מלונות בהונלולו – סקירת מומחים (2024)

ילדים 0 ,
מבוגרים 2 ,
חדרים 1

הסקירה המקיפה על מלונות בהונלולו - אזורי הלינה המומלצים, התאמת מלונות לאופי החופשה וסקירה על המלונות המומלצים בהונלולו.

7 מלונות מומלצים בהונלולו

Trump International Hotel Waikiki

⭐⭐⭐⭐⭐
מדובר במלון המדורג כמלון חמישה כוכבים – מה שהופך אותו למומלץ למי שמחפש מקום לינה ברמה גבוהה. מלון זה נמצא בוואייקיקי . אפשרות לינה זו מציעה לאורחיה בין השאר חדר כושר, חדרי משפחה וטרסה. אפשרות לינה זה מקבלת ביקורות וחוות דעת טובות במיוחד באתרים השונים, והיא מומלצת למשפחות מאחר ומאפשרת אירוח של ילדים. למידע נוסף לחצו כאן.

Hilton Grand Vacations Club at Hilton Hawaiian Village

זהו אתר נופש אשר מתאים למי שמעוניין ללון במקום לינה מפנק ומתכנן חופשה רגועה בה מבלים את מרבית הזמן בריזורט. האתר נמצא בוואייקיקי . אפשרות לינה זו מציעה לאורחיה בין השאר חדרי משפחה, מוצרי טיפוח בחינם ומקרר. אפשרות לינה זה מקבלת ביקורות וחוות דעת טובות במיוחד באתרים השונים, והיא יכולה להתאים לאורחים עם מוגבלות תנועה ומציעה מספר מתקנים מונגשים. למידע נוסף לחצו כאן.

Royal Hawaiian Hospitality

זהו מלון דירות, אשר מציע לאורחיו מצד אחד את העצמאות והמרחב שיש לדירות, אך גם את היתרונות השונים של לינה במלון. מלון דירות זה נמצא בוואייקיקי . בין השאר מקום הלינה מציע בריכה פרטית, חדר כושר וחדרי משפחה. אפשרות לינה זו זוכה לחוות דעת חיוביות ממי שבחר ללון בה בעבר בפלטפורמות השונות והיא אחת מאפשרויות הלינה המומלצות, והיא יכולה להתאים גם לתיירים המחפשים מקום לינה למעשנים מאחר ומציעה אזור מיועד לעישון. למידע נוסף לחצו כאן.

Sheraton Waikiki

זהו אתר נופש אשר מתאים למי שמעוניין ללון במקום לינה מפנק ומתכנן חופשה רגועה בה מבלים את מרבית הזמן בריזורט. האתר נמצא בוואיקיקי. אפשרות לינה זו מציעה לאורחיה בין השאר חדר כושר, חדרי משפחה וטרסה. אפשרות לינה זו מקבלת חוות דעת וביקורות חיוביות מאוד בפלטפורמות השונות ממי שבחרו ללון בה בעבר, והיא יכולה להתאים גם לצמחונים או טבעונים המחפשים אפשרות לינה עם ארוחות מתאימות או אפשרות להכין אוכל. למידע נוסף לחצו כאן.

The Ritz-Carlton Residences, Waikiki Beach Hotel

מדובר במלון דירות, אפשרות המתאימה למי שרוצה מצד אחד להנות מהעצמאות והמרחב שדירה מאפשרת ומצד שני לא לוותר על היתרונות של מלון. מלון הדירות נמצא בוואייקיקי . בין השאר מקום הלינה מציע חדר כושר, חדרי משפחה ומוצרי טיפוח בחינם. אפשרות לינה זה מקבלת ביקורות וחוות דעת טובות במיוחד באתרים השונים, והיא מתאימה למשפחות מאחר ומאפשרת אירוח של ילדים. למידע נוסף לחצו כאן.

Hilton Grand Vacations Club Hokulani Waikiki Honolulu

מדובר באתר נופש אשר מתאים למי שמחפש מקום לינה מפנק בו אפשר לבלות שעות רבות במתקנים השונים שמציע. האתר נמצא בוואייקיקי . אפשרות לינה זו מציעה לאורחיה בין השאר חדר כושר, חדרי משפחה ומוצרי טיפוח בחינם. אפשרות לינה זו מקבלת שבחים רבים מפי תיירים שבחרו לישון בה בעבר בביקורם בעיר, וחוות הדעת עליה בפלטפורמות השונות חיוביות מאוד, והיא יכולה להתאים לאורחים עם מוגבלות תנועה ומציעה מספר מתקנים מונגשים. למידע נוסף לחצו כאן.

Outrigger Waikiki Beachcomber Hotel

⭐⭐⭐⭐
מאחר וזהו מלון ארבעה כוכבים הוא מתאים במיוחד למי שמחפש מקום לינה בסטנדרט גבוה יחסית למקומות הלינה המוצעים בעיר. המלון נמצא בוואייקיקי . אפשרות לינה זו מציעה לאורחיה בין השאר חדר כושר, מרפסת ומקרר. אפשרות לינה זו זוכה לחוות דעת חיוביות ממי שבחר ללון בה בעבר בפלטפורמות השונות והיא אחת מאפשרויות הלינה המומלצות, והיא יכולה להתאים גם לצמחונים או טבעונים המחפשים אפשרות לינה עם ארוחות מתאימות או אפשרות להכין אוכל. למידע נוסף לחצו כאן.

שאלות נפוצות על מלונות בהונלולו

בין המלונות המומלצים הנוספים באזור הונולולו ניתן למנות את מלון חמישה כוכבים PRIME Location - Waikiki Full Kitchenand Laundry, מלון ארבעה כוכבים Halepuna Waikiki by Halekulani, מלון ארבעה כוכבים Prince Waikiki, מלון Waikiki Central Hotel - No Resort Fees ומלון שלושה כוכבים Waikiki Marina Resort at the Ilikai.

בין המלונות המומלצים למגיעים עם רכב להונולולו ניתן למנות את . כך תוכלו להגיע עם ראש שקט ולא להסתבך במציאת מקום חניה קרוב או להסתכן בתשלום קנס על חניה במקום אסור.

למשפחות המחפשות ללון באזור הונולולו אנו ממליצים להסתכל מלון חמישה כוכבים Trump International Hotel Waikiki ומלון ארבעה כוכבים The Surfjack Hotel and Swim Club המתאימים למשפחות עד 8 נפשות ומלון ארבעה כוכבים Prince Waikiki, מלון ארבעה כוכבים Lotus Honolulu at Diamond Head ומלון שלושה כוכבים Imperial Hawaii Resort המתאימים למשפחות עד 6 נפשות. מקומות לינה אלו מקבלים ילדים וקיבלו חוות דעת חיוביות על ידי משפחות שבחרו ללון בהן.

בין המלונות המציעים מתקנים נגישים ב הונולולו אפשר למנות את מלון שלושה כוכבים Imperial Hawaii Resort, מלון שלושה כוכבים Ilima Hotel, מלון ארבעה כוכבים Hilton Garden Inn Waikiki Beach, מלון ארבעה כוכבים Halepuna Waikiki by Halekulani ומלון ארבעה כוכבים Outrigger Waikiki Beachcomber Hotel שיש בהם גם חניית נכים. מאחר ותיירים שונים זקוקים לרמה שונה של הנגשה כדאי מאוד לבדוק שהמתקנים המוצעים במקומות אלו תואמים את הצרכים שלכם וכי ישנם חדרים מונגשים פנויים בתאריכי החופשה שלכם.

מאחר והרוב המוחלט של בתי המלון השונים והדירות לא מאפשרים עישון במקום עצמו, בעבור מעשנים המגיעים להונולולו ישנן שתי אפשרויות, או מקום אירוח המציע אזור המיועד לעישון, או מקום אירוח עם מרפסת אשר מאפשר עישון במרפסת. למעשנים המחפשים המלונות באזור הונולולו מומלץ להסתכל על מלון חמישה כוכבים Trump International Hotel Waikiki, מלון ארבעה כוכבים The Surfjack Hotel and Swim Club, מלון שלושה כוכבים Imperial Hawaii Resort ומלון שלושה כוכבים Ilima Hotel שמציעים אזורים המיועדים לעישון ומרפסת ומלון ארבעה כוכבים Prince Waikiki שמציע אזורים המיועדים לעישון, מרפסת וגן.

לצמחונים וטבעונים שמחפשים לינה בהונולולו כדאי להסתכל על אפשרויות המציעות ארוחות צמחוניות או מטבחון בו אפשר להכין אוכל למהלך היום. בין אפשרויות הלינה המומלצות בהקשר זה ניתן למנות את מלון ארבעה כוכבים Outrigger Waikiki Beachcomber Hotel שמגיש אוכל צמחוני.

בין המלונות המומלצים עבור דתיים ושומרי מסורת ב הונולולו ניתן למצוא את . במידה ואתם מגיעים לחופשה הכוללת סוף שבוע בדקו קודם האם מקום ההארחה מאפשר לכם שמירת שבת והאם יוכל לסייע בנושא - לא רק בקבלת מפתח רגיל ולא אלקטרוני אלא גם בנושאים שונים, כמו אורות שנדלקים באופן אוטומטי.

בין המלונות המומלצים בוואייקיקי ניתן למצוא את מלון חמישה כוכבים Trump International Hotel Waikiki, מלון חמישה כוכבים PRIME Location - Waikiki Full Kitchenand Laundry, מלון ארבעה כוכבים Halepuna Waikiki by Halekulani, מלון ארבעה כוכבים Prince Waikiki ומלון ארבעה כוכבים Outrigger Waikiki Beachcomber Hotel.

עדכון מאי, 2024

עם האביב והתקרבות הקיץ רמת הביקוש ללינה בהונלולו הולכת ועולה ככל שנוקפים הימים. בשל כך, כדאי להזמין מקום לינה מראש, במיוחד במידה ומדובר במשפחות. ניתן לעשות זאת בקישור הזה בו תמצאו מקומות לינה המאפשרים ביטול בחינם. תוכלו גם לבדוק האם ישנם מבצעים למקומות לינה המתאימים לכם כאן.

כל מה שתצטרכו לדעת על מלונות בהונלולו

הונלולו היא יעד תיירותי פופולרי ומבוקש בארצות הברית והיא ידועה לא רק בשל חופיה המרהיבים, אלא גם בשל חיי הלילה השוקקים שבה ומורשת היסטורית מרתקת. ישנם מלונות רבים בעיר לבחירה, החל ממלונות יוקרתיים ועד אפשרויות המתאימות גם למי שמגיע לחופשה בתקציב מוגבל. כאשר מחפשים מלון בהונלולו, יש כמה דברים שכדאי לקחת בחשבון כדי למצוא את המלון המתאים לכם ביותר ולאופי החופשה שלכם:

  • מיקום: קחו בחשבון את השכונה בה נמצא המלון והקרבה לאטרקציות, מסעדות ותחבורה ציבורית. האזור המרכזי ביותר, וגם הפופולארי ביותר ללינה הוא אזור וואקיקי (wakiki) – במידה ואתם מעדיפים מלונות שנמצאים במרכז העניינים זהו האזור המתאים לכם.
  • מתקנים: חשבו אילו מתקנים חשובים לכם, כמו חדר כושר, בריכה או חנייה במלון במידה ואתם מגיעים עם רכב שכור או מתכננים לשכור רכב בהונלולו. לאורך כל השנה מזג האוויר בהוואי הוא טרופי, ולכן חשוב לשים לב שיש לכם מזגן או לפחות אוורור בחדרים.
  • תקציב: לכל אחד מתאים תקציב שונה, גם לחופשה באופן כללי וגם תקציב שמוכנים להשקיע בלינה. כדאי להסתכל על מנעד המחירים בעבור תאריכי השהות שלכם ובהתאם אליו ולתקציב שלכם להחליט מהו סוג הלינה המתאים לכם ביותר. כדאי לקחת בחשבון שלא רק סוג מקום הלינה משפיע על המחיר אלא גם המיקום שלו, ככל שהמלון יהיה קרוב יותר לוואקיקי כך גם סביר שעלות הלינה בו תעלה בהשוואה למקומות ברמה דומה שרחוקים יותר מאזור זה.
  • חוות דעת: כדאי לקרוא חוות דעת וביקורות מאורחים קודמים כדי לקבל יותר מידע על האווירה ורמת השירות של מקום הלינה.
המלצות על מלונות בהונלולו

  • מלונות מומלצים נוספים באזור הונולולו: בין המלונות המומלצים הנוספים באזור הונולולו ניתן למנות את מלון חמישה כוכבים PRIME Location – Waikiki Full Kitchen& Laundry, מלון ארבעה כוכבים Halepuna Waikiki by Halekulani, מלון ארבעה כוכבים Prince Waikiki, מלון Waikiki Central Hotel – No Resort Fees ומלון שלושה כוכבים Waikiki Marina Resort at the Ilikai.
  • ב יש בעיה של זמינות לדירות ולמלונות המבוקשים, במיוחד אפשרויות לינה גדולות המתאימות למשפחות. במידה ואתם נוסעים בעונות התיירות אנו מאוד ממליצים להזמין מלון עם אם אפשרות ביטול מוקדם ככל הניתן. אפשר לבצע הזמנה עם אפשרות ביטול למשל בקישור זה. במקרה כזה: כדאי להקפיד לבצע הזמנה עם אפשרות לביטול חינם (בעברית כתוב כך: ביטול בחינם, באנגלית זה כתוב כך: Free cancellation) ולא בטעות להזמין הזמנה רגילה שאינה מאפשרת ביטול חינם, גם אם היא אפשרות זולה יותר ומומלצת כאשר מזמינים את המלון או הדירה סמוך לזמן הנסיעה. בנוסף כדאי לשים לב לזמן האפשרי לביטול כדי לא לפספס את חלון הזמנים בו אפשר להתחרט ולבטל את הזמנתכם, זה קורה לפעמים לתיירים שאינם נותנים לכך את הדעת.

הנחות למלונות בהונלולו

  • כדאי להיכנס לקישור זה בו ישנם מחירים מיוחדים והנחות בעבור מלונות ודירות ב.
  • לרשומים באתר בוקינג יש לא פעם הנחת Genius על אפשרות לינה זו, הנחה זו יכולה להגיע ל10% ממחיר הלינה, היכנסו ללינק זה ותוכלו לראות האם אתם זכאים להנחה.

כיצד בחרנו את המלונות המומלצים בהונלולו?

ניתחנו כ-750 אפשרויות לינה בהונלולו עם האלגוריתם הייחודי שפיתחנו בהכל על אחרי מעל עשור של עזרה לתיירים בבחירת הלינה שלהם ברחבי העולם. כדי לבחור את המלונות המומלצים ביותר בהונלולו בדקנו אילו מלונות מתאימים לסוגי התיירים השונים המגיעים לעיר ומבין האפשרויות הללו אילו ממוקמות באזורי הלינה המומלצים על ידינו לתיירים בהונלולו (למשל וואיקיקי) ובחנו אילו מהם זוכים לחוות הדעת הטובות ביותר מהמבקרים שבחרו ללון בהן בעבר, כדי שלכם יהיה יותר קל למצוא את המלון המתאים לכם ביותר.

כלל עמודי המלונות שיש לנו על הונלולו:

Booking.com