לינה למשפחות בלוס אנג’לס – סקירת מומחים (2024)

ילדים 0 ,
מבוגרים 2 ,
חדרים 1

הסקירה המקיפה על לינה למשפחות בלוס אנג'לס - אזורי הלינה המומלצים, התאמת מלונות לאופי החופשה וסקירה על המלונות המומלצים בלוס אנג'לס.

7 מקומות לינה מומלצים למשפחות בלוס אנג’לס

Luskin Hotel

⭐⭐⭐⭐
אפשרות זו מומלצת למשפחות המגיעות ללוס אנג’לס מאחר ומאפשרת אירוח עם ילדים ומציעה לאורחיה חדרי משפחה ומעלית. מאחר וזהו מלון ארבעה כוכבים הוא מתאים במיוחד למי שמחפש מקום לינה בסטנדרט גבוה יחסית למקומות הלינה המוצעים בעיר. המלון נמצא בווסטווד שכונה סטודניאלית באופי שלה שנמצאת בסמוך לבוורלי הילס. אפשרות לינה זו זוכה לשבחים וחוות דעת חיוביות מתיירים שבחרו ללון בה. למידע נוסף לחצו כאן.

Sunset Marquis Hotel

⭐⭐⭐⭐
מבין מקומות הלינה בלוס אנג’לס, מקום זה מתאים למשפחות מאחר ומאפשר אירוח עם ילדים ומציע לאורחיו בין השאר חדרי משפחה ומעלית. מדובר במלון בעל דירוג של ארבעה כוכבים שמהווה אופציה מעולה בעבור מי שמחפש מקום לינה ברמה גבוהה יחסית. מלון זה נמצא במערב הוליווד שהינו אחד מאזורי הלינה הפופולארים ביותר בקרב ונמצא בין הוליווד לבין בוורלי הילס. אפשרות לינה זו מקבלת חוות דעת וביקורות חיוביות מאוד בפלטפורמות השונות ממי שבחרו ללון בה בעבר. למידע נוסף לחצו כאן.

Los Angeles Premium 2BR&2BT Suites with Free Parking

מקום לינה זה מומלץ למשפחות המגיעות ללוס אנג’לס מאחר ומאפשר אירוח עם ילדים ובין השאר מציע חדרי משפחה, מטבח ומכונת כביסה. זהו מלון דירות, אשר מציע לאורחיו מצד אחד את העצמאות והמרחב שיש לדירות, אך גם את היתרונות השונים של לינה במלון. מלון דירות זה נמצא בלוס אנג’לס. אפשרות לינה זו מקבלת שבחים רבים מפי תיירים שבחרו לישון בה בעבר בביקורם בעיר, וחוות הדעת עליה בפלטפורמות השונות חיוביות מאוד. למידע נוסף לחצו כאן.

Perfect Apt w Parking in Arts District DTLA B4

אפשרות לינה זו מתאימה למשפחות המחפשות מקום לינה בלוס אנג’לס בזכות כך שמאפשרת אירוח עם ילדים ומציעה לאורחיה מטבח, מכונת כביסה ומעלית. מדובר בדירות, אפשרות לינה אשר מומלצת למי שמעוניין ביותר עצמאות ומרחב מאלו שמוצעות בלינה במלון, במיוחד אם מגיעים כקבוצה גדולה יחסית ורוצים ללון בדירות הקרובות זו לזו. דירות אלו נמצאות בלוס אנג’לס. אפשרות לינה זו מקבלת חוות דעת וביקורות חיוביות מאוד בפלטפורמות השונות ממי שבחרו ללון בה בעבר. למידע נוסף לחצו כאן.

The London West Hollywood at Beverly Hills

⭐⭐⭐⭐⭐
אפשרות זו מומלצת למשפחות המגיעות ללוס אנג’לס מאחר ומאפשרת אירוח עם ילדים ומציעה לאורחיה חדרי משפחה ומעלית. מדובר במלון המדורג כמלון חמישה כוכבים – מה שהופך אותו למומלץ למי שמחפש מקום לינה ברמה גבוהה. מלון זה נמצא במערב הוליווד שהינו אחד מאזורי הלינה הפופולארים ביותר בקרב ונמצא בין הוליווד לבין בוורלי הילס. אפשרות לינה זו מקבלת חוות דעת וביקורות חיוביות מאוד בפלטפורמות השונות ממי שבחרו ללון בה בעבר. למידע נוסף לחצו כאן.

Venice Beach Apartments Monthly rents

מקום לינה זה מתאים למשפחות המגיעות ללוס אנג’לס מאחר והוא מאפשר אירוח עם ילדים, ובין השאר הוא מציע לאורחיו . מדובר בדירות, אפשרות לינה אשר מומלצת למי שמעוניין ביותר עצמאות ומרחב מאלו שמוצעות בלינה במלון, במיוחד אם מגיעים כקבוצה גדולה יחסית ורוצים ללון בדירות הקרובות זו לזו. דירות אלו נמצאות בוניס ביץ’ הסמוך למרינה דל ריי וניתן למצוא בו בעיקר בתי חוף. אפשרות לינה זו מקבלת חוות דעת וביקורות חיוביות מאוד בפלטפורמות השונות מתיירים שבחרו ללון בה בעבר. למידע נוסף לחצו כאן.

Ambrose Hotel

⭐⭐⭐⭐
מקום לינה זה מומלץ למשפחות המגיעות ללוס אנג’לס מאחר ומאפשר אירוח עם ילדים ובין השאר מציע חדרי משפחה ומעלית. זהו מלון בעל דירוג של ארבעה כוכבים ולכן מתאים במיוחד למי שמחפש מקום לינה ברמה גבוהה יחסית. מלון זה נמצא בסנטה מוניקה מהשכונות הקרובות לחופים היפים של לוס אנג’לס אך מרוחקת מהמרכז התיירותי של העיר. אפשרות לינה זו זוכה לחוות דעת חיוביות ממי שבחר ללון בה בעבר בפלטפורמות השונות והיא אחת מאפשרויות הלינה המומלצות. למידע נוסף לחצו כאן.

שאלות נפוצות על לינה למשפחות בלוס אנג'לס

מבין הדירות המתאימות למשפחות בלוס אנג'לס אנו ממליצים להסתכל על דירות ארבעה כוכבים Venice Beach Gem המתאים למשפחות עד 16 נפשות, דירות ארבעה כוכבים PERFECT Apt near UCLA POOL and GYM OPEN w Parking B3 המתאים למשפחות עד 6 נפשות, מלון דירות ארבעה כוכבים GORGEOUS Hollywood living los Angeles's best location המתאים למשפחות עד 6 נפשות, מלון דירות ארבעה כוכבים Hollywood Homes minutes to everything SPACIOUS AND FREE PARKING המתאים למשפחות עד 13 נפשות ודירות ארבעה כוכבים "Resort Style amenities walk to UCLA" w Pool and Parking B2 המתאים למשפחות עד 5 נפשות.

בעבור משפחות אשר מתכננות לשכור רכב בלוס אנג'לס או להגיע ללוס אנג'לס עם רכב שכור כדאי להזמין מקום לינה עם חניה - ובכך לחסוך את כאב הראש הכרוך בחיפוש חניה במקרה הטוב וקבלת קנס על חניה במקום לא חוקי במקרה הרע. אנו ממליצים להסתכל על מקומות הלינה הבאים - בית נופש ארבעה כוכבים Spacious 2BR unit in Los Angeles (חניה ציבורית במקום בחינם), בית נופש ארבעה כוכבים New Contemporary Guest House in Studio לוס אנג'לס Hills (חניה פרטית במקום בחינם), מלון ארבעה כוכבים Luskin Hotel (חניה ציבורית במקום במחיר של 35$ לכל יום) ומלון ארבעה כוכבים Sunset Marquis Hotel ומלון חמישה כוכבים Hotel Per La (חניה פרטית במקום במחיר של 56$ לכל יום).

כאשר משפחות מגיעות ללוס אנג'לס עם תינוקות בחירת מקום הלינה המתאים נעשית מורכבת מעט יותר, מאחר ויש לקחת בחשבון היבטים אשר לא עומדים בפני משפחות עם ילדים גדולים יותר. כדאי מאוד לבדוק ראשית שמקום הלינה מספק עריסות או מיטת תינוק - בין אם בתוספת תשלום או בחינם, ובמידה ומדובר בבניין בן כמה קומות שישנה מעלית. בנוסף כדאי לבחור במקום לינה בו תוכלו לשלוט על מיזוג האוויר ושיהיה לכם בו גישה לקומקום. כמה ממקומות הלינה המומלצים בלוס אנג'לס ומתאימים למשפחות עם תינוקות הם מלון דירות Los Angeles Premium 2BRand2BT Suites with Free Parking המתאים למשפחות עד 6 נפשות ומלון Marina del Rey Hotel המתאים למשפחות עד 4 נפשות.

מקומות הלינה המתאימים למשפחות עם תינוקות מציעים מיטות תינוק או עריסות, אולם חלקם לוקחים על שירות זה תשלום נוסף - שיכול להגיע גם לסכום גבוה יחסית. כדי להוזיל מעט את עלות הלינה עם תינוקות כדאי להסתכל על מקומות לינה בהם אין תוספת תשלום בעבור מיטת תינוק או עריסה. כדאי להסתכל למשל על מלון The Hoxton, Downtown LA המתאים למשפחות עד 2 נפשות.

אחד מהדברים שיכולים לשדרג חופשה משפחתית הוא בריכה במלון. מבין המלונות המתאימים למשפחות בלוס אנג'לס ויש בהם בריכה אנו ממליצים להסתכל על מלון Sunset Marquis Hotel ומלון The London West Hollywood at Beverly Hills המתאימים למשפחות עד 5 נפשות ומלון InterContinental - Los Angeles Downtown, an IHG Hotel, מלון JW Marriott Los Angeles L.A. LIVE ומלון Montrose at Beverly Hills המתאימים למשפחות עד 4 נפשות. מלונות אלו מאפשרים אירוח עם ילדים ומציעים גם חדרי משפחה.

ישנם מקומות לינה המתאימים למשפחות ומציעים חדרים יחסית גדולים בהם יש מספר קבוע של מיטות, אך ניתן להוסיף לחדר מיטה (או שתיים) נוספות בעבור ילדים. הוספת מיטה לחדר של ארבעה אנשים לרוב תהיה זולה יותר מאשר הזמנת חדר המתאים לחמישה אנשים (מה גם שאפשרות זו פחות נפוצה). כדאי להסתכל למשל על מלון Luskin Hotel המתאים למשפחות עד 4 נפשות, מלון Sunset Marquis Hotel ומלון The London West Hollywood at Beverly Hills המתאימים למשפחות עד 5 נפשות, מלון Hotel Per La המתאים למשפחות עד 4 נפשות ומלון Short Stories Hotel המתאים למשפחות עד 2 נפשות- אשר מאפשרים הוספת מיטות לחדר. חשוב לשים לב במעמד ההזמנה שניתן להוסיף מיטה לחדר שהזמנתם, במלונות רבים יש אפשרות להוסיף מיטה רק לחלק מהחדרים - כתלות בגודל החדר.

אוכל יכול להיות עניין לא פשוט כשנוסעים לחופשה עם ילדים, לכן בעבור מי שמעוניין לקחת מלון ולאכול במלון - בין אם רק ארוחת בוקר או גם ערב - כדאי לבדוק האם המלון לוקח בחשבון בתפריט גם את האורחים הקטנים. בין המלונות שמספקים ארוחות ילדים בלוס אנג'לס אפשר למנות את מלון Sunset Marquis Hotel ומלון Courtyard by Marriott Los Angeles L.A. LIVE המתאימים למשפחות עד 5 נפשות ומלון Montrose at Beverly Hills, מלון Omni Los Angeles Hotel California Plaza ומלון Loews Hollywood Hotel המתאימים למשפחות עד 4 נפשות.

עדכון מאי, 2024

אנו נמצאים בעיצומו של האביב בלוס אנג’לס וככל שהימים יעברו ונתקרב לשיא עונת התיירות כך הביקוש לינה ילך ויעלה. כדי שתוכלו להבטיח מקום לינה אשר מתאים למה שהמשפחה שלכם צריכה - חדר או דירה גדולים מספיק או מיקום נוח - מומלץ מאוד להזמין מקום לינה מראש, אפילו כמה שבועות מראש כאשר מדובר על חופשה בקיץ. תוכלו לעשות זאת בקישור הזה בו מגוון אפשרויות לינה המציעות ביטול בחינם, כך שאתם לא צריכים להתחייב אבל כן יכולים להיות בראש שקט. אם אתם מתכננים חופשה ברגע האחרון ולא הזמנתם מקום מראש כדאי לבדוק האם יש הנחות ללינה כאן.

כל מה שתצטרכו לדעת על לינה למשפחות בלוס אנג'לס

לוס אנג’לס היא יעד תיירותי פופולרי ואהוב על מבקרים בארצות הברית, ומשפחות בפרט, והיא ידועה לא רק בשל המקומות האייקונים כמו דיסנילנד ויוניברסל סטודיו, אלא גם בשמש בנהדרת ובחופי הים הקסומים שבה. ישנן משפחות רבות שמגיעות ללוס אנג’לס כחלק מטיול ברחבי ארצות הברית או כיעד העיקרי בו מעבירים את רוב החופשה. בלוס אנג’לס קיימות מגוון אפשרויות לינה שיתאימו למשפחות מכל הסוגים. בעבור משפחות המגיעות ללוס אנג’לס ישנן שתי אפשרויות מומלצות עיקריות ללינה – הראשונה היא לינה בדירה והשנייה היא לינה במלון המתאים למשפחות.

לינה בדירה

בחירה בדירה לרוב משתלמת מאוד למשפחות ואנו ממליצים לשקול אופציה זו בחיוב למרות שהיא פחות מוכרת לתייר הישראלי. בהזמנת דירה אולי מפסידים את היתרונות של לינה במלון – לא מנקים אחריכם, אין קבלה (אלא עם מדובר במלון דירות) ואת ארוחת הבוקר והקפה של תחילת היום צריכים להכין לבד. אך מצד שני, מרוויחים אפשרות לינה יותר נוחה ומרווחת, הכוללת מטבח שמאפשר הכנה של ארוחות בעצמכם ובחלק לא מבוטל תמצאו גם אביזרים נוספים כמו מכונת כביסה – ובעבור משפחות רבות היתרונות של לינה בדירה עולים על היתרונות של לינה במלון, במיוחד כאשר מגיעים לטיול ארוך בארצות הברית.

לינה במלון

לינה במלון זול ברמה של שני כוכבים, שלושה כוכבים או ארבעה כוכבים (למי שרוצה להתפנק) אפשרית על ידי התפצלות בחדרים או בחירה במלונות הכוללים חדרים לשלוש, ארבעה או יותר אורחים. כדאי לקחת בחשבון שאומנם אפשרות הלינה בחדר אחד זולה יותר (במידה והמלון מציע חדר גדול מספיק), אבל המחיר שלה הוא בצפיפות שיכולה להיות מעיקה, במיוחד אם מזמינים את חדר המלון למספר לילות. כך או אחרת מרוויחים את השירות של המלון ואת רמת האירוח. ישנם מלונות בעיר מציעים שירותים המתאימים למשפחות כמו חדרים מחוברים, עריסות או מיטות מתקפלות ובחלק מהמלונות יש גם בריכות מתאימות לילדים, אזורי משחקים ופעילויות ספציפיות לילדים שיכולים לשדרג את החופשה המשפחתית שלכם.

בין אם תבחרו ללון בדירה או במלון, לפני שמזמינים את אפשרות הלינה המועדפת עליכם כדאי לבדוק מספר היבטים:

  • למשפחות עם ילדים קטנים – שהמקום הלינה מארח ילדים קטנים, ישנם מלונות יוקרתיים (לא הרבה) ודירות שאינם מאפשרים אירוח של ילדים בגילאים מסויימים.
  • אם אתם מגיעים עם תינוקות ופעוטות, כדאי לוודא שבמקום יש את התנאים לארח אתכם ולספק את כל הצרכים שלכם (עריסת תינוק ואפשרות להרתיח מים למשל).
  • סוגיות של מחיר – מקומות לינה רבים מאפשרים לינה של ילדים עד גיל מסויים ללא עלות נוספת כאשר לא מוסיפים מיטה על אילו הקיימות. בנוסף ישנם מקומות שמאפשרים אף תוספת של עריסה ואירוח של תינוקות ללא עלות נוספת (לרוב ההגבלה לאפשרות זו היא שנה עד שלוש). דבר זה יכול להוזיל לכם מאוד את המחיר.
המלצות על לינה למשפחות בלוס אנג'לס

  • מקומות לינה מומלצים נוספים למשפחות המגיעים ללוס אנג’לס הינם מלון ארבעה כוכבים InterContinental – Los Angeles Downtown, an IHG Hotel המתאים למשפחות עד 4 נפשות, מלון ארבעה כוכבים JW Marriott Los Angeles L.A. LIVE המתאים למשפחות עד 4 נפשות, מלון שני כוכבים Hollywood Celebrity Hotel המתאים למשפחות עד 4 נפשות, מלון ארבעה כוכבים Huntley Santa Monica Beach המתאים למשפחות עד 4 נפשות ומלון ארבעה כוכבים Montrose at Beverly Hills המתאים למשפחות עד 4 נפשות.
  • בלוס אנג’לס יש בעיה של זמינות לדירות ולמלונות המבוקשים, במיוחד אפשרויות לינה גדולות המתאימות למשפחות. במידה ואתם נוסעים בעונות התיירות אנו מאוד ממליצים להזמין מלון עם אם אפשרות ביטול מוקדם ככל הניתן. אפשר לבצע הזמנה עם אפשרות ביטול למשל בקישור זה. במקרה כזה: כדאי להקפיד לבצע הזמנה עם אפשרות לביטול חינם (בעברית כתוב כך: ביטול בחינם, באנגלית זה כתוב כך: Free cancellation) ולא בטעות להזמין הזמנה רגילה שאינה מאפשרת ביטול חינם, גם אם היא אפשרות זולה יותר ומומלצת כאשר מזמינים את המלון או הדירה סמוך לזמן הנסיעה. בנוסף כדאי לשים לב לזמן האפשרי לביטול כדי לא לפספס את חלון הזמנים בו אפשר להתחרט ולבטל את הזמנתכם, זה קורה לפעמים לתיירים שאינם נותנים לכך את הדעת.

הנחות ללינה למשפחות בלוס אנג’לס

  • כדאי להיכנס לקישור זה בו ישנם מחירים מיוחדים והנחות בעבור מלונות ודירות בלוס אנג’לס.
  • לרשומים באתר בוקינג יש לא פעם הנחת Genius על אפשרות לינה זו, הנחה זו יכולה להגיע ל10% ממחיר הלינה, היכנסו ללינק זה ותוכלו לראות האם אתם זכאים להנחה.

כיצד בחרנו את מקומות הלינה המומלצים למשפחות בלוס אנג'לס?

ניתחנו כ-1,000 אפשרויות לינה בלוס אנג’לס עם האלגוריתם הייחודי שפיתחנו בהכל על אחרי מעל עשור של עזרה לתיירים בבחירת הלינה שלהם ברחבי העולם. כדי לבחור את אפשרויות הלינה הטובות ביותר בלוס אנג’לס בדקנו אילו אפשרויות לינה מתאימות למשפחות אשר מגיעות ללוס אנג’לס, תוך לקיחה בחשבון שראשית צריך שמקום הלינה יאפשר לינה עם ילדים, שיציע חדרים המתאימים לאירוח של יותר משני אנשים ושיציע מתקנים נוספים המתאימים לילדים ומשפחות – כמו משחקים, ארוחות ילדים או שירותי בייביסיטר. מבין אפשרויות הלינה הללו איתרנו אילו ממוקמות באזורי הלינה המומלצים על ידינו לצרכים שונים של משפחות בלוס אנג’לס (למשל דאון טאון לוס אנג’לס והוליווד) ובחנו אילו מהם זוכים לחוות הדעת הטובות ביותר מהמבקרים שבחרו ללון בהן בעבר, כדי שלכם יהיה יותר קל למצוא את אפשרות הלינה המתאימה לכם ביותר.

Booking.com