לינה למשפחות בלאס וגאס – סקירת מומחים (2024)

ילדים 0 ,
מבוגרים 2 ,
חדרים 1

הסקירה המקיפה על לינה למשפחות בלאס וגאס - אזורי הלינה המומלצים, התאמת מלונות לאופי החופשה וסקירה על המלונות המומלצים בלאס וגאס.

7 מקומות לינה מומלצים למשפחות בלאס וגאס

StayTogetherSuites – Penthouse Suite on the Strip

מקום לינה זה הוא בין אפשרויות הלינה המומלצות למשפחות בלאס וגאס, זאת מאחר והוא מאפשר אירוח עם ילדים ומציע לאורחיו חדרי משפחה, משחקי לוח ופאזלים ומטבח. זהו מלון דירות, אשר מציע לאורחיו מצד אחד את העצמאות והמרחב שיש לדירות, אך גם את היתרונות השונים של לינה במלון. מלון דירות זה נמצא במרכז רחוב הסטריפ. אפשרות לינה זו זוכה לשבחים וחוות דעת חיוביות מתיירים שבחרו ללון בה. למידע נוסף לחצו כאן.

Stay Together Suites

אפשרות לינה זו היא בין אפשרויות הלינה המומלצות למשפחות בלאס וגאס, היא מאפשרת אירוח עם ילדים והיא מציעה לאורחיה בריכה פרטית, מטבח ומכונת כביסה. מדובר בדירה, אפשרות לינה אשר מומלצת למי שמעוניין ביותר עצמאות ומרחב מאלו שמוצעות בלינה במלון. דירה זו נמצאת במרכז רחוב הסטריפ. אפשרות לינה זו מקבלת חוות דעת וביקורות חיוביות מאוד בפלטפורמות השונות מתיירים שבחרו ללון בה בעבר. למידע נוסף לחצו כאן.

Palms Place, Strip View, 33rd Floor, 1 Bedroom

אפשרות לינה זו היא בין אפשרויות הלינה המומלצות למשפחות בלאס וגאס, היא מאפשרת אירוח עם ילדים והיא מציעה לאורחיה מטבח, מכונת כביסה ומעלית. מדובר בדירה, אפשרות לינה אשר מומלצת למי שמעוניין ביותר עצמאות ומרחב מאלו שמוצעות בלינה במלון. דירה זו נמצאת במרכז רחוב הסטריפ. אפשרות לינה זו זוכה לחוות דעת חיוביות ממי שבחר ללון בה בעבר בפלטפורמות השונות והיא אחת מאפשרויות הלינה המומלצות. למידע נוסף לחצו כאן.

2100 SqFt Penthouse Suite W/ Strip Views! POOL GYM

אפשרות זו מומלצת למשפחות המגיעות ללאס וגאס מאחר ומאפשרת אירוח עם ילדים ומציעה לאורחיה חדרי משפחה. מדובר במלון דירות, אפשרות המתאימה למי שרוצה מצד אחד להנות מהעצמאות והמרחב שדירה מאפשרת ומצד שני לא לוותר על היתרונות של מלון. מלון הדירות נמצא במרכז רחוב הסטריפ. אפשרות לינה זו זוכה לשבחים וחוות דעת חיוביות מתיירים שבחרו ללון בה. למידע נוסף לחצו כאן.

Desert Rose Resort

⭐⭐⭐
מקום לינה זה הוא בין אפשרויות הלינה המומלצות למשפחות בלאס וגאס, זאת מאחר והוא מאפשר אירוח עם ילדים ומציע לאורחיו חדרי משפחה, מטבח ומעלית. מלון זה הינו מלון המדורג בשלושה כוכבים ומומלץ למי שמחפש מקום לינה פונקציונאלי – נוח ונעים מצד אחד אך לא יקר מידי מצד שני. המלון נמצא באזור שדה התעופה הארי רייד. אפשרות לינה זו זוכה לשבחים וחוות דעת חיוביות מתיירים שבחרו ללון בה. למידע נוסף לחצו כאן.

Club Wyndham Grand Desert

⭐⭐⭐
מקום לינה זה מומלץ למשפחות המגיעות ללאס וגאס מאחר ומאפשר אירוח עם ילדים ובין השאר מציע חדרי משפחה, אזור משחקים פנימי ומעלית. זהו מלון שלושה כוכבים אשר מתאים לתיירים שלא מחפשים מקום לינה מפואר, אלא מקום פשוט יחסית אך נעים שיהיה נוח לישון בו. המלון נמצא באזור שדה התעופה הארי רייד. אפשרות לינה זו זוכה לחוות דעת חיוביות ממי שבחר ללון בה בעבר בפלטפורמות השונות והיא אחת מאפשרויות הלינה המומלצות. למידע נוסף לחצו כאן.

GetAways at the Jockey Club

מקום לינה זה הוא בין אפשרויות הלינה המומלצות למשפחות בלאס וגאס, זאת מאחר והוא מאפשר אירוח עם ילדים ומציע לאורחיו חדרי משפחה, מטבח ומעלית. מדובר במלון דירות, אפשרות המתאימה למי שרוצה מצד אחד להנות מהעצמאות והמרחב שדירה מאפשרת ומצד שני לא לוותר על היתרונות של מלון. מלון הדירות נמצא במרכז רחוב הסטריפ. אפשרות לינה זו מקבלת חוות דעת וביקורות חיוביות מאוד בפלטפורמות השונות ממי שבחרו ללון בה בעבר. למידע נוסף לחצו כאן.

שאלות נפוצות על לינה למשפחות בלאס וגאס

בעבור משפחות אשר מתכננות לשכור רכב בלאס וגאס או להגיע ללאס וגאס עם רכב שכור כדאי להזמין מקום לינה עם חניה - ובכך לחסוך את כאב הראש הכרוך בחיפוש חניה במקרה הטוב וקבלת קנס על חניה במקום לא חוקי במקרה הרע. אנו ממליצים להסתכל על מקומות הלינה הבאים - מלון דירות StayTogetherSuites - Penthouse Suite on the Strip ומלון דירות ארבעה כוכבים 2100 SqFt Penthouse Suite W/ Strip Views! POOL GYM (חניה ציבורית במקום בחינם) ואתר נופש שלושה כוכבים Desert Paradise Resort, מלון שלושה כוכבים Hyatt Place Las Vegas at Silverton Village ווילה ארבעה כוכבים Villa Margot (חניה פרטית במקום בחינם).

אחד מהדברים שיכולים לשדרג חופשה משפחתית הוא בריכה במלון. מבין המלונות המתאימים למשפחות בלאס וגאס ויש בהם בריכה אנו ממליצים להסתכל על מלון דירות StayTogetherSuites - Penthouse Suite on the Strip המתאים למשפחות עד 16 נפשות, מלון דירות 2100 SqFt Penthouse Suite W/ Strip Views! POOL GYM המתאים למשפחות עד 8 נפשות, וילה Villa Margot המתאים למשפחות עד 5 נפשות, וילה Villa Caridad המתאים למשפחות עד 26 נפשות ווילה Villa Carota - 6 bedrooms and a Casitas המתאים למשפחות עד 30 נפשות. מלונות אלו מאפשרים אירוח עם ילדים ומציעים גם חדרי משפחה.

ישנם מקומות לינה המתאימים למשפחות ומציעים חדרים יחסית גדולים בהם יש מספר קבוע של מיטות, אך ניתן להוסיף לחדר מיטה (או שתיים) נוספות בעבור ילדים. הוספת מיטה לחדר של ארבעה אנשים לרוב תהיה זולה יותר מאשר הזמנת חדר המתאים לחמישה אנשים (מה גם שאפשרות זו פחות נפוצה). כדאי להסתכל למשל על וילה Villa Margot המתאים למשפחות עד 5 נפשות, וילה Villa Caridad המתאים למשפחות עד 26 נפשות, וילה Villa Carota - 6 bedrooms and a Casitas המתאים למשפחות עד 30 נפשות ובית נופש Walk to the Strip - Central 3 Bedroom House with Spa ומלון The Carriage House המתאימים למשפחות עד 6 נפשות- אשר מאפשרים הוספת מיטות לחדר. חשוב לשים לב במעמד ההזמנה שניתן להוסיף מיטה לחדר שהזמנתם, במלונות רבים יש אפשרות להוסיף מיטה רק לחלק מהחדרים - כתלות בגודל החדר.

אוכל יכול להיות עניין לא פשוט כשנוסעים לחופשה עם ילדים, לכן בעבור מי שמעוניין לקחת מלון ולאכול במלון - בין אם רק ארוחת בוקר או גם ערב - כדאי לבדוק האם המלון לוקח בחשבון בתפריט גם את האורחים הקטנים. בין המלונות שמספקים ארוחות ילדים בלאס וגאס אפשר למנות את מלון Hyatt Place Las Vegas at Silverton Village, אתר נופש Four Seasons Hotel Las Vegas ואתר נופש South Point Hotel Casino-Spa המתאימים למשפחות עד 4 נפשות ומלון Hampton Inn Tropicana ומלון Hilton Garden Inn Las Vegas Strip South המתאימים למשפחות עד 6 נפשות.

עדכון מאי, 2024

אנו מתקרבים אל הקיץ בלאס וגאס והביקוש ללינה הולך ועולה, ויגיע לשיא בעוד כחודשיים. לכן כדאי מאוד להזמין מקום לינה מראש, במיוחד כאשר מחפשים דירה או חדר במלון שיתאימו ליותר מארבע נפשות כמו שמשפחות ישראליות רבות צריכות. כדי לבחור מתוך מספר אפשרויות רלוונטיות אנו ממליצים מאוד להזמין מקום לינה מראש, אפשר לעשות זאת בקישור הזה בו מגוון אפשרויות לינה המציעות ביטול בחינם, כך שאתם לא צריכים להתחייב אבל כן יכולים להיות בראש שקט. אם אתם מתכננים חופשה ברגע האחרון ולא הזמנתם מקום מראש כדאי לבדוק האם יש הנחות ללינה כאן.

כל מה שתצטרכו לדעת על לינה למשפחות בלאס וגאס

לאס וגאס היא יעד תיירותי פופולרי ואהוב על מבקרים בארצות הברית והיא ידועה לא רק בשל המקומות האייקונים כמו הגלגל הענק (LING high rollar), אלא במיוחד בזכות הבילויים המגוונים וחיי הלילה הסוערים שבה. בזכות הטיסות הישירות שיש מישראל ללאס וגאס, היא הפכה ליעד מבוקש בקרב ישראלים. ישנן משפחות רבות שמגיעות לחופשה בלאס וגאס, ובעבורן קיימות מגוון אפשרויות לינה שיתאימו למשפחות מכל הסוגים. ישנן שתי אפשרויות מומלצות עיקריות ללינה – הראשונה היא לינה בדירה והשנייה היא לינה במלון המתאים למשפחות.

לינה בדירה

בחירה בדירה לרוב משתלמת מאוד למשפחות ואנו ממליצים לשקול אופציה זו בחיוב למרות שהיא פחות מוכרת לתייר הישראלי. בהזמנת דירה אולי מפסידים את היתרונות של לינה במלון – לא מנקים אחריכם, אין קבלה (אלא עם מדובר במלון דירות) ואת ארוחת הבוקר והקפה של תחילת היום תכינו בעצמכם. ומצד שני, תרוויחו אפשרות לינה יותר נוחה ומרווחת, הכוללת מטבח שמאפשר הכנה של ארוחות בעצמכם ובחלק לא מבוטל תמצאו גם אביזרים נוספים כמו מכונת כביסה – אילו יתרונות שהרבה יותר חשובים להרבה מאוד משפחות, במיוחד כאשר מגיעים לטיול ארוך בארצות הברית.

לינה במלון

לינה במלון זול ברמה של שני כוכבים, שלושה כוכבים או ארבעה כוכבים (למי שרוצה להתפנק) אפשרית על ידי התפצלות בחדרים או בחירה במלונות הכוללים חדרים לשלוש, ארבעה או יותר אורחים. כדאי לקחת בחשבון שאומנם אפשרות הלינה בחדר אחד זולה יותר (במידה והמלון מציע חדר גדול מספיק), אבל המחיר של הוא בצפיפות שיכולה להיות מעיקה, במיוחד אם מזמינים את חדר המלון למספר לילות. כך או אחרת מרוויחים את השירות של המלון ואת רמת האירוח. ישנם מלונות רבים בעיר מציעים שירותים המתאימים למשפחות כמו חדרים מחוברים, עריסות או מיטות מתקפלות ובחלק מהמלונות יש גם בריכות מתאימות לילדים, אזורי משחקים ופעילויות ספציפיות לילדים שיכולים לשדרג את החופשה המשפחתית שלכם.

בין אם תבחרו ללון בדירה או במלון, לפני שמזמינים את אפשרות הלינה המועדפת עליכם כדאי לבדוק מספר היבטים:

  • למשפחות עם ילדים קטנים – שהמקום הלינה מארח ילדים קטנים, ישנם מלונות יוקרתיים (לא הרבה) ודירות שאינם מאפשרים אירוח של ילדים בגילאים מסויימים.
  • אם הילדים שלכם ממש קטנים, כדאי לוודא שבמקום יש את התנאים לארח אתכם ולספק את כל הצרכים שלכם (עריסת תינוק ואפשרות להרתיח מים למשל).
  • סוגיות של מחיר – מקומות לינה רבים מאפשרים למשל לינה של ילדים עד גיל מסויים ללא עלות נוספת כאשר לא מוסיפים מיטה על אילו הקיימות. בנוסף ישנם מקומות שמאפשרים אף תוספת של עריסה ואירוח של תינוקות ללא עלות נוספת (לרוב ההגבלה לאפשרות זו היא שנה עד שלוש). דבר זה יכול להוזיל לכם מאוד את המחיר.
המלצות על לינה למשפחות בלאס וגאס

  • מקומות לינה מומלצים נוספים למשפחות המגיעות ללאס וגאס הינם מלון שלושה כוכבים The Carriage House המתאים למשפחות עד 6 נפשות, מלון שני כוכבים Hampton Inn & Suites Las Vegas South המתאים למשפחות עד 4 נפשות, מלון שלושה כוכבים Jockey Club Suites המתאים למשפחות עד 6 נפשות, מלון שלושה כוכבים Best Western Plus Henderson Hotel המתאים למשפחות עד 6 נפשות ומלון שלושה כוכבים Hampton Inn Las Vegas/Summerlin המתאים למשפחות עד 4 נפשות.
  • בלאס וגאס יש בעיה של זמינות לדירות ולמלונות המבוקשים, במיוחד אפשרויות לינה גדולות המתאימות למשפחות. במידה ואתם נוסעים בעונות התיירות אנו מאוד ממליצים להזמין מלון עם אם אפשרות ביטול מוקדם ככל הניתן. אפשר לבצע הזמנה עם אפשרות ביטול למשל בקישור זה. במקרה כזה: כדאי להקפיד לבצע הזמנה עם אפשרות לביטול חינם (בעברית כתוב כך: ביטול בחינם, באנגלית זה כתוב כך: Free cancellation) ולא בטעות להזמין הזמנה רגילה שאינה מאפשרת ביטול חינם, גם אם היא אפשרות זולה יותר ומומלצת כאשר מזמינים את המלון או הדירה סמוך לזמן הנסיעה. בנוסף כדאי לשים לב לזמן האפשרי לביטול כדי לא לפספס את חלון הזמנים בו אפשר להתחרט ולבטל את הזמנתכם, זה קורה לפעמים לתיירים שאינם נותנים לכך את הדעת.

הנחות ללינה למשפחות בלאס וגאס

  • כדאי להיכנס לקישור זה בו ישנם מחירים מיוחדים והנחות בעבור מלונות ודירות בלאס וגאס.
  • לרשומים באתר בוקינג יש לא פעם הנחת Genius על אפשרות לינה זו, הנחה זו יכולה להגיע ל10% ממחיר הלינה, היכנסו ללינק זה ותוכלו לראות האם אתם זכאים להנחה.

כיצד בחרנו את מקומות הלינה המומלצים למשפחות בלאס וגאס?

ניתחנו כ-500 אפשרויות לינה בלאס וגאס עם האלגוריתם הייחודי שפיתחנו בהכל על אחרי מעל עשור של עזרה לתיירים בבחירת הלינה שלהם ברחבי העולם. כדי לבחור את אפשרויות הלינה הטובות ביותר בלאס וגאס בדקנו אילו אפשרויות לינה מתאימות למשפחות אשר מגיעות ללאס וגאס, תוך לקיחה בחשבון שראשית צריך שמקום הלינה יאפשר לינה עם ילדים, שיציע חדרים המתאימים לאירוח של יותר משני אנשים ושיציע מתקנים נוספים המתאימים לילדים ומשפחות – כמו משחקים, ארוחות ילדים או שירותי בייביסיטר. מבין אפשרויות הלינה הללו איתרנו אילו ממוקמות באזורי הלינה המומלצים על ידינו לצרכים שונים של משפחות בלאס וגאס (למשל רחוב הסטריפ) ובחנו אילו מהם זוכים לחוות הדעת הטובות ביותר מהמבקרים שבחרו ללון בהן בעבר, כדי שלכם יהיה יותר קל למצוא את אפשרות הלינה המתאימה לכם ביותר.

Booking.com