אירועי ספורט בוושינגטון – לוח מתעדכן

עדכון אחרון: מאי 2024

וושינגטון ויזארדס

משחק של הויזארדס הוא אחת החוויות המיוחדות לישראלים בוושינגטון (צילום: All-Pro Reels, רישיון)

משחקי NBA בוושינגטון

קבוצת ה-NBA של וושינגטון היא הוושינגטון ויזארדס בה משחק כמובן דני אבדיה הישראלי. הויזארדס כבר זכו בעבר בשתי אליפויות NBA, ומעבר ללעודד את דני תוכלו לראות גם את השחקנים המקצועיים ביותר בליגת הכדרסל הטובה בעולם. המגרש הביתי של הויזארדס הוא הקפיטל וואן ארנה שנמצא בגבעת הקפיטול, כך שנגיש וקל להגיע אליו. משחק כדורסל ב-NBA הוא חוויה יוצאת דופן, וזה נכון במיוחד בוושינגטון D.C. האולם של הוויזארדס תמיד מלא בקהל אנרגטי ותומך, והאווירה היא פשוט מדהימה. משחקי ה-NBA מבוקשים מאוד, ולכן מומלץ להזמין כרטיסים מראש, במיוחד אם רוצים להשיג את המקומות הטובים באולם (שמחירם בהתאם ליוקרה שלהם).

וושינגטון רדסקינס

הקומנדרס רגע לפני טאצ' דאון (צילום: All-Pro Reels, רישיון)

פוטבול בוושינגטון

וושינגטון קומנדרס היא קבוצת פוטבול אמריקאית המשחקת בליגת ה-NFL. הקבוצה נוסדה בשנת 1932 בשם וושינגטון רדסקינס, והיא שיחקה במגרש הביתי שלה, FedExField, מאז שנת 1997. FedExField הוא אצטדיון ענק הממוקם בעיר לנדובר, מרילנד, מחוץ לוושינגטון D.C. האצטדיון מכיל כ-82,000 מקומות ישיבה, והוא אחד האצטדיונים הגדולים ביותר בליגת ה-NFL. משחק פוטבול בוושינגטון D.C הוא חוויה יוצאת דופן, במיוחד עבור תיירים שלא היו בעבר במשחק פוטבול.

וושינגטון נשיונאלס

משחק של הוושינגטון נשיונאלס הוא דרך נהדרת לחוות את תרבות הספורט האמריקאית (צילום: All-Pro Reels, רישיון)

בייסבול בוושינגטון

וושינגטון נשיונאלס היא קבוצת בייסבול אמריקאית המשחקת בליגת ה-MLB – הליגה הבכירה ביותר של ארה”ב וקנדה. הקבוצה נוסדה בשנת 1969 בשם מונטריאול אקספוז, והיא עברה לוושינגטון D.C בשנת 2005. המגרש הביתי של הנשיונאלס הוא פארק הנשיונאל, אצטדיון חדשני ומתקדם הממוקם במרכז העיר וושינגטון.

למי מכם שלא מכיר את המשחק כלל, אבל רוצה לחוות את החוויה הייחודית לארה”ב כדי לעשות מעט שיעורי בית – להכיר את כללי המשחק הבסיסיים והמגרש – כדי להבין איפה הבית, איפה החוץ ומתי החבטה פסולה, כדי להבין טוב יותר את הפעולה על המגרש. בנוסף כדאי לקחת בחשבון שמשחקי בייסבול יכולים להיות ארוכים מאוד, וכי אורך המשחק אינו קבוע, אלא משתנה בהתאם למשחק עצמו ולנקודות שכל קבוצה משיגה.

וושינגטון קפיטלס

בעבור רבים הגעה למשחק של הקפיטלס היא הזדמנות חד פעמים לראות הוקי קרח (צילום: syntart, רישיון)

הוקי קרח בוושינגטון

וושינגטון קפיטלס היא קבוצת הוקי קרח מקצוענית אמריקאית המשחקת בליגת ה-NHL. הקבוצה נוסדה בשנת 1974, והיא זכתה בגביע סטנלי פעם אחת, בשנת 2018. המגרש הביתי של הקפיטלס הוא Capital One Arena, אצטדיון רב-תכליתי הממוקם במרכז העיר וושינגטון. האצטדיון מכיל כ-20,173 מקומות ישיבה, והוא אחד האצטדיונים הקטנים יותר בליגה.

תיירים רבים מגיעים לחזות במשחקי הוקי בוושינגטון בגלל האווירה וההזדמנות לראות את אחד מענפי הספורט האינטנסיביים ופחות מוכרים לישראלים מקרוב. אם גם אתם עוד לא הייתם במשחק הוקי כדאי לפני המשחק להכיר את הכללים הבסיסיים של הוקי – פנדלים, איסינג ואופסייד, כדי לעקוב טוב יותר אחר הפעולה המהירה. בנוסף כדאי להתלבש חם, שכן האולם יכול להיות קר (אך קחו בחשבון שעם האדרנלין וההצטרפות לשירה וההתלהבות של האוהדים תתחממו), ואל תשכחו להתפנק עם נקניקיות או פופקורן שגם הם חלק מחווית המשחק.