לינה למשפחות בוושינגטון די.סי. – סקירת מומחים (2024)

ילדים 0 ,
מבוגרים 2 ,
חדרים 1

הסקירה המקיפה על לינה למשפחות בוושינגטון די.סי. - אזורי הלינה המומלצים, התאמת מלונות לאופי החופשה וסקירה על המלונות המומלצים בוושינגטון די.סי..

7 מקומות לינה מומלצים למשפחות בוושינגטון די.סי.

Upscale Townhouse Flat in Hip Neighborhood, Near Metro

אפשרות זו מומלצת למשפחות המגיעות לוושינגטון DC מאחר ומאפשרת אירוח עם ילדים ומציעה לאורחיה כיסא גבוה לילדים, מטבח ומכונת כביסה. זוהי דירה אשר מתאימה למי שמעדיף להינות מעצמאות רבה יותר מזו שמוצעת בלינה במלון. הדירה נמצאת בוושינגטון DC. אפשרות לינה זו מקבלת חוות דעת וביקורות חיוביות מאוד בפלטפורמות השונות ממי שבחרו ללון בה בעבר. למידע נוסף לחצו כאן.

Hotel Madera

⭐⭐⭐⭐
אפשרות לינה זו היא בין אפשרויות הלינה המומלצות למשפחות בוושינגטון DC, היא מאפשרת אירוח עם ילדים והיא מציעה לאורחיה חדרי משפחה ומעלית. מלון זה מדורג כמלון בעל ארבעה כוכבים ולכן מתאים במיוחד למי שמחפש מקום לינה עם מתקנים ברמה גבוהה יחסית. המלון נמצא בוושינגטון DC. אפשרות לינה זה מקבלת ביקורות וחוות דעת טובות במיוחד באתרים השונים. למידע נוסף לחצו כאן.

Conrad Washington DC

⭐⭐⭐⭐⭐
אפשרות זו מומלצת למשפחות המגיעות לוושינגטון DC מאחר ומאפשרת אירוח עם ילדים ומציעה לאורחיה חדרי משפחה ומעלית. מדובר במלון המדורג כמלון חמישה כוכבים – מה שהופך אותו למומלץ למי שמחפש מקום לינה ברמה גבוהה. מלון זה נמצא בוושינגטון DC. אפשרות לינה זו מקבלת חוות דעת וביקורות חיוביות מאוד בפלטפורמות השונות ממי שבחרו ללון בה בעבר. למידע נוסף לחצו כאן.

Riggs Washington DC

⭐⭐⭐⭐⭐
אפשרות לינה זו היא בין אפשרויות הלינה המומלצות למשפחות בוושינגטון DC, היא מאפשרת אירוח עם ילדים והיא מציעה לאורחיה חדרי משפחה ומעלית. זהו מלון בעל דירוג של חמישה כוכבים המתאים למי שמחפש מקום לינה בסטנדרט גבוה. המלון נמצא בוושינגטון DC. אפשרות לינה זו זוכה לשבחים וחוות דעת חיוביות מתיירים שבחרו ללון בה. למידע נוסף לחצו כאן.

AKA White House

מקום לינה זה מתאים למשפחות המגיעות לוושינגטון DC מאחר והוא מאפשר אירוח עם ילדים, ובין השאר הוא מציע לאורחיו חדרי משפחה, מטבח ומעלית. זהו מלון דירות, אשר מציע לאורחיו מצד אחד את העצמאות והמרחב שיש לדירות, אך גם את היתרונות השונים של לינה במלון. מלון דירות זה נמצא בוושינגטון DC. אפשרות לינה זו מקבלת חוות דעת וביקורות חיוביות מאוד בפלטפורמות השונות מתיירים שבחרו ללון בה בעבר. למידע נוסף לחצו כאן.

Sojourn Capitol Hill 2 BR condo with parking

אפשרות לינה זו מתאימה למשפחות המחפשות מקום לינה בוושינגטון DC בזכות כך שמאפשרת אירוח עם ילדים ומציעה לאורחיה מטבח ומכונת כביסה. מדובר בדירה, אפשרות לינה אשר מומלצת למי שמעוניין ביותר עצמאות ומרחב מאלו שמוצעות בלינה במלון. דירה זו נמצאת בוושינגטון DC. אפשרות לינה זו מקבלת חוות דעת טובות ומחמאות ממי שהתארח בה והיא אחת מאפשרויות הלינה המומלצות. למידע נוסף לחצו כאן.

The Fairmont Washington DC

⭐⭐⭐⭐
אפשרות לינה זו מתאימה למשפחות המחפשות מקום לינה בוושינגטון DC בזכות כך שמאפשרת אירוח עם ילדים ומציעה לאורחיה חדרי משפחה ומעלית. מאחר וזהו מלון ארבעה כוכבים הוא מתאים במיוחד למי שמחפש מקום לינה בסטנדרט גבוה יחסית למקומות הלינה המוצעים בעיר. המלון נמצא בוושינגטון DC. אפשרות לינה זה מקבלת ביקורות וחוות דעת טובות במיוחד באתרים השונים. למידע נוסף לחצו כאן.

שאלות נפוצות על לינה למשפחות בוושינגטון די.סי.

מקומות לינה מומלצים נוספים למשפחות המגיעים לוושינגטון DC הינם מלון ארבעה כוכבים Willard InterContinental Washington, an IHG Hotel המתאים למשפחות עד 4 נפשות, מלון ארבעה כוכבים Lyle DC המתאים למשפחות עד 4 נפשות, מלון חמישה כוכבים The Dupont Circle Hotel המתאים למשפחות עד 4 נפשות, מלון ארבעה כוכבים The River Inn-A Modus Hotel המתאים למשפחות עד 6 נפשות ומלון ארבעה כוכבים Hotel Washington המתאים למשפחות עד 4 נפשות.

מבין המלונות המתאימים למשפחות בוושינגטון DC אנו ממליצים להסתכל על מלון דירות ארבעה כוכבים Heaven on Washington Fully Furnished Apartments המתאים למשפחות עד 5 נפשות, מלון דירות שלושה כוכבים Sonder Europa המתאים למשפחות עד 6 נפשות, מלון דירות ארבעה כוכבים WhyHotel by Placemakr, Union Market המתאים למשפחות עד 4 נפשות, מלון דירות ארבעה כוכבים Sonder Georgetown CandO המתאים למשפחות עד 6 נפשות ומלון דירות שלושה כוכבים Sonder Callisto המתאים למשפחות עד 6 נפשות.

בעבור משפחות אשר מתכננות לשכור רכב בוושינגטון DC או להגיע לוושינגטון DC עם רכב שכור כדאי להזמין מקום לינה עם חניה - ובכך לחסוך את כאב הראש הכרוך בחיפוש חניה במקרה הטוב וקבלת קנס על חניה במקום לא חוקי במקרה הרע. אנו ממליצים להסתכל על מקומות הלינה הבאים - בית נופש שלושה כוכבים Stylish Rowhouse-Metro-RokuTV-FASTwifi-FreeParking-LongTermStay (חניה פרטית במקום בחינם), דירת שלושה כוכבים Upscale Townhouse Flat in Hip Neighborhood, Near Metro (חניה ציבורית במיקום סמוך בחינם), מלון ארבעה כוכבים Hotel Madera (חניה פרטית במקום במחיר של 50$ לכל יום), מלון חמישה כוכבים Conrad Washington DC (חניה פרטית במקום במחיר של 59$ לכל יום) ומלון חמישה כוכבים Riggs Washington DC (חניה ציבורית במיקום סמוך במחיר של 40$ לכל יום).

כאשר משפחות מגיעות לוושינגטון DC עם תינוקות בחירת מקום הלינה המתאים נעשית מורכבת מעט יותר, מאחר ויש לקחת בחשבון היבטים אשר לא עומדים בפני משפחות עם ילדים גדולים יותר. כדאי מאוד לבדוק ראשית שמקום הלינה מספק עריסות או מיטת תינוק - בין אם בתוספת תשלום או בחינם, ובמידה ומדובר בבניין בן כמה קומות שישנה מעלית. בנוסף כדאי לבחור במקום לינה בו תוכלו לשלוט על מיזוג האוויר ושיהיה לכם בו גישה לקומקום. כמה ממקומות הלינה המומלצים בוושינגטון DC ומתאימים למשפחות עם תינוקות הם מלון דירות Sonder Europa המתאים למשפחות עד 6 נפשות.

אחד מהדברים שיכולים לשדרג חופשה משפחתית הוא בריכה במלון. מבין המלונות המתאימים למשפחות בוושינגטון DC ויש בהם בריכה אנו ממליצים להסתכל על מלון דירות Heaven on Washington Fully Furnished Apartments המתאים למשפחות עד 5 נפשות, מלון Embassy Suites by Hilton Washington D.C. Georgetown ומלון Embassy Suites by Hilton Washington DC Convention Center המתאימים למשפחות עד 6 נפשות ומלון Courtyard by Marriott Washington, D.C./Foggy Bottom ומלון Viceroy Washington DC המתאימים למשפחות עד 4 נפשות. מלונות אלו מאפשרים אירוח עם ילדים ומציעים גם חדרי משפחה.

ישנם מקומות לינה המתאימים למשפחות ומציעים חדרים יחסית גדולים בהם יש מספר קבוע של מיטות, אך ניתן להוסיף לחדר מיטה (או שתיים) נוספות בעבור ילדים. הוספת מיטה לחדר של ארבעה אנשים לרוב תהיה זולה יותר מאשר הזמנת חדר המתאים לחמישה אנשים (מה גם שאפשרות זו פחות נפוצה). כדאי להסתכל למשל על מלון Hotel Madera, מלון Riggs Washington DC, מלון דירות AKA White House, מלון Willard InterContinental Washington, an IHG Hotel ומלון Hotel Washington המתאימים למשפחות עד 4 נפשות- אשר מאפשרים הוספת מיטות לחדר. חשוב לשים לב במעמד ההזמנה שניתן להוסיף מיטה לחדר שהזמנתם, במלונות רבים יש אפשרות להוסיף מיטה רק לחלק מהחדרים - כתלות בגודל החדר.

אוכל יכול להיות עניין לא פשוט כשנוסעים לחופשה עם ילדים, לכן בעבור מי שמעוניין לקחת מלון ולאכול במלון - בין אם רק ארוחת בוקר או גם ערב - כדאי לבדוק האם המלון לוקח בחשבון בתפריט גם את האורחים הקטנים. בין המלונות שמספקים ארוחות ילדים בוושינגטון DC אפשר למנות את מלון Hotel Madera, מלון Riggs Washington DC, מלון The Fairmont Washington DC, מלון Canopy By Hilton Washington DC The Wharf ומלון AC Hotel Washington DC Downtown המתאימים למשפחות עד 4 נפשות.

עדכון מאי, 2024

אנו נמצאים בעיצומו של האביב בוושינגטון די.סי. והביקוש ללינה הולך ועולה, ויגיע לשיא בעוד כחודשיים. לכן כדאי מאוד להזמין מקום לינה מראש, במיוחד כאשר מחפשים דירה או חדר במלון שיתאימו ליותר מארבע נפשות כמו שמשפחות ישראליות רבות צריכות. כדי לבחור מתוך מספר אפשרויות רלוונטיות אנו ממליצים מאוד להזמין מקום לינה מראש, אפשר לעשות זאת בקישור הזה בו מגוון אפשרויות לינה המציעות ביטול בחינם, כך שאתם לא צריכים להתחייב אבל כן יכולים להיות בראש שקט. אם אתם מתכננים חופשה ברגע האחרון ולא הזמנתם מקום מראש כדאי לבדוק האם יש הנחות ללינה כאן.

כל מה שתצטרכו לדעת על לינה למשפחות בוושינגטון די.סי.

וושינגטון די.סי. הינה מהיעדים הידועים ביותר בארצות הברית והיא ידועה לא רק בשל היותה עיר הבירה של ארצות הברית, אלא גם כמרכז וזירה פוליטית משמעותית עם שפע מרכזים חשובים ומרתקים והיסטוריה ששינתה את פני היבשת ואף את פני העולם. וושינגטון די. סי. היא יעד ידידותי למשפחות עם מגוון אפשרויות לינה שיתאימו למשפחות מכל הסוגים. בעבור משפחות המגיעות לוושינגטון די.סי. ישנן שתי אפשרויות מומלצות עיקריות ללינה – הראשונה היא לינה בדירה והשנייה היא לינה במלון המתאים למשפחות.

לינה בדירה

בחירה בדירה לרוב משתלמת מאוד למשפחות ואנו ממליצים לשקול אופציה זו בחיוב למרות שהיא פחות מוכרת לתייר הישראלי. בהזמנת דירה אולי מפסידים את היתרונות של לינה במלון – לא מנקים אחריכם, אין קבלה (אלא עם מדובר במלון דירות) ואת ארוחת הבוקר והקפה של פתיחת היום תכינו בעצמכם אבל תרוויחו אפשרות לינה – נוחה, מרווחת, הכוללת מטבח שמאפשר הכנה של ארוחות בעצמכם ובחלק לא מבוטל תמצאו גם אביזרים נוספים כמו מכונת כביסה – אילו יתרונות שהרבה יותר חשובים להרבה מאוד משפחות, במיוחד כאשר מגיעים לטיול ארוך בארצות הברית.

לינה במלון

לינה במלון זול ברמה של שני כוכבים, שלושה כוכבים או ארבעה כוכבים (למי שרוצה להתפנק) אפשרית על ידי התפצלות בחדרים או בחירה במלונות הכוללים חדרים לשלוש, ארבעה או יותר אורחים. כדאי לקחת בחשבון שאומנם אפשרות הלינה בחדר אחד זולה יותר (במידה והמלון מציע חדר גדול מספיק), אבל המחיר של הוא בצפיפות שיכולה להיות מעיקה, במיוחד אם מזמינים את חדר המלון למספר לילות. כך או אחרת מרוויחים את השירות של המלון ואת רמת האירוח. ישנם מלונות רבים בעיר מציעים שירותים המתאימים למשפחות כמו חדרים מחוברים, עריסות או מיטות מתקפלות ובחלק מהמלונות יש גם בריכות מתאימות לילדים, אזורי משחקים ופעילויות ספציפיות לילדים שיכולים לשדרג את החופשה המשפחתית שלכם.

בין אם תבחרו ללון בדירה או במלון, לפני שמזמינים את אפשרות הלינה המועדפת עליכם כדאי לבדוק מספר היבטים:

  1. למשפחות עם ילדים קטנים – שהמקום הלינה מארח ילדים קטנים, ישנם מלונות יוקרתיים (לא הרבה) ודירות שאינם מאפשרים אירוח של ילדים בגילאים מסויימים.
  2. אם הילדים שלכם ממש קטנים, כדאי לוודא שבמקום יש את התנאים לארח אתכם ולספק את כל הצרכים שלכם (עריסת תינוק ואפשרות להרתיח מים למשל).
  3. סוגיות של מחיר – מקומות לינה רבים מאפשרים למשל לינה של ילדים עד גיל מסויים ללא עלות נוספת כאשר לא מוסיפים מיטה על אילו הקיימות. בנוסף ישנם מקומות שמאפשרים אף תוספת של עריסה ואירוח של תינוקות ללא עלות נוספת (לרוב ההגבלה לאפשרות זו היא שנה עד שלוש). דבר זה יכול להוזיל לכם מאוד את המחיר.
המלצות על לינה למשפחות בוושינגטון די.סי.

  • מלונות נוספים בוושינגטון DC המומלצים למשפחות: מקומות לינה מומלצים נוספים למשפחות המגיעות לוושינגטון DC הינם מלון ארבעה כוכבים Willard InterContinental Washington, an IHG Hotel המתאים למשפחות עד 4 נפשות, מלון ארבעה כוכבים Lyle DC המתאים למשפחות עד 4 נפשות, מלון חמישה כוכבים The Dupont Circle Hotel המתאים למשפחות עד 4 נפשות, מלון ארבעה כוכבים The River Inn-A Modus Hotel המתאים למשפחות עד 6 נפשות ומלון ארבעה כוכבים Hotel Washington המתאים למשפחות עד 4 נפשות.
  • ב יש בעיה של זמינות לדירות ולמלונות המבוקשים, במיוחד אפשרויות לינה גדולות המתאימות למשפחות. במידה ואתם נוסעים בעונות התיירות אנו מאוד ממליצים להזמין מלון עם אם אפשרות ביטול מוקדם ככל הניתן. אפשר לבצע הזמנה עם אפשרות ביטול למשל בקישור זה. במקרה כזה: כדאי להקפיד לבצע הזמנה עם אפשרות לביטול חינם (בעברית כתוב כך: ביטול בחינם, באנגלית זה כתוב כך: Free cancellation) ולא בטעות להזמין הזמנה רגילה שאינה מאפשרת ביטול חינם, גם אם היא אפשרות זולה יותר ומומלצת כאשר מזמינים את המלון או הדירה סמוך לזמן הנסיעה. בנוסף כדאי לשים לב לזמן האפשרי לביטול כדי לא לפספס את חלון הזמנים בו אפשר להתחרט ולבטל את הזמנתכם, זה קורה לפעמים לתיירים שאינם נותנים לכך את הדעת.

הנחות ללינה למשפחות בוושינגטון די.סי.

  • כדאי להיכנס לקישור זה בו ישנם מחירים מיוחדים והנחות בעבור מלונות ודירות בוושינגטון די.סי..
  • לרשומים באתר בוקינג יש לא פעם הנחת Genius על אפשרות לינה זו, הנחה זו יכולה להגיע ל10% ממחיר הלינה, היכנסו ללינק זה ותוכלו לראות האם אתם זכאים להנחה.

כיצד בחרנו את מקומות הלינה המומלצים למשפחות בוושינגטון די.סי.?

ניתחנו כ-300 אפשרויות לינה בוושינגטון די.סי. עם האלגוריתם הייחודי שפיתחנו בהכל על אחרי מעל עשור של עזרה לתיירים בבחירת הלינה שלהם ברחבי העולם. כדי לבחור את אפשרויות הלינה הטובות ביותר בוושינגטון די.סי. בדקנו אילו אפשרויות לינה מתאימות למשפחות אשר מגיעות לוושינגטון די.סי., תוך לקיחה בחשבון שראשית צריך שמקום הלינה יאפשר לינה עם ילדים, שיציע חדרים המתאימים לאירוח של יותר משני אנשים ושיציע מתקנים נוספים המתאימים לילדים ומשפחות – כמו משחקים, ארוחות ילדים או שירותי בייביסיטר. מבין אפשרויות הלינה הללו איתרנו אילו ממוקמות באזורי הלינה המומלצים על ידינו לצרכים שונים של משפחות בוושינגטון די.סי. (למשל הדאון טאון) ובחנו אילו מהם זוכים לחוות הדעת הטובות ביותר מהמבקרים שבחרו ללון בהן בעבר, כדי שלכם יהיה יותר קל למצוא את אפשרות הלינה המתאימה לכם ביותר.

Booking.com