מלונות בסן פרנסיסקו – סקירת מומחים (2024)

ילדים 0 ,
מבוגרים 2 ,
חדרים 1

הסקירה המקיפה על מלונות בסן פרנסיסקו - אזורי הלינה המומלצים, התאמת מלונות לאופי החופשה וסקירה על המלונות המומלצים בסן פרנסיסקו.

7 מלונות מומלצים בסן פרנסיסקו

Club Wyndham Canterbury

⭐⭐⭐
זהו מלון שלושה כוכבים אשר מתאים למי שמחפש מקום לינה פונקציונאלי – שיהיה נוח ונעים מצד אחד אך לא יקר מצד שני. מלון זה נמצא בחלק המערבי של הדאון טאון של סן פרנסיסקו המרכזי והפופולארי. אפשרות לינה זו מציעה לאורחיה בין השאר חדר כושר, חדרי משפחה ומוצרי טיפוח בחינם. אפשרות לינה זו מקבלת חוות דעת וביקורות חיוביות מאוד בפלטפורמות השונות ממי שבחרו ללון בה בעבר, והיא מתאימה למשפחות מאחר ומאפשרת אירוח של ילדים. למידע נוסף לחצו כאן.

The Clift Royal Sonesta Hotel

⭐⭐⭐⭐
מאחר וזהו מלון ארבעה כוכבים הוא מתאים במיוחד למי שמחפש מקום לינה בסטנדרט גבוה יחסית למקומות הלינה המוצעים בעיר. המלון נמצא בחלק המערבי של הדאון טאון של סן פרנסיסקו המרכזי והפופולארי. בין השאר מקום הלינה מציע חדר כושר, חדרי משפחה ומוצרי טיפוח בחינם. אפשרות לינה זה מקבלת ביקורות וחוות דעת טובות במיוחד באתרים השונים, והיא יכולה להתאים לאורחים עם מוגבלות תנועה ומציעה מספר מתקנים מונגשים. למידע נוסף לחצו כאן.

The Donatello Hotel

⭐⭐⭐⭐
זהו מלון בעל דירוג של ארבעה כוכבים ולכן מתאים במיוחד למי שמחפש מקום לינה ברמה גבוהה יחסית. מלון זה נמצא בסן פרנסיסקו. בין השאר מקום הלינה מציע חדרי משפחה, מוצרי טיפוח בחינם ומכונת קפה. אפשרות לינה זו מקבלת חוות דעת טובות ומחמאות ממי שהתארח בה והיא אחת מאפשרויות הלינה המומלצות, והיא יכולה להתאים גם לתיירים המחפשים מקום לינה למעשנים מאחר ומציעה אזור מיועד לעישון. למידע נוסף לחצו כאן.

San Francisco Marriott Marquis Union Square

⭐⭐⭐⭐
מדובר במלון בעל דירוג של ארבעה כוכבים שמהווה אופציה מעולה בעבור מי שמחפש מקום לינה ברמה גבוהה יחסית. מלון זה נמצא בדאון טאון של סן פרנסיסקו באזור של המוזיאון לאמנות מודרנית. אפשרות לינה זו מציעה לאורחיה בין השאר חדר כושר, חדרי משפחה ודלפק קבלה 24 שעות ביממה. אפשרות לינה זו מקבלת חוות דעת וביקורות חיוביות מאוד בפלטפורמות השונות מתיירים שבחרו ללון בה בעבר, והיא יכולה להתאים גם לצמחונים או טבעונים המחפשים אפשרות לינה עם ארוחות מתאימות או אפשרות להכין אוכל. למידע נוסף לחצו כאן.

Hotel Kabuki, part of JdV by Hyatt

⭐⭐⭐⭐
מלון זה מדורג כמלון בעל ארבעה כוכבים ולכן מתאים במיוחד למי שמחפש מקום לינה עם מתקנים ברמה גבוהה יחסית. המלון נמצא באזור מעט מרוחק אך נגיש של סן פרנסיסקו שנמצא באזור הצפוני של העיר. בין השאר מקום הלינה מציע חדר כושר, חדרי משפחה ומוצרי טיפוח בחינם. אפשרות לינה זו זוכה לשבחים וחוות דעת חיוביות מתיירים שבחרו ללון בה, והיא מתאימה גם לדתיים ושומרי מסורת מאחר ונמצאת בקרבה לבית כנסת. למידע נוסף לחצו כאן.

Club Donatello

⭐⭐⭐⭐
מאחר וזהו מלון ארבעה כוכבים הוא מתאים במיוחד למי שמחפש מקום לינה בסטנדרט גבוה יחסית למקומות הלינה המוצעים בעיר. המלון נמצא בסן פרנסיסקו. אפשרות לינה זו מציעה לאורחיה בין השאר חדר כושר, מוצרי טיפוח בחינם ומקרר. אפשרות לינה זו מקבלת שבחים רבים מפי תיירים שבחרו לישון בה בעבר בביקורם בעיר, וחוות הדעת עליה בפלטפורמות השונות חיוביות מאוד, והיא מתאימה למגיעים עם רכב מאחר ומציעה לאורחיה חניה. למידע נוסף לחצו כאן.

The Westin St. Francis San Francisco on Union Square

⭐⭐⭐⭐
מלון זה מדורג כמלון בעל ארבעה כוכבים ולכן מתאים במיוחד למי שמחפש מקום לינה עם מתקנים ברמה גבוהה יחסית. המלון נמצא באזור יוניון סקוור (Union Square), הכיכר המרכזית של סן פרנסיסקו, שהינו האזור הפופולארי ביותר ללינה בסן פרנסיסקו. בין השאר מקום הלינה מציע חדר כושר, אחסון מטען ודלפק קבלה 24 שעות ביממה. אפשרות לינה זו זוכה לחוות דעת חיוביות ממי שבחר ללון בה בעבר בפלטפורמות השונות והיא אחת מאפשרויות הלינה המומלצות, והיא מתאימה למשפחות מאחר ומאפשרת אירוח של ילדים. למידע נוסף לחצו כאן.

שאלות נפוצות על מלונות בסן פרנסיסקו

בין המלונות המומלצים למגיעים עם רכב לסן פרנסיסקו ניתן למנות את מלון ארבעה כוכבים Club Donatello (חניה פרטית במקום במחיר של 57null לכל יום), מלון ארבעה כוכבים Omni San Francisco (חניה ציבורית במיקום סמוך במחיר של 65null לכל יום), מלון שלושה כוכבים Club Wyndham Canterbury (חניה ציבורית במיקום סמוך - עלולים לחול חיובים), מלון ארבעה כוכבים Marriott Vacation Club Pulse, San Francisco (חניה ציבורית במקום במחיר של 70null לכל יום) ומלון שלושה כוכבים White Swan Inn (חניה פרטית במיקום סמוך - עלולים לחול חיובים). כך תוכלו להגיע עם ראש שקט ולא להסתבך במציאת מקום חניה קרוב או להסתכן בתשלום קנס על חניה במקום אסור.

למשפחות המחפשות ללון באזור סן פרנסיסקו אנו ממליצים להסתכל מלון שלושה כוכבים Club Wyndham Canterbury, מלון שלושה כוכבים Holiday Inn Express Hotel and Suites Fisherman's Wharf, an IHG Hotel, מלון חמישה כוכבים Fairmont San Francisco ומלון שלושה כוכבים Hyatt Place San Francisco/Downtown המתאימים למשפחות עד 6 נפשות ומלון ארבעה כוכבים The Westin St. Francis San Francisco on Union Square המתאים למשפחות עד 8 נפשות. מקומות לינה אלו מקבלים ילדים וקיבלו חוות דעת חיוביות על ידי משפחות שבחרו ללון בהן.

בין המלונות המציעים מתקנים נגישים בסן פרנסיסקו אפשר למנות את מלון ארבעה כוכבים The Clift Royal Sonesta Hotel, מלון ארבעה כוכבים InterContinental San Francisco, an IHG Hotel, מלון ארבעה כוכבים Riu Plaza Fisherman's Wharf, מלון ארבעה כוכבים JW Marriott San Francisco Union Square ומלון ארבעה כוכבים Hotel Caza Fisherman's Wharf שיש בהם גם חניית נכים. מאחר ותיירים שונים זקוקים לרמה שונה של הנגשה כדאי מאוד לבדוק שהמתקנים המוצעים במקומות אלו תואמים את הצרכים שלכם וכי ישנם חדרים מונגשים פנויים בתאריכי החופשה שלכם.

מאחר והרוב המוחלט של בתי המלון השונים והדירות לא מאפשרים עישון במקום עצמו, בעבור מעשנים המגיעים לסן פרנסיסקו ישנן שתי אפשרויות, או מקום אירוח המציע אזור המיועד לעישון, או מקום אירוח עם מרפסת אשר מאפשר עישון במרפסת. למעשנים המחפשים המלונות באזור סן פרנסיסקו מומלץ להסתכל על מלון ארבעה כוכבים The Donatello Hotel ומלון ארבעה כוכבים Hyatt Centric Fisherman's Wharf San Francisco שמציעים אזורים המיועדים לעישון ומרפסת, מלון ארבעה כוכבים Hotel Caza Fisherman's Wharf שמציע אזורים המיועדים לעישון, מרפסת וגן ומלון ארבעה כוכבים The Westin St. Francis San Francisco on Union Square ומלון שלושה כוכבים Holiday Inn Express Hotel and Suites Fisherman's Wharf, an IHG Hotel שמציעים אזורים המיועדים לעישון.

לצמחונים וטבעונים שמחפשים לינה בסן פרנסיסקו כדאי להסתכל על אפשרויות המציעות ארוחות צמחוניות או מטבחון בו אפשר להכין אוכל למהלך היום. בין אפשרויות הלינה המומלצות בהקשר זה ניתן למנות את על מלון ארבעה כוכבים San Francisco Marriott Marquis Union Square, על מלון ארבעה כוכבים InterContinental San Francisco, an IHG Hotel, על מלון ארבעה כוכבים Hotel Emblem San Francisco, a Viceroy Urban Retreat ועל מלון שלושה כוכבים White Swan Inn שמגישים אוכל טבעוני ומלון חמישה כוכבים Palace Hotel, a Luxury Collection Hotel, San Francisco שמגיש אוכל צמחוני.

בין המלונות המומלצים עבור דתיים ושומרי מסורת בסן פרנסיסקו ניתן למצוא את מלון ארבעה כוכבים Hotel Kabuki, part of JdV by Hyatt שנמצא בקרבת בית כנסת ומאפשר כניסה לחדרים באמצעות מפתח רגיל ומלון שלושה כוכבים Queen Anne ומלון שלושה כוכבים Hotel Majestic שנמצאים בקרבת בית כנסת. במידה ואתם מגיעים לחופשה הכוללת סוף שבוע בדקו קודם האם מקום ההארחה מאפשר לכם שמירת שבת והאם יוכל לסייע בנושא - לא רק בקבלת מפתח רגיל ולא אלקטרוני אלא גם בנושאים שונים, כמו אורות שנדלקים באופן אוטומטי.

בין המלונות המומלצים באזור צ'יינה טאון ניתן למצוא את מלון ארבעה כוכבים Omni San Francisco ומלון ארבעה כוכבים Hyatt Regency San Francisco.

בין המלונות המומלצים באזור יוניון סקוור ניתן למצוא את מלון ארבעה כוכבים citizenM San Francisco Union Square, מלון ארבעה כוכבים Orchard Hotel, מלון שלושה כוכבים Chancellor Hotel on Union Square, מלון חמישה כוכבים Hotel Nikko San Francisco ומלון ארבעה כוכבים Beacon Grand, A Union Square Hotel.

בין המלונות המומלצים בדאון טאון של סן פרנסיסקו ניתן למצוא את מלון ארבעה כוכבים Hyatt Regency San Francisco Downtown SOMA, מלון חמישה כוכבים Palace Hotel, a Luxury Collection Hotel, San Francisco, מלון ארבעה כוכבים San Francisco Marriott Marquis Union Square ומלון ארבעה כוכבים W San Francisco.

עדכון מאי, 2024

עם האביב והתקרבות הקיץ רמת הביקוש ללינה בסן פרנסיסקו הולכת ועולה ככל שנוקפים הימים. בשל כך, כדאי להזמין מקום לינה מראש, במיוחד במידה ומדובר במשפחות. ניתן לעשות זאת בקישור הזה בו תמצאו מקומות לינה המאפשרים ביטול בחינם. תוכלו גם לבדוק האם ישנם מבצעים למקומות לינה המתאימים לכם כאן.

כל מה שתצטרכו לדעת על מלונות בסן פרנסיסקו

סן פרנסיסקו היא יעד תיירותי פופולרי ואהוב על מבקרים בארצות הברית והיא ידועה לא רק בשל המקומות האייקונים כמו גשר שער הזהב, אלא גם בשכונות המגוונות שלה. ישנם מלונות רבים בעיר לבחירה, החל ממלונות יוקרתיים ועד אפשרויות המתאימות גם למי שמגיע לחופשה בתקציב מוגבל. כאשר מחפשים מלון בסן פרנסיסקו, יש כמה דברים שכדאי לקחת בחשבון כדי למצוא את המלון המתאים לכם ביותר ולאופי החופשה שלכם:

  • מיקום: קחו בחשבון את השכונה בה נמצא המלון ואת הקרבה שלו לאטרקציות, מסעדות ותחבורה ציבורית. האזור המרכזי ביותר, וגם הפופולארי ביותר ללינה הוא הדאון טאון של סן פרנסיסקו, ובמיוחד באזור יוניון סקוור – במידה ואתם מעדיפים מלונות שנמצאים במרכז העניינים זהו האזור המתאים לכם.
  • מתקנים: חשבו אילו מתקנים חשובים לכם, כמו חדר כושר, בריכה או חנייה במלון במידה ואתם מגיעים עם רכב שכור או מתכננים לשכור רכב בסן פרנסיסקו. בנוסף, כדאי לשים לב שיש בחדר מיזוג אוויר כך שתוכלו לשלוט בטמפרטורות בחדר.
  • תקציב: לכל אחד מתאים תקציב שונה, גם לחופשה באופן כללי וגם תקציב שמוכנים להשקיע בלינה. כדאי להסתכל על מנעד המחירים בעבור תאריכי השהות שלכם ובהתאם אליו ולתקציב שלכם להחליט מהו סוג הלינה המתאים לכם ביותר. כדאי לקחת בחשבון שלא רק סוג מקום הלינה משפיע על המחיר אלא גם המיקום שלו, ככל שהמלון יהיה קרוב יותר ליוניון סקוור כך גם סביר שעלות הלינה בו תעלה בהשוואה למקומות ברמה דומה שרחוקים יותר מאזור זה.
  • חוות דעת: כדאי לקרוא חוות דעת וביקורות מאורחים קודמים כדי לקבל יותר מידע על האווירה ורמת השירות של מקום הלינה.

יוניון סקווריוניון סקוור – אזור הלינה הפופולארי בסן פרנסיסקו, ולכן מומלץ מאוד להזמין מקום לינה מראש, תוכלו לעשות זאת כאן עם אפשרות ביטול
המלצות על מלונות בסן פרנסיסקו

  • מלונות מומלצים נוספים באזור סן פרנסיסקו: בין המלונות המומלצים הנוספים באזור סן פרנסיסקו ניתן למנות את מלון ארבעה כוכבים Omni San Francisco, מלון ארבעה כוכבים citizenM San Francisco Union Square, מלון ארבעה כוכבים Marriott Vacation Club Pulse, San Francisco, מלון ארבעה כוכבים Orchard Garden Hotel ומלון שלושה כוכבים White Swan Inn.
  • בסן פרנסיסקו יש בעיה של זמינות לדירות ולמלונות המבוקשים, במיוחד אפשרויות לינה גדולות המתאימות למשפחות. במידה ואתם נוסעים בעונות התיירות אנו מאוד ממליצים להזמין מלון עם אם אפשרות ביטול מוקדם ככל הניתן. אפשר לבצע הזמנה עם אפשרות ביטול למשל בקישור זה. במקרה כזה: כדאי להקפיד לבצע הזמנה עם אפשרות לביטול חינם (בעברית כתוב כך: ביטול בחינם, באנגלית זה כתוב כך: Free cancellation) ולא בטעות להזמין הזמנה רגילה שאינה מאפשרת ביטול חינם, גם אם היא אפשרות זולה יותר ומומלצת כאשר מזמינים את המלון או הדירה סמוך לזמן הנסיעה. בנוסף כדאי לשים לב לזמן האפשרי לביטול כדי לא לפספס את חלון הזמנים בו אפשר להתחרט ולבטל את הזמנתכם, זה קורה לפעמים לתיירים שאינם נותנים לכך את הדעת.

הנחות למלונות בסן פרנסיסקו

  • כדאי להיכנס לקישור זה בו ישנם מחירים מיוחדים והנחות בעבור מלונות ודירות בסן פרנסיסקו.
  • לרשומים באתר בוקינג יש לא פעם הנחת Genius על אפשרות לינה זו, הנחה זו יכולה להגיע ל10% ממחיר הלינה, היכנסו ללינק זה ותוכלו לראות האם אתם זכאים להנחה.

כיצד בחרנו את המלונות המומלצים בסן פרנסיסקו?

ניתחנו כ-300 אפשרויות לינה בסן פרנסיסקו עם האלגוריתם הייחודי שפיתחנו בהכל על אחרי מעל עשור של עזרה לתיירים בבחירת הלינה שלהם ברחבי העולם. כדי לבחור את המלונות המומלצים ביותר בסן פרנסיסקו בדקנו אילו מלונות מתאימים לסוגי התיירים השונים המגיעים לעיר ומבין האפשרויות הללו אילו ממוקמות באזורי הלינה המומלצים על ידינו לתיירים בסן פרנסיסקו (למשל אזור הדאון טאון ובפרט אזור יוניון סקוור) ובחנו אילו מהם זוכים לחוות הדעת הטובות ביותר מהמבקרים שבחרו ללון בהן בעבר, כדי שלכם יהיה יותר קל למצוא את המלון המתאים לכם ביותר.

כלל עמודי המלונות שיש לנו על סן פרנסיסקו:

Booking.com