אירועי ספורט במיאמי – לראות את מסי בארצות הברית

עדכון אחרון: יוני 2024

משחקי כדורגל במיאמי

מאז שליאונל מסי חתם עם אינטר מיאמי, ארה”ב התאהבה בו כמו שאירופה התאהבה והעריצה אותו כששחק בשנים רבות בברצלונה ובשנתיים האחרונות בפריז. למרות שכדורגל הוא לא ענף הספורט הכי פופולארי בארה”ב, ההגעה של מסי מושכת צופים רבים למשחקים של אינטר מיאמי – גם כאשר הם משחקים בבית וגם כאשר הם מגיעים להתארח במגשרים של ערים אחרות בארה”ב, אז לא פעם מסתערים על הכרטיסים והם נגמרים. לכן, מומלץ מאוד להזמין כרטיסים מראש כאשר רוצים לראות את מסי ולא רוצים להתאכזב שלא נשארו מקומות פנויים.

המשחקים הקרובים במיאמי

מיאמי היט

מיאמי היט - מהקבוצות המעוטרות והמרוויחות של ה-NBA (צילום: Matt_Velazquez, רישיון)

משחקי NBA במיאמי

קבוצת ה-NBA של מיאמי היא אחת הקבוצות המצליחות והמרוויחות ביותר בליגה בשנים האחרונות. מיאמי היט הוקמה בשנת 1988 והיא משחקת באולם קסייה ארנה (Kaseya Arena), הממוקם בעיר. היט היא אחת הקבוצות המצליחות ביותר ב-NBA בשנים האחרונות. היא זכתה באליפות שלוש פעמים, בשנים 2006, 2012 ו-2013. הקבוצה הגיעה לגמר ה-NBA עוד ארבע פעמים, בשנים 2011, 2014, 2020 ו-2023.

משחקי הקבוצה מושכים אליהם קהל רב והמשחקים שלה מבוקשים מאוד, לכן מאוד מומלץ להזמין כרטיסים מראש, במיוחד אם רוצים להשיג כרטיסים במקומות הטובים במגרש הגדול.

המשחקים הקרובים במיאמי

מיאמי דולפינס

משחק של ממאי דולפינס הוא הזדמנות לחוות את המשחק האמריקאי (צילום: CCS Pictures, רישיון)

פוטבול במיאמי

ענף הספורט הפופולארי ביותר במיאמי הוא פוטבול, ומיאמי דולפינס (The Miami Dolphins) היא מקור לגאווה רבה לתושבי העיר והאוהדים. המגרש הביתי של הדולפינס הוא אצטדיון הארק רוק האייקוני שנמצא במיאמי גארדנס. עם היסטוריה עשירה וקהל מעריצים מסור, הדולפינס מעוררים את העיר לחיים עם כל טאצ’דאון וצעקות העידוד שמגיעות אחריו, מה שהופך את ההשתתפות במשחקים שלהם לחוויה בלתי נשכחת עבור כל חובב ספורט, וחובבי פוטבול בפרט.

עבור תיירים רבים, השתתפות במשחק בייסבול במיאמי עוסקת לא רק בספורט אלא גם באווירה התוססת ובהזדמנות להיות חלק מאחת החוויות האמריקאיות ביותר. למי מכם שצופים בפעם הראשונה במשחק פוטבול עדי להכיר מעט את הכללים הבסיסיים – משחקי פוטבול כוללים בדרך כלל ארבעה רבעים, כל אחד מהם נמשך כ-15 דקות, עם מחצית ביניהם. היו מוכנים למשחק שיכול להימשך כשלוש שעות, תלוי בזרימת המשחק ובתקופות הארכה פוטנציאליות. רוב משחקי ה-NFL מתקיימים בימי ראשון, עם משחקים מדי פעם בימי שני בערב או חמישי.

מיאמי מרלינס

לפני שמגיעים למשחק של המרלינס כדאי להכיר את הכללים הבסיסיים (צילום: CCS Pictures, רישיון)

בייסבול במיאמי

קבוצת מיאמי מרלינס (The Miami Marlins) שלטת כקבוצת הבייסבול האהובה ביותר של מיאמי, ומציתה את ההתלבהות של האוהדים בכל שמחק מחדש. מיאמי מרלינס משחקים את משחקי הבית שלהם בפארק מרלינס, השוכן בלב שכונת הוואנה הקטנה של מיאמי. עם מדי הצהוב הייחודיים שלהם וקהל מעריצים נלהב, המארלינס מביאים אנרגיה מדבקת למשחקים שלהם, ויוצרים אווירת בייסבול סוחפת שכולם ייהנו ממנה.

לתיירים המבקרים במיאמי, צפייה במשחק בייסבול בפארק מרלינס מציעה טעימה אותנטית של תרבות הספורט של העיר והזדמנות לחוות בעצמם בהתרגשות של משחק בייסבול חי. לאלו שהולכים לראות משחק בייסבול לראשונה בחייהם כדאי להכיר את כללי הבסיס של המשחק – משחקי בייסבול מורכבים בדרך כלל מתשעה סיבובים, עם הפסקה בין החצי העליון והתחתון של הסיבוב (בהם הקבוצות מתחלפות, ומי שהייתה בהתקפה עוברת להגנה). האורך הממוצע של משחק הוא כשלוש שעות, אך המשחק יכול להתארך בהתאם לקצב המשחק והסיבובים, ורוב משחקי הבייסבול מתקיימים במהלך הערב. כדאי להגיע למגרש מוקדם יחסית כדי להנות מהאווירה התוססת שלפני המשחק, לקנות משהו לאכול וכובעים או חולצות ממותגים של הקבוצה.