואת רמת האירוח. ישנם מלונות בעיר מציעים שירותים המתאימים למשפחות כמו חדרים מחוברים, עריסות או מיטות מתקפלות ובחלק מהמלונות יש גם בריכות מתאימות לילדים, אזורי משחקים ופעילויות ספציפיות לילדים שיכולים לשדרג את החופשה המשפחתית שלכם.

בין אם תבחרו ללון בדירה או במלון, לפני שמזמינים את אפשרות הלינה המועדפת עליכם כדאי לבדוק מספר היבטים:

  • למשפחות עם ילדים קטנים – שהמקום הלינה מארח ילדים קטנים, ישנם מלונות יוקרתיים (לא הרבה) ודירות שאינם מאפשרים אירוח של ילדים בגילאים מסויימים.
  • אם אתם מגיעים עם תינוקות ופעוטות, כדאי לוודא שבמקום יש את התנאים לארח אתכם ולספק את כל הצרכים שלכם (עריסת תינוק ואפשרות להרתיח מים למשל).
  • סוגיות של מחיר – מקומות לינה רבים מאפשרים לינה של ילדים עד גיל מסויים ללא עלות נוספת כאשר לא מוסיפים מיטה על אילו הקיימות. בנוסף ישנם מקומות שמאפשרים אף תוספת של עריסה ואירוח של תינוקות ללא עלות נוספת (לרוב ההגבלה לאפשרות זו היא שנה עד שלוש). דבר זה יכול להוזיל לכם מאוד את המחיר.
המלצות על לינה למשפחות בסן פרנסיסקו

  • מלונות נוספים בסן פרנסיסקו המומלצים למשפחות: מקומות לינה מומלצים נוספים למשפחות המגיעים לסן פרנסיסקו הינם מלון ארבעה כוכבים Courtyard by Marriott Fishermans Wharf המתאים למשפחות עד 4 נפשות, מלון ארבעה כוכבים Beacon Grand, A Union Square Hotel המתאים למשפחות עד 4 נפשות, מלון שלושה כוכבים Queen Anne המתאים למשפחות עד 5 נפשות, מלון ארבעה כוכבים The Donatello Hotel המתאים למשפחות עד 4 נפשות ומלון ארבעה כוכבים The Clift Royal Sonesta Hotel המתאים למשפחות עד 5 נפשות.
  • בסן פרנסיסקו יש בעיה של זמינות לדירות ולמלונות המבוקשים, במיוחד אפשרויות לינה גדולות המתאימות למשפחות. במידה ואתם נוסעים בעונות התיירות אנו מאוד ממליצים להזמין מלון עם אם אפשרות ביטול מוקדם ככל הניתן. אפשר לבצע הזמנה עם אפשרות ביטול למשל בקישור זה. במקרה כזה: כדאי להקפיד לבצע הזמנה עם אפשרות לביטול חינם (בעברית כתוב כך: ביטול בחינם, באנגלית זה כתוב כך: Free cancellation) ולא בטעות להזמין הזמנה רגילה שאינה מאפשרת ביטול חינם, גם אם היא אפשרות זולה יותר ומומלצת כאשר מזמינים את המלון או הדירה סמוך לזמן הנסיעה. בנוסף כדאי לשים לב לזמן האפשרי לביטול כדי לא לפספס את חלון הזמנים בו אפשר להתחרט ולבטל את הזמנתכם, זה קורה לפעמים לתיירים שאינם נותנים לכך את הדעת.

הנחות ללינה למשפחות בסן פרנסיסקו

  • כדאי להיכנס לקישור זה בו ישנם מחירים מיוחדים והנחות בעבור מלונות ודירות בסן פרנסיסקו.
  • לרשומים באתר בוקינג יש לא פעם הנחת Genius על אפשרות לינה זו, הנחה זו יכולה להגיע ל10% ממחיר הלינה, היכנסו ללינק זה ותוכלו לראות האם אתם זכאים להנחה.

כיצד בחרנו את מקומות הלינה המומלצים למשפחות בסן פרנסיסקו?

ניתחנו כ-300 אפשרויות לינה בסן פרנסיסקו עם האלגוריתם הייחודי שפיתחנו בהכל על אחרי מעל עשור של עזרה לתיירים בבחירת הלינה שלהם ברחבי העולם. כדי לבחור את אפשרויות הלינה הטובות ביותר בסן פרנסיסקו בדקנו אילו אפשרויות לינה מתאימות למשפחות אשר מגיעות לסן פרנסיסקו, תוך לקיחה בחשבון שראשית צריך שמקום הלינה יאפשר לינה עם ילדים, שיציע חדרים המתאימים לאירוח של יותר משני אנשים ושיציע מתקנים נוספים המתאימים לילדים ומשפחות – כמו משחקים, ארוחות ילדים או שירותי בייביסיטר. מבין אפשרויות הלינה הללו איתרנו אילו ממוקמות באזורי הלינה המומלצים על ידינו לצרכים שונים של משפחות בסן פרנסיסקו (למשל דאון טאון סן פרנסיסקו) ובחנו אילו מהם זוכים לחוות הדעת הטובות ביותר מהמבקרים שבחרו ללון בהן בעבר, כדי שלכם יהיה יותר קל למצוא את אפשרות הלינה המתאימה לכם ביותר.

כלל עמודי המלונות שיש לנו על סן פרנסיסקו:

Booking.com