מלונות ודירות במרכז לוס אנג’לס – סקירת מומחים (2024)

ילדים 0 ,
מבוגרים 2 ,
חדרים 1

הסקירה המקיפה על מלונות ודירות במרכז לוס אנג'לס - אזורי הלינה המומלצים, התאמת מלונות לאופי החופשה וסקירה על המלונות המומלצים בלוס אנג'לס.

7 מלונות ודירות מומלצים בלוס אנג’לס

Perfect Apt w Parking in Arts District DTLA B4

מדובר בדירות, אפשרות לינה אשר מומלצת למי שמעוניין ביותר עצמאות ומרחב מאלו שמוצעות בלינה במלון, במיוחד אם מגיעים כקבוצה גדולה יחסית ורוצים ללון בדירות הקרובות זו לזו. דירות אלו נמצאות במרכז לוס אנג’לס. אפשרות לינה זו מציעה לאורחיה בין השאר מוצרי טיפוח בחינם, מכונת קפה ומכונת כביסה. אפשרות לינה זו מקבלת שבחים רבים מפי תיירים שבחרו לישון בה בעבר בביקורם בעיר, וחוות הדעת עליה בפלטפורמות השונות חיוביות מאוד, והיא מומלצת למשפחות מאחר ומאפשרת אירוח של ילדים. למידע נוסף לחצו כאן.

Sheraton Grand Los Angeles

⭐⭐⭐⭐
מאחר וזהו מלון ארבעה כוכבים הוא מתאים במיוחד למי שמחפש מקום לינה בסטנדרט גבוה יחסית למקומות הלינה המוצעים בעיר. המלון נמצא במרכז לוס אנג’לס. אפשרות לינה זו מציעה לאורחיה בין השאר חדר כושר, מוצרי טיפוח בחינם ומכונת קפה. אפשרות לינה זה מקבלת ביקורות וחוות דעת טובות במיוחד באתרים השונים, והיא יכולה להתאים לאורחים עם מוגבלות תנועה ומציעה מספר מתקנים מונגשים. למידע נוסף לחצו כאן.

Level Los Angeles – Downtown South Olive

זהו מלון דירות, אשר מציע לאורחיו מצד אחד את העצמאות והמרחב שיש לדירות, אך גם את היתרונות השונים של לינה במלון. מלון דירות זה נמצא במרכז לוס אנג’לס. בין השאר מקום הלינה מציע חדר כושר, חדרי משפחה ומוצרי טיפוח בחינם. אפשרות לינה זו זוכה לחוות דעת חיוביות ממי שבחר ללון בה בעבר בפלטפורמות השונות והיא אחת מאפשרויות הלינה המומלצות, והיא יכולה להתאים גם לתיירים המחפשים מקום לינה למעשנים מאחר ומציעה אזור מיועד לעישון. למידע נוסף לחצו כאן.

Old Hollywood Luxury And Style Meets Smart Home Tech in Downtown LA!

מדובר בדירה, אפשרות לינה אשר מומלצת למי שמעוניין ביותר עצמאות ומרחב מאלו שמוצעות בלינה במלון. דירה זו נמצאת במרכז לוס אנג’לס. בין השאר מקום הלינה מציע בריכה פרטית, חדר כושר ומוצרי טיפוח בחינם. אפשרות לינה זו זוכה לחוות דעת חיוביות ממי שבחר ללון בה בעבר בפלטפורמות השונות והיא אחת מאפשרויות הלינה המומלצות, והיא מומלצת למי שמגיע עם רכב בזכות החניה שמציעה לאורחים. למידע נוסף לחצו כאן.

Residence Inn by Marriott Los Angeles L.A. LIVE

⭐⭐⭐
זהו מלון שלושה כוכבים אשר מתאים לתיירים שלא מחפשים מקום לינה מפואר, אלא מקום פשוט יחסית אך נעים שיהיה נוח לישון בו. המלון נמצא במרכז לוס אנג’לס. בין השאר מקום הלינה מציע חדר כושר, מוצרי טיפוח בחינם ומכונת קפה. אפשרות לינה זו זוכה לשבחים וחוות דעת חיוביות מתיירים שבחרו ללון בה, והיא מתאימה למשפחות מאחר ומאפשרת אירוח של ילדים. למידע נוסף לחצו כאן.

InterContinental – Los Angeles Downtown, an IHG Hotel

⭐⭐⭐⭐
מלון זה מדורג כמלון בעל ארבעה כוכבים ולכן מתאים במיוחד למי שמחפש מקום לינה עם מתקנים ברמה גבוהה יחסית. המלון נמצא במרכז לוס אנג’לס. אפשרות לינה זו מציעה לאורחיה בין השאר חדר כושר, חדרי משפחה ומוצרי טיפוח בחינם. אפשרות לינה זו מקבלת חוות דעת וביקורות חיוביות מאוד בפלטפורמות השונות מתיירים שבחרו ללון בה בעבר, והיא יכולה להתאים לאורחים עם מוגבלות תנועה ומציעה מספר מתקנים מונגשים. למידע נוסף לחצו כאן.

Hotel Indigo – Los Angeles Downtown, an IHG Hotel

⭐⭐⭐⭐
זהו מלון בעל דירוג של ארבעה כוכבים ולכן מתאים במיוחד למי שמחפש מקום לינה ברמה גבוהה יחסית. מלון זה נמצא במרכז לוס אנג’לס. אפשרות לינה זו מציעה לאורחיה בין השאר חדר כושר, חדרים אטומים לרעש ואחסון מטען. אפשרות לינה זה מקבלת ביקורות וחוות דעת טובות במיוחד באתרים השונים, והיא יכולה להתאים גם לצמחונים או טבעונים המחפשים אפשרות לינה עם ארוחות מתאימות או אפשרות להכין אוכל. למידע נוסף לחצו כאן.

שאלות נפוצות על מלונות ודירות במרכז לוס אנג'לס

בין מקומות הלינה המומלצים למגיעים עם רכב למרכז לוס אנג'לס ניתן למנות את דירת ארבעה כוכבים Old Hollywood Luxury And Style Meets Smart Home Tech in Downtown LA! (חניה פרטית במיקום סמוך בחינם), בית נופש Boho Style Condo with Pool, FreeParking, and a Jacuzzi ובית נופש Modern DTLA living with Pool, Hot tub, GYM, and Parking (חניה ציבורית במקום - עלולים לחול חיובים) ודירות ארבעה כוכבים Sky Rise Apartments ודירות ארבעה כוכבים ViewPoint Suites (חניה פרטית במקום בחינם). כך תוכלו להגיע עם ראש שקט ולא להסתבך במציאת מקום חניה קרוב או להסתכן בתשלום קנס על חניה במקום אסור.

למשפחות המחפשות ללון באזור מרכז לוס אנג'לס אנו ממליצים להסתכל דירות ארבעה כוכבים Perfect Apt w Parking in Arts District DTLA B4, מלון דירות ארבעה כוכבים Haas Building Residences ומלון ארבעה כוכבים The Wayfarer Downtown LA, Tapestry Collection by Hilton המתאימים למשפחות עד 6 נפשות, מלון שלושה כוכבים Residence Inn by Marriott Los Angeles L.A. LIVE המתאים למשפחות עד 5 נפשות ומלון דירות ארבעה כוכבים Level Los Angeles - Downtown South Olive המתאים למשפחות עד 7 נפשות. מקומות לינה אלו מקבלים ילדים וקיבלו חוות דעת חיוביות על ידי משפחות שבחרו ללון בהן.

בין מקומות הלינה המציעים מתקנים נגישים במרכז לוס אנג'לס אפשר למנות את מלון ארבעה כוכבים Sheraton Grand Los Angeles, מלון ארבעה כוכבים InterContinental - Los Angeles Downtown, an IHG Hotel ומלון ארבעה כוכבים JW Marriott Los Angeles L.A. LIVE שיש בהם גם חניית נכים ומלון שלושה כוכבים Residence Inn by Marriott Los Angeles L.A. LIVE ומלון שלושה כוכבים Courtyard by Marriott Los Angeles L.A. LIVE . מאחר ותיירים שונים זקוקים לרמה שונה של הנגשה כדאי מאוד לבדוק שהמתקנים המוצעים במקומות אלו תואמים את הצרכים שלכם וכי ישנם חדרים מונגשים פנויים בתאריכי החופשה שלכם.

מאחר והרוב המוחלט של בתי המלון השונים והדירות לא מאפשרים עישון במקום עצמו, בעבור מעשנים המגיעים למרכז לוס אנג'לס ישנן שתי אפשרויות, או מקום אירוח המציע אזור המיועד לעישון, או מקום אירוח עם מרפסת אשר מאפשר עישון במרפסת. למעשנים המחפשים מקומות הלינה באזור מרכז לוס אנג'לס מומלץ להסתכל על מלון דירות ארבעה כוכבים Level Los Angeles - Downtown South Olive ודירות ארבעה כוכבים ViewPoint Suites שמציעים אזורים המיועדים לעישון, מרפסת וגן ומלון שלושה כוכבים Residence Inn by Marriott Los Angeles L.A. LIVE, מלון ארבעה כוכבים The Westin Bonaventure Hotel and Suites, Los Angeles ומלון ארבעה כוכבים InterContinental - Los Angeles Downtown, an IHG Hotel שמציעים אזורים המיועדים לעישון ומרפסת.

לצמחונים וטבעונים שמחפשים לינה במרכז לוס אנג'לס כדאי להסתכל על אפשרויות המציעות ארוחות צמחוניות או מטבחון בו אפשר להכין אוכל למהלך היום. בין אפשרויות הלינה המומלצות בהקשר זה ניתן למנות את על מלון ארבעה כוכבים Sheraton Grand Los Angeles ועל מלון ארבעה כוכבים Hotel Indigo - Los Angeles Downtown, an IHG Hotel שמגישים אוכל טבעוני ועל מלון ארבעה כוכבים The Wayfarer Downtown LA, Tapestry Collection by Hilton ועל מלון ארבעה כוכבים Omni Los Angeles Hotel California Plaza שמגישים אוכל צמחוני.

בין מקומות הלינה המומלצים בסקיד ראו- דאון טאון ניתן למצוא את דירת ארבעה כוכבים Old Hollywood Luxury And Style Meets Smart Home Tech in Downtown LA!, בית נופש Boho Style Condo with Pool, FreeParking, and a Jacuzzi, דירות ארבעה כוכבים Sky Rise Apartments, דירות ארבעה כוכבים ViewPoint Suites ובית נופש Modern DTLA living with Pool, Hot tub, GYM, and Parking.

עדכון יוני, 2024

אזור הדאון טאון הוא מהאזורים המבוקשים ביותר ללינה בלוס אנג’לס ובשל כך מומלץ מאוד להזמין את הלינה בו כמה שיותר זמן מראש כאשר מדובר בחופשה בקיץ - בין אם אתם מתכננים חופשה לחודש הקרוב או ליולי-אוגוסט. כדאי לבצע את ההזמנה מראש בקישור הזה עם אפשרות ביטול בחינם . ככה לא תצטרכו להתחייב למקום הלינה ולשמור על גמישות. תוכלו אפילו להזמין שני מקומות ולהתלבט בניהם ולהחליט במועד קרוב יותר לחופשה, אבל לשריין לכם מקום לינה בטוח.

כל מה שתצטרכו לדעת על מלונות ודירות במרכז לוס אנג'לס

מרכז לוס אנג’לס, ובפרט הדאון טאון, הוא האזור המרכזי והמועדף ללינה על ידי מרבית התיירים שמגיעים ללוס אנג’לס, שהיא אחד מהיעדים הפופולארים והאהובים בארצות הברית. ישנן אפשרויות לינה רבות במרכז לוס אנג’לס החל ממלונות יוקרתיים המתאימים למי שמתכנן חופשה מפנקת ועד לאפשרויות המתאימות גם למי שמגיע לחופשה בתקציב מוגבל. הלינה במרכז לוס אנג’לס מאפשרת לכם להיות קרובים למרבית המקומות המרכזיים בעבור תיירים בעיר, ויש באזור זה מסעדות רבות, אטרקציות ותחבורה ציבורית נוחה. לצד כל היתרונות הללו יש לקחת בחשבון שאזור זה הומה יחסית לאזורים אחרים בלוס אנג’לס ולכן גם רועש יותר. כמו כן, לינה אזור זה לרוב יקרה יותר בהשוואה ללינה במלון או דירה ברמה דומה באזורים פחות מרכזיים.

כאשר מחפשים מקום לינה במרכז לוס אנג’לס, יש כמה דברים שכדאי לקחת בחשבון כדי למצוא את המלון או הדירה המתאימים ביותר לכם ולאופי החופשה שלכם:

  • מיקום: מרכז לוס אנג’לס הוא אזור יחסית גדול, למי שרוצה להיות ממש במרכז העניינים כדאי לחפש מקום לינה באזור טוקיו הקטנה.
  • מתקנים: חשבו אילו מתקנים ושירותים חשובים לכם, למשל חדר כושר או בריכה במלון, ומטבח מאובזר ומכונת כביסה בדירה. בנוסף, כדאי לב שיש אפשרות לשלוט במיזוג אוויר. למתכננים לשכור רכב בלוס אנג’לס או שכבר הגיעו ללוס אנג’לס עם רכב שכור, חשוב לדעת שההתניידות עם רכב במרכז העיר לרוב מסובכת יותר ולא מומלצת. אבל אם בכל זאת חשקה נפשכם להתמקם במרכז לוס אנג’לס עם רכב כדאי לוודא שמקום הלינה מציע לכם חניה כחלק מהשהות.
  • סוג מקום הלינה: לכל סוג מקום לינה ישנם יתרונות וחסרונות, דירות למשל מרווחות יותר ולעיתים גם זולות יותר מאשר מלונות, אך לא מציעות את השירותים שהמלונות מציעים, הן יכולות להתאים מאוד למי שרוצה להוזיל את עלות החופשה או למשפחות וקבוצות של מעל 4 אנשים שמגיעות למרכז לוס אנג’לס ומתקשות למצוא חדר מספיק גדול במלון או מלון שמציע חדרים מחוברים. מנגד, מלונות מציעים שירותים רחבים יותר – למשל אחסון כבודה במידה ותרצו להשאיר את המזוודות לפני הצ’ק אין או אחרי הצ’ק אאוט.
  • תקציב: הלינה היא אחת מההוצאות המשמעותיות בחופשה, ולכן למחיר הלינה ישנו משקל משמעותי בבחירה של מקום אחד על פני אחר. כדאי להסתכל על מנעד המחירים בעבור תאריכי השהות שלכם על מנת להבין האם עלות הלינה יקרה או זולה בהשוואה לאפשרויות לינה אחרות ביעד. יש לקחת בחשבון שלא רק סוג מקום הלינה משפיע על המחיר אלא גם המיקום שלו. הבחירה ללון במיקום מרכזי כמו מרכז לוס אנג’לס יכולה להוביל לפשרות על מחיר גבוה יותר על לינה או ירידה ברמת השירותים שתקבלו. למי שחשוב לחסוך בעלויות הלינה אך לשמור על רמת אירוח גבוה, כדאי לשקול לאזורים מרוחקים יותר.
  • חוות דעת: כדאי לקרוא חוות דעת וביקורות מאורחים קודמים כדי לקבל יותר מידע על האווירה ורמת השירות של מקום הלינה.
המלצות על מלונות ודירות במרכז לוס אנג'לס

  • בין מקומות הלינה המומלצים הנוספים באזור מרכז לוס אנג’לס ניתן למנות את בית נופש Boho Style Condo with Pool, FreeParking, and a Jacuzzi, דירות ארבעה כוכבים Sky Rise Apartments, דירות ארבעה כוכבים ViewPoint Suites, בית נופש Modern DTLA living with Pool, Hot tub, GYM, and Parking ומלון ארבעה כוכבים citizenM Los Angeles Downtown.
  • בלוס אנג’לס יש בעיה של זמינות לדירות ולמלונות המבוקשים, במיוחד אפשרויות לינה גדולות המתאימות למשפחות. במידה ואתם נוסעים בעונות התיירות אנו מאוד ממליצים להזמין מלון עם אם אפשרות ביטול מוקדם ככל הניתן. אפשר לבצע הזמנה עם אפשרות ביטול למשל בקישור זה. במקרה כזה: כדאי להקפיד לבצע הזמנה עם אפשרות לביטול חינם (בעברית כתוב כך: ביטול בחינם, באנגלית זה כתוב כך: Free cancellation) ולא בטעות להזמין הזמנה רגילה שאינה מאפשרת ביטול חינם, גם אם היא אפשרות זולה יותר ומומלצת כאשר מזמינים את המלון או הדירה סמוך לזמן הנסיעה. בנוסף כדאי לשים לב לזמן האפשרי לביטול כדי לא לפספס את חלון הזמנים בו אפשר להתחרט ולבטל את הזמנתכם, זה קורה לפעמים לתיירים שאינם נותנים לכך את הדעת.

הנחות למלונות ודירות במרכז לוס אנג’לס

  • כדאי להיכנס לקישור זה בו ישנם מחירים מיוחדים והנחות בעבור מלונות ודירות בלוס אנג’לס.
  • לרשומים באתר בוקינג יש לא פעם הנחת Genius על אפשרות לינה זו, הנחה זו יכולה להגיע ל10% ממחיר הלינה, היכנסו ללינק זה ותוכלו לראות האם אתם זכאים להנחה.

כיצד בחרנו את מקומות הלינה המומלצים בלוס אנג'לס?

ניתחנו כ-1,000 אפשרויות לינה בלוס אנג’לס עם האלגוריתם הייחודי שפיתחנו בהכל על אחרי מעל עשור של עזרה לתיירים בבחירת הלינה שלהם ברחבי העולם. כדי לבחור את אפשרויות הלינה הטובות ביותר בלוס אנג’לס בדקנו אילו אפשרויות לינה מתאימות לסוגי התיירים השונים המגיעים לעיר ומבין אפשרויות הלינה הללו אילו ממוקמות באזורי הלינה המומלצים על ידינו לתיירים בלוס אנג’לס (למשל דאון טאון, סקיד ראו או הוליווד) ובחנו אילו מהם זוכים לחוות הדעת הטובות ביותר מהמבקרים שבחרו ללון בהן בעבר, כדי שלכם יהיה יותר קל למצוא את אפשרות הלינה המתאימה לכם ביותר.

Booking.com