לינה למשפחות במיאמי – סקירת מומחים (2024)

ילדים 0 ,
מבוגרים 2 ,
חדרים 1

הסקירה המקיפה על לינה למשפחות במיאמי - אזורי הלינה המומלצים, התאמת מלונות לאופי החופשה וסקירה על המלונות המומלצים במיאמי.

7 מקומות לינה מומלצים למשפחות במיאמי

Lofts of Aventura

מקום לינה זה מתאים למשפחות המגיעות למיאמי מאחר והוא מאפשר אירוח עם ילדים, ובין השאר הוא מציע לאורחיו כיסא גבוה לילדים, משחקי לוח ופאזלים ומטבח. מדובר בדירות, אפשרות לינה אשר מומלצת למי שמעוניין ביותר עצמאות ומרחב מאלו שמוצעות בלינה במלון, במיוחד אם מגיעים כקבוצה גדולה יחסית ורוצים ללון בדירות הקרובות זו לזו. דירות אלו נמצאות במיאמי. אפשרות לינה זו מקבלת חוות דעת וביקורות חיוביות מאוד בפלטפורמות השונות מתיירים שבחרו ללון בה בעבר. למידע נוסף לחצו כאן.

High Rise Brickell Modern Studio

אפשרות זו מומלצת למשפחות המגיעות למיאמי מאחר ומאפשרת אירוח עם ילדים ומציעה לאורחיה חדרי משפחה, בריכה פרטית ומגרש משחקים לילדים. זוהי דירה אשר מתאימה למי שמעדיף להינות מעצמאות רבה יותר מזו שמוצעת בלינה במלון. הדירה נמצאת בבריקל . אפשרות לינה זה מקבלת ביקורות וחוות דעת טובות במיוחד באתרים השונים. למידע נוסף לחצו כאן.

Cozy Modern & New in Miami

אפשרות לינה זו מתאימה למשפחות המחפשות מקום לינה במיאמי בזכות כך שמאפשרת אירוח עם ילדים ומציעה לאורחיה חדרי משפחה, מטבח ומכונת כביסה. מדובר בדירות, אפשרות לינה אשר מומלצת למי שמעוניין ביותר עצמאות ומרחב מאלו שמוצעות בלינה במלון, במיוחד אם מגיעים כקבוצה גדולה יחסית ורוצים ללון בדירות הקרובות זו לזו. דירות אלו נמצאות במיאמי. אפשרות לינה זו מקבלת חוות דעת טובות ומחמאות ממי שהתארח בה והיא אחת מאפשרויות הלינה המומלצות. למידע נוסף לחצו כאן.

EB Hotel Miami Airport

⭐⭐⭐⭐
אפשרות זו מומלצת למשפחות המגיעות למיאמי מאחר ומאפשרת אירוח עם ילדים ומציעה לאורחיה חדרי משפחה ומעלית. מאחר וזהו מלון ארבעה כוכבים הוא מתאים במיוחד למי שמחפש מקום לינה בסטנדרט גבוה יחסית למקומות הלינה המוצעים בעיר. המלון נמצא באזור שדה התעופה . אפשרות לינה זו מקבלת שבחים רבים מפי תיירים שבחרו לישון בה בעבר בביקורם בעיר, וחוות הדעת עליה בפלטפורמות השונות חיוביות מאוד. למידע נוסף לחצו כאן.

Elite Brickell Studio on the Bay

אפשרות זו מומלצת למשפחות המגיעות למיאמי מאחר ומאפשרת אירוח עם ילדים ומציעה לאורחיה מטבח ומכונת כביסה. זהו מלון דירות, אשר מציע לאורחיו מצד אחד את העצמאות והמרחב שיש לדירות, אך גם את היתרונות השונים של לינה במלון. מלון דירות זה נמצא בבריקל . אפשרות לינה זה מקבלת ביקורות וחוות דעת טובות במיוחד באתרים השונים. למידע נוסף לחצו כאן.

Nomada Destination Residences – Quadro

אפשרות לינה זו היא בין אפשרויות הלינה המומלצות למשפחות במיאמי, היא מאפשרת אירוח עם ילדים והיא מציעה לאורחיה מטבח ומכונת כביסה. מדובר בדירות אשר מתאימות למי שמעוניין בעצמאות ומרחב רבים יותר מאלו המוצעים במלון, אפשרות שיכולה להתאים גם לכמה משפחות שנוסעות יחד לטיול ומעוניינות ללון בדירות קרובות זו לזו. הדירות נמצאות ברובע העיצוב . אפשרות לינה זו מקבלת חוות דעת וביקורות חיוביות מאוד בפלטפורמות השונות ממי שבחרו ללון בה בעבר. למידע נוסף לחצו כאן.

Sentral Wynwood

מקום לינה זה מתאים למשפחות המגיעות למיאמי מאחר והוא מאפשר אירוח עם ילדים, ובין השאר הוא מציע לאורחיו חדרי משפחה, מטבח ומכונת כביסה. מדובר בדירות, אפשרות לינה אשר מומלצת למי שמעוניין ביותר עצמאות ומרחב מאלו שמוצעות בלינה במלון, במיוחד אם מגיעים כקבוצה גדולה יחסית ורוצים ללון בדירות הקרובות זו לזו. דירות אלו נמצאות ברובע העיצוב . אפשרות לינה זו מקבלת חוות דעת טובות ומחמאות ממי שהתארח בה והיא אחת מאפשרויות הלינה המומלצות. למידע נוסף לחצו כאן.

שאלות נפוצות על לינה למשפחות במיאמי

מבין הדירות המתאימות למשפחות במיאמי אנו ממליצים להסתכל על מלון דירות ארבעה כוכבים Mint House Miami - Downtown המתאים למשפחות עד 6 נפשות, מלון דירות ארבעה כוכבים Fortune House Hotel Suites המתאים למשפחות עד 4 נפשות, דירות שלושה כוכבים Renzzi Wynwood Apartments המתאים למשפחות עד 5 נפשות, דירות ארבעה כוכבים Grove 27 I Sextant המתאים למשפחות עד 14 נפשות ומלון דירות ארבעה כוכבים The Guild Downtown | X Miami המתאים למשפחות עד 8 נפשות.

בעבור משפחות אשר מתכננות לשכור רכב במיאמי או להגיע למיאמי עם רכב שכור כדאי להזמין מקום לינה עם חניה - ובכך לחסוך את כאב הראש הכרוך בחיפוש חניה במקרה הטוב וקבלת קנס על חניה במקום לא חוקי במקרה הרע. אנו ממליצים להסתכל על מקומות הלינה הבאים - דירות ארבעה כוכבים Lofts of Aventura (חניה פרטית במקום במחיר של 15$ לכל יום), דירת ארבעה כוכבים High Rise Brickell Modern Studio, דירות שלושה כוכבים Cozy Modern and New in Miami ומלון דירות ארבעה כוכבים Elite Brickell Studio on the Bay (חניה פרטית במקום בחינם) ומלון ארבעה כוכבים EB Hotel Miami Airport (חניה פרטית במקום במחיר של 8$ לכל יום).

כאשר משפחות מגיעות למיאמי עם תינוקות בחירת מקום הלינה המתאים נעשית מורכבת מעט יותר, מאחר ויש לקחת בחשבון היבטים אשר לא עומדים בפני משפחות עם ילדים גדולים יותר. כדאי מאוד לבדוק ראשית שמקום הלינה מספק עריסות או מיטת תינוק - בין אם בתוספת תשלום או בחינם, ובמידה ומדובר בבניין בן כמה קומות שישנה מעלית. בנוסף כדאי לבחור במקום לינה בו תוכלו לשלוט על מיזוג האוויר ושיהיה לכם בו גישה לקומקום. מבין מקומות הלינה המומלצים במיאמי ומתאימים למשפחות עם תינוקות אפשר למנות את דירות Lofts of Aventura המתאמות למשפחות עד 6 נפשות.

מקומות הלינה המתאימים למשפחות עם תינוקות מציעים מיטות תינוק או עריסות, אולם חלקם לוקחים על שירות זה תשלום נוסף - שיכול להגיע גם לסכום גבוה יחסית. כדי להוזיל מעט את עלות הלינה עם תינוקות כדאי להסתכל על מקומות לינה בהם אין תוספת תשלום בעבור מיטת תינוק או עריסה. כדאי להסתכל למשל על מלון Hampton Inn and Suites Miami-Doral Dolphin Mall המתאים למשפחות עד 5 נפשות.

אחד מהדברים שיכולים לשדרג חופשה משפחתית הוא בריכה במלון. מבין המלונות המתאימים למשפחות במיאמי ויש בהם בריכה אנו ממליצים להסתכל על דירת High Rise Brickell Modern Studio המתאים למשפחות עד 6 נפשות, מלון Candlewood Suites Miami Intl Airport - 36th St, an IHG Hotel, מלון DoubleTree by Hilton Miami Doral ומלון דירות Fortune House Hotel Suites המתאימים למשפחות עד 4 נפשות ומלון Residence Inn by Marriott Miami Airport West/Doral המתאים למשפחות עד 5 נפשות. מלונות אלו מאפשרים אירוח עם ילדים ומציעים גם חדרי משפחה.

ישנם מקומות לינה המתאימים למשפחות ומציעים חדרים יחסית גדולים בהם יש מספר קבוע של מיטות, אך ניתן להוסיף לחדר מיטה (או שתיים) נוספות בעבור ילדים. הוספת מיטה לחדר של ארבעה אנשים לרוב תהיה זולה יותר מאשר הזמנת חדר המתאים לחמישה אנשים (מה גם שאפשרות זו פחות נפוצה). כדאי להסתכל למשל על דירות Lofts of Aventura המתאים למשפחות עד 6 נפשות, מלון דירות Fortune House Hotel Suites, מלון EAST Miami ומלון Hotel St. Michel המתאימים למשפחות עד 4 נפשות ומלון Hampton Inn and Suites by Hilton Miami Downtown/Brickell המתאים למשפחות עד 6 נפשות- אשר מאפשרים הוספת מיטות לחדר. חשוב לשים לב במעמד ההזמנה שניתן להוסיף מיטה לחדר שהזמנתם, במלונות רבים יש אפשרות להוסיף מיטה רק לחלק מהחדרים - כתלות בגודל החדר.

אוכל יכול להיות עניין לא פשוט כשנוסעים לחופשה עם ילדים, לכן בעבור מי שמעוניין לקחת מלון ולאכול במלון - בין אם רק ארוחת בוקר או גם ערב - כדאי לבדוק האם המלון לוקח בחשבון בתפריט גם את האורחים הקטנים. בין המלונות שמספקים ארוחות ילדים במיאמי אפשר למנות את מלון EB Hotel Miami Airport, מלון DoubleTree by Hilton Miami Doral, מלון AC Hotel By Marriott Miami Dadeland, מלון Hilton Garden Inn Miami Dolphin Mall ומלון Wyndham Garden Miami International Airport המתאימים למשפחות עד 4 נפשות.

עדכון מאי, 2024

אנו נמצאים בעיצומו של האביב במיאמי וככל שהימים יעברו ונתקרב לשיא עונת התיירות כך הביקוש לינה ילך ויעלה. כדי שתוכלו להבטיח מקום לינה אשר מתאים למה שהמשפחה שלכם צריכה - חדר או דירה גדולים מספיק או מיקום נוח - מומלץ מאוד להזמין מקום לינה מראש, אפילו כמה שבועות מראש כאשר מדובר על חופשה בקיץ. תוכלו לעשות זאת בקישור הזה עם אפשרות ביטול בחינם - וכך להיות בראש שקט בידיעה שמצאתם מקום מתאים למשפחתכם, אבל למשור על האפשרות להחליף את מקום הלינה במידה ותמצאו הצעה טובה יותר. הלינה היא אחת מההוצאות המשמעותיות בחפשה ורבים מחפשים כיצד ניתן להוזיל הוצאה זו, תוכלו לבדוק אילו מקומות לינה מציעים הנחות ומבצעים כאן.

כל מה שתצטרכו לדעת על לינה למשפחות במיאמי

מיאמי (Miami) הינה מהערים הפופולאריות ביותר לחופשה בארצות הברית ומשפחות רבות מגיעות אליה כחלק מחופשה ארוכה יותר בארה”ב, וחלק גם נשארות בעיר והסביבה לאורך כל החופשה. במיאמי קיימות מגוון אפשרויות לינה שיתאימו למשפחות מכל הסוגים. בעבור משפחות המגיעות למיאמי ישנן שתי אפשרויות מומלצות עיקריות ללינה – הראשונה היא לינה בדירה והשנייה היא לינה במלון המתאים למשפחות.

לינה בדירה

בחירה בדירה לרוב משתלמת מאוד למשפחות ואנו ממליצים לשקול אופציה זו בחיוב למרות שהיא פחות מוכרת לתייר הישראלי, אך שצוברת פופולאריות עם השנים. בהזמנת דירה אולי מפסידים את היתרונות של לינה במלון – לא מנקים אחריכם, אין קבלה (אלא עם מדובר במלון דירות) ואת ארוחת הבוקר והקפה של תחילת היום צריכים להכין לבד. אך מצד שני, מרוויחים אפשרות לינה יותר נוחה ומרווחת, הכוללת מטבח שמאפשר הכנה של ארוחות בעצמכם ובחלק לא מבוטל תמצאו גם אביזרים נוספים כמו מכונת כביסה – ובעבור משפחות רבות היתרונות של לינה בדירה עולים על היתרונות של לינה במלון, במיוחד כאשר מגיעים לטיול ארוך בארצות הברית.

לינה במלון

לינה במלון זול ברמה של שני כוכבים, שלושה כוכבים או ארבעה כוכבים (למי שרוצה להתפנק) אפשרית על ידי התפצלות בחדרים או בחירה במלונות הכוללים חדרים לשלוש, ארבעה או יותר אורחים. כדאי לקחת בחשבון שאומנם אפשרות הלינה בחדר אחד זולה יותר (במידה והמלון מציע חדר גדול מספיק), אבל המחיר שלה הוא בצפיפות שיכולה להיות מעיקה, במיוחד אם מזמינים את חדר המלון למספר לילות. כך או אחרת מרוויחים את השירות של המלון ואת רמת האירוח. ישנם מלונות בעיר מציעים שירותים המתאימים למשפחות כמו חדרים מחוברים, עריסות או מיטות מתקפלות ובחלק מהמלונות יש גם בריכות מתאימות לילדים, אזורי משחקים ופעילויות ספציפיות לילדים שיכולים לשדרג את החופשה המשפחתית שלכם.
בין אם תבחרו ללון בדירה או במלון, לפני שמזמינים את אפשרות הלינה המועדפת עליכם כדאי לבדוק מספר היבטים:

  • למשפחות עם ילדים קטנים – שהמקום הלינה מארח ילדים קטנים, ישנם מלונות יוקרתיים (לא הרבה) ודירות שאינם מאפשרים אירוח של ילדים בגילאים מסויימים.
  • אם אתם מגיעים עם תינוקות ופעוטות, כדאי לוודא שבמקום יש את התנאים לארח אתכם ולספק את כל הצרכים שלכם (עריסת תינוק ואפשרות להרתיח מים למשל).
  • סוגיות של מחיר – מקומות לינה רבים מאפשרים לינה של ילדים עד גיל מסויים ללא עלות נוספת כאשר לא מוסיפים מיטה על אילו הקיימות. בנוסף ישנם מקומות שמאפשרים אף תוספת של עריסה ואירוח של תינוקות ללא עלות נוספת (לרוב ההגבלה לאפשרות זו היא שנה עד שלוש). דבר זה יכול להוזיל לכם מאוד את המחיר.
המלצות על לינה למשפחות במיאמי

  • מקומות לינה מומלצים נוספים למשפחות המגיעים למיאמי הינם מלון שלושה כוכבים Candlewood Suites Miami Intl Airport – 36th St, an IHG Hotel המתאים למשפחות עד 4 נפשות, מלון חמישה כוכבים Mandarin Oriental Miami המתאים למשפחות עד 4 נפשות, מלון ארבעה כוכבים DoubleTree by Hilton Miami Doral המתאים למשפחות עד 4 נפשות, מלון ארבעה כוכבים Hampton Inn & Suites by Hilton Miami Downtown/Brickell המתאים למשפחות עד 6 נפשות ומלון שלושה כוכבים Hilton Garden Inn Miami Dolphin Mall המתאים למשפחות עד 4 נפשות.
  • במיאמי יש בעיה של זמינות לדירות ולמלונות המבוקשים, במיוחד אפשרויות לינה גדולות המתאימות למשפחות. במידה ואתם נוסעים בעונות התיירות אנו מאוד ממליצים להזמין מלון עם אם אפשרות ביטול מוקדם ככל הניתן. אפשר לבצע הזמנה עם אפשרות ביטול למשל בקישור זה. במקרה כזה: כדאי להקפיד לבצע הזמנה עם אפשרות לביטול חינם (בעברית כתוב כך: ביטול בחינם, באנגלית זה כתוב כך: Free cancellation) ולא בטעות להזמין הזמנה רגילה שאינה מאפשרת ביטול חינם, גם אם היא אפשרות זולה יותר ומומלצת כאשר מזמינים את המלון או הדירה סמוך לזמן הנסיעה. בנוסף כדאי לשים לב לזמן האפשרי לביטול כדי לא לפספס את חלון הזמנים בו אפשר להתחרט ולבטל את הזמנתכם, זה קורה לפעמים לתיירים שאינם נותנים לכך את הדעת.

הנחות ללינה למשפחות במיאמי

  • כדאי להיכנס לקישור זה בו ישנם מחירים מיוחדים והנחות בעבור מלונות ודירות במיאמי.
  • לרשומים באתר בוקינג יש לא פעם הנחת Genius על אפשרות לינה זו, הנחה זו יכולה להגיע ל10% ממחיר הלינה, היכנסו ללינק זה ותוכלו לראות האם אתם זכאים להנחה.

כיצד בחרנו את מקומות הלינה המומלצים למשפחות במיאמי?

ניתחנו כ-1,400 אפשרויות לינה במיאמי עם האלגוריתם הייחודי שפיתחנו בהכל על אחרי מעל עשור של עזרה לתיירים בבחירת הלינה שלהם ברחבי העולם. כדי לבחור את אפשרויות הלינה הטובות ביותר במיאמי בדקנו אילו אפשרויות לינה מתאימות למשפחות אשר מגיעות למיאמי, תוך לקיחה בחשבון שראשית צריך שמקום הלינה יאפשר לינה עם ילדים, שיציע חדרים המתאימים לאירוח של יותר משני אנשים ושיציע מתקנים נוספים המתאימים לילדים ומשפחות – כמו משחקים, ארוחות ילדים או שירותי בייביסיטר. מבין אפשרויות הלינה הללו איתרנו אילו ממוקמות באזורי הלינה המומלצים על ידינו לצרכים שונים של משפחות במיאמי (למשל מיאמי ביץ’ ובפרט סאות’ ביץ’) ובחנו אילו מהם זוכים לחוות הדעת הטובות ביותר מהמבקרים שבחרו ללון בהן בעבר, כדי שלכם יהיה יותר קל למצוא את אפשרות הלינה המתאימה לכם ביותר.

Booking.com