לינה למשפחות בניו אורלינס – סקירת מומחים (2024)

ילדים 0 ,
מבוגרים 2 ,
חדרים 1

הסקירה המקיפה על לינה למשפחות בניו אורלינס - אזורי הלינה המומלצים, התאמת מלונות לאופי החופשה וסקירה על המלונות המומלצים בניו אורלינס.

7 מקומות לינה מומלצים למשפחות בניו אורלינס

Charity’s Creole Cottage

מקום לינה זה מתאים למשפחות המגיעות לניו אורלינס מאחר והוא מאפשר אירוח עם ילדים, ובין השאר הוא מציע לאורחיו כיסא גבוה לילדים, משחקי לוח ופאזלים ומטבח. מדובר בדירה, אפשרות לינה אשר מומלצת למי שמעוניין ביותר עצמאות ומרחב מאלו שמוצעות בלינה במלון. דירה זו נמצאת בניו אורלינס. אפשרות לינה זו זוכה לשבחים וחוות דעת חיוביות מתיירים שבחרו ללון בה. למידע נוסף לחצו כאן.

Drury Plaza Hotel New Orleans

⭐⭐⭐
אפשרות זו מומלצת למשפחות המגיעות לניו אורלינס מאחר ומאפשרת אירוח עם ילדים ומציעה לאורחיה חדרי משפחה ומעלית. זהו מלון שלושה כוכבים אשר מתאים למי שמחפש מקום לינה פונקציונאלי – שיהיה נוח ונעים מצד אחד אך לא יקר מצד שני. מלון זה נמצא בדאון טאון . אפשרות לינה זו מקבלת חוות דעת וביקורות חיוביות מאוד בפלטפורמות השונות ממי שבחרו ללון בה בעבר. למידע נוסף לחצו כאן.

Factors Row I Sextant

מקום לינה זה הוא בין אפשרויות הלינה המומלצות למשפחות בניו אורלינס, זאת מאחר והוא מאפשר אירוח עם ילדים ומציע לאורחיו חדרי משפחה, מטבח ומכונת כביסה. מדובר במלון דירות, אפשרות המתאימה למי שרוצה מצד אחד להנות מהעצמאות והמרחב שדירה מאפשרת ומצד שני לא לוותר על היתרונות של מלון. מלון הדירות נמצא בניו אורלינס. אפשרות לינה זו מקבלת חוות דעת וביקורות חיוביות מאוד בפלטפורמות השונות ממי שבחרו ללון בה בעבר. למידע נוסף לחצו כאן.

Stylish Warehouse Apartments

אפשרות לינה זו היא בין אפשרויות הלינה המומלצות למשפחות בניו אורלינס, היא מאפשרת אירוח עם ילדים והיא מציעה לאורחיה מטבח. מדובר בדירות, אפשרות לינה אשר מומלצת למי שמעוניין ביותר עצמאות ומרחב מאלו שמוצעות בלינה במלון, במיוחד אם מגיעים כקבוצה גדולה יחסית ורוצים ללון בדירות הקרובות זו לזו. דירות אלו נמצאות ברובע האמנות . אפשרות לינה זו זוכה לחוות דעת חיוביות ממי שבחר ללון בה בעבר בפלטפורמות השונות והיא אחת מאפשרויות הלינה המומלצות. למידע נוסף לחצו כאן.

Stunning 4BR-5BR near Frnch Quarter Homes by Hosteeva

מבין מקומות הלינה בניו אורלינס, מקום זה מתאים למשפחות מאחר ומאפשר אירוח עם ילדים ומציע לאורחיו בין השאר חדרי משפחה, מטבח ומכונת כביסה. מדובר בדירות אשר מתאימות למי שמעוניין בעצמאות ומרחב רבים יותר מאלו המוצעים במלון, אפשרות שיכולה להתאים גם לכמה משפחות שנוסעות יחד לטיול ומעוניינות ללון בדירות קרובות זו לזו. הדירות נמצאות במרכז העיר- רובע העסקים המרכזי . אפשרות לינה זו מקבלת חוות דעת טובות ומחמאות ממי שהתארח בה והיא אחת מאפשרויות הלינה המומלצות. למידע נוסף לחצו כאן.

The Courtyards

אפשרות זו מומלצת למשפחות המגיעות לניו אורלינס מאחר ומאפשרת אירוח עם ילדים ומציעה לאורחיה חדרי משפחה ומטבח. מדובר בדירות, אפשרות לינה אשר מומלצת למי שמעוניין ביותר עצמאות ומרחב מאלו שמוצעות בלינה במלון, במיוחד אם מגיעים כקבוצה גדולה יחסית ורוצים ללון בדירות הקרובות זו לזו. דירות אלו נמצאות במרג’ני . אפשרות לינה זו מקבלת שבחים רבים מפי תיירים שבחרו לישון בה בעבר בביקורם בעיר, וחוות הדעת עליה בפלטפורמות השונות חיוביות מאוד. למידע נוסף לחצו כאן.

Sonder The Printing Press

אפשרות לינה זו מתאימה למשפחות המחפשות מקום לינה בניו אורלינס בזכות כך שמאפשרת אירוח עם ילדים ומציעה לאורחיה מטבח, מכונת כביסה ומעלית. מדובר במלון דירות, אפשרות המתאימה למי שרוצה מצד אחד להנות מהעצמאות והמרחב שדירה מאפשרת ומצד שני לא לוותר על היתרונות של מלון. מלון הדירות נמצא ברובע האמנות . אפשרות לינה זו מקבלת שבחים רבים מפי תיירים שבחרו לישון בה בעבר בביקורם בעיר, וחוות הדעת עליה בפלטפורמות השונות חיוביות מאוד. למידע נוסף לחצו כאן.

שאלות נפוצות על לינה למשפחות בניו אורלינס

מקומות לינה מומלצים נוספים למשפחות המגיעים לניו אורלינס הינם מלון חמישה כוכבים The Roosevelt Hotel New Orleans - Waldorf Astoria Hotels and Resorts המתאים למשפחות עד 4 נפשות, מלון חמישה כוכבים NOPSI Hotel New Orleans המתאים למשפחות עד 4 נפשות, מלון ארבעה כוכבים Hyatt Regency New Orleans המתאים למשפחות עד 4 נפשות, מלון שלושה כוכבים Quarter House המתאים למשפחות עד 6 נפשות ומלון שלושה כוכבים Hyatt House New Orleans Downtown המתאים למשפחות עד 5 נפשות.

מבין המלונות המתאימים למשפחות בניו אורלינס אנו ממליצים להסתכל על דירת 100 YR OLD VICTORIAN Near Streetcar Magazine המתאים למשפחות עד 6 נפשות, דירות שלושה כוכבים The Luzianne I Sextant המתאים למשפחות עד 14 נפשות, דירות שלושה כוכבים Frontdesk I Hibernia Tower Apts Downtown New Orleans המתאים למשפחות עד 4 נפשות ודירות ארבעה כוכבים Modern Condos Close to ניו אורלינס Attractions ודירות ארבעה כוכבים Pet-Friendly Spacious condos in Downtown New Orleans המתאימים למשפחות עד 6 נפשות.

בעבור משפחות אשר מתכננות לשכור רכב בניו אורלינס או להגיע לניו אורלינס עם רכב שכור כדאי להזמין מקום לינה עם חניה - ובכך לחסוך את כאב הראש הכרוך בחיפוש חניה במקרה הטוב וקבלת קנס על חניה במקום לא חוקי במקרה הרע. אנו ממליצים להסתכל על מקומות הלינה הבאים - דירת Charity's Creole Cottage (חניה פרטית במקום בחינם), אורחן שלושה כוכבים Blue60 Marigny Inn (חניה ציבורית במקום - עלולים לחול חיובים), מקום האירוח שלושה כוכבים Terrell House Bed and Breakfast (חניה ציבורית במקום בחינם), מלון דירות ארבעה כוכבים Factors Row I Sextant (חניה ציבורית במיקום סמוך - עלולים לחול חיובים) ומלון שלושה כוכבים Drury Plaza Hotel New Orleans (חניה פרטית במקום במחיר של 34$ לכל יום).

כאשר משפחות מגיעות לניו אורלינס עם תינוקות בחירת מקום הלינה המתאים נעשית מורכבת מעט יותר, מאחר ויש לקחת בחשבון היבטים אשר לא עומדים בפני משפחות עם ילדים גדולים יותר. כדאי מאוד לבדוק ראשית שמקום הלינה מספק עריסות או מיטת תינוק - בין אם בתוספת תשלום או בחינם, ובמידה ומדובר בבניין בן כמה קומות שישנה מעלית. בנוסף כדאי לבחור במקום לינה בו תוכלו לשלוט על מיזוג האוויר ושיהיה לכם בו גישה לקומקום. כמה ממקומות הלינה המומלצים בניו אורלינס ומתאימים למשפחות עם תינוקות הם מלון The Royal Sonesta New Orleans המתאים למשפחות עד 4 נפשות.

אחד מהדברים שיכולים לשדרג חופשה משפחתית הוא בריכה במלון. מבין המלונות המתאימים למשפחות בניו אורלינס ויש בהם בריכה אנו ממליצים להסתכל על דירות Stunning 4BR-5BR near Frnch Quarter Homes by Hosteeva המתאים למשפחות עד 10 נפשות, מלון The Roosevelt Hotel New Orleans - Waldorf Astoria Hotels and Resorts ומלון Hyatt Regency New Orleans המתאימים למשפחות עד 4 נפשות, מלון Hyatt House New Orleans Downtown המתאים למשפחות עד 5 נפשות ומלון דירות The Brandywine I Sextant המתאים למשפחות עד 12 נפשות. מלונות אלו מאפשרים אירוח עם ילדים ומציעים גם חדרי משפחה.

ישנם מקומות לינה המתאימים למשפחות ומציעים חדרים יחסית גדולים בהם יש מספר קבוע של מיטות, אך ניתן להוסיף לחדר מיטה (או שתיים) נוספות בעבור ילדים. הוספת מיטה לחדר של ארבעה אנשים לרוב תהיה זולה יותר מאשר הזמנת חדר המתאים לחמישה אנשים (מה גם שאפשרות זו פחות נפוצה). כדאי להסתכל למשל על מקום האירוח Terrell House Bed and Breakfast, מלון Drury Plaza Hotel New Orleans, מלון St Charles Coach House, Ascend Hotel Collection ומלון NOPSI Hotel New Orleans המתאימים למשפחות עד 4 נפשות ובית נופש Perfect NOLA Hideaway המתאים למשפחות עד 6 נפשות- אשר מאפשרים הוספת מיטות לחדר. חשוב לשים לב במעמד ההזמנה שניתן להוסיף מיטה לחדר שהזמנתם, במלונות רבים יש אפשרות להוסיף מיטה רק לחלק מהחדרים - כתלות בגודל החדר.

אוכל יכול להיות עניין לא פשוט כשנוסעים לחופשה עם ילדים, לכן בעבור מי שמעוניין לקחת מלון ולאכול במלון - בין אם רק ארוחת בוקר או גם ערב - כדאי לבדוק האם המלון לוקח בחשבון בתפריט גם את האורחים הקטנים. בין המלונות שמספקים ארוחות ילדים בניו אורלינס אפשר למנות את מלון NOPSI Hotel New Orleans, מלון Ace Hotel New Orleans, מלון Omni Royal Orleans Hotel, מלון Loews New Orleans Hotel ומלון The Royal Sonesta New Orleans המתאימים למשפחות עד 4 נפשות.

עדכון מאי, 2024

אנו מתקרבים אל הקיץ בניו אורלינס והביקוש ללינה הולך ועולה, ויגיע לשיא בעוד כחודשיים. לכן כדאי מאוד להזמין מקום לינה מראש, במיוחד כאשר מחפשים דירה או חדר במלון שיתאימו ליותר מארבע נפשות כמו שמשפחות ישראליות רבות צריכות. כדי לבחור מתוך מספר אפשרויות רלוונטיות אנו ממליצים מאוד להזמין מקום לינה מראש, אפשר לעשות זאת בקישור הזה עם אפשרות ביטול בחינם - וכך להיות בראש שקט בידיעה שמצאתם מקום מתאים למשפחתכם, אבל למשור על האפשרות להחליף את מקום הלינה במידה ותמצאו הצעה טובה יותר. הלינה היא אחת מההוצאות המשמעותיות בחפשה ורבים מחפשים כיצד ניתן להוזיל הוצאה זו, תוכלו לבדוק אילו מקומות לינה מציעים הנחות ומבצעים כאן.

כל מה שתצטרכו לדעת על לינה למשפחות בניו אורלינס

ניו אורלינס היא יעד תיירותי פופולרי ביותר בארצות הברית והיא ידועה לא רק בשל סצנות האומנות והמוזיקה שבה והמקומות האייקונים כמו רחוב בורבון, אלא גם בשל השילוב התרבותי שנועז בין אמריקאים ומהגרים מצרפת ואפריקה בעיקר שיצר וממשיך ליצור שיתופי פעולה אומנותיים מרתקים. בנוסף, ניו אורלינס היא יעד ידידותי למשפחות עם מגוון אפשרויות לינה שיתאימו למשפחות מכל הסוגים. בעבור משפחות המגיעות ניו אורלינס ישנן שתי אפשרויות מומלצות עיקריות ללינה – הראשונה היא לינה בדירה והשנייה היא לינה במלון המתאים למשפחות.

לינה בדירה

בחירה בדירה לרוב משתלמת מאוד למשפחות ואנו ממליצים לשקול אופציה זו בחיוב למרות שהיא פחות מוכרת לתייר הישראלי. בהזמנת דירה אולי מפסידים את היתרונות של לינה במלון – לא מנקים אחריכם, אין קבלה (אלא עם מדובר במלון דירות) ואת ארוחת הבוקר והקפה של פתיחת היום תכינו בעצמכם אבל תרוויחו אפשרות לינה – נוחה, מרווחת, הכוללת מטבח שמאפשר הכנה של ארוחות בעצמכם ובחלק לא מבוטל תמצאו גם אביזרים נוספים כמו מכונת כביסה – אילו יתרונות שהרבה יותר חשובים להרבה מאוד משפחות, במיוחד כאשר מגיעים לטיול ארוך בארצות הברית.

לינה במלון

לינה במלון זול ברמה של שני כוכבים, שלושה כוכבים או ארבעה כוכבים (למי שרוצה להתפנק) אפשרית על ידי התפצלות בחדרים או בחירה במלונות הכוללים חדרים לשלוש, ארבעה או יותר אורחים. כדאי לקחת בחשבון שאומנם אפשרות הלינה בחדר אחד זולה יותר (במידה והמלון מציע חדר גדול מספיק), אבל המחיר של הוא בצפיפות שיכולה להיות מעיקה, במיוחד אם מזמינים את חדר המלון למספר לילות. כך או אחרת מרוויחים את השירות של המלון ואת רמת האירוח. ישנם מלונות רבים בעיר מציעים שירותים המתאימים למשפחות כמו חדרים מחוברים, עריסות או מיטות מתקפלות ובחלק מהמלונות יש גם בריכות מתאימות לילדים, אזורי משחקים ופעילויות ספציפיות לילדים שיכולים לשדרג את החופשה המשפחתית שלכם.

בין אם תבחרו ללון בדירה או במלון, לפני שמזמינים את אפשרות הלינה המועדפת עליכם כדאי לבדוק מספר היבטים:

  • למשפחות עם ילדים קטנים – שהמקום הלינה מארח ילדים קטנים, ישנם מלונות יוקרתיים (לא הרבה) ודירות שאינם מאפשרים אירוח של ילדים בגילאים מסויימים.
  • אם הילדים שלכם ממש קטנים, כדאי לוודא שבמקום יש את התנאים לארח אתכם ולספק את כל הצרכים שלכם (עריסת תינוק ואפשרות להרתיח מים למשל).
  • סוגיות של מחיר – מקומות לינה רבים מאפשרים למשל לינה של ילדים עד גיל מסויים ללא עלות נוספת כאשר לא מוסיפים מיטה על אילו הקיימות. בנוסף ישנם מקומות שמאפשרים אף תוספת של עריסה ואירוח של תינוקות ללא עלות נוספת (לרוב ההגבלה לאפשרות זו היא שנה עד שלוש). דבר זה יכול להוזיל לכם מאוד את המחיר.
המלצות על לינה למשפחות בניו אורלינס

  • מלונות נוספים בניו אורלינס המומלצים למשפחות: מקומות לינה מומלצים נוספים למשפחות המגיעות לניו אורלינס הינם מלון חמישה כוכבים The Roosevelt Hotel New Orleans – Waldorf Astoria Hotels & Resorts המתאים למשפחות עד 4 נפשות, מלון חמישה כוכבים NOPSI Hotel New Orleans המתאים למשפחות עד 4 נפשות, מלון ארבעה כוכבים Hyatt Regency New Orleans המתאים למשפחות עד 4 נפשות, מלון שלושה כוכבים Quarter House המתאים למשפחות עד 6 נפשות ומלון שלושה כוכבים Hyatt House New Orleans Downtown המתאים למשפחות עד 5 נפשות.
  • ב יש בעיה של זמינות לדירות ולמלונות המבוקשים, במיוחד אפשרויות לינה גדולות המתאימות למשפחות. במידה ואתם נוסעים בעונות התיירות אנו מאוד ממליצים להזמין מלון עם אם אפשרות ביטול מוקדם ככל הניתן. אפשר לבצע הזמנה עם אפשרות ביטול למשל בקישור זה. במקרה כזה: כדאי להקפיד לבצע הזמנה עם אפשרות לביטול חינם (בעברית כתוב כך: ביטול בחינם, באנגלית זה כתוב כך: Free cancellation) ולא בטעות להזמין הזמנה רגילה שאינה מאפשרת ביטול חינם, גם אם היא אפשרות זולה יותר ומומלצת כאשר מזמינים את המלון או הדירה סמוך לזמן הנסיעה. בנוסף כדאי לשים לב לזמן האפשרי לביטול כדי לא לפספס את חלון הזמנים בו אפשר להתחרט ולבטל את הזמנתכם, זה קורה לפעמים לתיירים שאינם נותנים לכך את הדעת.

הנחות ללינה למשפחות בניו אורלינס

  • כדאי להיכנס לקישור זה בו ישנם מחירים מיוחדים והנחות בעבור מלונות ודירות בניו אורלינס.
  • לרשומים באתר בוקינג יש לא פעם הנחת Genius על אפשרות לינה זו, הנחה זו יכולה להגיע ל10% ממחיר הלינה, היכנסו ללינק זה ותוכלו לראות האם אתם זכאים להנחה.

כיצד בחרנו את מקומות הלינה המומלצים למשפחות בניו אורלינס?

ניתחנו כ-550 אפשרויות לינה בניו אורלינס עם האלגוריתם הייחודי שפיתחנו בהכל על אחרי מעל עשור של עזרה לתיירים בבחירת הלינה שלהם ברחבי העולם. כדי לבחור את אפשרויות הלינה הטובות ביותר בניו אורלינס בדקנו אילו אפשרויות לינה מתאימות למשפחות אשר מגיעות לניו אורלינס, תוך לקיחה בחשבון שראשית צריך שמקום הלינה יאפשר לינה עם ילדים, שיציע חדרים המתאימים לאירוח של יותר משני אנשים ושיציע מתקנים נוספים המתאימים לילדים ומשפחות – כמו משחקים, ארוחות ילדים או שירותי בייביסיטר. מבין אפשרויות הלינה הללו איתרנו אילו ממוקמות באזורי הלינה המומלצים על ידינו לצרכים שונים של משפחות בניו אורלינס (למשל הרובע הצרפתי) ובחנו אילו מהם זוכים לחוות הדעת הטובות ביותר מהמבקרים שבחרו ללון בהן בעבר, כדי שלכם יהיה יותר קל למצוא את אפשרות הלינה המתאימה לכם ביותר.

Booking.com